Hráč Vlasák Marcel

Vlasák Marcel

User Pic
Jméno: Vlasák Marcel
Oddíl: ŠK Spartak Chodov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1743
Elo mezinárodní: 0
ID: 16075
FIDE ID: 333670
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: 2
Třída trenéra: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Spartak Chodov A 0 1741 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1739 1715 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Spartak Chodov A 0 1741 Žemba Ladislav TJ Tašovice B 0 1639 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Spartak Chodov A 0 1741 Očenášek Jan KŠ Tietz Karlovy Vary D 1321 1593 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Spartak Chodov A 0 1741 Sedláček Roman TJ Olympie Hroznětín B 0 1274 1 soutěž
2019/2020 7 TJ Spartak Chodov B 0 1741 TJ Caissa Nová Role B 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Spartak Chodov B 0 1741 Jahodka Josef KŠ Tietz F 1700 1681 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Spartak Chodov B 0 1741 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary C 0 1661 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Spartak Chodov B 0 1741 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš 0 1664 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Spartak Chodov B 0 1741 Čornyj Milan TJ Olympie Hroznětín C 1681 1648 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Spartak Chodov B 0 1706 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín B 0 1444 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Spartak Chodov B 0 1706 Macho Miloslav ŠK Valdštejn Cheb C 1730 1710 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Spartak Chodov B 0 1706 Hroch Jiří KŠ Tietz E 2085 2065 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Spartak Chodov B 0 1706 Bojtár Martin ŠK Caissa Nová Role B 1610 1611 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Spartak Chodov A 0 1706 Ježek Josef TJ Baník Habartov B 1865 1797 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Spartak Chodov A 0 1706 Šťastný Jiří TJ Tašovice B 1619 1647 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Spartak Chodov A 0 1706 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín A 0 1648 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Spartak Chodov A 0 1706 Bambousek Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb B 1605 1607 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Spartak Chodov A 0 1706 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1748 1708 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Spartak Chodov 0 1720 Čornyj Milan TJ Olympie Hroznětín 1685 1690 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Spartak Chodov 0 1720 Jahodka Josef KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1610 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Spartak Chodov 0 1720 Wiedermann Jan ŠK Global Sokolov 1821 1820 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Spartak CHodov B 0 1720 Kodet Jaroslav ŠK Karlovy Vary C 0 1274 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Spartak CHodov B 0 1720 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín B 0 1425 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Spartak CHodov B 0 1720 Hajšman Martin KŠ Tietz F 1654 1731 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Spartak CHodov B 0 1720 Ďurovič Karel ŠK Caissa Nová Role B 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Spartak Chodov 1685 Rangl Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb B 1765 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Spartak Chodov 1685 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Spartak Chodov C 1685 Heinrich Martin TJ Aš B 1000 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Spartak Chodov C 1685 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 1632 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Spartak Chodov B 1685 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov B 1703 1768 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Spartak Chodov B 1685 Rangl Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb B 1765 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Spartak Chodov B 1685 Kohout René TJ Jiskra Aš 1467 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Spartak Chodov B 1685 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov 1788 1755 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Spartak Chodov B 1685 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary C 1744 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Spartak Chodov B 1685 Suljakovič Ibrišim TJ Tašovice B 1443 1443 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Spartak Chodov B 1685 Koutecký Jiří TJ Baník Sokolov ŠO B 1711 1711 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Spartak Chodov C 1691 Klepal Martin TJ Sokol Teplá 1922 1757 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Spartak Chodov C 1691 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín B 1443 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Spartak Chodov C 1691 Doležal Rudolf ŠK K-servis Cheb B 1782 1746 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Spartak Chodov C 1691 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz F 1645 1685 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Spartak Chodov C 1691 Mottl Michal Karlovarský šachklub Tietz E 1525 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Spartak Chodov C 1691 Koutecký Jiří TJ Baník Sokolov ŠO C 1725 1701 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Spartak Chodov B 1661 Růžičková Helena TJ Tašovice B 1615 1535 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Spartak Chodov B 1661 Kirsch Aleš TJ Jiskra Aš B 1000 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Spartak Chodov B 1661 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1654 1658 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Spartak Chodov B 1661 Skála Miroslav TJ Olympie Hroznětín B 1377 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Spartak Chodov B 1661 Sokol Boris ŠK Spartak Chodov C 1000 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Spartak Chodov B 1661 Kurák Josef TJ Baník Sokolov ŠO C 1508 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Spartak Chodov 1661 Kasal Radek TJ Baník Habartov B 1611 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Spartak Chodov 1661 Kriegel Karel TJ Olympie Hroznětín 1457 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Spartak Chodov 1661 Nouri Ali ŠK Mariánské Lázně 1000 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Spartak Chodov B 1634 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1676 1669 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Spartak Chodov B 1634 Pilík Jaroslav TJ Lokomotiva Cheb 1449 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Spartak Chodov B 1634 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov C 1250 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Spartak Chodov B 1634 Liška Jiří TJ Olympie Hroznětín C 1000 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Spartak Chodov B 1634 Rezek Jan Karlovarský šachklub E 1250 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Spartak Chodov B 1634 Toncar Jan TJ Baník Sokolov ŠO C 1368 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Spartak Chodov 1634 Kaigl Arnošt AVZO Františkovy Lázně 1810 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Spartak Chodov 1634 Hujsl Jan TJ Olympie Hroznětín 1609 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Spartak Chodov 1634 Havlíček František ŠK Global Sokolov B 1714 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Spartak Chodov 1634 Husák Vasil TJ Ostrov 1598 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Spartak Chodov 1634 Doležálek Čestmír Baník Habartov B 1737 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Spartak Chodov 1634 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš 1630 1 soutěž
2011/2012 7 Spartak Chodov C 1637 Liška Jiří TJ Olympie Hroznětín B 1000 1 soutěž
2011/2012 6 Spartak Chodov C 1637 Tejkal Václav ŠK Karlovy Vary C 1000 1 soutěž
2011/2012 4 Spartak Chodov C 1637 Míšek Jan Lokomotiva Cheb 1901 0 soutěž
2011/2012 3 Spartak Chodov C 1637 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov ŠO D 1671 0 soutěž
2011/2012 2 Spartak Chodov C 1637 Srba Stanislav Spartak Chodov B 1767 0 soutěž
2011/2012 1 Spartak Chodov C 1637 Mottl Michal Karlovarský šachklub Tietz D 1509 ½ soutěž
2011/2012 9 Spartak Chodov 1637 Jankovský Josef ŠK Mariánské Lázně 1539 ½ soutěž
2011/2012 8 Spartak Chodov 1637 Uherek Jindřich AVZO Františkovy Lázně 1565 1 soutěž
2011/2012 5 Spartak Chodov 1637 Kurák Josef TJ Baník Sokolov C 1556 1 soutěž
2011/2012 4 Spartak Chodov 1637 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1664 1673 1 soutěž
2011/2012 1 Spartak Chodov 1637 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1678 0 soutěž
2010/2011 9 Spartak Chodov 1624 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín 1657 0 soutěž
2010/2011 6 Spartak Chodov 1624 Tišer Jiří ŠK Mariánské Lázně 1766 0 soutěž
2010/2011 5 Spartak Chodov 1624 Hajšman Martin ŠK Caissa Nová Role 1651 ½ soutěž
2010/2011 3 Spartak Chodov 1624 Vachulka Václav Baník Habartov B 1659 1 soutěž
2010/2011 2 Spartak Chodov 1624 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1695 ½ soutěž
2010/2011 1 Spartak Chodov 1624 Hloušek Milan TJ Baník Hexion Sokolov C 1672 1 soutěž
2010/2011 7 Spartak Chodov C 1624 Novotná Kristýna ŠK Karlovy Vary C 1513 1 soutěž
2010/2011 6 Spartak Chodov C 1624 Tejček Bohumil TJ Baník Hexion Sokolov D 1683 ½ soutěž
2009/2010 11 Spartak Chodov 1662 Otmar Bedřich ŠK Karlovy Vary C 1662 0 soutěž
2009/2010 10 Spartak Chodov 1662 Müller Vladimír TJ Tašovice B 1645 ½ soutěž
2009/2010 9 Spartak Chodov 1662 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov B 1686 1 soutěž
2009/2010 7 Spartak Chodov 1662 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1707 ½ soutěž
2009/2010 6 Spartak Chodov 1662 Koutecký Jiří Baník Hexion Sokolov B 1812 0 soutěž
2009/2010 5 Spartak Chodov 1662 Končil Albert Baník Hexion Sokolov C 0 soutěž
2009/2010 4 Spartak Chodov 1662 Kohout Jiří AVZO Františkovy Lázně 1676 ½ soutěž
2009/2010 3 Spartak Chodov 1662 Latislav Milan TJ Ostrov B 1621 1 soutěž
2009/2010 2 Spartak Chodov 1662 Kasal Radek Baník Habartov B 1579 1 soutěž
2009/2010 1 Spartak Chodov 1662 Kurfürst Oldřich Spartak Horní Slavkov 1900 0 soutěž
2008/2009 11 TJ Spartak Chodov 1643 Šteinfeld Jan Baník Hexion Sokolov C 1761 ½ soutěž
2008/2009 10 TJ Spartak Chodov 1643 Hajšman Martin ŠK Caissa Nová Role 1644 1 soutěž
2008/2009 9 TJ Spartak Chodov 1643 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1723 0 soutěž
2008/2009 8 TJ Spartak Chodov 1643 Novotná Kristýna ŠK Karlovy Vary C 1524 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Spartak Chodov 1643 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1698 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Spartak Chodov 1643 Kopecký František TJ Tašovice B 1517 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Spartak Chodov 1643 Vachulka Václav Baník Habartov B 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Spartak Chodov 1643 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1518 0 soutěž
2008/2009 1 TJ Spartak Chodov 1643 Havlíček František ŠK Global Sokolov B 1734 1 soutěž
2007/2008 10 TJ Spartak Chodov 1571 Folta Jaroslav Global Sokolov B 1909 1 soutěž
2007/2008 9 TJ Spartak Chodov 1571 Sedněv Radek ŠK Karlovy Vary C 1434 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Spartak Chodov 1571 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1693 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Spartak Chodov 1571 Vachulka Jiří Baník Habartov B 1538 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Spartak Chodov 1571 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1765 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Spartak Chodov 1571 Košťálek Bohumil TJ Olympie Hroznětín 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Spartak Chodov 1571 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1928 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Spartak Chodov 1571 Hloušek Milan Baník Hexion Sokolov C 1680 1 soutěž
2006/2007 9 Sp.Chodov B 1531 Hrbáček Miroslav Ol.Hroznětín B 1965 0 soutěž
2006/2007 6 Sp.Chodov B 1531 Klepal Martin Sokol Teplá 1918 0 soutěž
2006/2007 5 Sp.Chodov B 1531 Tejček Bohumil BCH Sokolov D 1640 ½ soutěž
2006/2007 4 Sp.Chodov B 1531 Benda Petr Čechie Dalovice 1574 ½ soutěž
2006/2007 3 Sp.Chodov B 1531 Rödig Jan Ol.Hroznětín A 1820 ½ soutěž
2006/2007 2 Sp.Chodov B 1531 Priesol Tomáš Sp.Chodov A 1584 ½ soutěž
2005/2006 8 Spartak Chodov 1519 Baník Habartov B 1 soutěž
2005/2006 7 Spartak Chodov 1519 Reich Adam DDM Kar.Vary 1295 1 soutěž
2005/2006 5 Spartak Chodov 1519 Jankovský Josef ŠK Mar.Lázně 1582 ½ soutěž
2005/2006 1 Spartak Chodov 1519 Stehlík Jan Slavoj Kynšperk 1522 1 soutěž
2004/2005 9 Spartak Chodov 1507 Tišer Jiří ŠK Mariánské Lázně 1747 0 soutěž
2004/2005 8 Spartak Chodov 1507 Cibulka Václav TJ Slavoj Kynšperk 1733 ½ soutěž
2004/2005 7 Spartak Chodov 1507 Müller Vladimír TJ Tašovice 1609 0 soutěž
2004/2005 6 Spartak Chodov 1507 Koutecký Jiří B Eastman SokolovB 1730 0 soutěž
2004/2005 4 Spartak Chodov 1507 Pošvář Jiří Caissa Nová Role 1613 0 soutěž
2004/2005 3 Spartak Chodov 1507 Obrátil Jan KŠ-Tietz C 1764 ½ soutěž
2004/2005 2 Spartak Chodov 1507 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1790 0 soutěž
2004/2005 1 Spartak Chodov 1507 Otmar Bedřich ŠK Karlovy Vary B 1696 ½ soutěž
2004/2005 7 Draci DDM K.V.B 1507 Dienelt Emil ŠK Karlovy Vary C 1 soutěž
2004/2005 6 Draci DDM K.V.B 1507 Roman Jiří TJ Caissa N.Role B 1627 1 soutěž
2003/2004 9 Spartak Chodov 1506 Pošvář Jiří Caissa Nová Role 1594 ½ soutěž
2003/2004 8 Spartak Chodov 1506 Hloušek Milan B Eastman SokolovC 1687 0 soutěž
2003/2004 5 Spartak Chodov 1506 Slovan Mar.Lázně 1 soutěž
2003/2004 4 Spartak Chodov 1506 Komoráí Radek Spartak H.SlavkovB 1 soutěž
2003/2004 3 Spartak Chodov 1506 Nový Jiří ŠK Global Sokolov 1615 1 soutěž
2003/2004 2 Spartak Chodov 1506 Pavlík Pavel TJ Tašovice 1532 0 soutěž
2003/2004 1 Spartak Chodov 1506 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1631 0 soutěž
2003/2004 9 KŠ-Tietz E 1506 Grim Petr Jiskra Nejdek 1 soutěž
2003/2004 8 KŠ-Tietz E 1506 Vydra Vratislav TJ Ostrov B 1 soutěž
2003/2004 7 KŠ-Tietz E 1506 Slabý Pavel Čechie Dalovice 1405 1 soutěž
2003/2004 6 KŠ-Tietz E 1506 Rulák Jozef ŠK Kar.Vary C 1 soutěž