Hráč Tegda Jindřich

Tegda Jindřich

User Pic
Jméno: Tegda Jindřich
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1446
Elo mezinárodní: 1384
ID: 45838
FIDE ID: 23721804
Rok narození: 2005
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 Karlovarský šachklub Tietz 1384 1446 Kubín Lukáš Sokol Buštěhrad A 1440 1517 ½
2019/2020 3 Karlovarský šachklub Tietz 1384 1446 Čermák Petr ŠK Libštát 0 1214 1
2019/2020 2 Karlovarský šachklub Tietz 1384 1446 Fotr Michal Desko Liberec B 1430 1626 0
2019/2020 1 Karlovarský šachklub Tietz 1384 1446 Hadrava Lukáš Sokol Buštěhrad B 1387 1413 ½
2018/2019 11 Karlovarský šachklub Tietz 1392 1237 Macháček Oldřich ŠK Libštát 1559 1560 ½
2018/2019 10 Karlovarský šachklub Tietz 1392 1237 Mašek Daniel ŠK Slavoj Litoměřice 1616 1558 0
2018/2019 9 Karlovarský šachklub Tietz 1392 1237 Popovský Ondřej Sokol Buštěhrad 1640 1718 0
2018/2019 8 Karlovarský šachklub Tietz 1400 1237 Škuthan Radek ŠK Teplice 1719 1705 0
2018/2019 7 Karlovarský šachklub Tietz 1400 1237 Balín Daniel ŠK Spartak Ústí n.L. 1855 1826 0
2018/2019 6 Karlovarský šachklub Tietz 1391 1515 Srba Stanislav ŠK Karlovy Vary 1776 1824 ½
2018/2019 5 Karlovarský šachklub Tietz 1391 1515 Peroutka Šimon ŠK DDM Postoloprty 1652 1544 0
2018/2019 8 KŠ Tietz E 1392 1237 Mottl Michal KŠ Tietz F 0 1596 0
2018/2019 7 KŠ Tietz E 1392 1237 Heinrich František TJ Jiskra Aš 0 1887 ½
2018/2019 6 KŠ Tietz E 1392 1237 Bojtár Martin ŠK Caissa Nová Role B 1610 1613 0
2018/2019 5 KŠ Tietz E 1392 1237 Červenka Jakub ŠK Spartak Chodov B 1312 1380 1
2018/2019 4 KŠ Tietz E 1400 1237 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín B 0 1576 ½
2018/2019 2 KŠ Tietz E 1489 1515 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary C 1734 1697 0
2018/2019 1 KŠ Tietz E 1489 1515 Pelech Ondřej ŠK Valdštejn Cheb C 0 1313 1
2018/2019 9 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1392 1237 Janecký Jaroslav TJ Ostrov 1573 1591 0
2018/2019 8 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1392 1237 Tomčík Alexander ŠK Global Sokolov 1883 1868 0
2018/2019 7 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1392 1237 Zícha Radoslav ŠK Spartak Chodov A 0 1448 ½
2018/2019 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1400 1237 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1582 1592 0
2018/2019 5 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1391 1515 Tomáš Josef TJ Baník Habartov B 1711 1805 ½
2018/2019 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1489 1515 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín A 0 1444 1
2018/2019 1 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1489 1515 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary B 1850 1855 0
2018/2019 5 KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1437 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 0 1661 1
2018/2019 4 KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1437 Šebo Vitalij ŠK Valdštejn Cheb B 1741 1714 0
2018/2019 2 KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1437 Ježek Josef TJ Baník Habartov B 1865 1797 ½
2017/2018 8 ŠK Karlovy Vary B 0 1437 Přenosil Julián 1.Novoborský ŠK 1507 1610 ½
2017/2018 7 ŠK Karlovy Vary B 0 1437 Václavík Jan ŠK Teplice 1452 1513 ½
2017/2018 2 KŠ Tietz F 0 1437 Vojíř Václav ŠK Spartak CHodov B 1114 1179 1
2017/2018 1 KŠ Tietz F 0 1232 Žikavský Rudolf TJ Olympie Hroznětín B 1599 1597 0
2017/2018 7 Karlovarský šachklub Tietz C 0 1437 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role A 1649 1685 0
2017/2018 5 Karlovarský šachklub Tietz C 0 1437 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary A 1924 1949 0
2017/2018 4 Karlovarský šachklub Tietz C 0 1437 Kohout Jiří AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1678 1641 0
2017/2018 3 Karlovarský šachklub Tietz C 0 1437 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz B 1654 1731 0