Hráč Jedlička Radek

Jedlička Radek

User Pic
Jméno: Jedlička Radek
Oddíl: ŠO MKS Vyškov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1559
Elo mezinárodní: 0
ID: 13725
FIDE ID: 0
Rok narození: 1965
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 7 ŠO MKS Vyškov S 0 1559 Orálek Radek ŠO TP Habrovany 0 1698 0
2019/2020 6 ŠO MKS Vyškov S 0 1559 Duda Jiří ŠK DDM Slavkov u Brna B 0 1336 ½
2019/2020 5 ŠO MKS Vyškov S 0 1559 Kužílek Martin Sportovní klub Vyškov A 1310 1331 0
2019/2020 3 ŠO MKS Vyškov S 0 1559 Švejnoha Jakub ŠK Svornost Rousínovec 0 1280 ½
2019/2020 2 ŠO MKS Vyškov S 0 1559 Kotisa Jan Sportovní klub Vyškov C 0 1175 ½
2019/2020 1 ŠO MKS Vyškov S 0 1559 Habrda Tomáš ŠO MKS Vyškov T 0 1302 0
2018/2019 9 MKS Vyškov C 0 1567 Kolba Jiří Sportovní klub Vyškov, z.s. B 0 0 ½
2018/2019 2 MKS Vyškov C 0 1567 Pukowietz Patrik Sportovní klub Vyškov, z.s. A 0 0 1
2018/2019 1 MKS Vyškov C 0 1567 Brtníček Antonín MKS Vyškov S 0 1539 0
2017/2018 8 MKS Vyškov "B" 0 1574 Mikulášek Petr TJ Sloup 0 1645 ½
2017/2018 5 MKS Vyškov "B" 0 1574 Ležák Petr Spartak Adamov "B" 1721 1653 0
2015/2016 9 MKS Vyškov C 1590 Švestka Jiří TJ Bučovice 1771 0
2015/2016 6 MKS Vyškov C 1590 Dorušák Ondřej Sportovní klub Vyškov A 1168 0
2015/2016 4 MKS Vyškov C 1590 Kočař Svatopluk ŠO TP Habrovany B 1523 ½
2015/2016 2 MKS Vyškov C 1590 Švejnoha Jakub ŠK Svornost Rousínovec 1126 1
2014/2015 8 MKS Vyškov C 1595 Weiss Zbyšek ŠK DDM Slavkov u Brna A 1250 1
2014/2015 4 MKS Vyškov C 1595 Jandák Jan ŠO TP Habrovany B 1100 1
2014/2015 3 MKS Vyškov C 1595 Válka Ondřej ŠK DDM Slavkov u Brna B 1250 1
2014/2015 2 MKS Vyškov C 1595 Boba Tomáš ŠK Svornost Rousínovec 1000 1
2014/2015 1 MKS Vyškov C 1595 Kaličinský Josef MKS Vyškov S 1529 0
2013/2014 5 MKS Vyškov D 1601 Spáčil Stanislav ŠO TP Habrovany A 1630 1
2013/2014 4 MKS Vyškov D 1601 Vémola Šimon Sportovní klub Vyškov 1250 1
2013/2014 3 MKS Vyškov D 1601 Červinka Luděk ŠK DDM Slavkov u Brna 1250 ½
2013/2014 1 MKS Vyškov D 1601 Kaličinský Josef MKS Vyškov S 1521 0
2012/2013 6 MKS Vyškov D 1599 Pluskal Miloš ŠO TP Habrovany B 1582 ½
2012/2013 4 MKS Vyškov D 1599 Spáčil Leoš ŠO TP Habrovany A 1926 1905 0
2012/2013 2 MKS Vyškov D 1599 Červinka Luděk Šk DDM Slavkov u Brna 1250 1
2012/2013 1 MKS Vyškov D 1599 Zabloudil Radek Sportovní klub Vyškov 1398 1
2011/2012 7 MKS Vyškov C 1588 Šperková Kristýna Sportovní klub Vyškov A 1447 1
2011/2012 6 MKS Vyškov C 1588 Bar Ondřej Sportovní klub Vyškov B 1575 1
2011/2012 5 MKS Vyškov C 1588 Marko Daniel TJ Bucovice B 1100 1
2011/2012 4 MKS Vyškov C 1588 Pluskal Miloš ŠOTP Habrovany B 1587 ½
2011/2012 3 MKS Vyškov C 1588 Spáčil Stanislav ŠOTP Habrovany A 1660 1
2011/2012 2 MKS Vyškov C 1588 Lánský Stanislav ŠK ZŠ Brankovice 1628 0
2011/2012 1 MKS Vyškov C 1588 Matyáš Jiří ŠK DDM Slavkov u Brna 1415 ½
2010/2011 7 MKS Vyškov "B" 1586 Brichta Pavel ŠK Garde Lipovec "B" 1437 ½
2010/2011 5 MKS Vyškov "B" 1586 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov 1761 0
2010/2011 6 MKS Vyškov C 1586 Smísitel Petr TJ Bucovice C 1000 1
2010/2011 4 MKS Vyškov C 1586 Bar Ondřej Sportovní klub DDM Vyškov 1528 0
2010/2011 3 MKS Vyškov C 1586 Pluskal Miloš ŠO TP Habrovany B 1613 ½
2010/2011 2 MKS Vyškov C 1586 Šandera Jiří ŠO TP Habrovany A 1716 1
2010/2011 1 MKS Vyškov C 1586 Šimeček Jiří ŠK ZŠ Brankovice 1558 1
2009/2010 9 MKS Vyskov C 1582 Pluskal Miloš SOTP Habrovany B 1601 1
2009/2010 4 MKS Vyskov C 1582 Čermák Milan DDM Vyskov A 1368 ½
2008/2009 4 MKS Vyskov C 1594 Sedlář Vít TJ Bucovice B 1466 ½
2008/2009 2 MKS Vyskov C 1594 Spáčil Stanislav SO TP Habrovany 1625 ½
2008/2009 1 MKS Vyskov C 1594 Šperková Kristýna DDM Vyskov 1250 1
2008/2009 6 MKS Vyskov D 1594 Bar Ondřej DDM Vyskov B 1494 1
2008/2009 5 MKS Vyskov D 1594 Merta Miroslav DDM Slavkov B 1519 ½
2008/2009 4 MKS Vyskov D 1594 Sedlář Martin TJ Bucovice C 1344 1
2008/2009 3 MKS Vyskov D 1594 Čermák Jan DDM Vyskov B 1384 0
2008/2009 2 MKS Vyskov D 1594 Vlasák Miroslav DDM Slavkov B 1345 ½
2006/2007 7 ŠK TJ Komořany 1601 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec B 1833 0
2006/2007 6 ŠK TJ Komořany 1601 Tichý Miroslav MKS Vyškov A 1945 1
2006/2007 3 ŠK TJ Komořany 1601 Nečas Aleš Sokol Rudice B 1876 ½
2006/2007 2 ŠK TJ Komořany 1601 Palaš Milan TJ Spartak Adamov A 1802 0
2006/2007 1 ŠK TJ Komořany 1601 Sedlák Ivo TJ Sloup 1747 0
2005/2006 4 MKS Vyškov B 1603 Pláteník Tomáš Prostor Břeclav 1759 0
2005/2006 2 MKS Vyškov B 1603 Majda Josef Baník Šardice 1
2005/2006 1 MKS Vyškov B 1603 Šmach Karel Strážnice "Pod Věží" 1773 ½
2005/2006 4 MKS Vyškov C 1603 Pola Vojtěch DDM Vyškov 0
2005/2006 3 MKS Vyškov C 1603 Lánský Stanislav ŠK ZŠ Brankovice 1644 0
2005/2006 2 MKS Vyškov C 1603 Němec Josef ŠOTP Habrovany 1699 ½
2005/2006 1 MKS Vyškov C 1603 Čupr Jiří MKS Vyškov D 1500 1
2004/2005 7 TJ Komořany B 1611 Merta Miroslav DDM Slavkov A 1544 1
2004/2005 6 TJ Komořany B 1611 Loucký Tomáš Brankovice B 1508 1
2004/2005 5 TJ Komořany B 1611 Konečná Alena TJ Komořany C 1647 ½
2004/2005 3 TJ Komořany B 1611 Kocman Richard ŠOTP Habrovany A 1853 0
2004/2005 2 TJ Komořany B 1611 Brázda František MKS Vyškov C 1673 0
2004/2005 1 TJ Komořany B 1611 Němčák Jiří TJ Bučovice C 1532 1
2004/2005 9 TJ Komořany A 1611 Tůma Ludvík Mor. Slávia Brno A 1711 0
2004/2005 2 TJ Komořany A 1611 Uhmann Jan Univerzita Brno B 1772 0
2004/2005 1 TJ Komořany A 1611 Klusák Richard První Brno B 1585 ½
2003/2004 10 ŠK Komořany 1630 Drápal Vojtěch ŠOTP Habrovany 1564 0
2003/2004 9 ŠK Komořany 1630 Šubrt Miroslav KŠ Bučovice C 1
2003/2004 8 ŠK Komořany 1630 Závodný Jaromír ŠK ZŠ Brankovice B 1
2003/2004 7 ŠK Komořany 1630 Majchrák Václav MKS Vyškov C 1617 1
2003/2004 6 ŠK Komořany 1630 Vlasák Miroslav DDM Slavkov 1
2003/2004 5 ŠK Komořany 1630 Spáčil Stanislav ŠOTP Habrovany 1693 ½
2003/2004 4 ŠK Komořany 1630 Sádlík Michal KŠ Bučovice C 1
2003/2004 3 ŠK Komořany 1630 Lábsky Krištof ŠK ZŠ Brankovice B 1
2003/2004 2 ŠK Komořany 1630 Juroško Miroslav MKS Vyškov C 1
2003/2004 1 ŠK Komořany 1630 Horňák Miroslav DDM Slavkov ½
2003/2004 9 ŠK Komořany C 1630 Nováčková Kateřina ŠK Komořany D ½
2003/2004 8 ŠK Komořany C 1630 Kacer Miroslav MKS Vyškov D 1
2003/2004 7 ŠK Komořany C 1630 Jeřábek Petr DDM Slavkov B 1469 0
2003/2004 6 ŠK Komořany C 1630 Hazuka Jaroslav KŠ Bučovice D 1
2003/2004 5 ŠK Komořany C 1630 Konečný Martin DDM Vyškov 1
2003/2004 4 ŠK Komořany C 1630 Kachyňová Karolína ŠK Komořany B 1
2003/2004 3 ŠK Komořany C 1630 Kratochvíl Milan MKS Vyškov E 1
2003/2004 2 ŠK Komořany C 1630 Pekara Štefan ŠOTP Habrovany B 1
2003/2004 1 ŠK Komořany C 1630 Kašík František TJ Mor. Málkovice 1590 1