Hráč Perutka Tomáš

Perutka Tomáš

User Pic
Jméno: Perutka Tomáš
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1713
Elo mezinárodní: 1683
ID: 42238
FIDE ID: 392723
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1683 1713 Hejda Jaroslav ŠK 1923 Sokol Kyjov 0 1806 1
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1683 1694 Gorčák Jan Klub šachistů TJ Bučovice 0 1517 1
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1683 1694 Hrádek Matyáš ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1477 1531 1
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1683 1694 Lúč Martin ŠK Duras BVK "C" 1106 1389 1
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1683 1694 Horňák Ondřej KVASACO Vacenovice 1495 1579 1
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1659 1688 Čechal Jan Š.K. 1923 Sokol Kyjov 0 1841 ½
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1659 1688 Gorčák Jan Klub šachistů TJ Bučovice 0 1508 1
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1659 1688 Zavadil Matyáš ŠK Duras BVK Královo Pole C 1521 1501 0
2016/2017 9 Lokomotiva Brno F 1763 1758 Ivanov Mikhail ŠK Duras BVK Královo Pole C 1291 1148 1
2016/2017 7 Lokomotiva Brno F 1763 1758 Janás Vladimír ŠK Veselí nad Moravou B 1834 1829 ½
2016/2017 6 Lokomotiva Brno F 1763 1758 Všetečka Milan ŠK 64 Brno A 1697 ½
2016/2017 4 Lokomotiva Brno F 1763 1758 Gorčák Jan Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1539 ½
2016/2017 1 Lokomotiva Brno F 1763 1758 Taptič Filip Šachový klub Hodonín 1903 1856 0
2015/2016 5 Lokomotiva I 1763 1758 Turza Pavel Moravská Slávia D 1807 1838 1
2015/2016 3 Lokomotiva I 1763 1758 Vaculíková Renáta Univerzita C 1865 ½
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1763 1758 Palovský Ladislav Duras Brno D 2031 1990 0
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno G 1763 1758 Kolařík Jan ŠK Kuřim C 1773 ½
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno G 1763 1758 Pechan Zdeněk Univerzita Brno B 1874 ½
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1763 1758 Pecha Tomáš Moravská Slavia Brno B 2167 2195 ½
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1763 1758 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice "B" 1670 ½
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1763 1758 Vrbík Petr Šachy Zastávka "B" 1250 1
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1763 1758 Hrdina Jiří ŠK Kuřim "E" 1735 ½
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1763 1758 Kříž Tomáš ŠK Kuřim "F" 1422 1520 0
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1763 1758 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov "B" 1716 1
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1763 1758 Hudec Ondřej Šachy Zastávka "A" 1946 1900 ½
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1763 1758 Hrdlička Vladan ŠK Střelice "B" 1808 1814 0
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1763 1758 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1746 1
2015/2016 6 Lokomotiva I 1763 1758 Řezník Miloslav Vinohrady B 1601 1
2015/2016 5 Lokomotiva I 1763 1758 Rumian Karel Moravská Slávia E 1663 1
2015/2016 4 Lokomotiva I 1763 1758 Mazanec Jan Lokomotiva H 1831 0
2014/2015 6 Lokomotiva I 1361 Bílek Jiří DM Klášterského A 1433 ½
2014/2015 5 Lokomotiva I 1361 Štolba Josef ŠK 64 B 1721 1
2014/2015 4 Lokomotiva I 1361 Vinohrady B 1
2014/2015 3 Lokomotiva I 1361 Herz Luboš Vojenská akademie 1765 ½
2014/2015 1 Lokomotiva I 1361 Hobza Kristián Moravská Slávia D 1603 1
2014/2015 13 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1361 Lacko Dušan Šachy Zastávka "B" 1605 1605 1
2014/2015 11 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1361 Adler Lubomír ŠK Kuřim "D" 1412 1
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1361 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "K" 1589 1628 ½
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1361 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "E" 1328 1488 1
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1361 Slezák Jan ŠK Kuřim "D" 1702 ½
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1361 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1643 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1361 Tancerová Marie ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1348 1
2014/2015 6 Lokomotiva I 1361 Herz Luboš Vojenská akademie 1765 ½
2014/2015 5 Lokomotiva I 1361 Hobza Kristián Moravská Slávia D 1603 1
2014/2015 4 Lokomotiva I 1361 Petlan Michael DM Klášterského B 1728 1
2014/2015 3 Lokomotiva I 1361 Koukal Ondřej Duras BVK E 1486 1745 ½
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno A 1361 Zeman Daniel TJ Štefanydes Polička 1257 1
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1000 Němec Jakub ŠK Kuřim "G" 1353 1353 0
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1000 Keprt Tomáš ŠK Kuřim "F" 1100 1100 1
2013/2014 14 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1000 Dvořák Jaroslav TJ Slovan Ivančice 1000 1
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1000 Novotný Dalibor ŠK Kuřim "D" 1379 ½
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1000 Šišma Marek ŠK Lokomotiva Brno "K" 1100 1
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1000 Doležal Pavel TJ Slovan Ivančice 1319 1