Hráč Bradáč Adam

Bradáč Adam

User Pic
Jméno: Bradáč Adam
Oddíl: Šachový klub Frýdlant, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1849
Elo mezinárodní: 1808
ID: 15285
FIDE ID: 333727
Rok narození: 1989
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 7 ŠK Zikuda Turnov "D" 1808 1841 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1775 1788 ½
2015/2016 5 ŠK Zikuda Turnov "D" 1808 1841 Horák Josef TJ Jiskra Tanvald 2110 2042 0
2015/2016 4 ŠK Zikuda Turnov "D" 1808 1841 Grindler Miloslav ŠK Česká Lípa 1443 1626 1
2015/2016 3 ŠK Zikuda Turnov "D" 1808 1841 Švec Luděk Desko Liberec "B" 1663 1679 1
2015/2016 1 ŠK Frýdlant 1808 1841 Blaháček Evžen ŠK Stráž pod Ralskem 1929 1930 1
2014/2015 8 Šachový klub Frýdlant 1803 1822 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec B 1910 1940 1
2014/2015 7 Šachový klub Frýdlant 1803 1822 Řičánek Miloslav ŠK Stráž pod Ralskem 1903 1928 0
2014/2015 6 Šachový klub Frýdlant 1803 1822 Majstrová Alžběta 1.Novoborský ŠK D 1575 1621 1
2014/2015 4 Šachový klub Frýdlant 1803 1822 Vlček Bohumír ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1457 1
2014/2015 2 Šachový klub Frýdlant 1803 1822 Drahotský Vladimír ŠK Stráž pod Ralskem 1765 1
2013/2014 4 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1803 1817 Mach Michal 1.Novoborský ŠK "D" 1559 1592 1
2013/2014 8 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1803 1817 Kolařík Jiří ŠK Libštát 1901 1870 ½
2012/2013 6 TJ Lokomotiva Liberec C Mašek Stanislav TJ Bižu Jablonec n.N. B ½
2012/2013 2 TJ Lokomotiva Liberec C Vyčítal Radoslav TJ Krásná Lípa B 1
2012/2013 7 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1814 1834 Řičánek Miloslav TJ Lokomotiva Liberec "A" 1878 1896 0
2012/2013 4 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1814 1834 Novák Jan Desko Liberec "B" 1932 1953 0
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Liberec B 1809 1823 Janata Petr DDM Cvikováček Cvikov 1000 1
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Liberec B 1809 1823 Přívratský Milan 1.Novoborský ŠK E 1450 1
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Liberec B 1809 1823 Holub Jaroslav ŠK Stráž pod Ralskem 1710 1
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Liberec B 1809 1823 Krch Ladislav ŠK Frýdlant 1704 ½
2011/2012 3 TJ Lokomotiva Liberec B 1809 1823 Liška Jiří 1.Novoborský ŠK E 1250 1
2011/2012 1 TJ Lokomotiva Liberec B 1809 1823 Šulc Petr ŠK Stráž pod Ralskem 1657 1656 1
2010/2011 9 TJ Lokomotiva Liberec B 1851 Hloucal Antonín TJ Jiskra Tanvald B 1513 1
2010/2011 8 TJ Lokomotiva Liberec B 1851 Skalický David TJ Sokol Víchová n.J. 1367 1
2010/2011 4 TJ Lokomotiva Liberec B 1851 Mlot František TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1469 1
2010/2011 3 TJ Lokomotiva Liberec B 1851 Vancl Tomáš TJ PS ZK Semily B 1000 1
2010/2011 10 TJ Lokomotiva Liberec 1851 Vancl Tomáš TJ PS ZK Semily 1
2010/2011 7 TJ Lokomotiva Liberec 1851 Dolenský Milan ŠK Libštát 2029 0
2010/2011 5 TJ Lokomotiva Liberec 1851 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "B" 1791 0
2010/2011 3 TJ Lokomotiva Liberec 1851 Cejp Jaroslav TJ Slávia Liberec 1773 0
2010/2011 2 TJ Lokomotiva Liberec 1851 Kubát Jiří TJ Spartak Rokytnice n.J. 1785 ½
2010/2011 1 TJ Lokomotiva Liberec 1851 Živora Jiří TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1615 ½
2008/2009 11 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1813 Živora Jiří TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1654 1
2008/2009 10 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1813 Peníška Pavel Desko Liberec "A" 1882 0
2008/2009 9 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1813 Žanta Miloslav Jiskra Tanvald 1566 1
2008/2009 8 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1813 Carda Milan TJ Krásná Lípa 1742 ½
2008/2009 7 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1813 Václavíček Lukáš Desko Liberec "B" 1644 ½
2008/2009 6 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1813 Pospíšil Jiří ŠK Libštát 1769 ½
2008/2009 5 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1813 Gernert Vilém TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 1761 ½
2008/2009 4 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1813 Mašek Arnošt TJ Bižuterie Jablonec n/N. 1863 1
2008/2009 2 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1813 Zuzánek Vítězslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1677 1
2008/2009 1 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1813 Hudec Matěj ŠK Zikuda Turnov "C" 1
2008/2009 10 Lokomotiva Liberec "C" 1813 Porsch Jiří ŠK Česká Lípa 2040 ½
2008/2009 9 Lokomotiva Liberec "C" 1813 Patočka Jan ŠK Libštát "B" 1846 0
2008/2009 8 Lokomotiva Liberec "C" 1813 Zemánek Ivo Bižuterie Jablonec "B" 2138 ½
2008/2009 7 Lokomotiva Liberec "C" 1813 Blaháček Evžen Desko Liberec "C" 1969 ½
2008/2009 6 Lokomotiva Liberec "C" 1813 Pražák Ondřej Jiskra Tanvald "B" 1988 0
2008/2009 5 Lokomotiva Liberec "C" 1813 Jareš Jiří Slávie Liberec 2036 0
2008/2009 4 Lokomotiva Liberec "C" 1813 Malec Jan 1.Novoborský ŠK "E" 1993 ½
2008/2009 3 Lokomotiva Liberec "C" 1813 Wokurka Karel ŠK Varnsdorf 2116 0
2008/2009 2 Lokomotiva Liberec "C" 1813 Cakl Zdeněk Desko Liberec "D" 2091 0
2008/2009 1 Lokomotiva Liberec "C" 1813 Kout Zdeněk TJ Krásná Lípa "B" 1998 ½
2007/2008 8 Lokomotiva Liberec E 1723 Kavický Petr Nové Město p.Smrkem 1770 ½
2007/2008 6 Lokomotiva Liberec E 1723 Bílek Pavel Lokomotiva Liberec C 1721 1
2007/2008 5 Lokomotiva Liberec E 1723 Blaháček Evžen Desko Liberec C 2054 ½
2007/2008 4 Lokomotiva Liberec E 1723 Slažanský Martin Desko Liberec D 1801 ½
2007/2008 3 Lokomotiva Liberec E 1723 Novák Jan Desko Liberec E 1914 ½
2007/2008 2 Lokomotiva Liberec E 1723 Hnát Zdeněk Bižuterie Jablonec n.N. B 1894 1
2007/2008 1 Lokomotiva Liberec E 1723 Kovář Jindřich Lokomotiva Liberec D 1804 ½
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1723 Špinka Petr ŠK Libštát 1916 0
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1723 Snížek Květoslav TJ Spartak Rokytnice n.J. 1980 ½
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1723 Koldrt Bohuslav Desko Liberec "B" 1945 ½
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1723 Hnát Zdeněk TJ Slávia Liberec 1894 0
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1723 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 1934 0
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1723 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK "C" 2090 ½
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1723 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK "D" 2096 0
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1723 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec "A" 1995 ½
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1723 Cakl Zdeněk Desko Liberec "A" 2089 0
2007/2008 2 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1723 Fales Anatolij Jiskra Tanvald 1948 1
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1723 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2128 0
2006/2007 11 TJ Lokomotiva Liberec 1717 Havlíček Zdeněk TJ Nové Město pod Smrkem 1602 0
2006/2007 10 TJ Lokomotiva Liberec 1717 Zajíc Miloslav TJ Semily 1
2006/2007 9 TJ Lokomotiva Liberec 1717 Slažanský Martin Desko Liberec "B" 1747 ½
2006/2007 6 TJ Lokomotiva Liberec 1717 Volman Václav ŠK Libštát 1965 0
2006/2007 5 TJ Lokomotiva Liberec 1717 Šonský Miroslav TJ Zikuda Turnov "B" 1979 ½
2006/2007 3 TJ Lokomotiva Liberec 1717 Sirota Sergej 1.Novoborský ŠK "C" 1863 ½
2006/2007 1 TJ Lokomotiva Liberec 1717 Mašek Arnošt TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 1779 1
2006/2007 9 Lokomotiva Liberec B 1717 Cipra Ferdinand Lokomotiva Liberec D 1668 ½
2006/2007 8 Lokomotiva Liberec B 1717 Valenta Marek TJ Sokol Koberovy 1373 ½
2006/2007 7 Lokomotiva Liberec B 1717 Švec Luděk Desko Liberec D 1770 1
2006/2007 6 Lokomotiva Liberec B 1717 Fales Anatolij Jiskra Tanvald B 1940 0
2006/2007 5 Lokomotiva Liberec B 1717 Škopan Martin Desko Liberec E 1647 1
2006/2007 4 Lokomotiva Liberec B 1717 Vít Jiří Slávie Liberec 2047 0
2006/2007 3 Lokomotiva Liberec B 1717 Braun Marek Desko Liberec C 1956 0
2006/2007 2 Lokomotiva Liberec B 1717 Plener Tomáš Bižuterie Jablonec n.N.C 1712 0
2006/2007 1 Lokomotiva Liberec B 1717 Trejbal Martin Lokomotiva Liberec C 1556 ½
2004/2005 11 Loko Liberec C" 1450 Kopal Ivan Desko Liberec D" 1917 0
2004/2005 10 Loko Liberec C" 1450 Morávek Jiří LIAZ Jablonec n/N 1388 1
2004/2005 8 Loko Liberec C" 1450 Fales Anatolij Jiskra Tanvald B" 1952 0
2004/2005 7 Loko Liberec C" 1450 Hoření Vladimír Sokol Koberovy 2099 0
2004/2005 6 Loko Liberec C" 1450 Trejbal Martin Loko Liberec B" 1575 1
2004/2005 5 Loko Liberec C" 1450 Jína Luboš NISA Proseč n/N 1919 1
2004/2005 4 Loko Liberec C" 1450 Mohyla Aleš Loko Liberec A" 1889 0
2004/2005 3 Loko Liberec C" 1450 Mašek Arnošt Bižu Jablonec B" 1767 ½
2004/2005 2 Loko Liberec C" 1450 Hübner Petr Slavie Liberec 1675 0
2004/2005 1 Loko Liberec C" 1450 Kopp Lubomír Desko Liberec E" 1643 1
2003/2004 11 Loko Liberec C Večerník Jaroslav LIAZ Jablonec 1632 1
2003/2004 10 Loko Liberec C Kunský Josef Jiskra Tanvald B 1723 1
2003/2004 9 Loko Liberec C Liška Jiří Nisa Proseč 1627 0
2003/2004 6 Loko Liberec C Farkaš Zdeněk Sokol Koberovy 0
2003/2004 5 Loko Liberec C Netušil Oldřich Loko Liberec B 1507 1
2003/2004 4 Loko Liberec C Zemánek Tomáš Bižu Jablonec B 1758 ½
2003/2004 3 Loko Liberec C Pavlík Otto Textilana N. Město 1774 0
2003/2004 2 Loko Liberec C Vaník Jan Desko Liberec D 1455 ½
2003/2004 1 Loko Liberec C Zuzánek Vítězslav Loko Liberec A 1721 ½