Hráč Skoupý Jiří

Skoupý Jiří

User Pic
Jméno: Skoupý Jiří
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1910
Elo mezinárodní: 0
ID: 13232
FIDE ID: 0
Rok narození: 1985
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2008/2009 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1893 Pokora Lubomír Baník Habartov A 1904 1
2008/2009 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1893 Šíbl Václav AVZO Františkovy Lázně 1969 1
2008/2009 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1893 Kurfürst Oldřich Spartak Horní Slavkov 1911 ½
2007/2008 8 Tietz Karlovy Vary B 1900 Vachulka Miloslav Baník Habartov 1852 1
2007/2008 7 Tietz Karlovy Vary B 1900 Ehlich Vladislav TJ Tašovice 1783 ½
2007/2008 6 Tietz Karlovy Vary B 1900 Holeš Michal Global Sokolov 1741 0
2006/2007 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1899 Kaboň Jan AVZO Františkovy Lázně 2013 0
2006/2007 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1899 Papánek David TJ Ostrov 1731 1
2006/2007 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1899 Chlebuš Miroslav Baník Habartov 1986 ½
2006/2007 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1899 Folta Jaroslav ŠK Global Sokolov 1947 1
2006/2007 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1899 Lavička Miroslav Spartak Horní Slavkov 1836 0
2005/2006 6 KŠT K.VaryA"" 1851 Večerka Pavel ŠK ČSOBB"" 2094 0
2005/2006 3 KŠT K.VaryA"" 1851 Kučera Jaroslav 1.Novoborský B"" 1983 1
2005/2006 8 Tietz K.Vary B 1851 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1764 1
2005/2006 7 Tietz K.Vary B 1851 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary 2018 ½
2005/2006 6 Tietz K.Vary B 1851 Šíbl Václav Lokomotiva Cheb 1921 1
2005/2006 5 Tietz K.Vary B 1851 Staněk Jaroslav Sp.H.Slavkov 1781 ½
2005/2006 4 Tietz K.Vary B 1851 Kocour Zdeněk Global Sokolov 1821 1
2005/2006 3 Tietz K.Vary B 1851 Ondreját Miroslav BCH Sokolov 2149 ½
2005/2006 2 Tietz K.Vary B 1851 Kaboň Jan AVZO Fr.Lázně 1993 1
2004/2005 10 Tietz K.Vary B 1826 Hanzlík Mojmír Sp. H.Slavkov 1784 1
2004/2005 9 Tietz K.Vary B 1826 Jíra Zdeněk TJ Ostrov 1736 0
2004/2005 8 Tietz K.Vary B 1826 Leiner Raimund SK Karlovy Vary 2054 1
2004/2005 7 Tietz K.Vary B 1826 Kratochvíl Jakub Banik Eastman 2057 0
2004/2005 4 Tietz K.Vary B 1826 Šimandl Libor TJ Ostrov 1779 ½
2004/2005 3 Tietz K.Vary B 1826 Leiner Raimund SK Karlovy Vary 2054 1
2004/2005 2 Tietz K.Vary B 1826 Lorenc Tomáš Tietz K.Vary A 2112 0
2004/2005 1 Tietz K.Vary B 1826 Martinkovych Fr. Sp. H.Slavkov 1798 1
2003/2004 2 ŠK Tietz Karlovy Vary 1896 Skácel Tomáš ŠK Alva Příbram 1801 0
2003/2004 10 KŠ Tietz B 1896 Chura Michal Sp.Horní Slavkov 1896 0
2003/2004 8 KŠ Tietz B 1896 Tiller Jaroslav Lokomotiva Cheb 2064 1
2003/2004 6 KŠ Tietz B 1896 Folta Václav Baník Habartov 2046 0
2003/2004 5 KŠ Tietz B 1896 Hlaváč Rudolf AVZO Fr.Lázně 2192 0
2003/2004 3 KŠ Tietz B 1896 Hlaváč František Baník Eastman B 2068 0
2003/2004 2 KŠ Tietz B 1896 Chura Michal Sp.Horní Slavkov 1896 0
2003/2004 1 KŠ Tietz B 1896 Čontoš Václav ŠK Karlovy Vary 2013 0