Hráč Lacko Dušan

Lacko Dušan

User Pic
Jméno: Lacko Dušan
Oddíl: Šachy Zastávka
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1453
Elo mezinárodní: 1583
ID: 5317
FIDE ID: 392332
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 Šachy Zastávka 1583 1451 Zámečník Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "E" 1602 1558 ½ soutěž
2019/2020 8 Šachy Zastávka 1583 1467 Sádlík Pavel ŠK Kuřim K 1542 1590 0 soutěž
2019/2020 7 Šachy Zastávka 1583 1467 Hronek Ondřej ŠK Kuřim E 1370 1468 0 soutěž
2019/2020 3 Šachy Zastávka 1583 1467 Lukáš Ondřej ŠK Lokomotiva Brno E 0 1299 ½ soutěž
2018/2019 11 Šachy Zastávka A 1583 1481 Porč Pavel ŠK Střelice B 1669 1616 0 soutěž
2018/2019 9 Šachy Zastávka A 1583 1481 Plašil Lubomír ŠK Tišnov A 1876 1792 ½ soutěž
2018/2019 8 Šachy Zastávka A 1583 1481 Kolařík Jan ŠK Kuřim K 0 1743 0 soutěž
2018/2019 7 Šachy Zastávka A 1583 1481 Hronek Ondřej ŠK Kuřim F 1253 1414 0 soutěž
2018/2019 6 Šachy Zastávka A 1583 1481 Pospíšil Tomáš ŠK Lokomotiva Brno F 0 1324 ½ soutěž
2018/2019 5 Šachy Zastávka A 1583 1481 Strnad Jiří ŠK Lokomotiva Brno E 1589 1602 ½ soutěž
2018/2019 4 Šachy Zastávka A 1583 1481 Fikejs Tomáš ŠK Kuřim E 1381 1382 0 soutěž
2018/2019 3 Šachy Zastávka A 1583 1481 Moos Lukáš Šachy Zastávka B 0 1037 1 soutěž
2018/2019 2 Šachy Zastávka A 1583 1481 Jilg Ladislav ŠK Tišnov B 0 0 1 soutěž
2018/2019 1 Šachy Zastávka A 1583 1481 Skalník Josef Slovan Ivančice B 0 1597 1 soutěž
2017/2018 9 Šachy Zastávka "A" 1583 1515 Pešl Jan ŠK Kuřim "K" 1749 1761 0 soutěž
2017/2018 8 Šachy Zastávka "A" 1583 1515 Matula Jakub ŠK Kuřim "E 1087 1211 ½ soutěž
2017/2018 7 Šachy Zastávka "A" 1583 1515 Krupica Aleš ŠK Kuřim "D" 1769 1676 0 soutěž
2017/2018 6 Šachy Zastávka "A" 1583 1515 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 0 1551 0 soutěž
2017/2018 4 Šachy Zastávka "A" 1583 1515 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno "F" 1565 1518 ½ soutěž
2017/2018 3 Šachy Zastávka "A" 1583 1515 Horák Karel ŠK Střelice "B" 0 1666 0 soutěž
2017/2018 2 Šachy Zastávka "A" 1583 1515 Hladký Tadeáš ŠK Lokomotiva Brno "G" 1592 1627 0 soutěž
2017/2018 1 Šachy Zastávka "A" 1583 1515 Motl Václav Šachy Zastávka "B" 0 1061 ½ soutěž
2016/2017 9 Šachy Zastávka "B" 1583 1549 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "J" 1832 1862 0 soutěž
2016/2017 8 Šachy Zastávka "B" 1583 1549 Petříček Lukáš ŠK Kuřim "E" 1323 0 soutěž
2016/2017 6 Šachy Zastávka "B" 1583 1549 Doležal Petr TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1679 0 soutěž
2016/2017 2 Šachy Zastávka "B" 1583 1549 Boček Tadeáš ŠK Kuřim "C" 1831 1925 0 soutěž
2016/2017 1 Šachy Zastávka "B" 1583 1549 Dumková Daniela Šachy Zastávka "A" 1906 1881 0 soutěž
2015/2016 9 Šachy Zastávka "B" 1583 1549 Pehal Luděk ŠK Střelice "B" 1784 1753 0 soutěž
2015/2016 8 Šachy Zastávka "B" 1583 1549 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "K" 1637 1670 0 soutěž
2015/2016 7 Šachy Zastávka "B" 1583 1549 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice "B" 1679 0 soutěž
2015/2016 6 Šachy Zastávka "B" 1583 1549 Točev Dosi ŠK Lokomotiva Brno "L" 1726 1753 ½ soutěž
2015/2016 5 Šachy Zastávka "B" 1583 1549 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim "E" 1960 1869 0 soutěž
2015/2016 3 Šachy Zastávka "B" 1583 1549 Prokop Martin ŠK Kuřim "G" 1100 1435 0 soutěž
2014/2015 5 Šachy Zastávka 1605 1605 Wehrenberg Petr ŠK Tetčice B 1583 ½ soutěž
2014/2015 13 Šachy Zastávka "B" 1605 1605 Perutka Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "L" 1361 0 soutěž
2014/2015 10 Šachy Zastávka "B" 1605 1605 Adler Lubomír ŠK Kuřim "D" 1412 0 soutěž
2014/2015 7 Šachy Zastávka "B" 1605 1605 Tancerová Marie ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1348 0 soutěž
2014/2015 6 Šachy Zastávka "B" 1605 1605 Jelínek Vít ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 1156 ½ soutěž
2014/2015 5 Šachy Zastávka "B" 1605 1605 Svoboda Filip ŠK Kuřim "E" 1431 1518 ½ soutěž
2014/2015 4 Šachy Zastávka "B" 1605 1605 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1635 ½ soutěž
2014/2015 3 Šachy Zastávka "B" 1605 1605 Adler Lubomír ŠK Kuřim "D" 1412 1 soutěž
2014/2015 2 Šachy Zastávka "B" 1605 1605 Sojka Oldřich ŠK Střelice "B" 1609 1604 0 soutěž
2014/2015 1 Šachy Zastávka "B" 1605 1605 Něnička Jakub TJ Slovan Ivančice 1531 0 soutěž
2013/2014 14 Šachy Zastávka 1431 Svoboda Filip ŠK Kuřim "E" 1439 ½ soutěž
2012/2013 10 Sokol Zastávka "B" 1422 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "M" 1437 0 soutěž
2012/2013 8 Sokol Zastávka "B" 1422 Tajovský Matěj ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1250 0 soutěž
2012/2013 7 Sokol Zastávka "B" 1422 Němec David ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1250 ½ soutěž
2012/2013 6 Sokol Zastávka "B" 1422 Sobocik František VSK Universita Brno "B" 1250 0 soutěž
2012/2013 5 Sokol Zastávka "B" 1422 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 ½ soutěž
2012/2013 3 Sokol Zastávka "B" 1422 Keprt Tomáš ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1100 1 soutěž
2012/2013 2 Sokol Zastávka "B" 1422 Lepka Dominik ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 1 soutěž
2012/2013 1 Sokol Zastávka "B" 1422 Sobocik František VSK Universita Brno "B" 1250 ½ soutěž
2012/2013 12 Sokol Zastávka 1422 Pešl Jan ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1791 1829 0 soutěž
2012/2013 9 Sokol Zastávka 1422 Šudák Vít ŠK Sokol Tišnov "B" 1487 ½ soutěž
2012/2013 7 Sokol Zastávka 1422 Mrkos Jaroslav ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1399 1 soutěž
2012/2013 6 Sokol Zastávka 1422 Strnad Jiří ŠK Lokomotiva Brno "L" 1683 1695 0 soutěž
2012/2013 5 Sokol Zastávka 1422 Zemánek Jaroslav ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1820 0 soutěž
2012/2013 3 Sokol Zastávka 1422 Just Pavel TJ Slovan Ivančice "B" 1448 ½ soutěž
2012/2013 2 Sokol Zastávka 1422 Dittrich Jiří ŠK Sokol Tišnov "B" 1741 0 soutěž
2012/2013 1 Sokol Zastávka 1422 Hrdlička Vladan Sokol Střelice "B" 1512 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Sokol Zastávka 1430 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1000 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Sokol Zastávka 1430 Just Pavel TJ Slovan Ivančice "B" 1474 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Sokol Zastávka 1430 Buček Miloslav ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1522 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Sokol Zastávka 1430 Šaršon Otakar TJ Sokol Vranovice 1714 1738 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Sokol Zastávka 1430 Prokeš Karel ŠK Tetčice "B" 1728 0 soutěž
2011/2012 4 TJ Sokol Zastávka 1430 Čejka Jan ŠK Lokomotiva Brno "L" 1638 0 soutěž
2011/2012 3 TJ Sokol Zastávka 1430 Hotař Petr Sokol Střelice "C" 1521 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Sokol Zastávka 1430 Smíšek Radovan ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1441 0 soutěž
2011/2012 4 Sokol Zastávka 1430 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 1 soutěž
2011/2012 3 Sokol Zastávka 1430 Matoulek Jakub ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 1 soutěž
2011/2012 2 Sokol Zastávka 1430 Kalabis Lukáš ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 1 soutěž
2011/2012 1 Sokol Zastávka 1430 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "O" 1250 1 soutěž
2010/2011 9 Sokol Zastávka 1440 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "L" 1843 0 soutěž
2010/2011 8 Sokol Zastávka 1440 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice B 1557 0 soutěž
2010/2011 6 Sokol Zastávka 1440 Pešl Jan ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1786 0 soutěž
2010/2011 5 Sokol Zastávka 1440 Slezák Jan ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1686 0 soutěž
2010/2011 4 Sokol Zastávka 1440 Továrek Antonín Sokol Vranovice 1742 ½ soutěž
2010/2011 3 Sokol Zastávka 1440 Hlavsa Vladimír Sokol Tišnov "B" 1703 0 soutěž
2010/2011 2 Sokol Zastávka 1440 Peška Jan Sokol Střelice "C" 1682 0 soutěž
2008/2009 10 Sokol Zastavka 1423 Muller Evzen SK Kocianka ½ soutěž
2008/2009 9 Sokol Zastavka 1423 Němeček Bronislav SK Lokomotiva Brno "Q" 1250 1 soutěž
2008/2009 8 Sokol Zastavka 1423 Kula Radomir SK Lokomotiva Brno "P" 1100 0 soutěž
2008/2009 7 Sokol Zastavka 1423 Ambrož Josef SK Kurim KME DDM "E" 1 soutěž
2008/2009 6 Sokol Zastavka 1423 Cik Martin SK YCNEGA Sokol Tisnov "C" ½ soutěž
2008/2009 5 Sokol Zastavka 1423 Janků Michal SK Kocianka 1401 1 soutěž
2008/2009 4 Sokol Zastavka 1423 Krejčí Jaroslav SK Lokomotiva Brno "Q" 1250 1 soutěž
2008/2009 3 Sokol Zastavka 1423 Skalicky Roman SK Lokomotiva Brno "P" 1250 0 soutěž
2008/2009 2 Sokol Zastavka 1423 Smíšek Radovan SK Kurim KME DDM "E" 1 soutěž
2008/2009 1 Sokol Zastavka 1423 Cik Martin SK YCNEGA Sokol Tisnov "C" 1 soutěž
2008/2009 9 SK Tetcice "B" 1423 Patočka Roman TJ Slovan Ivancice "B" 1468 ½ soutěž
2008/2009 8 SK Tetcice "B" 1423 Kubeš Jiří COS Vranovice "B" & G Zidlochovice 1581 ½ soutěž
2008/2009 7 SK Tetcice "B" 1423 Vašek Michael SK Kurim KME-DDM "C" 1794 ½ soutěž
2008/2009 6 SK Tetcice "B" 1423 Krupica Aleš SK Kurim KME-DDM "D" 1451 ½ soutěž
2008/2009 5 SK Tetcice "B" 1423 Horák Miloš Sokol Strelice "B" 1622 0 soutěž
2008/2009 3 SK Tetcice "B" 1423 Šaršon Ondřej SK Lokomotiva Brno "L" 1450 ½ soutěž
2007/2008 7 SK Tetcice B 1430 Menšík František SK Sokol Tisnov B 1490 0 soutěž
2007/2008 5 SK Tetcice B 1430 Doležal Pavel TJ Slovan Ivancice 1100 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Tetčice "B" 1423 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Tetčice "B" 1423 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1649 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Tetčice "B" 1423 Pokorný Radovan Sokol Střelice "B" 1704 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK Tetčice "B" 1423 Krupica Aleš ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1398 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Tetčice "B" 1423 Zezulák Michal TJ Slovan Ivančice 1402 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Tetčice "B" 1423 Kunderka Miroslav ŠK Bydo Zakřany "B" 1821 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Tetčice "C" 1423 Hlaváčková Jana Vinohrady Brno "C" 1250 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Tetčice "C" 1423 Zemánek Jiří ŠK Lokomotiva "O" 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Tetčice "C" 1423 Strnad Ondřej ŠK Duras Královo Pole "H" 1341 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK Tetčice "B" 1434 Staněk Tomáš TJ Slovan Ivančice 1799 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Tetčice "B" 1434 Adler Lubomír ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1427 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK Tetčice "B" 1434 Lapúník Michal ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK Tetčice "B" 1434 Menšík František ŠK Sokol Tišnov "B" 1377 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK Tetčice "B" 1434 Štefl František Sokol Vranovice "B" 1599 0 soutěž
2004/2005 9 ŠK Tetčice B"" 1453 Mrkos Jaroslav ŠKKME-DDM KuřimC"" 1395 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Tetčice B"" 1453 Smejkal Ivo Orel Ořechov B"" 1533 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK Tetčice B"" 1453 Štefl František ŠK Židlochovice 1573 0 soutěž
2004/2005 4 ŠK Tetčice B"" 1453 Vitula Jan ŠKKME-DDM KuřimB"" 1710 0 soutěž
2004/2005 3 ŠK Tetčice B"" 1453 Sojka Oldřich Sokol Střelice B"" 1530 0 soutěž
2004/2005 2 ŠK Tetčice B"" 1453 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol TišnovB"" 1627 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK Tetčice B"" 1453 Ryska David TJ Slovan Ivančice 0 soutěž
2003/2004 9 ŠK Tetčice B" 1466 Otépka Pavel Lokomotiva Brno G 1833 0 soutěž
2003/2004 8 ŠK Tetčice B" 1466 Štefl František ŠK Židlochovice 1623 0 soutěž
2003/2004 7 ŠK Tetčice B" 1466 Roman Miloslav TJ Slovan Ivančice 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK Tetčice B" 1466 Farář Václav Sokol Střelice 1834 0 soutěž
2003/2004 5 ŠK Tetčice B" 1466 Přidal Jiří ŠK KME DDM Kuřim B 1540 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠK Tetčice B" 1466 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov B 1589 0 soutěž
2003/2004 2 ŠK Tetčice B" 1466 Pehal Luděk Orel Ořechov B 1647 0 soutěž
2003/2004 1 ŠK Tetčice B" 1466 Krupica Aleš ŠK KME DDM Kuřim C 1 soutěž