Hráč Lipavský Jindřich

Lipavský Jindřich

User Pic
Jméno: Lipavský Jindřich
Oddíl: ŠK Vysoké Mýto
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1705
Elo mezinárodní: 0
ID: 6569
FIDE ID: 0
Rok narození: 1941
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2006/2007 7 ŠK Vysoké Mýto B 1715 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička C 1769 0
2006/2007 6 ŠK Vysoké Mýto B 1715 Nedelčev Radim Spartak Choceň B 1533 ½
2005/2006 2 ŠK Vysoké Mýto 1761 Dvořák Slavomil TJ DDM Hlinsko 1738 ½
2005/2006 8 ŠK Vysoké Mýto B 1761 Krys Jaromír TJ+DDM Chrudim D 1630 0
2005/2006 7 ŠK Vysoké Mýto B 1761 Krys Jan TJ+DDM Chrudim C 1463 ½
2005/2006 6 ŠK Vysoké Mýto B 1761 Výskot David 2222 ŠK Polabiny C 1656 ½
2005/2006 2 ŠK Vysoké Mýto B 1761 Pavlovec Vladimír Jiskra Heřmanův Městec 1897 0
2005/2006 1 ŠK Vysoké Mýto B 1761 Kotlant Tomáš SYNPO Pardubice 1535 ½
2004/2005 10 ŠK Vysoké Mýto B 1797 Maceška Vladimír Spartak OEZ Letohrad 1659 ½
2004/2005 9 ŠK Vysoké Mýto B 1797 Voleský Stanislav Spartak Choceň 1874 ½
2004/2005 8 ŠK Vysoké Mýto B 1797 Mazura Jaroslav TJ Jablonné nad Orlicí 1612 1
2004/2005 7 ŠK Vysoké Mýto B 1797 Glembek Bohumír Jiskra Ústí nad Orlicí C 1757 ½
2004/2005 6 ŠK Vysoké Mýto B 1797 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1644 ½
2004/2005 5 ŠK Vysoké Mýto B 1797 Motl Ladislav Sokol Horní Čermná 1589 ½
2004/2005 4 ŠK Vysoké Mýto B 1797 Endl Vlastimil Slovan Moravská Třebová 2023 0
2004/2005 3 ŠK Vysoké Mýto B 1797 Kalous Tomáš SK Žamberk B 1713 ½
2004/2005 2 ŠK Vysoké Mýto B 1797 Bartošová Lucie Jiskra Litomyšl 1562 ½
2004/2005 1 ŠK Vysoké Mýto B 1797 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1794 ½
2004/2005 8 ŠK Vysoké Mýto 1797 Kovaříková Kristýna Štefanydes Polička A 2011 ½
2004/2005 6 ŠK Vysoké Mýto 1797 Krmenčík Roman Synpo Pardubice 1802 ½
2004/2005 1 ŠK Vysoké Mýto 1797 Kacálek Karel SK Žamberk 1816 ½
2003/2004 10 ŠK Vysoké Mýto C 1812 Petrážová Kateřina Loko Česká Třebová B 1418 0
2003/2004 9 ŠK Vysoké Mýto C 1812 Doseděl Zdeněk Spartak Choceň B 1695 1
2003/2004 8 ŠK Vysoké Mýto C 1812 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1739 ½
2003/2004 7 ŠK Vysoké Mýto C 1812 Krummer Dušan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1250 1
2003/2004 6 ŠK Vysoké Mýto C 1812 Buriánek Petr Slovan Moravská Třebová 1849 1
2003/2004 2 ŠK Vysoké Mýto C 1812 Beneš Leopold ŠK Svitavy B 1625 0
2003/2004 11 ŠK Vysoké Mýto B 1812 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1742 1
2003/2004 10 ŠK Vysoké Mýto B 1812 Weis Ladislav Spartak Choceň 1847 ½
2003/2004 5 ŠK Vysoké Mýto B 1812 Vrabec Lubomír ŠK Svitavy 1250 ½
2003/2004 4 ŠK Vysoké Mýto B 1812 Klíma Ladislav Štefanydes Polička C 1452 ½
2003/2004 3 ŠK Vysoké Mýto B 1812 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1718 ½