Hráč Patočka Josef

Patočka Josef

User Pic
Jméno: Patočka Josef
Oddíl: Šachový klub Sobotka 2009, o.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1677
Elo mezinárodní: 1621
ID: 8642
FIDE ID: 359335
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 Šachový klub Sobotka 1610 1674 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1806 1807 0
2018/2019 8 Šachový klub Sobotka 1610 1674 Groh Ladislav TJ CIS Lázně Bělohrad 1696 1691 0
2018/2019 7 Šachový klub Sobotka 1619 1674 Vaněk Jiří TJ Jiskra Nový Bydžov 1666 1708 0
2018/2019 5 Šachový klub Sobotka 1640 1696 Šádek Vojtěch TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1537 1625 0
2018/2019 4 Šachový klub Sobotka 1640 1696 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí B 1723 1721 0
2018/2019 3 Šachový klub Sobotka 1629 1696 Kuta Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1668 1629 1
2018/2019 1 Šachový klub Sobotka 1642 1696 Rýdl Jan ŠK AD Jičín C 1525 1561 0
2018/2019 8 ŠK Sobotka 2009 B 1610 1674 Sukup Ladislav TJ Tatran Hostinné 0 1452 1
2018/2019 7 ŠK Sobotka 2009 B 1610 1674 Živora Jiří TJ SKP Valdice 1656 1643 1
2018/2019 2 ŠK Sobotka 2009 B 1629 1696 Chalupa Vladislav ŠK AD Jičín D 1745 1641 0
2018/2019 1 ŠK Sobotka 2009 B 1642 1696 Kapras Lukáš TJ Jiskra Hořice C 1694 1713 1
2017/2018 11 Šachový klub Sobotka 2009 1650 1698 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1735 1767 1
2017/2018 10 Šachový klub Sobotka 2009 1642 1698 Zákoucký Otto ŠK AD Jičín C 1578 1583 1
2017/2018 9 Šachový klub Sobotka 2009 1653 1698 Matras Vojtěch TJ Dvůr Králové nad Labem B 1702 1698 ½
2017/2018 8 Šachový klub Sobotka 2009 1653 1698 Tichý Václav TJ Jiskra Nový Bydžov 1581 1582 0
2017/2018 7 Šachový klub Sobotka 2009 1635 1698 Kos Pavel TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1801 1883 1
2017/2018 6 Šachový klub Sobotka 2009 1635 1698 Hyška Pavel Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1786 1807 ½
2017/2018 5 Šachový klub Sobotka 2009 1642 1698 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1628 1637 0
2017/2018 4 Šachový klub Sobotka 2009 1642 1698 Věchet Jaroslav TJ SKP Valdice 1651 1642 0
2017/2018 3 Šachový klub Sobotka 2009 1642 1698 Kratochvíl Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1738 1720 1
2017/2018 2 Šachový klub Sobotka 2009 1642 1698 Kučera Daniel TJ Spartak Vrchlabí B 1825 1832 0
2017/2018 1 Šachový klub Sobotka 2009 1645 1710 Šretr Josef Šachový klub Lípa C 1789 1749 ½
2016/2017 11 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1660 1723 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1798 1826 1
2016/2017 10 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1660 1723 Volman Václav Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1612 1676 ½
2016/2017 9 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1660 1723 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov 1586 1563 ½
2016/2017 5 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1660 1723 Valík Ondřej TJ Slavia Hradec Králové D 1509 1455 1
2016/2017 4 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1660 1723 Lajbl Jan ŠK AD Jičín F 1443 0
2016/2017 3 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1660 1723 Killar Dominik TJ Lokomotiva Trutnov 1454 1510 ½
2016/2017 2 Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1660 1723 Langr Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1618 1628 1
2015/2016 11 ŠK Zikuda Turnov "E" 1660 1723 Snížek Květoslav TJ Spartak Rokytnice n.J. 1891 1910 0
2015/2016 10 ŠK Zikuda Turnov "E" 1660 1723 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald 1847 1858 1
2015/2016 9 ŠK Zikuda Turnov "E" 1660 1723 Kropáček Petr ŠK Česká Lípa 1844 1925 ½
2015/2016 8 ŠK Zikuda Turnov "E" 1660 1723 Malec Jan Desko Liberec "B" 2011 2039 0
2015/2016 7 ŠK Zikuda Turnov "E" 1660 1723 Bach Ulf-Gunter TJ Krásná Lípa 2003 1994 0
2015/2016 6 ŠK Zikuda Turnov "E" 1660 1723 Kolařík Jiří ŠK Libštát 1860 1851 1
2015/2016 5 ŠK Zikuda Turnov "E" 1660 1723 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec 1990 2009 0
2015/2016 4 ŠK Zikuda Turnov "E" 1660 1723 Gombala Marek TJ Slavia Liberec 1924 1903 0
2015/2016 3 ŠK Zikuda Turnov "E" 1660 1723 Laštovka Jan Desko Liberec "A" 2110 2119 0
2015/2016 2 ŠK Zikuda Turnov "E" 1660 1723 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "D" 2100 2103 0
2015/2016 1 ŠK Zikuda Turnov "E" 1660 1723 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1887 1876 0
2015/2016 10 ŠK Zikuda Turnov F 1660 1723 Grof Petr TJ Bižu Jablonec n.N. B 1803 1853 0
2015/2016 8 ŠK Zikuda Turnov F 1660 1723 Lenc Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. B 2019 2011 0
2015/2016 7 ŠK Zikuda Turnov F 1660 1723 Hackel Luděk TJ Sokol Víchová 2061 1953 ½
2015/2016 6 ŠK Zikuda Turnov F 1660 1723 Dolenský Štěpán ŠK Libštát B 1436 1388 1
2015/2016 5 ŠK Zikuda Turnov F 1660 1723 Kraus Jan TJ Bižu Jablonec n.N. B 1715 1
2015/2016 3 ŠK Zikuda Turnov F 1660 1723 Saska Milan TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1734 1721 1
2015/2016 2 ŠK Zikuda Turnov F 1660 1723 Šindelář Luděk TJ Sokol Víchová 1688 1
2015/2016 1 ŠK Zikuda Turnov F 1660 1723 Dolenský Milan ŠK Libštát B 2066 2098 0
2015/2016 2 ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1660 1723 Hroneš Jakub TJ Sp.Skl.Vrchlabí C 1000 1
2014/2015 3 ŠK Zikuda Turnov E 1661 1725 Janků Stanislav ŠK Zikuda Turnov F 1693 ½
2014/2015 2 ŠK Zikuda Turnov E 1661 1725 Hloucal Antonín TJ Jiskra Tanvald B 1765 1765 1
2014/2015 1 ŠK Zikuda Turnov E 1661 1725 Mašek Stanislav TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1515 1597 1
2014/2015 7 ŠK Zikuda Turnov E 1661 1725 Janků Stanislav ŠK Zikuda Turnov F 1693 1
2014/2015 6 ŠK Zikuda Turnov E 1661 1725 Saska Milan Spartak Rokytnice n.J .B 1723 1745 0
2014/2015 5 ŠK Zikuda Turnov E 1661 1725 Tancer Miroslav TJ Jiskra Tanvald B 1712 1739 0
2014/2015 4 ŠK Zikuda Turnov E 1661 1725 Římovský Pavel TJ Lokomotiva Liberec C 1648 1
2014/2015 3 ŠK Zikuda Turnov E 1661 1725 Mašek Josef TJ Sokol Víchová 1706 ½
2014/2015 2 ŠK Zikuda Turnov E 1661 1725 Petrlík Milan TJ Semily 1370 1
2014/2015 1 ŠK Zikuda Turnov E 1661 1725 Večerník Jaroslav TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1626 1
2014/2015 11 ŠK Zikuda Turnov "D" 1661 1725 Jakša Petr TJ Slavia Liberec 1814 1795 ½
2014/2015 10 ŠK Zikuda Turnov "D" 1661 1725 Kolář Jaroslav TJ Jiskra Tanvald 1778 1802 ½
2014/2015 7 ŠK Zikuda Turnov "D" 1661 1725 Fúzik Bohuslav TJ Krásná Lípa 1527 1728 0
2014/2015 6 ŠK Zikuda Turnov "D" 1661 1725 Liška Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 1652 1681 1
2014/2015 4 ŠK Zikuda Turnov "D" 1661 1725 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2089 2111 0
2013/2014 3 ŠK Zikuda Turnov D 1656 1692 Zikeš Martin TJ Sokol Víchová 1815 ½
2013/2014 2 ŠK Zikuda Turnov D 1656 1692 Novák Luboš ŠK Zikuda Turnov E 1488 1
2013/2014 7 ŠK Zikuda Turnov "D" 1656 1692 Mašek Josef TJ Sokol Víchová 1679 ½
2013/2014 6 ŠK Zikuda Turnov "D" 1656 1692 Šimůnek Luboš Spartak Rokytnice n.J. "B" 1657 1
2013/2014 4 ŠK Zikuda Turnov "D" 1656 1692 Stadler Jaroslav Jiskra Tanvald 1735 0
2013/2014 3 ŠK Zikuda Turnov "D" 1656 1692 Vancl Tomáš TJ Semily 1497 1
2013/2014 2 ŠK Zikuda Turnov "D" 1656 1692 Macháček Oldřich ŠK Zikuda Turnov "E" 1443 1
2013/2014 1 ŠK Zikuda Turnov "D" 1656 1692 Večerník Jaroslav Bižuterie Jablonec n.N."B" 1643 1
2013/2014 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 1656 1692 Horák Josef TJ Jiskra Tanvald "A" 2222 2116 ½
2013/2014 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 1656 1692 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2134 2149 0
2013/2014 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 1656 1692 Lenc Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 1954 1949 ½
2013/2014 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 1656 1692 Tomeš Miloslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1754 1
2012/2013 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 1653 1706 Matouš Bedřich ŠK Libštát "A" 1853 0
2012/2013 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 1653 1706 Braun Tomáš Desko Liberec "B" 1758 1734 0
2012/2013 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 1653 1706 Novotná Barbora Desko Liberec "C" 1546 1670 1
2012/2013 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 1653 1706 Kolář Jaroslav TJ Jiskra Tanvald 1836 ½
2012/2013 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 1653 1706 Schütz Miroslav ŠK Česká Lípa 1736 0
2012/2013 10 TJ Sokol Rovensko p.T. 1653 1706 Saska Milan Spartak Rokytnice n.J. 1762 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Rovensko p.T. 1653 1706 Šindelář Luděk TJ Sokol Víchová 1687 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Rovensko p.T. 1653 1706 Macháček Oldřich ŠK Zikuda Turnov D 1518 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Rovensko p.T. 1653 1706 Hloucal Antonín Jiskra Tanvald B 1637 0
2012/2013 6 TJ Sokol Rovensko p.T. 1653 1706 Zboroň Karol TJ ZK Semily 1910 1928 0
2012/2013 5 TJ Sokol Rovensko p.T. 1653 1706 Snížek Květoslav Spartak Rokytnice n.J. 1924 1928 1
2012/2013 4 TJ Sokol Rovensko p.T. 1653 1706 Vancl Ladislav TJ Sokol Víchová 1793 ½
2012/2013 2 TJ Sokol Rovensko p.T. 1653 1706 Tancer Miroslav Jiskra Tanvald B 1748 0
2012/2013 1 TJ Sokol Rovensko p.T. 1653 1706 Novák Jaroslav TJ ZK Semily 1000 1
2011/2012 11 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1647 1706 Suchomel Tomáš TJ Desko Liberec "C" 1718 1790 ½
2011/2012 10 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1647 1706 Reiter Petr ŠK Česká Lípa 1781 1759 1
2011/2012 9 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1647 1706 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec 1956 2031 1
2011/2012 8 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1647 1706 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2062 2070 0
2011/2012 7 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1647 1706 Gernert Vilém TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1787 1710 0
2011/2012 6 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1647 1706 Kolář Jaroslav TJ Jiskra Tanvald 1838 ½
2011/2012 5 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1647 1706 Novák Jan TJ Desko Liberec "B" 1945 1962 0
2011/2012 4 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1647 1706 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 1797 1870 0
2011/2012 3 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1647 1706 Mareček Vladislav 1. Novoborský ŠK "D" 1731 1734 1
2011/2012 2 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1647 1706 Dolenský Milan ŠK Libštát 2015 2095 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1647 1706 Cejp Jaroslav TJ Slávia Liberec 1768 1750 ½
2010/2011 11 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1696 Novotka Zbyněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1937 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1696 Jakša Petr TJ Slávia Liberec 1755 ½
2010/2011 9 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1696 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2079 0
2010/2011 8 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1696 Petrlík Martin TJ PS ZK Semily 1685 ½
2010/2011 7 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1696 Fráňa Tomáš Jiskra Tanvald 1870 0
2010/2011 6 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1696 Drahotský Vladimír ŠK Česká Lípa 1750 1
2010/2011 5 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1696 Šimůnek Jan ŠK Libštát 1816 0
2010/2011 4 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1696 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1922 0
2010/2011 3 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1696 Frýda Lukáš Desko Liberec "B" 1889 0
2010/2011 2 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1696 Ščerba Jiří 1.Novoborský ŠK "D" 1919 ½
2010/2011 1 TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1696 Peníška Pavel TJ Lokomotiva Liberec 1959 0
2009/2010 11 TJ Sokol Rovensko p.T. 1676 Duda Rudolf Bižuterie Jablonec n.N. B 1668 1
2009/2010 10 TJ Sokol Rovensko p.T. 1676 Voldřich Milan Lokomotiva Liberec C 1558 1
2009/2010 9 TJ Sokol Rovensko p.T. 1676 Scheuer Leopold TJ Nové Město p.S. 1551 1
2009/2010 8 TJ Sokol Rovensko p.T. 1676 Otmar Jiří ŠK Libštát B 1498 1
2009/2010 7 TJ Sokol Rovensko p.T. 1676 Škopan Martin Desko Liberec C 1769 1
2009/2010 6 TJ Sokol Rovensko p.T. 1676 Zákoucký Otto TJ PS ZK Semily 1594 1
2009/2010 5 TJ Sokol Rovensko p.T. 1676 Hýsek Štěpán Jiskra Tanvald B 1610 ½
2009/2010 4 TJ Sokol Rovensko p.T. 1676 Fúzik Bohuslav TJ Krásná Lípa B 1716 0
2009/2010 3 TJ Sokol Rovensko p.T. 1676 Khuc Huyen Tran 1.Novoborský ŠK E 1479 1
2009/2010 2 TJ Sokol Rovensko p.T. 1676 Kodoň Zdeněk TJ Sokol Víchová n.J. 1729 1
2009/2010 1 TJ Sokol Rovensko p.T. 1676 Ištván Roman ŠK Vegas Stráž p.R. 1580 1
2008/2009 11 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 Malý Marek TJ Lokomotiva Liberec "A" 1771 0
2008/2009 10 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 Maryško Leoš ŠK Libštát 1926 0
2008/2009 9 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 Lenc Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 1936 0
2008/2009 8 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n/N. 1976 0
2008/2009 7 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 Boleslav Petr 1. Novoborský ŠK "D" 2021 1
2008/2009 5 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 Lamač Stanislav ŠK Zikuda Turnov "C" 1800 0
2008/2009 4 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 Jakša Petr Desko Liberec "B" 1785 0
2008/2009 3 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 Paldus Petr Desko Liberec "A" 2044 0
2008/2009 2 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 Prokop Jan Jiskra Tanvald 1926 0
2007/2008 3 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 Otmar Jiří ŠK Libštát "B" 1465 ½
2007/2008 2 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 Konopka Lukáš TJ Zikuda Turnov "C" 1853 1
2007/2008 1 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 Mach František TJ Šachy Víchová nad Jizerou ½
2007/2008 7 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 Paseka Josef TJ Šachy Víchová n. Jizerou 1665 0
2007/2008 5 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 Hyška Tomáš TJ Semily "B" 1
2007/2008 4 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 Otmar Jiří ŠK Libštát "B" 1465 1
2007/2008 3 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 Ďúranová Dana TJ Zikuda Turnov "C" 1526 1
2007/2008 2 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 Petrlík Martin TJ Semily "A" 1621 0
2007/2008 1 TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 Beran Jaromír TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1525 1
2006/2007 10 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1689 Paseka Josef TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1678 1
2006/2007 9 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1689 Ježek Luděk Zikuda Turnov "C" 1800 ½
2006/2007 7 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1689 Šír Vojtěch TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 1294 0
2006/2007 6 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1689 Lenc Zdeněk TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1928 0
2006/2007 5 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1689 Paseka Josef TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1678 1
2006/2007 4 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1689 Ježek Luděk Zikuda Turnov "C" 1800 1
2006/2007 3 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1689 Kodoň Zdeněk TJ Semily "B" 1787 0
2006/2007 1 TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1689 Hojač Mojmír TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1925 0
2004/2005 10 Rovensko p/T 1668 Schöber Gerhard Rokytnice n/J B" 1741 0
2004/2005 8 Rovensko p/T 1668 Vyvážil Petr Barakuda Semily 1
2004/2005 7 Rovensko p/T 1668 Šindelář Luděk Víchová n/J 1780 1
2004/2005 6 Rovensko p/T 1668 Ježek Luděk Zikuda Turnov B" 1830 0
2004/2005 5 Rovensko p/T 1668 Breuer Dalibor Rokytnice n/J B" 1693 0
2004/2005 4 Rovensko p/T 1668 Farský Jiří Piraňa Semily 1794 1
2004/2005 2 Rovensko p/T 1668 Řehořek Ladislav Víchová n/J 1709 ½
2004/2005 1 Rovensko p/T 1668 Staněk Bohumil Zikuda Turnov B" 1972 ½
2003/2004 9 Rovensko p. Trosk. 1651 Řehořek Ladislav Víchová n. Jizerou 1720 0
2003/2004 8 Rovensko p. Trosk. 1651 Schöber Gerhard Rokytnice n.J. B 1735 0
2003/2004 7 Rovensko p. Trosk. 1651 Kozel Zdeněk TJ Semily B 1550 1
2003/2004 6 Rovensko p. Trosk. 1651 Jakubů Milan ŠK Libštát 1884 0
2003/2004 4 Rovensko p. Trosk. 1651 Řehořek Ladislav Víchová n. Jizerou 1720 1
2003/2004 3 Rovensko p. Trosk. 1651 Schöber Gerhard Rokytnice n.J. B 1735 ½
2003/2004 2 Rovensko p. Trosk. 1651 Kozel Zdeněk TJ Semily B 1550 1
2003/2004 1 Rovensko p. Trosk. 1651 Pospíšil Jiří ŠK Libštát 1771 1