Hráč Nekvasil Radek

Nekvasil Radek

User Pic
Jméno: Nekvasil Radek
Oddíl: GPOA Znojmo, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1720
Elo mezinárodní: 1708
ID: 38600
FIDE ID: 390577
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK GPOA Znojmo 1708 1683 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno C 1514 1577 0
2018/2019 8 ŠK GPOA Znojmo 1708 1683 Krystl Jaromír TJ Slovan Ivančice 1548 1738 1
2018/2019 7 ŠK GPOA Znojmo 1708 1683 Pop Bohumil TJ Znojmo B 0 1720 1
2018/2019 6 ŠK GPOA Znojmo 1708 1683 Kudla Vladimír ŠK Kuřim B 1902 1835 0
2018/2019 5 ŠK GPOA Znojmo 1708 1683 Kacálek Tomáš ŠK 64 Brno 1555 1737 1
2018/2019 4 ŠK GPOA Znojmo 1708 1683 Janků Luboslav Moravská Slavia Brno C 0 1808 0
2018/2019 3 ŠK GPOA Znojmo 1708 1683 Holienka Ladislav Optika Medek TJ Hodonice 0 1638 1
2018/2019 2 ŠK GPOA Znojmo 1708 1683 Habinová Alice ŠK Kuřim D 1461 1536 1
2018/2019 1 ŠK GPOA Znojmo 1708 1683 Sojka Oldřich ŠK Střelice 1475 1533 1
2018/2019 6 GPOA Znojmo "B" 1708 1683 Forman Lubomír ŠK Břežany - Pravice 0 1784 1
2018/2019 5 GPOA Znojmo "B" 1708 1683 Musil Vladimír Sokol Dobšice 0 1498 0
2018/2019 4 GPOA Znojmo "B" 1708 1683 Dolejš Radek ŠK Sebranci RH 0 1468 1
2018/2019 3 GPOA Znojmo "B" 1708 1683 Šimík František OPTIKA Medek TJ Hodonice 0 1751 1
2018/2019 2 GPOA Znojmo "B" 1708 1683 Molík Zdeněk GPOA Znojmo "C" 2136 2123 0
2018/2019 1 GPOA Znojmo "B" 1708 1683 Juránek Martin Sokol Štítary 0 1757 0
2017/2018 7 SK GPOA Znojmo 1706 1646 Pokladník Martin Spartak Adamov 2007 1977 ½
2017/2018 5 SK GPOA Znojmo 1670 1646 Messerschmidt Stanislav Orel Ořechov 2016 2033 1
2017/2018 4 SK GPOA Znojmo 1720 1646 Singer Milan ŠK Podlužan Prušánky B 1896 1888 0
2016/2017 6 ŠK GPOA Znojmo 1270 Singer Milan SK Podlužan Prušánky B 1929 0
2016/2017 3 ŠK GPOA Znojmo 1270 Masařík Jan VSK Universita Brno 1962 2007 0
2015/2016 9 GPOA Znojmo 1270 Tesař Antonín TJ Sokol Ĺ tĂ­tary B 1331 1
2015/2016 8 GPOA Znojmo 1270 Podsklan Štěpán TJ Sokol Ĺ tĂ­tary A 1604 ½
2015/2016 6 GPOA Znojmo 1270 Burša Petr TJ Hodonice 1395 1
2015/2016 3 GPOA Znojmo 1270 Otruba Martin Ĺ K Sebranci RH B 1618 ½
2015/2016 2 GPOA Znojmo 1270 Drahokoupil Vladan Ĺ K BĹ™ezany-Pravice 1000 ½
2015/2016 1 GPOA Znojmo 1270 Musil Vladimír TJ Sokol Dobšice 1325 0
2014/2015 6 GPOA Znojmo C 1269 Dolejš Radek SK Sebranci RH 1476 1
2014/2015 5 GPOA Znojmo C 1269 Vondra Martin TJ Sokol Dobšice 1490 0
2014/2015 4 GPOA Znojmo C 1269 Pop Bohumil TJ Znojmo 1760 0
2014/2015 3 GPOA Znojmo C 1269 Jelínek Tomáš GPOA Znojmo B 1264 0
2014/2015 2 GPOA Znojmo C 1269 Podsklan Štěpán TJ Sokol Štítary A 1604 0
2014/2015 1 GPOA Znojmo C 1269 Brabenec Martin TJ Sokol Štítary B 1000 1
2013/2014 7 SPgŠ+G Znojmo 1100 Klimánek Aleš Šachový klub Kvasaco Vacenovice 1100 1
2013/2014 6 SPgŠ+G Znojmo 1100 Vinkler Tomáš Sportovní klub Vyškov B 1100 1
2013/2014 5 SPgŠ+G Znojmo 1100 Žároský Filip Sportovní klub Vyškov C 1100 1
2013/2014 4 SPgŠ+G Znojmo 1100 Pekařík Lukáš ŠK Svornost Rousínovec 1100 1
2013/2014 3 SPgŠ+G Znojmo 1100 Kureš Michael Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 0
2013/2014 8 SPgŠ+G Znojmo B 1100 Juráň Václav ŠK Sebranci RH B 1100 1
2013/2014 5 SPgŠ+G Znojmo B 1100 Gabrhel Zbyněk ŠK Břežany-Pravice 1482 0
2013/2014 4 SPgŠ+G Znojmo B 1100 Spilka Jaroslav TJ Znojmo 1414 0
2013/2014 3 SPgŠ+G Znojmo B 1100 Říha Cyril TJ Sokol Štítary A 1582 0
2013/2014 2 SPgŠ+G Znojmo B 1100 Holienka Jan TJ Hodonice 1437 0
2013/2014 7 SPgŠ+G Znojmo 1100 Štoudek Michal Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 1250 0
2013/2014 6 SPgŠ+G Znojmo 1100 Dvořáček Jan Matyáš Šachový klub Lokomotiva Brno D 1100 1
2013/2014 5 SPgŠ+G Znojmo 1100 Kureš Michael Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 0
2013/2014 4 SPgŠ+G Znojmo 1100 Brázda Richard Šachy Zastávka 1100 1
2012/2013 11 SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1100 Ochotný Václav TJ ŠK Veselí nad Moravou 1100 0
2012/2013 10 SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1100 Vémola Štěpán SK Vyškov 1250 0
2012/2013 9 SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1100 Strnad Jakub TJ Sokol Zastávka 1000 0
2012/2013 8 SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1100 Hvozdovič Jan ŠK Svornost Rousínovec 1100 1
2012/2013 7 SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1100 Košuličová Klára ŠK KME-DDM Kuřim C 1000 1
2012/2013 6 SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1100 Klíma Martin ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice B 1000 1
2012/2013 5 SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1100 Pola Matěj ŠK Lokomotiva Brno E 1000 1
2012/2013 4 SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1100 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno D 1000 1
2012/2013 2 SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1100 Křivánek Jakub ŠK KME-DDM Kuřim B 1250 0
2012/2013 1 SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1100 Němec David Sokol Vranovice 1250 0
2011/2012 11 SPgŠ+G Znojmo 1000 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1664 0