Hráč Nouri Ali

Nouri Ali

User Pic
Jméno: Nouri Ali
Oddíl: ŠK Valdštejn Cheb
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1642
Elo mezinárodní: 1688
ID: 39561
FIDE ID: 23702788
Rok narození: 1967
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 ŠK Valdštejn Cheb B 1657 1638 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov A 1753 1781 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1675 1638 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Valdštějn Cheb A 1669 1638 Srba Stanislav ŠK Karlovy Vary A 1890 1873 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Valdštějn Cheb A 1657 1638 Hajšman Ladislav ŠK Caissa Nová Role A 1792 1765 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Valdštějn Cheb A 1657 1638 Kurfürst Oldřich TJ Spartak Horní Slavkov A 1900 1887 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Valdštějn Cheb A 1671 1638 Jungwirth Jindřich AVZO Františkovy Lázně A 1659 1700 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Valdštějn Cheb A 1671 1638 Vastl Oldřich TJ Olympie Hroznětín A 1804 1777 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Valdštějn Cheb A 1649 1638 Kotlár Adrian Global Sokolov A 1675 1688 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Valdštějn Cheb A 1653 1638 Ježek Josef TJ Baník Habartov A 1865 1808 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Valdštějn Cheb A 1653 1638 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov A 1737 1752 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Valdštějn Cheb A 1675 1638 Müller Vladimír TJ Tašovice A 1641 1645 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Valdštejn Cheb A 1678 1669 Šťastný Jiří TJ Tašovice A 1631 1647 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Valdštejn Cheb A 1703 1669 Grieč Milan ŠK Caissa Nová Role A 1599 1562 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb A 1703 1669 Molnár Ladislav KŠ Tietz Karlovy Vary C 1719 1734 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Valdštejn Cheb A 1674 1650 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary A 1748 1708 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Valdštejn Cheb A 1674 1650 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov A 1762 1813 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Valdštejn Cheb A 1656 1650 Tichý Josef TJ Sp.Horní Slavkov 1610 1643 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Valdštejn Cheb B 1678 1669 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín A 1645 1665 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1703 1669 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov B 1754 1808 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Valdštejn Cheb B 1703 1669 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1669 1598 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb B 1703 1669 Sedláček Roman TJ Ostrov 0 1261 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Valdštejn Cheb B 1674 1650 Uhlíř Zdeněk TJ Tašovice B 0 1462 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Valdštejn Cheb B 1674 1650 Mader Roland KŠ Tietz Karlovy Vary D 1257 1385 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1656 1650 Haftar Bohdan TJ Sokol Teplá 1239 1332 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1639 1652 Klepal Kašpar TJ Sokol Teplá 0 0 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb B 1652 1652 Janeček Dieter TJ Tašovice B 1479 1589 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Valdštejn Cheb B 1639 1652 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín 1621 1671 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Valdštejn Cheb B 1639 1652 Očenášek Jan KŠ Tietz Karlovy Vary D 1654 1602 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Valdštejn Cheb B 1639 1652 Kotlár Adrian ŠK Global Sokolov 0 1250 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Valdštejn Cheb B 1639 1652 Kurčík Jan ŠK Spartak Chodov 0 1160 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1693 1666 Pastierik Šimon ŠK Karlovy Vary B 0 1152 1 soutěž
2017/2018 8 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1639 1652 Pavlík Pavel TJ Tašovice A 1581 1571 1 soutěž
2017/2018 5 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1652 1652 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role A 1777 1742 0 soutěž
2017/2018 4 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1639 1652 Wiedermann Jan Baník Habartov A 1821 1820 0 soutěž
2017/2018 3 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1639 1652 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary A 1868 1893 0 soutěž
2017/2018 2 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1639 1652 Koblížek Lubomír AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1714 1730 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK Valdštejn Cheb B 1575 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Valdštejn Cheb B 1575 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov 1770 1800 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1575 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov B 1703 1768 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Valdštejn Cheb B 1575 Horna Sáva TJ Sokol Teplá 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Valdštejn Cheb B 1575 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1673 1701 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Valdštejn Cheb B 1575 Skokov Jaroslav Karlovarský šachklub Tietz D 1283 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Valdštejn Cheb B 1575 Šťastný Jiří TJ Tašovice B 1706 1710 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1575 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov 1788 1755 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Valdštejn Cheb A 1575 Rothanzl Pavel Baník Sokolov ŠO A 1836 1876 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Valdštejn Cheb A 1575 Šmid Daniel Karlovarský šachklub Tietz C 1778 1805 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Valdštejn Cheb A 1575 Randák Richard ŠK Spartak Chodov A 1479 1517 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Valdštejn Cheb A 1575 Janek Drahomír TJ Spartak Horní Slavkov 1634 1601 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Valdštejn Cheb A 1575 Šetka Vlastimil TJ Ostrov A 1778 1737 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Valdštejn Cheb B 1575 Jacko Pavel ŠK Global Sokolov 1581 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Valdštejn Cheb B 1575 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary C 1697 1666 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Valdštejn Cheb B 1575 Sýkora Robert TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1575 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov B 1636 1614 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Valdštejn Cheb B 1575 Vachulka Václav TJ Baník Habartov B 1639 1581 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Valdštejn Cheb B 1575 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1561 1560 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Valdštejn Cheb B 1575 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1673 1701 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1575 Rezek Jan KŠ Tietz Karlovy Vary E 1367 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK K-servis Cheb B 1573 Kůsa Jakub Karlovarský šachklub Tietz F 1250 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK K-servis Cheb B 1573 Krejnický Martin Karlovarský šachklub Tietz E 1385 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK K-servis Cheb B 1573 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov ŠO C 1712 1737 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK K-servis Cheb B 1573 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary C 1698 1715 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK K-servis Cheb B 1573 Kačírek Jakub TJ Sokol Teplá 1232 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK K-servis Cheb B 1573 Gárská Lenka ŠK Spartak Chodov C 1277 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK K-servis Cheb B 1573 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín B 1443 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK K-servis Cheb B 1573 Rudy Dominik TJ Jiskra Aš B 1000 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK K-servis Cheb A 1573 Vachulka Václav Baník Habartov B 1645 1595 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK K-servis Cheb A 1573 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín A 1615 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK K-servis Cheb A 1573 Čabala Tadeáš ŠK Spartak Chodov B 1377 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK K-servis Cheb 1000 Randuška Jakub ŠK Karlovy Vary C 1099 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK K-servis Cheb 1000 Anděl Jaroslav TJ Tašovice B 1612 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK K-servis Cheb 1000 Stuška Jan ŠK Spartak Chodov B 1603 1626 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK K-servis Cheb 1000 Latislav Milan TJ Ostrov B 1645 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK K-servis Cheb 1000 Kropáček Jan TJ Jiskra Aš B 1000 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK K-servis Cheb 1000 Irovský Adam Karlovarský šachklub Tietz E 1118 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK K-servis Cheb 1000 Bártová Eva TJ Olympie Hroznětín B 1000 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK K-servis Cheb 1000 Randák Richard ŠK Spartak Chodov C 1515 1515 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK K-servis Cheb 1000 Černý Vlastimil TJ Baník Sokolov ŠO C 1000 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Mariánské Lázně 1000 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1706 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Mariánské Lázně 1000 Hájek Jiří TJ Jiskra Aš 1546 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Mariánské Lázně 1000 Strejc Pavel TJ Ostrov 1696 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Mariánské Lázně 1000 Mader Roland Karlovarský šachklub Tietz D 1438 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Mariánské Lázně 1000 Vlasák Marcel ŠK Spartak Chodov 1661 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Mariánské Lázně 1000 Jacko Pavel ŠK Global Sokolov B 1603 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Mariánské Lázně 1000 Kurák Josef TJ Baník Sokolov B 1508 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Mariánské Lázně 1000 Hrbek Ivan TJ Baník Habartov B 1459 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Mariánské Lázně 1000 Friesecký Tomáš TJ Olympie Hroznětín 1684 1628 1 soutěž
2012/2013 11 TJ Lokomotiva Cheb 1000 Toncar Jan TJ Baník Sokolov ŠO C 1368 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ Lokomotiva Cheb 1000 Poláček Michal TJ Olympie Hroznětín B 1000 1 soutěž
2012/2013 8 TJ Lokomotiva Cheb 1000 Janecký Jaroslav TJ Ostrov B 1723 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Lokomotiva Cheb 1000 Anděl Jaroslav TJ Tašovice B 1612 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Lokomotiva Cheb 1000 Liška Jiří TJ Olympie Hroznětín C 1000 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Lokomotiva Cheb 1000 Müller Miloš Karlovarský šachklub D 1654 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Lokomotiva Cheb 1000 Ordoš Aleš Karlovarský šachklub E 1100 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Lokomotiva Cheb 1000 ŠK Karlovy Vary C 1 soutěž