Hráč Šlapák Vladislav

Šlapák Vladislav

User Pic
Jméno: Šlapák Vladislav
Oddíl: Sportovní klub Sokol Citov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1665
Elo mezinárodní: 0
ID: 28114
FIDE ID: 0
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sokol Citov 0 1662 Fréhar Jan Sokol Konice 1694 1657 1
2018/2019 10 Sokol Citov 0 1662 Effenberger Adam Meopta Přerov Vinary 1797 1794 0
2018/2019 9 Sokol Citov 0 1662 Františ Petr SK Prostějov B 1774 1759 ½
2018/2019 8 Sokol Citov 0 1662 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1819 1793 0
2018/2019 7 Sokol Citov 0 1662 Šubert Josef T.J. Sokol Přemyslovice 1744 1731 ½
2018/2019 6 Sokol Citov 0 1662 Jiříček Jakub T.J. Sokol Skalička B 1926 1944 0
2018/2019 5 Sokol Citov 0 1662 Ondruch Jiří Sigmia Olomouc A 1886 1895 ½
2018/2019 4 Sokol Citov 0 1662 Macura Petr Sigmia Senior Olomouc B 0 1358 ½
2018/2019 3 Sokol Citov 0 1662 Mohapl Tomáš SK Prostějov C 1598 1727 ½
2018/2019 2 Sokol Citov 0 1662 Jirák Miroslav T.J. Sokol Tovačov 0 1372 1
2018/2019 1 Sokol Citov 0 1662 Štěpán Petr Šachový klub Olomouc B 1759 1728 0
2018/2019 5 ŠK Vinary B 0 1662 Říha Marek Sokol Citov B 0 1423 1
2018/2019 2 ŠK Vinary B 0 1662 Rabel Tomáš Sokol Hranice 1647 1720 ½
2018/2019 1 ŠK Vinary B 0 1662 Senáši Martin ŠK Vinary C 1942 1897 ½
2017/2018 11 T.J. Sokol Citov 0 1694 Šubert Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 1750 1722 ½
2017/2018 10 T.J. Sokol Citov 0 1694 Dočekalová Alexandra SK Prostějov C 1849 1903 0
2017/2018 9 T.J. Sokol Citov 0 1694 Štec František Spartak Přerov 1925 1874 0
2017/2018 8 T.J. Sokol Citov 0 1694 Hradský Aleš SK Prostějov B 1766 1737 0
2017/2018 7 T.J. Sokol Citov 0 1694 Ochman Tomáš AŠK DA Olomouc C 1837 1817 0
2017/2018 6 T.J. Sokol Citov 0 1694 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 2036 2010 ½
2017/2018 4 T.J. Sokol Citov 0 1694 Malenovský Martin A64 PŘF UP Olomouc 1620 1673 ½
2017/2018 3 T.J. Sokol Citov 0 1694 Vaculík Petr T.J. Sokol Skalička 1851 1790 ½
2017/2018 2 T.J. Sokol Citov 0 1694 Vašek Rostislav ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1501 1502 ½
2017/2018 1 T.J. Sokol Citov 0 1694 Fréhar Jan T.J. Sokol Konice 1694 1681 0
2017/2018 8 ŠK Vinary 0 1694 Jiříček Vojtěch Sokol Skalička B 1472 1511 0
2017/2018 6 ŠK Vinary 0 1694 Dosoudil Pavel Spartak Přerov B 1571 1480 1
2017/2018 5 ŠK Vinary 0 1694 SK Hradčany 1
2017/2018 4 ŠK Vinary 0 1694 Rabel Tomáš Sokol Hranice 1533 1540 ½
2016/2017 7 ŠK Vinary 1682 SK Hradčany 1
2016/2017 6 ŠK Vinary 1682 Bednář Václav Sokol Skalička D - Špičky 1771 ½
2016/2017 5 ŠK Vinary 1682 Škuta Josef Sokol Skalička C 1376 1
2016/2017 4 ŠK Vinary 1682 Říha Marek Sokol Citov B 1000 1
2016/2017 2 ŠK Vinary 1682 Šeiner Jiří Sokol Hranice B 1789 ½
2016/2017 1 ŠK Vinary 1682 Geryk Milan Spartak Přerov B 1661 1
2015/2016 6 Sokol Citov B 1682 Vozák Lukáš Sokol Skalička D 1829 1844 ½
2015/2016 11 ŠK Vinary 1682 Filouš Jiří Spartak Přerov 1814 1843 ½
2015/2016 10 ŠK Vinary 1682 Snášel Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1857 1857 0
2015/2016 9 ŠK Vinary 1682 Dragón Pavel T.J. Sokol Skalička B 1738 1721 0
2015/2016 8 ŠK Vinary 1682 Šubert Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 1759 ½
2015/2016 6 ŠK Vinary 1682 Šneidr Michal T.J. Sokol Citov 1658 ½
2015/2016 5 ŠK Vinary 1682 Meissel Karel SK Prostějov B 1786 1824 0
2015/2016 4 ŠK Vinary 1682 Vysloužil Lukáš A64 Př.F UP Olomouc 1892 1913 ½
2015/2016 3 ŠK Vinary 1682 Svoboda Otakar Sigmia Senior Olomouc B 1716 1699 ½
2015/2016 2 ŠK Vinary 1682 Najmon Miloš T.J. Sokol Tovačov 1632 1
2015/2016 1 ŠK Vinary 1682 Kučera Bohuslav T.J. Sokol Konice 1755 ½
2014/2015 11 ŠK Vinary 1649 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1768 1858 ½
2014/2015 10 ŠK Vinary 1649 Sapík Miloslav ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1776 1
2014/2015 9 ŠK Vinary 1649 Hájek Zdeněk T. J. Sokol Přemyslovice B 1932 1906 ½
2014/2015 7 ŠK Vinary 1649 Kučera Bohuslav T. J. Sokol Konice 1724 ½
2014/2015 6 ŠK Vinary 1649 Peřina Michal AŠK DA Olomouc B 2005 1955 ½
2014/2015 5 ŠK Vinary 1649 Petr Jiří Spartak Přerov 1933 1974 0
2014/2015 4 ŠK Vinary 1649 Drtil Lubomír T. J. Sokol Tovačov 1690 ½
2014/2015 3 ŠK Vinary 1649 Grbin Daniel SK Junior Prostějov 1305 1
2014/2015 2 ŠK Vinary 1649 Vykopal Jan T. J. Sokol Hranice 1742 ½
2014/2015 1 ŠK Vinary 1649 Hradský Aleš SK Prostějov B 1792 1868 1
2013/2014 7 ŠK Vinary 1627 Šimíček Jiljí Sokol Skalička D 1492 ½
2013/2014 6 ŠK Vinary 1627 Vozák Luboš Sokol Skalička C 1650 1
2013/2014 5 ŠK Vinary 1627 Žákovský Josef SK Hradčany 1000 1
2013/2014 4 ŠK Vinary 1627 Zapletal Stanislav Sokol Hranice B 1693 0
2013/2014 3 ŠK Vinary 1627 Lavrinčík Petr Sokol Citov 1000 1
2013/2014 2 ŠK Vinary 1627 Jirák Miroslav Sokol Tovačov B 1360 1
2013/2014 1 ŠK Vinary 1627 Poljak Marian Spartak Přerov B 1428 1
2013/2014 9 SK Přerov 1627 Vejmola Adam SK Prostějov B 1865 1854 ½
2013/2014 8 SK Přerov 1627 Kment Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1597 1622 ½
2013/2014 7 SK Přerov 1627 Hauser Jan T.J. Sokol Přemyslovice B 1850 ½
2013/2014 5 SK Přerov 1627 Vaculík Cyril T.J. Sokol Tovačov 1646 ½
2013/2014 4 SK Přerov 1627 Fréhar Jan T.J. Sokol Konice 1707 ½
2013/2014 3 SK Přerov 1627 Hrabal Jiří ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1696 ½
2013/2014 2 SK Přerov 1627 Kopčil Ondřej AŠK DA Olomouc B 1763 1681 ½
2013/2014 1 SK Přerov 1627 Jiříček Jaroslav T.J. Sokol Hranice 1000 1
2012/2013 6 ŠK Vinary 1606 Poljak Marian Spartak Přerov B 1396 1
2012/2013 5 ŠK Vinary 1606 Čechovský Hynek Sokol Citov 1662 1
2012/2013 3 ŠK Vinary 1606 Dosoudil Pavel SK Přerov B 1696 1652 ½
2012/2013 2 ŠK Vinary 1606 Nehyba Martin Sokol Skalička D 1525 1525 ½
2012/2013 11 SK Přerov 1606 Zatloukal Lukáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1621 ½
2012/2013 10 SK Přerov 1606 Hrabal Jiří ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1713 ½
2012/2013 9 SK Přerov 1606 Ďatel Oldřich TJ Sokol Tovačov 1668 ½
2012/2013 8 SK Přerov 1606 Kincl Dobromir TJ Sokol Skalička B 1769 1733 ½
2012/2013 7 SK Přerov 1606 Zapletal Stanislav TJ Sokol Hranice 1659 ½
2012/2013 6 SK Přerov 1606 Hradský Aleš SK Prostějov B 1756 1778 ½
2012/2013 5 SK Přerov 1606 Král Jan TJ Sokol Konice 1692 ½
2012/2013 4 SK Přerov 1606 Rickardt Roman GARDE Calcio Olomouc B 1907 ½
2012/2013 3 SK Přerov 1606 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1592 0
2012/2013 1 SK Přerov 1606 Tvrdík Michael SK Junior A 1000 1
2011/2012 7 ŠK Vinary 1608 Jiříček Miroslav Sokol Skalička D 1250 1
2011/2012 6 ŠK Vinary 1608 Čadra Martin Sokol Skalička C 1406 ½
2011/2012 4 ŠK Vinary 1608 Hons Bohuslav Sokol Hranice B 1576 1
2011/2012 3 ŠK Vinary 1608 Rakovský Jiří SK Přerov B 1539 0
2011/2012 2 ŠK Vinary 1608 Poljak Marian Spartak Přerov B 1389 ½
2011/2012 1 ŠK Vinary 1608 Čechovský Hynek Sokol Citov 1678 1
2011/2012 11 SK Přerov 1608 Alfimov Igor A64 PřF UP Olomouc 1888 1943 0
2011/2012 9 SK Přerov 1608 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc 1997 1873 0
2011/2012 8 SK Přerov 1608 Král Jan TJ Sokol Konice 1702 0
2011/2012 7 SK Přerov 1608 Jančík Rostislav SK Prostějov B 1831 0
2011/2012 5 SK Přerov 1608 Novák Jiří SK ROŠÁDA Prostějov B 1565 ½
2011/2012 3 SK Přerov 1608 Hons Bohuslav TJ Sokol Hranice 1576 1
2011/2012 2 SK Přerov 1608 Vaculík Cyril TJ Sokol Tovačov 1000 1
2011/2012 1 SK Přerov 1608 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1839 ½
2010/2011 10 SK Přerov 1594 Brablec Leoš TJ Sokol Přemyslovice B 1760 ½
2010/2011 9 SK Přerov 1594 Mojžíš Jaroslav TJ Sokol Tovačov 1000 1
2010/2011 4 SK Přerov 1594 Hrabal Jiří SIgmia Olomouc B 1684 0
2010/2011 2 SK Přerov 1594 Škuta Josef TJ Sokol Skalička B 1392 1
2009/2010 9 SK Přerov 1580 Chrascina Jan Garde Calcio Olomouc B 1000 1
2009/2010 6 SK Přerov 1580 Vozák Tomáš TJ Sokol Skalička B 1268 0
2009/2010 5 SK Přerov 1580 Meissel Karel SK Prostějov B 1812 0
2009/2010 4 SK Přerov 1580 Andree Jiří ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1731 0
2009/2010 3 SK Přerov 1580 Koutný Pavel TJ Sokol Přemyslovice B 1000 ½
2009/2010 2 SK Přerov 1580 Durďák Tomáš TJ Sokol Hranice 1
2009/2010 1 SK Přerov 1580 Zdražil Jan AŠK Olomouc B 1661 1
2008/2009 11 Sportovní klub Přerov 1558 Bláha Jiří Sigmia Senior klub Olomouc B 1686 1
2008/2009 10 Sportovní klub Přerov 1558 Velim Josef TJ Sokol Hranice 1
2008/2009 8 Sportovní klub Přerov 1558 Kincl Dobromir TJ Sokol Skalička A 1748 ½
2008/2009 4 Sportovní klub Přerov 1558 Nedomanský Leopold TJ Sokol Konice 1521 ½
2008/2009 3 Sportovní klub Přerov 1558 Škuta Josef TJ Sokol Skalička B 1
2008/2009 1 Sportovní klub Přerov 1558 Klimecký Tomáš Spartak Přerov B 1420 ½
2007/2008 11 Sportovní klub Přerov 1562 Srkala Tomáš TJ Sokol Hranice 1
2007/2008 9 Sportovní klub Přerov 1562 Vychodil Oldřich SK ROŠÁDA Prostějov B 1438 ½
2007/2008 8 Sportovní klub Přerov 1562 Holczer Otakar Agentura GARDE Calcio Olomouc B 1533 ½
2007/2008 7 Sportovní klub Přerov 1562 Sláma Karel Sportovní klub Prostějov C 1632 ½
2007/2008 6 Sportovní klub Přerov 1562 Dragón Pavel TJ Sokol Skalička 1608 0
2007/2008 4 Sportovní klub Přerov 1562 Bláha Jiří ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1635 ½
2006/2007 10 SK Přerov 1544 Frolek Pavel TJ Sokol Lázně Velké Losiny ½
2004/2005 5 SK Přerov Hrbáček Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1748 0