Hráč Vitoslavský Jiří

Vitoslavský Jiří

User Pic
Jméno: Vitoslavský Jiří
Oddíl: Sportovní klub Sokol Citov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1688
Elo mezinárodní: 1674
ID: 23705
FIDE ID: 377082
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sokol Citov 1674 1673 Zatloukal Miroslav Sokol Konice 0 1688 1
2018/2019 10 Sokol Citov 1674 1673 Lukša Zdeněk Meopta Přerov Vinary 1921 1934 ½
2018/2019 9 Sokol Citov 1674 1673 Virgler Karel SK Prostějov B 1833 1738 0
2018/2019 8 Sokol Citov 1674 1673 Brácha Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1829 1804 0
2018/2019 7 Sokol Citov 1674 1673 Hauser Jan T.J. Sokol Přemyslovice 1654 1811 ½
2018/2019 5 Sokol Citov 1674 1673 Kučera Jiří Sigmia Olomouc A 1939 1952 0
2018/2019 4 Sokol Citov 1674 1673 Novák Miroslav Sigmia Senior Olomouc B 1420 1456 1
2018/2019 3 Sokol Citov 1674 1673 Vláčil Vladimír SK Prostějov C 1973 1962 0
2018/2019 2 Sokol Citov 1674 1673 Ďatel Oldřich T.J. Sokol Tovačov 0 1764 ½
2018/2019 1 Sokol Citov 1674 1673 Kolmaš Oldřich Šachový klub Olomouc B 1771 1766 1
2018/2019 6 Sokol Citov B 1674 1673 Jemelka Jan ŠK Vinary C 1987 1965 0
2017/2018 11 T.J. Sokol Citov 1674 1677 Ošťádal Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 1853 1900 ½
2017/2018 10 T.J. Sokol Citov 1674 1677 Urbanová Daniela SK Prostějov C 1668 1648 0
2017/2018 9 T.J. Sokol Citov 1674 1677 Filouš Jiří Spartak Přerov 1814 1795 ½
2017/2018 7 T.J. Sokol Citov 1674 1677 Hudec Timotej AŠK DA Olomouc C 1718 0 ½
2017/2018 6 T.J. Sokol Citov 1674 1677 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1814 1814 ½
2017/2018 5 T.J. Sokol Citov 1674 1677 Fiala Vlastimil ŠK SIGMIA Olomouc A 1980 1964 0
2017/2018 4 T.J. Sokol Citov 1674 1677 Škvír Ivo A64 PŘF UP Olomouc 1665 1650 1
2017/2018 3 T.J. Sokol Citov 1674 1677 Vozák Lukáš T.J. Sokol Skalička 1852 1858 0
2017/2018 2 T.J. Sokol Citov 1674 1677 Karger Ivo ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 0 1650 ½
2017/2018 1 T.J. Sokol Citov 1674 1677 Král Jan T.J. Sokol Konice 0 1605 0
2016/2017 7 Sokol Citov B 1705 1701 Dragón Pavel Sokol Skalička D - Špičky 1738 1721 0
2016/2017 1 Sokol Citov B 1705 1701 SK Hradčany ½
2015/2016 7 Sokol Citov B 1705 1701 Sedlák Emil Spartak Přerov B 1637 ½
2015/2016 6 Sokol Citov B 1705 1701 Vozák Luboš Sokol Skalička D 1622 1
2015/2016 4 Sokol Citov B 1705 1701 Šenkyřík Miroslav SK Hradčany 1000 ½
2015/2016 2 Sokol Citov B 1705 1701 Novák Bořivoj Sokol Hranice 1777 1693 0
2015/2016 11 AŠK DA Olomouc A 1705 1701 Švéda Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov A 1884 1923 0
2015/2016 10 AŠK DA Olomouc A 1705 1701 Klézl František TJ Sokol Velké Losiny B 1684 1707 0
2015/2016 8 AŠK DA Olomouc A 1705 1701 Spurný Ladislav ŠK Šternberk 1683 1681 ½
2015/2016 6 AŠK DA Olomouc A 1705 1701 Halama Vladimír ŠK Jeseník A 1758 1770 0
2015/2016 1 AŠK DA Olomouc A 1705 1701 Vašek Rostislav Sigmia Olomouc A 1616 1621 ½
2015/2016 11 T.J. Sokol Citov 1705 1701 Hajnyš Antonín T.J. Sokol Konice 1837 ½
2015/2016 9 T.J. Sokol Citov 1705 1701 Brácha Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1878 1845 0
2015/2016 8 T.J. Sokol Citov 1705 1701 Vozák Lukáš T.J. Sokol Skalička B 1829 1844 ½
2015/2016 7 T.J. Sokol Citov 1705 1701 Hájek Zdeněk T.J. Sokol Přemyslovice B 1898 1870 0
2015/2016 6 T.J. Sokol Citov 1705 1701 Přikrylová Iva ŠK Vinary 1810 0
2015/2016 4 T.J. Sokol Citov 1705 1701 Meissel Karel SK Prostějov B 1786 1824 0
2015/2016 3 T.J. Sokol Citov 1705 1701 Botur Michal A64 Př.F UP Olomouc 1977 1941 1
2015/2016 2 T.J. Sokol Citov 1705 1701 Mikulka Jan Sigmia Senior Olomouc B 1849 1849 0
2015/2016 1 T.J. Sokol Citov 1705 1701 Vaculík Cyril T.J. Sokol Tovačov 1652 ½
2014/2015 11 AŠK DA Olomouc B 1678 1706 Kyselák Pavel T. J. Sokol Přemyslovice B 1802 1895 1
2014/2015 10 AŠK DA Olomouc B 1678 1706 Paroulek Pavel T. J. Sokol Skalička B 1565 ½
2014/2015 8 AŠK DA Olomouc B 1678 1706 Šuga Petr T. J. Sokol Tovačov 1000 1
2014/2015 7 Sokol Citov 1678 1706 Potrok Roman ŠK Vinary B 1186 0
2014/2015 3 Sokol Citov 1678 1706 Bednář Václav Sokol Skalička C 1774 0
2014/2015 1 Sokol Citov 1678 1706 Shejbal Rostislav SK Hradčany 1000 1
2014/2015 9 AŠK DA Olomouc 1678 1706 Šobáň Jan A64 PřF Olomouc 1218 1
2014/2015 8 AŠK DA Olomouc 1678 1706 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov 1768 1858 1
2013/2014 8 AŠK DA Olomouc C 1655 1655 Chromčák Pavel ŠK Žerotín 1768 1
2013/2014 6 AŠK DA Olomouc C 1655 1655 Ticháček Vít Matadoor Přáslavice ŠK 1536 1
2013/2014 5 AŠK DA Olomouc C 1655 1655 Charvot David Agentura 64 Grygov D 1399 1
2013/2014 4 AŠK DA Olomouc C 1655 1655 Kryst Konrád ŠK Šternberk C 1642 1625 ½
2013/2014 3 AŠK DA Olomouc C 1655 1655 Pop Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov B 1754 1759 1
2013/2014 2 AŠK DA Olomouc C 1655 1655 Jahn František Garde Calcio Olomouc B 1662 ½
2013/2014 9 AŠK DA Olomouc B 1655 1655 Prokš Oldřich T.J. Sokol Přemyslovice B 1631 1
2013/2014 8 AŠK DA Olomouc B 1655 1655 Jirák Miroslav T.J. Sokol Tovačov 1360 1
2013/2014 7 AŠK DA Olomouc B 1655 1655 Malinovský Leo ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1750 1677 ½
2013/2014 4 AŠK DA Olomouc B 1655 1655 Nehyba Martin T.J. Sokol Skalička B 1629 1733 1
2013/2014 1 AŠK DA Olomouc B 1655 1655 Trimmel Bohuslav SK Prostějov B 1773 1734 0
2013/2014 11 AŠK DA Olomouc 1655 1655 Gorba Tomáš ROŠÁDA Prostějov 1770 1803 ½
2013/2014 10 AŠK DA Olomouc 1655 1655 Matys Michal T.J. Sokol Šumperk 1736 1711 1
2012/2013 7 AŠK DA Olomouc B 1628 Urbášek Josef TJ ŠK DUE POP Uničov B 1646 ½
2012/2013 6 AŠK DA Olomouc B 1628 Telařík Daniel ŠK Žerotín 1595 0
2012/2013 5 AŠK DA Olomouc B 1628 Šobáň Jaroslav Agentura 64 Grygov D 1719 1
2012/2013 4 AŠK DA Olomouc B 1628 Chrascina Jan Matadoor Přáslavice ŠK 1478 1
2012/2013 3 AŠK DA Olomouc B 1628 Kryst Konrád ŠK Šternberk B 1637 1623 1
2012/2013 2 AŠK DA Olomouc B 1628 Stýblo Pavel Sigmia Olomouc C 1528 0
2012/2013 1 AŠK DA Olomouc B 1628 Spurnik st. Mirko Tatran Litovel D ½
2012/2013 8 AŠK DA Olomouc 1628 Hons Bohuslav TJ Sokol Hranice 1529 0