Hráč Kuřil Rudolf

Kuřil Rudolf

User Pic
Jméno: Kuřil Rudolf
Oddíl: Tatran Poštorná
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1505
Elo mezinárodní: 1571
ID: 5554
FIDE ID: 368296
Rok narození: 1935
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 Poštorná 1566 1531 Vitula Martin Mikulov 'A' 0 1100 ½
2018/2019 2 Poštorná 1566 1531 Lanžhot 1
2018/2019 1 Poštorná 1566 1531 Valoušek Petr Velké Pavlovice 'A' 0 1526 0
2018/2019 7 Poštorná B 1566 1531 Vítek Josef Kněždub 0 1455 0
2018/2019 4 Poštorná B 1566 1531 Galuška Petr Dubňany 1807 1656 0
2018/2019 3 Poštorná B 1566 1531 Bačík Michal Veselí D 0 1516 ½
2018/2019 7 Poštorná 1566 1531 Horáček Pavel Velké Pavlovice 'B' 0 1521 ½
2018/2019 6 Poštorná 1566 1531 Svoboda Marek Velké Bílovice 0 0 0
2018/2019 5 Poštorná 1566 1531 Ciprys Jiří Lanžhot 0 1481 ½
2018/2019 4 Poštorná 1566 1531 Votava Jan Mikulov 'A' 0 1749 0
2018/2019 3 Poštorná 1566 1531 Hicl Zdeněk Velké Pavlovice 'A' 0 1704 0
2018/2019 2 Poštorná 1566 1531 Petrla Miroslav Brumovice 0 1440 1
2018/2019 1 Poštorná 1566 1531 Peřina Jan Mikulov 'B' 0 1082 ½
2017/2018 7 Poštorná 'B' 1585 1557 Skoupil Lubomír Velké Bílovice 0 1583 0
2017/2018 3 Poštorná 'B' 1585 1557 Trávníček Martin Brumovice 0 1684 ½
2017/2018 1 Poštorná 'B' 1585 1557 Dostál Jiří Mikulov 'B' 0 1416 ½
2017/2018 9 TJ Tatran Poštorná 1585 1557 Vejnar Martin Jezdci Jundrov C 0 1250 0
2017/2018 8 TJ Tatran Poštorná 1585 1557 Hrabal Radek ŠK Veselí nad Moravou B 1782 1786 ½
2017/2018 7 TJ Tatran Poštorná 1585 1557 Šuráň Jakub Jiskra Strážnice 1788 1788 0
2017/2018 6 TJ Tatran Poštorná 1585 1557 Gorčák Jan Klub šachistů TJ Bučovice 0 1508 ½
2017/2018 5 TJ Tatran Poštorná 1585 1557 Doškař Miloslav ŠK Lokomotiva Brno E 1632 1629 ½
2017/2018 4 TJ Tatran Poštorná 1585 1557 Kocáb Jan Galerie Závodný Mikulov 0 0 ½
2017/2018 3 TJ Tatran Poštorná 1585 1557 Sobocik František VSK Univerzita Brno B 0 1295 1
2017/2018 2 TJ Tatran Poštorná 1585 1557 Ivanov Mikhail ŠK Duras BVK Královo Pole C 1431 1523 0
2017/2018 1 TJ Tatran Poštorná 1585 1557 Hejda Jaroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 0 1780 1
2016/2017 9 TJ Tatran Poštorná 1545 1491 Ling Bronislav Šachový klub Hodonín 1905 1897 ½
2016/2017 8 TJ Tatran Poštorná 1545 1491 Jurák David ŠK HPM TEC Hustopeče B 1000 ½
2016/2017 7 TJ Tatran Poštorná 1545 1491 Zavadil Matyáš ŠK Duras BVK Královo Pole C 1631 1690 ½
2016/2017 6 TJ Tatran Poštorná 1545 1491 Jeřábek Petr Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1438 ½
2016/2017 5 TJ Tatran Poštorná 1545 1491 Ledvina Libor Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1744 0
2016/2017 4 TJ Tatran Poštorná 1545 1491 Hicl Zdeněk ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1708 ½
2016/2017 3 TJ Tatran Poštorná 1545 1491 Hrabal Radek ŠK Veselí nad Moravou B 1838 1833 ½
2016/2017 2 TJ Tatran Poštorná 1545 1491 Haupt Jaromír Lokomotiva Brno F 1740 1754 0
2016/2017 1 TJ Tatran Poštorná 1545 1491 Zejda Karel ŠK 64 Brno A 1756 1764 ½
2015/2016 7 Tatran Poštorná 'B' 1545 1491 Hicl Zdeněk ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'A' 1708 0
2015/2016 6 Tatran Poštorná 'B' 1545 1491 Svoboda Vladimír Penzion Mlýn Velké Bílovice 1541 ½
2015/2016 5 Tatran Poštorná 'B' 1545 1491 Votava Jan Šach Pavlov 1758 0
2015/2016 4 Tatran Poštorná 'B' 1545 1491 Sláma Miroslav Sokol Lanžhot 1714 ½
2015/2016 3 Tatran Poštorná 'B' 1545 1491 Závodný Eduard Galerie Závodný Mikulov 1000 ½
2015/2016 2 Tatran Poštorná 'B' 1545 1491 Hicl Martin ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'B' 1477 1
2015/2016 8 TJ Tatran Poštorná 1545 1491 Turza Pavel Moravská Slavia Brno C 1807 1838 ½
2015/2016 3 Tatran Postorna 'B' 1545 1491 Damborský Milan Penzion Mlyn Velke Bilovice 1431 0
2015/2016 2 Tatran Postorna 'B' 1545 1491 Petrla Miroslav Sokol Brumovice 1480 ½
2014/2015 3 TJ Tatran Poštorná 'B' 1522 1512 Ondráček Jiří Galerie Závodný Mikulov 1000 0
2014/2015 2 TJ Tatran Poštorná 'B' 1522 1512 Machuča Miroslav Penzion Mlýn Velké Bílovice 1
2014/2015 1 TJ Tatran Poštorná 'B' 1522 1512 Hálka Pavel TJ Sokol Brumovice 1466 ½
2014/2015 7 TJ Tatran Poštorná "B" 1522 1512 Svoboda Vladimír Penzion Mlýn Velké Bílovice 1549 0
2014/2015 6 TJ Tatran Poštorná "B" 1522 1512 Hálka Pavel TJ Sokol Brumovice 1466 1
2014/2015 4 TJ Tatran Poštorná "B" 1522 1512 Šlosar Jan Šach Pavlov 1540 0
2014/2015 3 TJ Tatran Poštorná "B" 1522 1512 Ondráček Jiří Galerie Závodný Mikulov na Moravě 1000 1
2014/2015 2 TJ Tatran Poštorná "B" 1522 1512 Krůza Jan TJ Slavoj Velké Pavlovice 1000 1
2014/2015 1 TJ Tatran Poštorná "B" 1522 1512 Tuček Zbyněk TJ Sokol Lanžhot 1442 ½
2013/2014 3 TJ Tatran Poštorná "B" 1522 1486 Petrla Miroslav TJ Sokol Brumovice 1509 0
2013/2014 2 TJ Tatran Poštorná "B" 1522 1486 Tuček Zbyněk TJ Sokol Lanžhot 1402 0
2013/2014 6 Tatran Poštorná 'B' 1522 1486 Pavlíček Miroslav Šach Pavlov 1472 0
2013/2014 5 Tatran Poštorná 'B' 1522 1486 Valoušek Petr ŠK Velké Pavlovice 'B' 1542 ½
2013/2014 3 Tatran Poštorná 'B' 1522 1486 Adámek Svatopluk Sokol Lanžhot 1432 ½
2013/2014 2 Tatran Poštorná 'B' 1522 1486 Hanák Jiří Sokol Brumovice 1383 ½
2013/2014 1 Tatran Poštorná 'B' 1522 1486 Skoupil Lubomír PM Velké Bílovice 1517 ½
2012/2013 3 TJ Tatran Poštorná C 1495 1510 Komosný Josef Šach Pavlov 1473 0
2012/2013 2 TJ Tatran Poštorná C 1495 1510 Válek Milan ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1710 0
2012/2013 1 TJ Tatran Poštorná C 1495 1510 Stuchlík Ivan ŠK Hustopeče "B" 1532 0
2012/2013 7 TJ Tatran Poštorná "C" 1495 1510 Adámek Svatopluk Sokol Lanžhot 1407 0
2012/2013 6 TJ Tatran Poštorná "C" 1495 1510 Košťál Josef PM Velké Bílovice 1473 1
2012/2013 4 TJ Tatran Poštorná "C" 1495 1510 Hlávka Miroslav ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1698 ½
2012/2013 2 TJ Tatran Poštorná "C" 1495 1510 Šlosar Jan Šach Pavlov 1546 0
2012/2013 1 TJ Tatran Poštorná "C" 1495 1510 Kočí Karel ŠK Hustopeče "B" 1753 0
2012/2013 9 TJ Tatran Poštorná B 1495 1510 Nekvapil Zdeněk BK Moravská Slavia Brno B 1772 0
2012/2013 8 TJ Tatran Poštorná B 1495 1510 Páral Adam Vinohrady Brno A 1927 1981 0
2012/2013 6 TJ Tatran Poštorná B 1495 1510 Pochylý Bronislav TJ Tatran Poštorná A 1875 ½
2012/2013 4 TJ Tatran Poštorná B 1495 1510 Janás Vladimír TJ ŠK Veselí n. Moravou B 1873 1840 0
2012/2013 1 TJ Tatran Poštorná B 1495 1510 Procházka Peter ŠK "64" Brno B 1639 0
2011/2012 3 Tatran Poštorná 'C' 1512 Michna Jan Slavoj Velké Pavlovice 'B' 1764 0
2011/2012 1 Tatran Poštorná 'C' 1512 Šedý Ctirad ŠK Hustopeče 'B' 1920 1898 0
2011/2012 7 Tatran Poštorná "C" 1512 Ševela Josef Sokol Brumovice 1459 ½
2011/2012 6 Tatran Poštorná "C" 1512 Hicl Zdeněk Slavoj Velké Pavlovice "B" 1710 0
2011/2012 4 Tatran Poštorná "C" 1512 Švásta Jaroslav Šach Pavlov 1549 0
2011/2012 3 Tatran Poštorná "C" 1512 Kočí Karel ŠK Hustopeče "B" 1742 0
2011/2012 2 Tatran Poštorná "C" 1512 Osička Jaroslav PM Velké Bílovice 1348 1
2011/2012 1 Tatran Poštorná "C" 1512 Adámek Svatopluk Sokol Lanžhot 1382 1
2011/2012 11 TJ Tatran Poštorná B 1512 Jurutka Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1526 ½
2011/2012 4 TJ Tatran Poštorná B 1512 Lisik Miroslav ŠK Lokomotiva Brno G 1647 0
2011/2012 3 TJ Tatran Poštorná B 1512 Krolop Petr ŠK Hodonín 1766 0
2011/2012 2 TJ Tatran Poštorná B 1512 Michalík David TJ Tatran Poštorná A 1100 0
2010/2011 3 Tatran Poštorná 'B' 1514 Strouhal Jan Šach Pavlov 1543 ½
2010/2011 2 Tatran Poštorná 'B' 1514 Stuchlík Ivan ŠK Hustopeče 'B' 1522 1
2010/2011 1 Tatran Poštorná 'B' 1514 Krůza Jan ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'C' 1
2010/2011 7 Tatran Poštorná 'B' 1514 Smutný Václav Penzion Mlýn Velké Bílovice 1278 1
2010/2011 5 Tatran Poštorná 'B' 1514 Komosný Josef Šach Pavlov 1511 1
2010/2011 4 Tatran Poštorná 'B' 1514 Šťastný Lukáš ŠK Hustopeče 'B' 1000 1
2010/2011 3 Tatran Poštorná 'B' 1514 Adámek Svatopluk Sokol Lanžhot 1382 ½
2010/2011 2 Tatran Poštorná 'B' 1514 Sokol Brumovice 1
2009/2010 7 Tatran Poštorná 'C' 1525 Sokol Brumovice 1
2009/2010 5 Tatran Poštorná 'C' 1525 Kratochvíl Josef Šach Pavlov 1100 ½
2009/2010 4 Tatran Poštorná 'C' 1525 Janošek Svatopluk Prostor Břeclav 1461 ½
2009/2010 3 Tatran Poštorná 'C' 1525 Válek Milan ŠK Hustopeče 'B' 1653 0
2009/2010 2 Tatran Poštorná 'C' 1525 Smutný Václav Penzion Mlýn Velké Bílovice 1255 1
2009/2010 1 Tatran Poštorná 'C' 1525 Adámek Svatopluk Sokol Lanžhot 1373 1
2009/2010 11 TJ Tatran Poštorná B 1525 Kynický František ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1645 ½
2009/2010 9 TJ Tatran Poštorná B 1525 Zálešák Petr SK Horáček Sudoměřice 1613 0
2009/2010 7 TJ Tatran Poštorná B 1525 Vávra Josef TJ Sokol Bzenec 1639 1
2009/2010 5 TJ Tatran Poštorná B 1525 Machala Libor Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1732 0
2009/2010 4 TJ Tatran Poštorná B 1525 Juránek Petr Moravská Slavia Brno A 1792 0
2009/2010 3 TJ Tatran Poštorná B 1525 Vičar Lubomír TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1746 0
2008/2009 3 Tatran Poštorná C 1515 Janošek Svatopluk Prostor Břeclav 1466 1
2008/2009 2 Tatran Poštorná C 1515 Adámek Svatopluk Sokol Lanžhot 1372 1
2008/2009 6 Tatran Poštorná C 1515 Valoušek Petr Slavoj Velké Pavlovice B 1
2008/2009 5 Tatran Poštorná C 1515 Janošek Svatopluk Prostor Břeclav 1466 ½
2008/2009 4 Tatran Poštorná C 1515 Sokol Brumovice 1
2008/2009 3 Tatran Poštorná C 1515 Skoupil Ondřej Penzion Mlýn Velké Bílovice 0
2008/2009 1 Tatran Poštorná C 1515 Metallan Dobré Pole 1
2005/2006 6 Tatran Poštorná C 1490 Hlaváč Dalibor STAK Domanín 1612 0
2005/2006 8 Tatran Poštorná D 1490 Jurák Stanislav ŠK Hustopeče B 1687 0
2005/2006 7 Tatran Poštorná D 1490 Macinka Václav Velké Bílovice 1661 ½
2005/2006 6 Tatran Poštorná D 1490 Hanák Jiří Sokol Brumovice 1
2005/2006 5 Tatran Poštorná D 1490 Knápek Tomáš ŠK Hustopeče B 1529 1
2005/2006 4 Tatran Poštorná D 1490 Hicl Martin DDM V. Pavlovice B 1
2005/2006 3 Tatran Poštorná D 1490 Ondryska František Sokol Lanžhot 1377 0
2005/2006 2 Tatran Poštorná D 1490 Petráňová Teresa Šach Pavlov 1739 0
2005/2006 1 Tatran Poštorná D 1490 Peka Bedřich Sokol Šakvice 1680 1
2004/2005 7 Tatran Poštorná D 1497 Otáhal Václav ŠK Hustopeče C 1591 0
2004/2005 6 Tatran Poštorná D 1497 Mydlo Slavomír Sokol Brumovice 1450 1
2004/2005 5 Tatran Poštorná D 1497 Ciprys Jiří Sokol Lanžhot 1378 ½
2004/2005 4 Tatran Poštorná D 1497 Fučík Stanislav Šach Pavlov 1699 ½
2004/2005 3 Tatran Poštorná D 1497 Kostrhoun Petr Sokol Šakvice 1
2004/2005 1 Tatran Poštorná D 1497 Válek Milan DDM Vel. Pavlovice 1554 0
2003/2004 9 Tatran Poštorná C 1492 Kuchynková Lucie ŠK Hustopeče C 1314 1
2003/2004 8 Tatran Poštorná C 1492 Adámek Svatopluk Sokol Lanžhot 0
2003/2004 7 Tatran Poštorná C 1492 Košutová Jitka Sokol Šakvice 1
2003/2004 5 Tatran Poštorná C 1492 Líbal Jan Šach Pavlov 1
2003/2004 4 Tatran Poštorná C 1492 Smutný Kamil Velké Bílovice 1
2003/2004 3 Tatran Poštorná C 1492 Jarkovský Pavel Sokol Vranovice 0
2003/2004 2 Tatran Poštorná C 1492 Pavlíček Miroslav MF Energy Mikulov 1499 ½
2003/2004 1 Tatran Poštorná C 1492 Hošek Stanislav Tatran Poštorná D ½