Hráč Doležálek Čestmír

Doležálek Čestmír

User Pic
Jméno: Doležálek Čestmír
Oddíl: TJ Baník Habartov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1815
Elo mezinárodní: 1806
ID: 5441
FIDE ID: 363170
Rok narození: 1947
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 TJ Baník Habartov B 1790 1798 ŠK Spartak Chodov A 1 soutěž
2019/2020 7 TJ Baník Habartov B 1790 1798 Hajšman Ladislav TJ Ostrov 1792 1765 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Baník Habartov B 1771 1798 Doležal Rudolf ŠK Valdštejn Cheb B 1645 1704 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Baník Habartov B 1771 1794 Zámorský Ladislav TJ Sokol Teplá 1804 1840 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Baník Habartov B 1760 1794 Uhlíř Zdeněk TJ Tašovice B 0 1453 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Baník Habartov B 1760 1794 Hajšman Martin KŠ Tietz Karlovy Vary D 1660 1641 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Baník Habartov B 1760 1794 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1728 1695 1 soutěž
2019/2020 11 TJ Baník Habartov A 1790 1798 Šetka Vlastimil TJ Olympie Hroznětín A 1725 1715 1 soutěž
2019/2020 10 TJ Baník Habartov A 1790 1798 Nováček Miroslav Global Sokolov A 0 1626 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Baník Habartov A 1771 1794 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary A 1751 1754 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Baník Habartov A 1760 1794 Tichý Josef TJ Spartak Horní Slavkov A 1585 1633 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Baník Habartov A 1760 1794 Břicháček Miroslav AVZO Františkovy Lázně A 0 0 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Baník Habartov A 1761 1808 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary A 1744 1705 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ Baník Habartov A 1754 1808 Janeček Dieter TJ Tašovice A 1483 1602 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Baník Habartov A 1762 1813 Krejnický Martin KŠ Tietz Karlovy Vary C 1701 1635 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Baník Habartov A 1762 1813 Nouri Ali ŠK Valdštejn Cheb A 1674 1650 0 soutěž
2018/2019 8 TJ Baník Habartov B 1754 1808 Nouri Ali ŠK Valdštejn Cheb B 1703 1669 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Baník Habartov B 1754 1808 Suljakovič Ibrišim TJ Tašovice B 1437 1448 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Baník Habartov B 1754 1808 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1744 1705 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Baník Habartov B 1754 1813 Očenášek Jan KŠ Tietz Karlovy Vary D 1388 1421 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Baník Habartov B 1762 1813 Horna Sáva TJ Sokol Teplá 1456 1472 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Baník Habartov B 1762 1813 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1831 1820 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Baník Habartov B 1762 1813 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín A 1621 1658 0 soutěž
2018/2019 9 TJ Baník Habartov B 1755 1815 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov 1770 1776 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Baník Habartov B 1777 1815 Doležal Rudolf ŠK Valdštejn Cheb B 1651 1676 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Baník Habartov B 1755 1815 Friesecký Tomáš TJ Olympie Hroznětín 1494 1524 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Baník Habartov B 1755 1815 Mader Roland KŠ Tietz Karlovy Vary D 1298 1409 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Baník Habartov B 1677 1789 Kotlár Adrian ŠK Global Sokolov 1 soutěž
2017/2018 9 Baník Habartov A 1755 1815 Uherek Jindřich AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1487 1540 1 soutěž
2017/2018 8 Baník Habartov A 1755 1815 Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz C 0 1610 1 soutěž
2017/2018 7 Baník Habartov A 1777 1815 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz B 1631 1731 0 soutěž
2017/2018 6 Baník Habartov A 1777 1815 Tezner Vincenc ŠK Caissa Nová Role A 1494 1499 1 soutěž
2017/2018 5 Baník Habartov A 1763 1815 Tichý Josef TJ Spartak Horní Slavkov 1649 1659 1 soutěž
2017/2018 4 Baník Habartov A 1755 1815 Pilík Jaroslav Šachový klub Valdštejn Cheb A 1534 1535 1 soutěž
2017/2018 3 Baník Habartov A 1755 1815 Šťastný Jiří TJ Tašovice A 1661 1688 1 soutěž
2017/2018 2 Baník Habartov A 1755 1815 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary A 1944 1907 1 soutěž
2017/2018 1 Baník Habartov A 1677 1789 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1772 1750 1 soutěž
2016/2017 10 TJ Baník Habartov B 1703 1768 Dubský Lukáš TJ Sokol Teplá 1100 1 soutěž
2016/2017 9 TJ Baník Habartov B 1703 1768 Šimek Miloslav TJ Jiskra Aš 1768 1 soutěž
2016/2017 8 TJ Baník Habartov B 1703 1768 Nouri Ali ŠK Valdštejn Cheb B 1575 1 soutěž
2016/2017 7 TJ Baník Habartov B 1703 1768 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín 1628 1597 ½ soutěž
2016/2017 6 TJ Baník Habartov B 1703 1768 Mader Roland Karlovarský šachklub Tietz D 1304 1451 1 soutěž
2016/2017 5 TJ Baník Habartov B 1703 1768 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1561 1560 1 soutěž
2016/2017 4 TJ Baník Habartov B 1703 1768 Nováček Miroslav ŠK Global Sokolov 1689 1 soutěž
2016/2017 3 TJ Baník Habartov B 1703 1768 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1744 ½ soutěž
2016/2017 2 TJ Baník Habartov B 1703 1768 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 1 soutěž
2016/2017 1 TJ Baník Habartov B 1703 1768 Vávra David ŠK Spartak Chodov 1713 1736 1 soutěž
2015/2016 11 TJ Baník Habartov A 1703 1768 Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz C 1601 1 soutěž
2015/2016 10 TJ Baník Habartov A 1703 1768 Randák Richard ŠK Spartak Chodov A 1479 1517 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Baník Habartov A 1703 1768 Suljakovič Ibrišim TJ Tašovice A 1443 1443 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Baník Habartov A 1703 1768 Kuttner Jaromír TJ Spartak Horní Slavkov 1000 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Baník Habartov A 1703 1768 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary B 1697 1666 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Baník Habartov A 1703 1768 Strejc Pavel TJ Ostrov A 1684 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Baník Habartov A 1703 1768 Folta Jaroslav Baník Sokolov ŠO A 1816 1779 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Baník Habartov A 1703 1768 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1705 1708 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Baník Habartov A 1703 1768 Cibulka Václav ŠK Valdštejn Cheb A 1658 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Baník Habartov A 1703 1768 Růžek Martin AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1434 1661 1 soutěž
2015/2016 10 TJ Baník Habartov B 1703 1768 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín 1595 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Baník Habartov B 1703 1768 Vlasák Marcel ŠK Spartak Chodov B 1685 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Baník Habartov B 1703 1768 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Baník Habartov B 1703 1768 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1652 1628 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Baník Habartov B 1703 1768 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1561 1560 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Baník Habartov B 1703 1768 Šíbl Václav ŠK Valdštejn Cheb B 1970 1954 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Baník Habartov B 1703 1768 Koblížek Lubomír TJ Jiskra Aš 1811 1785 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Baník Habartov B 1703 1768 Hajšman Martin KŠ Tietz Karlovy Vary E 1644 1682 1 soutěž
2014/2015 11 TJ Baník Habartov A 1769 Hodík Petr AVZO Františkovy Lázně 1639 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Baník Habartov A 1769 Tezner Vincenc ŠK Caissa Nová Role 1508 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Baník Habartov A 1769 Jirka František TJ Ostrov A 1884 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Baník Habartov A 1769 Maťha Josef ŠK Global Sokolov A 1585 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Baník Habartov A 1769 Mader Roland Karlovarský šachklub Tietz C 1441 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Baník Habartov A 1769 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov ŠO A 1776 1758 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Baník Habartov A 1769 Čabart Pavel ŠK Karlovy Vary A 1734 1679 1 soutěž
2014/2015 9 Baník Habartov B 1769 Míšek Jan ŠK K-servis Cheb A 1946 1913 ½ soutěž
2014/2015 8 Baník Habartov B 1769 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1763 1697 ½ soutěž
2014/2015 7 Baník Habartov B 1769 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz D 1748 1675 1 soutěž
2014/2015 6 Baník Habartov B 1769 Šteinfeld Jan TJ Baník Sokolov ŠO B 1776 1758 0 soutěž
2014/2015 5 Baník Habartov B 1769 Kropáček Jan TJ Jiskra Aš A 1000 1 soutěž
2014/2015 4 Baník Habartov B 1769 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín A 1711 ½ soutěž
2014/2015 3 Baník Habartov B 1769 Randák Richard ŠK Spartak Chodov B 1488 1530 ½ soutěž
2014/2015 2 Baník Habartov B 1769 Čornyj Milan TJ Ostrov B 1627 1 soutěž
2014/2015 1 Baník Habartov B 1769 Střela Petr TJ Tašovice B 1597 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Baník Habartov 1751 Hajšman Martin Karlovarský šachklub C 1618 1672 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ Baník Habartov 1751 Šťastný Jiří TJ Tašovice 1000 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Baník Habartov 1751 Kvěš Martin TJ Baník Sokolov 1853 1781 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Baník Habartov 1751 Müller Miloš Karlovarský šachklub C 1644 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Baník Habartov 1751 Kopecký František TJ Tašovice 1772 1772 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Baník Habartov B 1751 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1660 1691 0 soutěž
2013/2014 10 TJ Baník Habartov B 1751 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1708 1 soutěž
2013/2014 9 TJ Baník Habartov B 1751 Sýkora Robert Karlovarský šachklub Tietz D 1848 1784 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Baník Habartov B 1751 Tomášek Radek Spartak Horní Slavkov 1510 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Baník Habartov B 1751 Vávra David ŠK Spartak Chodov 1596 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Baník Habartov B 1751 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1743 1704 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Baník Habartov B 1751 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov B 1872 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Baník Habartov B 1751 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín 1617 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Baník Habartov B 1751 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1879 1858 ½ soutěž
2012/2013 3 Baník Habartov 1737 Střela Petr TJ Tašovice 1605 1 soutěž
2012/2013 2 Baník Habartov 1737 Müller Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 1654 1 soutěž
2012/2013 9 Baník Habartov B 1737 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov B 1802 1745 ½ soutěž
2012/2013 8 Baník Habartov B 1737 Žikavský Rudolf TJ Ostrov 1676 1669 1 soutěž
2012/2013 7 Baník Habartov B 1737 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1683 ½ soutěž
2012/2013 6 Baník Habartov B 1737 Jungwirth Jindřich AVZO Františkovy Lázně 1676 0 soutěž
2012/2013 5 Baník Habartov B 1737 Toth Ludvík TJ Baník Sokolov B 1845 0 soutěž
2012/2013 4 Baník Habartov B 1737 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1694 1 soutěž
2012/2013 3 Baník Habartov B 1737 Vlasák Marcel ŠK Spartak Chodov 1634 1 soutěž
2012/2013 2 Baník Habartov B 1737 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1875 1 soutěž
2012/2013 1 Baník Habartov B 1737 Čornyj Milan TJ Olympie Hroznětín 1605 0 soutěž
2011/2012 7 Baník Habartov 1743 Halla Josef Karlovarský šachklub Tietz B 1702 1 soutěž
2011/2012 6 Baník Habartov 1743 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov A 1820 1693 ½ soutěž
2011/2012 3 Baník Habartov 1743 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1783 1737 1 soutěž
2011/2012 9 Baník Habartov B 1743 Jungwirth Jindřich AVZO Františkovy Lázně 1698 1 soutěž
2011/2012 8 Baník Habartov B 1743 Mitáček Jiří TJ Jiskra Aš 1000 1 soutěž
2011/2012 7 Baník Habartov B 1743 Ornet Tomáš TJ Ostrov B 1627 1 soutěž
2011/2012 6 Baník Habartov B 1743 Koutecký Jiří TJ Baník Sokolov C 1780 1753 0 soutěž
2011/2012 5 Baník Habartov B 1743 Hajšman Martin ŠK Caissa Nová Role 1629 1647 0 soutěž
2011/2012 4 Baník Habartov B 1743 Havlíček František ŠK Global Sokolov B 1674 ½ soutěž
2011/2012 3 Baník Habartov B 1743 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1717 0 soutěž
2011/2012 2 Baník Habartov B 1743 Plomitzer Gustav Spartak Chodov 1717 0 soutěž
2011/2012 1 Baník Habartov B 1743 ŠK Mariánské Lázně 1 soutěž
2010/2011 8 Baník Habartov A 1729 Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz B 1562 1 soutěž
2010/2011 7 Baník Habartov A 1729 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1754 0 soutěž
2010/2011 6 Baník Habartov A 1729 Mestl Martin ŠK Global Sokolov A 1584 ½ soutěž
2010/2011 3 Baník Habartov A 1729 Klejna Aleš TJ Jiskra Aš 1385 1 soutěž
2010/2011 9 Baník Habartov B 1729 Maťha Josef ŠK Global Sokolov B 1619 1 soutěž
2010/2011 8 Baník Habartov B 1729 Tišer Jiří ŠK Mariánské Lázně 1766 ½ soutěž
2010/2011 7 Baník Habartov B 1729 Šmíd Radek ŠK Caissa Nová Role 1698 0 soutěž
2010/2011 6 Baník Habartov B 1729 Kaigl Arnošt AVZO Františkovy Lázně 1831 ½ soutěž
2010/2011 5 Baník Habartov B 1729 Zoufalý Petr TJ Baník Hexion Sokolov C 1744 1 soutěž
2010/2011 4 Baník Habartov B 1729 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1779 1 soutěž
2010/2011 3 Baník Habartov B 1729 Mestl Martin Spartak Chodov 1584 1 soutěž
2010/2011 2 Baník Habartov B 1729 Čornyj Milan TJ Olympie Hroznětín 1555 0 soutěž
2010/2011 1 Baník Habartov B 1729 Otmar Bedřich ŠK Karlovy Vary B 1669 1 soutěž
2009/2010 10 Baník Habartov B 1737 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1707 1 soutěž
2009/2010 8 Baník Habartov B 1737 Tejček Bohumil Baník Hexion Sokolov C 1697 0 soutěž
2009/2010 7 Baník Habartov B 1737 Míšek Jan AVZO Františkovy Lázně 1915 0 soutěž
2009/2010 6 Baník Habartov B 1737 Latislav Milan TJ Ostrov B 1621 1 soutěž
2009/2010 5 Baník Habartov B 1737 Varga Ivan TJ Tašovice B 1736 0 soutěž