Hráč Stoly Jindřich

Stoly Jindřich

User Pic
Jméno: Stoly Jindřich
Oddíl: ŠK MOSAD Česká Kamenice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1600
Elo mezinárodní: 1552
ID: 9587
FIDE ID: 344222
Rok narození: 1943
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 6 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1557 1604 Malina Josef Sportis Svádov-Olšinky "B" 1754 1780 0
2017/2018 5 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1552 1604 Škuthan Radek ŠK Teplice "B" 1658 1569 0
2017/2018 4 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1552 1604 Patrák Lukáš ASK Lovosice "A" 1797 1744 0
2017/2018 3 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1552 1604 Šafr Jan SK Děčín "C" 1524 1511 1
2017/2018 2 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1552 1604 Šulc František ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1688 1726 1
2016/2017 9 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1540 1600 Vodehnal Václav Sportis Svádov-Olšinky "A" 1694 1745 ½
2016/2017 8 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1540 1600 Kapoun Pavel SK ŠACHY Chlumec "B" 1758 1719 ½
2016/2017 7 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1540 1600 Lasík Petr ŠK Stropnik Osek "A" 1685 1639 0
2016/2017 6 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1540 1600 Brňák Jan ŠK Slavie Děčín 1581 1688 1
2016/2017 4 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1540 1600 Šulc František ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1776 1792 0
2016/2017 2 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1540 1600 Weiss Pavel TJ ČSAD Libouchec 1699 1694 0
2016/2017 1 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1540 1600 Vágner Luboš ASK Lovosice "A" 1928 0
2015/2016 9 SK Mosad Ceska Kamenice 1540 1600 Krejčí Josef ASK Lovosice "A" 1660 1604 ½
2015/2016 8 SK Mosad Ceska Kamenice 1540 1600 Balvín Rudolf Sportis Svadov-Olsinky "A" 1580 1600 1
2015/2016 7 SK Mosad Ceska Kamenice 1540 1600 Vojtěchovský Vojtěch SK Slavie Decin 1653 1705 1
2015/2016 6 SK Mosad Ceska Kamenice 1540 1600 Kovařík Daniel SVAH Vseborice 1731 1715 0
2015/2016 5 SK Mosad Ceska Kamenice 1540 1600 Kudrna Jan TJ CSAD Libouchec 1738 1696 0
2015/2016 4 SK Mosad Ceska Kamenice 1540 1600 Novák Petr SK SACHY Chlumec "B" 1600 1638 0
2015/2016 3 SK Mosad Ceska Kamenice 1540 1600 Kozák Miloš SK Slavoj Litomerice "B" 2142 2130 0
2015/2016 2 SK Mosad Ceska Kamenice 1540 1600 Slavík Jan SK Decin "C" 1654 1693 ½
2015/2016 1 SK Mosad Ceska Kamenice 1540 1600 Hung Do SK Spartak Usti n. L. "B" 1733 1733 0
2014/2015 11 ŠK Mosad Česká Kamenice 1571 1645 Brňák Jan ŠK Slavie Děčín 1710 ½
2014/2015 9 ŠK Mosad Česká Kamenice 1571 1645 Köchert Bedřich Bystřanští jezdci "A" 1659 1543 1
2014/2015 8 ŠK Mosad Česká Kamenice 1571 1645 Křehla Milan ŠK Teplice "C" 1783 1746 0
2014/2015 7 ŠK Mosad Česká Kamenice 1571 1645 Patrák Lukáš ASK Lovosice "A" 1640 1725 0
2014/2015 6 ŠK Mosad Česká Kamenice 1571 1645 Ondřich Jan Sportis Svádov - Olšinky "A" 1682 1663 0
2014/2015 5 ŠK Mosad Česká Kamenice 1571 1645 Klátil Pavel SK Děčín "C" 1653 1675 0
2014/2015 4 ŠK Mosad Česká Kamenice 1571 1645 Ladra Antonín SK Šachy Chlumec "B" 1730 1742 0
2014/2015 3 ŠK Mosad Česká Kamenice 1571 1645 Bartoš Miroslav SVAH Všebořice 1595 1662 0
2014/2015 2 ŠK Mosad Česká Kamenice 1571 1645 Weiss Pavel TJ ČSAD Libouchec 1000 0
2013/2014 9 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1557 1629 Musil Antonín SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1678 1661 ½
2013/2014 8 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1557 1629 Beránek Miroslav ASK Lovosice 1780 1762 1
2013/2014 7 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1557 1629 Klátil Pavel SK Děčín "C" 1672 0
2013/2014 6 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1557 1629 Bělík Jan ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1658 1
2013/2014 5 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1557 1629 Bartoš Miroslav TJ SVAH Všebořice 1664 1
2013/2014 4 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1557 1629 Malina Josef SKD Průmstav - stavby SO "A" 1838 1859 0
2013/2014 3 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1557 1629 Strašlipka Jiří Bystřanští jezdci "A" 1742 1692 0
2013/2014 2 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1557 1629 Vojtěchovský Vojtěch ŠK Slávie Děčín 1695 1740 ½
2013/2014 1 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1557 1629 Krejčí Vladimír TJ ČSAD Libouchec 1737 1719 ½
2012/2013 10 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1561 1616 Hendrych Radek SK Děčín "C" 1580 1
2012/2013 9 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1561 1616 Matouš Pavel TJ Slavoj Litoměřice "B" 1749 1688 0
2012/2013 8 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1561 1616 Patrák Lukáš ASK Lovosice 1673 0
2012/2013 7 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1561 1616 Chudina Jan Svádov-Olšinky "C" 1432 1
2012/2013 6 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1561 1616 Štěpán Šimon SVAH Všebořice "A" 1661 ½
2012/2013 4 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1561 1616 Horáček Karel SK ŠACHY Chlumec "A" 1785 0
2012/2013 3 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1561 1616 Švarha Michal SK ŠACHY Chlumec "B" 1512 0
2012/2013 1 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1561 1616 Musil Antonín SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1590 ½
2011/2012 11 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1590 1607 Musil Antonín TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1600 ½
2011/2012 10 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1590 1607 Jersák Jiří TJ Slavia SČE Děčín 1763 0
2011/2012 9 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1590 1607 Freimann Milan ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1673 0
2011/2012 8 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1590 1607 Nedoma Petr TJ Lovochemie Lovosice 1712 1
2011/2012 7 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1590 1607 Brýda Martin TJ Chlumec "B" 1624 ½
2011/2012 6 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1590 1607 Pospíšil Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1767 1661 0
2011/2012 5 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1590 1607 Beil Richard TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1580 0
2011/2012 4 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1590 1607 Klátil Karel SK Děčín "B" 2020 1943 0
2011/2012 3 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1590 1607 Okrouhlík Zdeněk ŠK Teplice "C" 1853 1856 0
2011/2012 2 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1590 1607 Michňo Martin TJ ČSAD Libouchec 1688 1
2011/2012 1 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1590 1607 Matouš Pavel TJ Slavoj Litoměřice "C" 1475 0
2010/2011 11 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1629 Král Antonín Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1809 0
2010/2011 10 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1629 Koritko Jan Bystřanští jezdci "A" 1525 0
2010/2011 9 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1629 Neumann Milan TJ ČSAD Libouchec 1629 0
2010/2011 8 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1629 Šimovič Ludvík ŠK Viamont Teplice "C" 1735 0
2010/2011 7 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1629 Kebrt Jaromír TJ Slavia SČE Děčín 1667 1
2010/2011 6 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1629 Musil Antonín Sportis Svádov - Olšinky "B" 1588 ½
2010/2011 5 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1629 Jesenský Jaromír TJ Slavoj Litoměřice "B" 1546 1
2010/2011 4 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1629 Rubeš Vít ŠK Viamont Teplice "D" 1579 ½
2010/2011 3 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1629 Laban Vladimír TJ Chlumec "A" 1805 0
2010/2011 2 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1629 Nedoma Petr TJ Lovochemie Lovosice 1721 0
2010/2011 1 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1629 Novotný Tomáš SK Děčín "B" 1943 0
2009/2010 9 ŠK Mosad Česká Kamenice 1637 Růžička Jaroslav SK Děčín "C" 1415 1
2009/2010 8 ŠK Mosad Česká Kamenice 1637 Kebrt Jaromír Slavia SČE Děčín 1654 ½
2009/2010 7 ŠK Mosad Česká Kamenice 1637 Spartak UL "C" 1
2009/2010 6 ŠK Mosad Česká Kamenice 1637 Balvín Rudolf Sportis Svádov Olšinky "B" 1724 0
2009/2010 5 ŠK Mosad Česká Kamenice 1637 Různa Jindřich SK Děčín "B" 1745 0
2009/2010 4 ŠK Mosad Česká Kamenice 1637 Kudrna Václav TJ ČSAD Libouchec 1657 0
2009/2010 3 ŠK Mosad Česká Kamenice 1637 Horáček Karel TJ Chlumec "B" 1790 ½
2009/2010 2 ŠK Mosad Česká Kamenice 1637 Weiss Petr TJ Šachy Povrly 1855 0
2009/2010 1 ŠK Mosad Česká Kamenice 1637 Král Jaromír Ulimex Svádov Olšinky "C" 1525 ½
2008/2009 9 ŠK Mosad Česká Kamenice 1676 Krejčí Vladimír TJ Šachy Povrly 1807 0
2008/2009 8 ŠK Mosad Česká Kamenice 1676 Lešák Ondřej SK Děčín "B" 1780 0
2008/2009 7 ŠK Mosad Česká Kamenice 1676 Růžička Bohuslav TJ Chlumec "B" 1634 1
2008/2009 6 ŠK Mosad Česká Kamenice 1676 Král Karel TJ Svádov-Olšinky "A" 1887 0
2008/2009 5 ŠK Mosad Česká Kamenice 1676 Kebrt Jaromír Slavie SČE Děčín "A" 1653 1
2008/2009 4 ŠK Mosad Česká Kamenice 1676 Šafr Jan SK Děčín "C" 1484 0
2008/2009 3 ŠK Mosad Česká Kamenice 1676 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 1648 ½
2008/2009 2 ŠK Mosad Česká Kamenice 1676 Waclawek Karel TJ Svádov-Olšinky "B" 1608 0
2008/2009 1 ŠK Mosad Česká Kamenice 1676 Čechová Františka Spartak UL "D" 1556 1
2007/2008 9 ŠK Mosad Čes. Kamenice 1678 Rouč Michal ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1842 0
2007/2008 8 ŠK Mosad Čes. Kamenice 1678 Kuneš Zdeněk KŠ Štětí 1352 1
2007/2008 7 ŠK Mosad Čes. Kamenice 1678 Kostišče Ján TJ Svádov Olšinky "B" 1729 0
2007/2008 6 ŠK Mosad Čes. Kamenice 1678 Slavka Michal TJ ČSAD Libouchec 1690 0
2007/2008 5 ŠK Mosad Čes. Kamenice 1678 Pekař František SK Děčín "C" 1830 1
2007/2008 4 ŠK Mosad Čes. Kamenice 1678 Vlasák Martin ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1591 0
2007/2008 3 ŠK Mosad Čes. Kamenice 1678 Krejčí Vladimír TJ Šachy Povrly 1817 ½
2007/2008 2 ŠK Mosad Čes. Kamenice 1678 Soukal Vladimír TJ Chlumec "A" 2024 0
2007/2008 1 ŠK Mosad Čes. Kamenice 1678 Gryč Josef TJ Slavia SČE Děčín "A" 1620 ½
2006/2007 7 Mosad Č.Kamenice"A" Bažant Michal Spartak Ústí n.L."D" 1
2006/2007 4 Mosad Č.Kamenice"A" Černý Lumír SK Děčín"C" 0
2006/2007 2 Mosad Č.Kamenice"A" Wurm Vladimír ČSAD Libouchec ½
2006/2007 9 ŠK Mosad Česká Kamenice "B" 1679 Urbánek Vladimír TJ Lokomotiva Ústí n. L. "B" 1652 1
2006/2007 8 ŠK Mosad Česká Kamenice "B" 1679 Pokorný Petr TJ Slavia SČE Děčín "B" 1597 0
2006/2007 7 ŠK Mosad Česká Kamenice "B" 1679 Různa Jindřich SK Děčín "D" 1481 1
2006/2007 6 ŠK Mosad Česká Kamenice "B" 1679 Černý Jakub SK Děčín "E" 1558 ½
2006/2007 5 ŠK Mosad Česká Kamenice "B" 1679 Bažant Michal ŠK Spartak Ústí n. L. "F" 1367 1
2006/2007 4 ŠK Mosad Česká Kamenice "B" 1679 Suchý Jiří TJ Chlumec "B" 1
2006/2007 3 ŠK Mosad Česká Kamenice "B" 1679 Vodehnal Václav TJ Svádov Olšinky "C" 1747 1
2006/2007 2 ŠK Mosad Česká Kamenice "B" 1679 Skála David TJ Svádov Olšinky "D" 1
2006/2007 1 ŠK Mosad Česká Kamenice "B" 1679 Šourková Irena TJ Start Karko Ústí n. L. 1660 1
2005/2006 9 Mosad Č, Kam. B"" 1635 Černý Jakub Demas Děčín D"" 1
2005/2006 7 Mosad Č, Kam. B"" 1635 Krajina Aleš Spartak UL F"" 2204 1
2005/2006 4 Mosad Č, Kam. B"" 1635 Oral Tomáš Chlumec B"" 2550 1
2005/2006 9 Mosad Č.Kamenice 1635 Skiba Michal Loko Ústí n.L A 1668 1
2005/2006 8 Mosad Č.Kamenice 1635 Tóth Štefan TJ Chlumec 1
2005/2006 7 Mosad Č.Kamenice 1635 Král Jaromír Svádov-Olš. B 1548 1
2005/2006 2 Mosad Č.Kamenice 1635 Varta Jiří SK Demas Děčín C 1772 0
2004/2005 9 MOSAD Čes.Kamenice 1683 Marschner Karel Sp.Ústí n.L. "D" 1382 ½
2004/2005 8 MOSAD Čes.Kamenice 1683 Jersák Jiří SK Demas Děčín "C" 1756 0
2004/2005 7 MOSAD Čes.Kamenice 1683 Waclawek Karel Svádov-Olšinky "A" 1575 0
2004/2005 6 MOSAD Čes.Kamenice 1683 Šebesta Jan Svádov-Olšinky "B" ½
2004/2005 5 MOSAD Čes.Kamenice 1683 Rážek Jiří Loko Ústí n.L. "A" 1448 1
2004/2005 4 MOSAD Čes.Kamenice 1683 Tureček Václav Sp.Ústí n.L "C" 1843 ½
2004/2005 3 MOSAD Čes.Kamenice 1683 Neumann Milan ČSAD Libouchec 1687 0
2004/2005 2 MOSAD Čes.Kamenice 1683 Švarha Michal Chlumec 1
2004/2005 1 MOSAD Čes.Kamenice 1683 Krejčí Vladimír Šachy Povrly "A" 1764 0
2004/2005 9 MOSAD Č Kamen. B" 1683 Krátký Antonín Spartak Ústí F" 1633 0
2004/2005 7 MOSAD Č Kamen. B" 1683 Vodehnal Václav Svádov Olšinky C" 1790 1
2004/2005 6 MOSAD Č Kamen. B" 1683 Mihalčík Jan KŠ Štětí 1689 0
2004/2005 5 MOSAD Č Kamen. B" 1683 Hejduk Tomáš Spartak Ústí E" 1572 ½
2004/2005 4 MOSAD Č Kamen. B" 1683 Skiba Michal Loko. Ústí B" 1655 0
2004/2005 3 MOSAD Č Kamen. B" 1683 Buchar Jiří Šachy Povrly B" 1427 0
2004/2005 2 MOSAD Č Kamen. B" 1683 Marek Pavel Slavia Děčín B" 0
2004/2005 1 MOSAD Č Kamen. B" 1683 Šourková Irena Start Karko Ústí 1715 1
2003/2004 10 MOSAD Č. Kam. B 1676 Rous Daniel Spartak UL D 1
2003/2004 9 MOSAD Č. Kam. B 1676 Kalavský Josef Lokomotiva UL C 1676 0
2003/2004 8 MOSAD Č. Kam. B 1676 Hlavatý Radek Svádov-Olšinky C 1805 ½
2003/2004 7 MOSAD Č. Kam. B 1676 Chladný Jan Lokomotiva UL C 1695 1
2003/2004 6 MOSAD Č. Kam. B 1676 Kníže Václav Spartak UL D 1
2003/2004 5 MOSAD Č. Kam. B 1676 Šlaj Jiří Spartak UL E 1817 0
2003/2004 4 MOSAD Č. Kam. B 1676 Buchar Jiří Šachy Povrly B 1401 0
2003/2004 3 MOSAD Č. Kam. B 1676 Hartmann František KŠ Štětí 1862 1
2003/2004 2 MOSAD Č. Kam. B 1676 Weiss Petr Start Karko UL 1762 0
2003/2004 1 MOSAD Č. Kam. B 1676 Malina Josef Svádov-Olšinky C 1828 0
2003/2004 9 MOSAD Čes.Kamenice 1676 Křivský Jiří Svádov-Olš.B" 1587 0
2003/2004 8 MOSAD Čes.Kamenice 1676 Vodehnal Václav Svádov-Olš.A" 1791 1
2003/2004 7 MOSAD Čes.Kamenice 1676 Batelková Lucie Sp.Ústí n.L.C" 1655 1
2003/2004 6 MOSAD Čes.Kamenice 1676 Wurm Vladimír ČSAD Libouchec 1667 0
2003/2004 5 MOSAD Čes.Kamenice 1676 Vrzal Jiří ŠK PovrlyA" 1835 0
2003/2004 4 MOSAD Čes.Kamenice 1676 Brabec Zdeněk Loko ÚstíB" 1677 1
2003/2004 3 MOSAD Čes.Kamenice 1676 Norbert Petr Chlumec ½
2003/2004 1 MOSAD Čes.Kamenice 1676 Sváček David SK DěčínC" 0