Hráč Kratochvíl Martin

Kratochvíl Martin

User Pic
Jméno: Kratochvíl Martin
Oddíl: ŠK GARDE Lipovec
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1427
Elo mezinárodní: 0
ID: 15590
FIDE ID: 0
Rok narození: 1971
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 ŠK Garde Lipovec D 0 1441 Sapák Radoslav ŠK Lipůvka A 0 1603 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Garde Lipovec D 0 1441 Probošt Jaroslav Knínice (Slavia Boskovice "D") 0 1465 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Garde Lipovec D 0 1441 Mižák Ján Spartak Adamov B 1867 1865 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Garde Lipovec D 0 1441 Votřel Petr ŠK Kunštát, z.s. 0 1542 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Garde Lipovec "C" 0 1441 Mikulášek Petr TJ Sloup 0 1632 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Garde Lipovec "C" 0 1441 Jakubčík Jiří ŠO MKS Vyškov "B" 0 1781 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Garde Lipovec C 0 1476 Holík Petr ŠK Kunštát A 0 1113 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Garde Lipovec C 0 1476 Brus Jiří Rudice B 0 1512 1 soutěž
2018/2019 14 ŠK Garde Lipovec D 0 1476 Walletzký Radomír Slavia Boskovice E 0 1612 0 soutěž
2018/2019 13 ŠK Garde Lipovec D 0 1476 Walletzký Radomír Slavia Boskovice E 0 1612 0 soutěž
2018/2019 12 ŠK Garde Lipovec D 0 1476 Řehulka Josef Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1417 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Garde Lipovec D 0 1476 Čermák Miloslav Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1523 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Garde Lipovec D 0 1476 Záboj Josef ŠK Kunštát B 0 1504 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Garde Lipovec D 0 1476 Záboj Josef ŠK Kunštát B 0 1504 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Garde Lipovec D 0 1476 Borýsek Martin ŠK Jevíčko B 0 1589 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Garde Lipovec D 0 1476 Bulička Jiří ŠK Jevíčko B 0 1596 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Garde Lipovec D 0 1476 Mikulášek Petr TJ Sloup C 0 1644 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Garde Lipovec D 0 1476 Mikulášek Petr TJ Sloup C 0 1644 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Garde Lipovec D 0 1476 Čejka Michal TJ Sokol Vanovice 0 1242 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Garde Lipovec D 0 1476 Čejka Michal TJ Sokol Vanovice 0 1242 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Garde Lipovec D 0 1462 Klement Roman TJ Sokol Vanovice 0 1264 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Garde Lipovec D 0 1462 Probošt Jaroslav Slavia Boskovice D 0 1453 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Garde Lipovec D 0 1462 Daniel Tomáš Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1361 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Garde Lipovec C 0 1462 Dobiášek Petr TJ Sloup B 0 0 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Garde Lipovec C 0 1462 Sládek Jaroslav Sokol Jedovnice 0 1375 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Garde Lipovec C 0 1462 Zapletal Karel Letovice (Slavia Boskovice B) 0 1640 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Garde Lipovec C 0 1462 Votřel Petr ŠK Kunštát 0 1141 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK GARDE Lipovec "C" 1512 Kovařík Jan ŠK GARDE Lipovec "B" 1000 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Garde Lipovec E 1512 Záboj Josef ŠK Kunštát 1479 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Garde Lipovec E 1512 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice C 1641 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Garde Lipovec E 1512 Borýsek Martin ŠK Jevíčko B 1113 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Garde Lipovec E 1512 Probošt Jaroslav Malá Haná Knínice a.s. (Makkabi Boskovic 1464 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Garde Lipovec E 1512 Audy Leoš TJ Sokol Vanovice 1311 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Garde Lipovec E 1512 Daniel Tomáš TJ Sokol Rovečné B 1362 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Garde Lipovec E 1512 Nezval Filip Spartak Adamov C 1208 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Garde Lipovec D 1512 Kozelek Petr ŠK Jevíčko A 1094 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Garde Lipovec D 1512 Nechvíla Břetislav Sokol Jedovnice 1544 0 soutěž
2014/2015 8 Lipovec D 1518 Peša Robert Rovečné A 1369 1 soutěž
2014/2015 7 Lipovec D 1518 Gruber Josef Adamov B 1452 1 soutěž
2014/2015 3 Lipovec D 1518 Borýsek Martin Jevíčko B 1084 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Garde Lipovec E 1518 Probošt Jaroslav Sokol Knínice (Makkabi Boskovice D) 1442 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Garde Lipovec E 1518 Hrabal Petr Sokol Vanovice 1596 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Garde Lipovec E 1518 Čermák Miloslav TJ Sokol Rovečné B 1555 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Garde Lipovec E 1518 Mikuš Pavol Spartak Adamov C 1483 1486 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Garde Lipovec E 1518 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice C 1622 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Garde Lipovec E 1518 Záboj Josef ŠK Kunštát 1473 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Garde Lipovec E 1518 Rimpler Jiří ŠK Garde Lipovec F 1419 1 soutěž
2013/2014 8 Lipovec D 1524 Kozelek Petr Jevíčko B 1100 1 soutěž
2013/2014 6 Lipovec D 1524 Kunc Tomáš Rudice B 1000 1 soutěž
2013/2014 5 Lipovec D 1524 Nezval Petr Jedovnice 1100 1 soutěž
2013/2014 4 Lipovec D 1524 Neudert Jiří Rovečné A 1000 1 soutěž
2013/2014 3 Lipovec D 1524 Lipůvka 1 soutěž
2013/2014 1 Lipovec D 1524 Sedlák Josef Lipovec E 1366 0 soutěž
2012/2013 9 Lipovec D 1510 Kouřil Eduard Sloup B 1349 1 soutěž
2012/2013 8 Lipovec D 1510 Růžička Josef Boskovice B 1408 1 soutěž
2012/2013 7 Lipovec D 1510 Klimeš Filip Adamov C 1250 0 soutěž
2012/2013 5 Lipovec D 1510 Klinkovský Jiří Rudice B 1100 0 soutěž
2012/2013 4 Lipovec D 1510 Bílek Antonín Lipůvka 1454 ½ soutěž
2012/2013 3 Lipovec D 1510 Dvořák František Rovečné A 1390 1 soutěž
2012/2013 1 Lipovec D 1510 Szymsza Eduard Lipovec E 1000 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Garde Lipovec "B" 1510 Palaš Milan ASK Blansko 1796 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Garde Lipovec "B" 1510 Baláž František TJ Sloup 1642 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Garde Lipovec "B" 1510 Marcikán Tomáš Makkabi Boskovice 1561 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Garde Lipovec "B" 1510 Zabloudil Radek MKS Vyškov "C" 1398 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Garde Lipovec D 1505 Holík Petr ŠK Kunštát 1000 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Garde Lipovec D 1505 Kratochvíla Pavel Spartak Adamov C 1000 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Garde Lipovec D 1505 Rada Marek TJ Sokol Rudice B 1585 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Garde Lipovec D 1505 Řehulka Josef TJ Sokol Rovečné A 1358 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Garde Lipovec D 1505 Plch Josef Sokol Jedovnice 1407 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Garde Lipovec D 1505 Sehnal Luděk TJ Sloup B 1000 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Garde Lipovec D 1505 Bílek Antonín ŠK Lipůvka 1463 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Garde Lipovec D 1505 Brda Vlastimil Makkabi Boskovice B 1321 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Garde Lipovec D 1505 Petržela Jan ŠK Garde Lipovec E 1407 ½ soutěž
2010/2011 9 Lipovec D 1499 Klimeš Filip Adamov C 1000 ½ soutěž
2010/2011 8 Lipovec D 1499 Růžička Josef Boskovice B 1414 ½ soutěž
2010/2011 5 Lipovec D 1499 Vašíček Ladislav Jevíčko B 1291 1 soutěž
2010/2011 3 Lipovec D 1499 Řehulka Josef Rovečné A 1000 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Garde Lipovec "C" 1499 Odrazil Luděk MKS Vyškov "A" 1687 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Garde Lipovec "C" 1499 Klinkovský Jakub Sokol Rudice 1689 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Garde Lipovec "C" 1499 Laštovička František ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1854 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Garde Lipovec "C" 1499 Jandl Miroslav MKS Vyškov "B" 1811 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Garde Lipovec "C" 1499 Havel Jan Makkabi Boskovice 1250 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Garde Lipovec "C" 1499 Kovář Libor ASK Blansko 1669 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Garde Lipovec "C" 1499 Novotný Jaroslav TJ Sloup 1556 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Garde Lipovec "C" 1499 Wiezner Jiří Spartak Adamov "B" 1731 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Garde Lipovec "C" 1499 Drahovzal Milan ŠK Garde Lipovec "B" 1742 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Garde Lipovec C 1452 ASK Blansko B 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Garde Lipovec C 1452 Hlaváček Jiří Rovečné A 1288 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Garde Lipovec C 1452 Sedlák Josef ŠK Garde Lipovec D 1364 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Garde Lipovec C 1452 Kratochvíla Pavel TJ Spartak Adamov C 1000 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Garde Lipovec C 1452 Liebl Pavel ŠK Jevíčko B 1660 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Garde Lipovec C 1452 Brda Vlastimil Makkabi Boskovice B 1311 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Garde Lipovec C 1452 Plch Josef Sokol Jedovnice 1405 1 soutěž
2009/2010 11 SK Garde Lipovec A 1452 Rada Marek Sokol Rudice A 1614 1 soutěž
2009/2010 4 SK Garde Lipovec A 1452 Dufek Petr ASK Blansko 1609 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Garde Lipovec D 1453 Klinkovský Jakub Sokol Rudice C 1664 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Garde Lipovec D 1453 Senáši Martin TJ ČKD Blansko B ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Garde Lipovec D 1453 Dvořák František TJ Sokol Rovečné 1429 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Garde Lipovec D 1453 Slavík Jaroslav TJ Spartak Adamov B 1567 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Garde Lipovec D 1453 Baláž František TJ Sloup B 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Garde Lipovec D 1453 Vašíček Ladislav ŠK Jevíčko B 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Garde Lipovec D 1453 Navrátilová Tereza TJ Sokol Jedovnice 1100 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Garde Lipovec D 1453 Růžička Josef Makkabi Boskovice B 1100 1 soutěž
2007/2008 6 Garde Lipovec C 1447 Matuška Zdeněk Sokol Rudice D 1000 1 soutěž
2007/2008 4 Garde Lipovec C 1447 Gamba Jaromír Šk Jevíčko B 0 soutěž
2007/2008 3 Garde Lipovec C 1447 Petržela Jan Garde Lipovec D 1404 ½ soutěž
2007/2008 2 Garde Lipovec C 1447 Hlaváček Jiří ŠK Rovečné 1 soutěž
2007/2008 1 Garde Lipovec C 1447 Kuník Ján Spartak Adamov B 1399 1 soutěž
2006/2007 9 Garde Lipovec C 1469 Mikuš Pavol Spartak Adamov B 1 soutěž
2006/2007 8 Garde Lipovec C 1469 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice A 1379 0 soutěž
2006/2007 5 Garde Lipovec C 1469 Brda Vlastimil Sokol Rudice D 0 soutěž
2006/2007 4 Garde Lipovec C 1469 Čermák Miloslav ŠK Rovečné 1 soutěž
2006/2007 3 Garde Lipovec C 1469 Boháček Milan Makkabi BoskoviceA 0 soutěž
2006/2007 2 Garde Lipovec C 1469 Helebrand Zdeněk TJ Sloup B 1338 0 soutěž
2006/2007 1 Garde Lipovec C 1469 Sedlák Josef Garde Lipovec D 1330 ½ soutěž
2005/2006 9 Garde Lipovec C 1469 Helebrand Zdeněk TJ Sloup B 1 soutěž
2005/2006 8 Garde Lipovec C 1469 Dvořák František ŠK Rovečné 1 soutěž
2005/2006 6 Garde Lipovec C 1469 Slavík Jaroslav Spartak Adamov A 1625 0 soutěž
2005/2006 4 Garde Lipovec C 1469 Ševčík Martin Sokol Rudice C 0 soutěž
2005/2006 3 Garde Lipovec C 1469 ŠK Kunštát 1 soutěž
2005/2006 2 Garde Lipovec C 1469 Derňár Mikuláš Makkabi BoskoviceB 1474 1 soutěž
2005/2006 1 Garde Lipovec C 1469 Sedlák Josef Garde Lipovec D 1330 ½ soutěž
2004/2005 9 Garde Lipovec C Dvořáček Jiří Makkabi BoskoviceB 1501 1 soutěž
2004/2005 7 Garde Lipovec C Štěrba Radek ŠK Kunštát 0 soutěž
2004/2005 6 Garde Lipovec C Dobrovolný Filip Spartak Adamov A 0 soutěž
2004/2005 4 Garde Lipovec C Kučera Dalibor Garde Lipovec D ½ soutěž
2004/2005 2 Garde Lipovec C Ševčík Martin Sokol Rudice C 0 soutěž
2004/2005 1 Garde Lipovec C Tihon Vladimír ŠK Jevíčko B 0 soutěž
2003/2004 5 Garde Lipovec C Moc Martin ASK Blansko ½ soutěž
2003/2004 4 Garde Lipovec C Ptáček František Spartak Adamov 1 soutěž
2003/2004 3 Garde Lipovec C Habina Martin Sokol Jedovnice A 1494 0 soutěž
2003/2004 2 Garde Lipovec C Hrnčíř Filip ŠK Kunštát A 1 soutěž
2003/2004 1 Garde Lipovec C Mikulášek Petr TJ Sloup B 1610 0 soutěž