Hráč Holá Eva

Holá Eva

User Pic
Jméno: Holá Eva
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1488
Elo mezinárodní: 0
ID: 13131
FIDE ID: 0
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2009/2010 9 ŠK Příbram - Baník B 1484 Lysá Petra TJ Jince B 1355 1
2009/2010 4 ŠK Příbram - Baník B 1484 Maršík Vojtěch Kovohutě Příbram 1833 0
2009/2010 2 ŠK Příbram - Baník B 1484 Volf Miloslav ŠK Mníšek pod Brdy 1499 0
2009/2010 1 ŠK Příbram - Baník B 1484 Šinágl Martin ŠK Řevnice B 1428 1
2008/2009 2 ŠK Příbram - Baník B 1487 Klán Ladislav ŠK MěÚ Hostomice 1153 1
2008/2009 11 ŠK Příbram-Baník A 1487 Švach Jan ŠK Řevnice A 1763 0
2008/2009 1 ŠK Příbram-Baník A 1487 Turický David ŠK Zdice A 1602 0
2007/2008 6 ŠK Příbram - Baník B 1494 Maršálek Miroslav Jince A 1572 0
2007/2008 3 ŠK Příbram - Baník B 1494 Mráz Vojtěch ŠK Alva Příbram D 1463 ½
2006/2007 11 ŠK Příbram - Baník A 1502 Minařík Petr ŠK Kladno C 1712 0
2006/2007 9 ŠK Příbram - Baník A 1502 Huml Antonín Sokol Buštěhrad A 1483 1
2006/2007 2 ŠK Příbram - Baník A 1502 Noha Petr ŠK Alva Pb Příbram C 1745 0
2006/2007 1 ŠK Příbram - Baník A 1502 Janeba Jaroslav Lokomotiva Zdice A 1410 0
2006/2007 10 ŠK Příbram - Baník B 1502 Kropáč Josef TJ Jince A 1000 1
2006/2007 6 ŠK Příbram - Baník B 1502 Zadina Václav Zadinovi Jince 1100 1
2006/2007 3 ŠK Příbram - Baník B 1502 Madacki Juraj SK Liteň 1000 1
2006/2007 1 ŠK Příbram - Baník B 1502 Hrkal Jakub TJ Jince B 1100 1
2005/2006 3 SOU Příbram A 1478 Třešňák Lukáš Lokomotiva BerounA 1573 ½
2005/2006 10 TJ SOU Příbram B 1478 Rotter Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun B 1733 1
2005/2006 9 TJ SOU Příbram B 1478 Lysá Petra TJ Jince B 1390 1
2005/2006 8 TJ SOU Příbram B 1478 Žbánek Jan ŠK Alva Pb Příbram E 1100 0
2005/2006 5 TJ SOU Příbram B 1478 Kvasnička Ladislav ŠK Liteň A 1627 1
2005/2006 4 TJ SOU Příbram B 1478 Homola Karel ŠK Rakovník C 1782 0
2005/2006 3 TJ SOU Příbram B 1478 Burynak Milan ŠK Kovohutě Příbram A 1000 ½
2004/2005 6 TJ SOU Příbram A 1520 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1
2004/2005 4 TJ SOU Příbram A 1520 Jiřík Petr Sokol Neveklov 1588 0
2004/2005 2 TJ SOU Příbram A 1520 Hroník Petr JAWA Brodce B 0
2004/2005 1 TJ SOU Příbram A 1520 Hock Branislav ŠK ALVA Příbram C 1511 0
2004/2005 11 SOU Dubno B 1520 Maršálek Aleš TJ Jince C 1556 ½
2004/2005 10 SOU Dubno B 1520 Sedláček Pavel Alva Příbram E 1421 0
2004/2005 9 SOU Dubno B 1520 Stolz Lubor Spartak Žebrák B 1943 0
2004/2005 8 SOU Dubno B 1520 Fedorowyczová Nella ŠK Liteň 1
2004/2005 7 SOU Dubno B 1520 Třešňák Lukáš Loko Zdice 1534 0
2004/2005 6 SOU Dubno B 1520 Sladovník Tomáš TJ Jince B 1846 0
2004/2005 5 SOU Dubno B 1520 Budil Jiří ŠK OB Hostomice 1
2004/2005 4 SOU Dubno B 1520 Jurčovský Zdeněk Alva Příbram D 1579 0
2004/2005 3 SOU Dubno B 1520 Rotter Vojtěch Loko Beroun B 1733 0
2004/2005 2 SOU Dubno B 1520 Maršík Vojtěch Kovohutě Příbram 1793 0
2003/2004 10 SOU Dubno B 1504 Vančát Ondřej Alva Příbram E 0
2003/2004 9 SOU Dubno B 1504 Wallerer Jiří Lokomotiva Zdice 1
2003/2004 8 SOU Dubno B 1504 Švamberg David TJ Jince B 1
2003/2004 6 SOU Dubno B 1504 Škrlant Oldřich ŠK Hostomice ½