Hráč Meduna Pavel

Meduna Pavel

User Pic
Jméno: Meduna Pavel
Oddíl: Šachový klub při MĚÚ Hostomice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1395
Elo mezinárodní: 0
ID: 2234
FIDE ID: 0
Rok narození: 1937
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 1 MěÚ Hostomice 1420 Balek Filip SK Pyrit Příbram B 1562 0
2011/2012 2 ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1528 Havelka Jiří ŠK Řevnice B 1279 0
2010/2011 11 ŠK MěÚ Hostomice 1533 Kroča Karel TJ Jince A 1100 ½
2010/2011 10 ŠK MěÚ Hostomice 1533 Vicka Václav Lokomotiva Beroun A 1754 ½
2010/2011 8 ŠK MěÚ Hostomice 1533 Hanzlík Adam ŠK Řevnice B 1100 1
2010/2011 4 ŠK MěÚ Hostomice 1533 Zadina Tomáš TJ Jince B 1368 ½
2010/2011 3 ŠK MěÚ Hostomice 1533 Hrbek Pavel TJ Sokol Hostivice B 1580 0
2009/2010 11 ŠK při MěÚ Hostomice 1532 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník B 1464 1
2009/2010 10 ŠK při MěÚ Hostomice 1532 Slavík Antonín TJ Jince B 1371 ½
2009/2010 7 ŠK při MěÚ Hostomice 1532 Lev Pavel ŠK Rakovník C 1511 ½
2009/2010 6 ŠK při MěÚ Hostomice 1532 Čihák Karel ŠK Řevnice B 1442 1
2009/2010 5 ŠK při MěÚ Hostomice 1532 Zadina Jiří TJ Jince A 1589 0
2009/2010 3 ŠK při MěÚ Hostomice 1532 Hoch Václav SK Pyrit Příbram C 1868 0
2009/2010 2 ŠK při MěÚ Hostomice 1532 Brůna Pavel Kovohutě Příbram 1863 0
2008/2009 9 ŠK MěÚ Hostomice 1568 Hájek Lukáš ŠK Pyrit Příbram D 1404 0
2008/2009 8 ŠK MěÚ Hostomice 1568 Šinágl Martin ŠK Řevnice B 1436 1
2008/2009 7 ŠK MěÚ Hostomice 1568 Volf Miloslav ŠK Mníšek pod Brdy 1497 1
2008/2009 6 ŠK MěÚ Hostomice 1568 Sladovník Roman TJ Jince A 1414 0
2008/2009 5 ŠK MěÚ Hostomice 1568 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1506 0
2008/2009 3 ŠK MěÚ Hostomice 1568 Cisko Tomáš ŠK Zdice B 1250 ½
2008/2009 2 ŠK MěÚ Hostomice 1568 Donner Petr ŠK Příbram - Baník B 1363 0
2008/2009 1 ŠK MěÚ Hostomice 1568 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1689 0
2007/2008 11 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1560 Slavík Antonín Jince A 1427 1
2007/2008 9 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1560 Maršík Vojtěch ŠK Kovohutě Příbram 1815 0
2007/2008 8 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1560 Hájek Lukáš ŠK Alva Příbram D 1434 1
2007/2008 7 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1560 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník B 1670 1
2007/2008 6 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1560 Zadina Tomáš Zadinovi Jince 1351 1
2007/2008 5 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1560 Šebák Martin TJ Lokomotiva Beroun B 1100 1
2007/2008 4 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1560 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1506 0
2007/2008 3 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1560 Rosenbaumová Eva TJ Lokomotiva Zdice B 1430 ½
2007/2008 2 ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1560 Obrázek Karel TJ Sokol Hostivice B 1850 0
2006/2007 8 TJ Lázně Bělohrad 1596 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice B 1756 0
2006/2007 7 TJ Lázně Bělohrad 1596 Špína Jiří SK policie Valdice 1428 1
2005/2006 11 TJ Lázně Bělohrad 1612 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1803 0
2005/2006 10 TJ Lázně Bělohrad 1612 Malinský Petr Lokomotiva Trutnov 1
2005/2006 9 TJ Lázně Bělohrad 1612 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1945 1
2005/2006 6 TJ Lázně Bělohrad 1612 Ticháček Karel ŠK HSM Trutnov 1663 ½
2005/2006 5 TJ Lázně Bělohrad 1612 Charvát Václav ŠK Lípa D 1523 0
2005/2006 2 TJ Lázně Bělohrad 1612 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1743 0
2005/2006 9 TJ L.Bělohrad B 1612 Hrubeš Martin TJ Tatran Hostinné 1852 0
2005/2006 8 TJ L.Bělohrad B 1612 Brádler Vladimír Loko Trutnov B 0
2005/2006 7 TJ L.Bělohrad B 1612 Mišurec Zdeněk TJ Lomnice n/P B 1777 0
2005/2006 6 TJ L.Bělohrad B 1612 Nechanický Zdeněk TJ Jilemnice B 1487 1
2005/2006 5 TJ L.Bělohrad B 1612 Karolová Stanislava TJ Jilemnice A ½
2005/2006 4 TJ L.Bělohrad B 1612 Splítek Josef TJ Sokol Lužany 1735 0
2005/2006 3 TJ L.Bělohrad B 1612 Kolman Milan ŠK HSM Trutnov B 1706 ½
2005/2006 2 TJ L.Bělohrad B 1612 Drahotský Luboš ŠK AD Jičín C 1903 0
2005/2006 1 TJ L.Bělohrad B 1612 Trojan Ondřej Spartak Vrchlabí B 1616 0
2004/2005 7 TJ L.Bělohrad B 1654 Rejman Jindřich SKP Valdice A 1561 0
2004/2005 6 TJ L.Bělohrad B 1654 Fiala Milan ŠK HSM Trutnov B 1609 0
2004/2005 3 TJ L.Bělohrad B 1654 Machovec Luboš SKP Valdice B 1559 0
2004/2005 2 TJ L.Bělohrad B 1654 Trojan Ondřej Spartak Vrchlabí B 1506 0
2004/2005 1 TJ L.Bělohrad B 1654 Kovář Ladislav Tatran Hostinné B 1882 ½
2004/2005 5 TJ Lázně Bělohrad 1654 Pelíšek Daniel TJ Dvůr Král.n.L.B ½
2004/2005 3 TJ Lázně Bělohrad 1654 Vaněk Jiří J.RMSK Nový Bydžov 1546 0
2004/2005 2 TJ Lázně Bělohrad 1654 Mikule Zdeněk TJ Lomnice n.P. 1677 ½
2003/2004 11 Lázně Bělohrad 1661 Vrba Jan Jiskra Hořice B ½
2003/2004 10 Lázně Bělohrad 1661 Machek Josef Sokol Nová Paka "B" 1429 1
2003/2004 9 Lázně Bělohrad 1661 Rozumek Pavel TJ Lomnice n.P. "B" 1591 0
2003/2004 8 Lázně Bělohrad 1661 Ticháček Karel ŠK HSM Trutnov 1630 1
2003/2004 7 Lázně Bělohrad 1661 Dvořák Radovan ŠK Lípa C 1646 1
2003/2004 6 Lázně Bělohrad 1661 Říčař Jiří Sokol Hradec Králové "B" 1
2003/2004 5 Lázně Bělohrad 1661 Kulhánek Josef Tatran Hostinné 1656 1
2003/2004 4 Lázně Bělohrad 1661 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín B 1661 0
2003/2004 2 Lázně Bělohrad 1661 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa D 1721 0
2003/2004 1 Lázně Bělohrad 1661 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1605 0