Hráč Rejman Jindřich

Rejman Jindřich

User Pic
Jméno: Rejman Jindřich
Oddíl: Šachový klub Sobotka 2009, o.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1565
Elo mezinárodní: 1452
ID: 9109
FIDE ID: 369381
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č ŠK Sobotka B 1452 1543 Bláha Jiří Chotečská záloha C 0 1111 1
2017/2018 8 B ŠK Sobotka B 1460 1543 Láska Tomáš ŠK Lomnice n/Pop.B 1836 1868 0
2017/2018 7 B ŠK Sobotka B 1460 1543 Erlebach Vojtěch ŠK Jilemnice 0 0 0
2017/2018 6 Č ŠK Sobotka B 1457 1543 Killar Dominik LOKO Trutnov B 1482 1682 ½
2017/2018 5 B ŠK Sobotka B 1457 1543 Matras Vojtěch TJ Tatran Hostinné 1702 1698 ½
2017/2018 4 Č ŠK Sobotka B 1452 1543 Rýdl Jan ŠK AD Jičín D 1520 1523 1
2017/2018 3 B ŠK Sobotka B 1452 1543 Horáček Jiří TJ Sokol Lužany 0 1575 1
2017/2018 2 Č ŠK Sobotka B 1452 1543 Harantík Josef LOKO Trutnov A 1684 1632 ½
2017/2018 1 B ŠK Sobotka B 1457 1543 Kůtek Jiří TJ SKP Valdice B 1485 1494 1
2017/2018 9 B Šachový klub Sobotka 2009 1460 1543 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1712 1702 0
2017/2018 7 Č Šachový klub Sobotka 2009 1457 1543 Stejskal Michal TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1515 1546 ½
2016/2017 11 Č ŠK Sobotka B 1457 1564 Svoboda Jiří TJ Hostinné B 1546 0
2016/2017 10 B ŠK Sobotka B 1457 1564 Fojt Petr TJ Nová Paka 1409 1582 ½
2016/2017 9 B ŠK Sobotka B 1457 1564 Míl Jan TJ Hostinné A 1782 1783 1
2016/2017 8 Č ŠK Sobotka B 1457 1564 Harantík Josef LOKO Trutnov C 1682 1646 ½
2016/2017 7 B ŠK Sobotka B 1457 1564 Mikule Zdeněk ŠK Lomnice n/P. B 1658 1678 ½
2016/2017 6 Č ŠK Sobotka B 1457 1564 Šafařík Radim TJ Skl.Vrchlabí C 1480 0
2016/2017 5 B ŠK Sobotka B 1457 1564 Sajdl Jan ŠK AD Jičín G 1658 1601 0
2016/2017 4 Č ŠK Sobotka B 1457 1564 Petrlík Milan TJ SKP Valdice B 1386 ½
2016/2017 3 B ŠK Sobotka B 1457 1564 Volf Michal LOKO Trutnov B 1721 1707 0
2016/2017 2 Č ŠK Sobotka B 1457 1564 Bičiště Petr ŠO TJ Lužany 1673 ½
2016/2017 1 B ŠK Sobotka B 1457 1564 Skopeček Jan ŠK Jilemnice 1580 ½
2015/2016 9 B TJ SKP Valdice 1457 1564 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1793 1774 0
2015/2016 7 B TJ SKP Valdice 1457 1564 Harantík Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1682 1646 0
2015/2016 4 B TJ SKP Valdice 1457 1564 Vaníček Lukáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1730 1754 0
2015/2016 3 Č TJ SKP Valdice 1457 1564 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1789 1783 0
2015/2016 1 Č TJ SKP Valdice 1457 1564 Sucharda Tomáš ŠK ORTEX Hradec Králové 1600 1588 ½
2015/2016 11 Č ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1457 1564 Málek Tomáš ŠO TJ Sokol Lužany 1741 1826 0
2015/2016 10 B ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1457 1564 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1653 1672 ½
2015/2016 8 Č ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1457 1564 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov C 1727 1784 0
2015/2016 7 B ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1457 1564 Rigo Vít TJ Sp.Skl.Vrchlabí C 1805 1762 ½
2015/2016 6 Č ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1457 1564 Sajdl Jan Šachklub AD Jičín F 1658 1601 0
2015/2016 5 B ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1457 1564 Láska Tomáš TJ Lomnice n/Pop. B 1805 1844 0
2015/2016 3 B ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1457 1564 Neubauer Vilém Lokomotiva Trutnov B 1827 1806 ½
2015/2016 2 Č ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1457 1564 Jindřišek Martin TJ Tatran Hostinné 1629 0
2015/2016 1 B ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1457 1564 Harcuba Adam Šachklub Jilemnice 1453 1434 1
2014/2015 9 Č TJ SKP Valdice 1608 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1683 1682 0
2014/2015 6 B TJ SKP Valdice 1608 Blažek Martin TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1762 1740 0
2014/2015 5 B TJ SKP Valdice 1608 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové C 1775 1755 ½
2014/2015 4 Č TJ SKP Valdice 1608 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1983 0
2014/2015 3 B TJ SKP Valdice 1608 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1660 1651 0
2014/2015 1 B TJ SKP Valdice 1608 Pochop Karel TJ CIS Lázně Bělohrad 1759 0
2014/2015 6 Č ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1608 Janouch Jáchym Štěpán Šachklub AD Jičín G 1323 ½
2014/2015 5 Č ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1608 Minařík Jakub Šachový klub Rožďalovice 1000 1
2014/2015 4 B ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1608 Ježek Milan TJ L.Bělohrad B-Choteč 1568 0
2014/2015 3 Č ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1608 Šimek Pavel Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1000 1
2014/2015 2 B ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1608 Pipek Petr ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1000 1
2014/2015 1 Č ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1608 Flora Tomáš Šachklub AD Jičín F 1801 0
2013/2014 8 B ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1595 Harcuba Jan ŠACHklub Jilemnice 1000 1
2013/2014 7 Č ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1595 Mráz Pavel TJ SKP Valdice 1780 1747 ½
2013/2014 6 B ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1595 Splítek Josef TJ Sokol Lužany 1628 0
2013/2014 5 B ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1595 Kloučková Milena Šachový klub Rožďalovice 1707 1
2013/2014 4 Č ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1595 Dlouhý Milan TJ Lomnice n/Pop. B 1764 ½
2013/2014 3 B ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1595 Tázlar Vojtěch TJ Nová Paka B 1000 1
2013/2014 2 Č ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1595 Vávra Vojtěch PŠŠ Lázně Bělohrad 1530 1587 ½
2013/2014 1 B ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1595 Sajdl Jan Šachklub AD Jičín E 1551 1
2013/2014 9 B ŠK Sobotka 2009, o.s. 1595 Molendzki Tomasz TJ Hronov 1807 0
2012/2013 11 Č ŠK Sobotka 1561 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín C 1513 1675 0
2012/2013 3 Č ŠK Sobotka 1561 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n.L. 1759 1732 1
2012/2013 1 Č ŠK Sobotka 1561 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř 1884 1866 0
2012/2013 9 B ŠK Sobotka B 1561 Gernert Vilém Spartak Rokytnice n/Jiz.B 1775 1708 ½
2012/2013 8 Č ŠK Sobotka B 1561 Mráz Pavel SKP Valdice 1773 1750 ½
2012/2013 7 B ŠK Sobotka B 1561 Kobrle Karel TJ Nová Paka A 1700 1733 ½
2012/2013 6 Č ŠK Sobotka B 1561 Mašek Josef ŠACHklub Jilemnice 1668 ½
2012/2013 5 B ŠK Sobotka B 1561 Splítek Josef TJ Sokol Lužany 1662 ½
2012/2013 4 Č ŠK Sobotka B 1561 Dlouhý Milan TJ Lomnice n/Pop. B 1764 1
2012/2013 2 Č ŠK Sobotka B 1561 Ulman Tomáš TJ Tatran Hostinné 1495 1
2011/2012 11 B Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1550 Macháček Jiří ŠK Lípa D 1658 ½
2011/2012 9 B Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1550 Vávra Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1100 ½
2011/2012 8 Č Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1550 Vágenknecht Jan TJ Nová Paka 1000 ½
2011/2012 5 B Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1550 Brádler Vladimír Lokomotiva Trutnov 1501 1
2011/2012 9 B TJ SKP Valdice 1550 Nechanický Zdeněk ŠACHklub Jilemnice 1394 1
2011/2012 8 Č TJ SKP Valdice 1550 Mach Ladislav TJ Sokol Lužany 1582 ½
2011/2012 7 B TJ SKP Valdice 1550 Vágenknecht Jan TJ Nová Paka B 1000 1
2011/2012 6 Č TJ SKP Valdice 1550 Braun Jan Lokomotiva Trutnov D 1250 ½
2011/2012 5 B TJ SKP Valdice 1550 Petrlík Milan ŠK PS Tuhaň 1000 1
2011/2012 3 Č TJ SKP Valdice 1550 Krotil Ondřej TJ Lomnice n/Pop B 1530 0
2011/2012 2 B TJ SKP Valdice 1550 Zikmund Miloš TJ Spartak Vrchlabí B 1000 1
2011/2012 1 Č TJ SKP Valdice 1550 Ulman Tomáš TJ Tatran Hostinné 1469 1
2010/2011 9 Č ŠK Sobotka 1531 Kubát Ondřej TJ Spartak Vrchlabí C 1000 1
2010/2011 8 B ŠK Sobotka 1531 Růžička David TJ Lomnice n/Pop. B 1100 1
2010/2011 7 Č ŠK Sobotka 1531 Louda Miloslav Sport.klub policie Valdice 1422 1
2010/2011 5 Č ŠK Sobotka 1531 Horáček Jiří TJ Sokol Lužany 1000 1
2010/2011 4 B ŠK Sobotka 1531 Šafařík Radim TJ Spartak Vrchlabí B 1000 ½
2010/2011 2 Č ŠK Sobotka 1531 Nechanický Zdeněk ŠK Jilemnice 1418 1
2010/2011 1 B ŠK Sobotka 1531 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka B 1598 1
2009/2010 8 Č ŠK Sobotka 2009 1539 Vágenknecht Jan TJ Nová Paka B 1
2009/2010 7 B ŠK Sobotka 2009 1539 Rozumek Pavel TJ Lomnice B 1608 ½
2009/2010 6 Č ŠK Sobotka 2009 1539 Špáta Vladimír TJ Sokol Lužany 1
2009/2010 5 B ŠK Sobotka 2009 1539 Sládek Jaroslav ŠK AD Jičín D 1609 0
2009/2010 4 Č ŠK Sobotka 2009 1539 Suchánek Ondřej TJ Nová Paka A 1492 0
2009/2010 3 B ŠK Sobotka 2009 1539 Nechanický Zdeněk ŠK Jilemnice B 1448 1
2006/2007 8 B SK policie Valdice 1546 Podgorný Radim Jiskra RMSK Nový Bydžov 1652 0
2006/2007 1 B SK policie Valdice 1546 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1845 0
2005/2006 11 Č SK policie Valdice 1557 Černý Viktor ŠK HSM Trutnov 1600 ½
2005/2006 8 B SK policie Valdice 1557 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov 1722 0
2005/2006 7 Č SK policie Valdice 1557 Podgorný Radim Jiskra RMSK Nový Bydžov 1657 0
2005/2006 6 B SK policie Valdice 1557 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1712 0
2005/2006 5 Č SK policie Valdice 1557 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice B 1411 1
2005/2006 2 B SK policie Valdice 1557 Sůva Josef Baník Žacléř 1829 0
2004/2005 9 Č SKP Valdice A 1561 Kalenský Jakub Spartak Vrchlabí B 1329 0
2004/2005 8 B SKP Valdice A 1561 Ulman Tomáš Tatran Hostinné B 1
2004/2005 7 Č SKP Valdice A 1561 Meduna Pavel TJ L.Bělohrad B 1654 1
2004/2005 6 B SKP Valdice A 1561 Trojan Josef TJ Jilemnice 1
2004/2005 4 Č SKP Valdice A 1561 Fiala Milan ŠK HSM Trutnov B 1609 1
2004/2005 3 B SKP Valdice A 1561 Bičiště Petr TJ SO Lužany 1584 0
2004/2005 2 Č SKP Valdice A 1561 Bárta Martin TJ Lomnice n/P B 1411 0
2004/2005 1 B SKP Valdice A 1561 Machovec Luboš SKP Valdice B 1559 1