Hráč Klíma Tomáš

Klíma Tomáš

User Pic
Jméno: Klíma Tomáš
Oddíl: TJ Sokol Valašská Bystřice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1634
Elo mezinárodní: 1481
ID: 35649
FIDE ID: 23705450
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1481 1506 Maňák Antonín TJ Sokol Huslenky 1754 1775 ½
2018/2019 8 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1481 1506 Ptáček Jiří ŠO TJ Karolinka 1322 1480 0
2018/2019 7 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1481 1506 Parák František MEZ Vsetín 1642 1664 ½
2018/2019 6 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1481 1506 Kopecký Matěj ŠK Zbrojovka Vsetín D 1321 1270 1
2018/2019 4 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1481 1534 Hladký Jan TJ Valašské Meziříčí B 0 1669 0
2018/2019 3 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1481 1534 Matůš Filip Sokol Ústí B 1732 1744 ½
2018/2019 2 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1481 1534 Koláček Milan KH Zašová 0 1722 ½
2018/2019 7 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1481 1506 Bělunek Tomáš KH Zašová B 0 0 1
2018/2019 6 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1481 1506 Klíma Martin TJ Sokol Huslenky B 1580 1576 ½
2018/2019 5 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1481 1534 Jurča Zdeněk TJ Sokol Valašská Bystřice E 0 1580 1
2018/2019 3 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1481 1534 Křupala Vladimír ŠO Karolinka C 1210 1146 1
2018/2019 2 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1481 1534 Maňák Pavel ŠO Karolinka B 0 1413 ½
2018/2019 1 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1481 1534 Lev František TJ Valašské Meziříčí C 0 1555 ½
2017/2018 11 TJ Sokol Ústí 1581 1591 Foltýnek Stanislav ŠK Staré Město "B" 1281 1326 0
2017/2018 10 TJ Sokol Ústí 1581 1591 Růžičková Ema Agentura 64 Grygov 1329 1260 1
2017/2018 9 TJ Sokol Ústí 1581 1591 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "A" 1850 1986 0
2017/2018 8 TJ Sokol Ústí 1581 1591 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno "B" 1564 1597 ½
2017/2018 7 TJ Sokol Ústí 1587 1591 Galda Tomáš Šachy Hošťálková 1475 1480 ½
2017/2018 6 TJ Sokol Ústí 1587 1591 Kocián Tomáš ŠK Zlín 0 1053 1
2017/2018 5 TJ Sokol Ústí 1581 1591 Anděl Vít TJ Lokomotiva Krnov 1443 1533 ½
2017/2018 4 TJ Sokol Ústí 1581 1591 Fizer Marek TJ Ostrava 1434 1501 0
2017/2018 3 TJ Sokol Ústí 1630 1549 Řezníček Patrik ŠK Zbrojovka Vsetín 1394 1375 1
2017/2018 2 TJ Sokol Ústí 1630 1549 Židek Daniel BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1762 1723 0
2017/2018 1 TJ Sokol Ústí 1630 1549 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "B" 1594 1646 ½
2017/2018 6 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1587 1591 Mladý Pavel TJ Sokol Huslenky B 1646 1695 1
2017/2018 10 TJ Sokol Huslenky B 1581 1591 Růčka Jiří ŠO Karolinka C 1592 1577 ½
2017/2018 9 TJ Sokol Huslenky B 1581 1591 Ptáček Jiří ŠO Karolinka B 0 1446 ½
2017/2018 8 TJ Sokol Huslenky B 1581 1591 Múdrý Jan TJ Valašské Meziříčí C 1700 1702 0
2017/2018 7 TJ Sokol Huslenky B 1587 1591 Holman Radek KH Zašová B 1866 1861 0
2017/2018 5 TJ Sokol Huslenky B 1581 1591 Obšivačová Jana ŠO Karolinka C 1178 1305 1
2017/2018 4 TJ Sokol Huslenky B 1581 1591 Vilímek Petr ŠO Karolinka B 0 1695 ½
2017/2018 3 TJ Sokol Huslenky B 1581 1591 Klíma Martin TJ Valašské Meziříčí C 1588 1603 0
2017/2018 2 TJ Sokol Huslenky B 1581 1591 Feix Vilém KH Zašová B 1431 1567 0
2017/2018 1 TJ Sokol Huslenky B 1630 1549 Šak Šimon 1283 1399 0
2017/2018 11 ŠK Rajnochovice 1581 1591 Burdík Miloslav TJ Sokol Valašská Polanka 0 1754 1
2017/2018 10 ŠK Rajnochovice 1581 1591 Kovář Matěj TJ Sokol Valašská Bystřice C 1480 1468 1
2017/2018 8 ŠK Rajnochovice 1581 1591 Múdrý Jan KH Zašová 1700 1702 0
2017/2018 6 ŠK Rajnochovice 1587 1591 Čokavec Milan TJ Sokol Huslenky 0 1785 0
2017/2018 5 ŠK Rajnochovice 1587 1591 Hladký Jan ŠO TJ Karolinka 0 1670 ½
2017/2018 4 ŠK Rajnochovice 1581 1591 Koláček Milan MEZ Vsetín 0 1740 ½
2017/2018 3 ŠK Rajnochovice 1581 1591 Staněk Jiří ŠK Zbrojovka Vsetín D 0 1662 ½
2017/2018 1 ŠK Rajnochovice 1630 1549 Surý Jaroslav TJ Sokol Valašská Bystřice C 1611 1632 1
2015/2016 11 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1316 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město C 1477 1496 ½
2015/2016 7 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1316 Holub Aleš Fatra-Slavia Napajedla A 1645 0
2015/2016 6 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1316 Stuchlý Radim ŠK Staré Město D 1936 1933 0
2015/2016 5 CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1316 Štefek Jan Sokol Postoupky B 1573 1614 0
2014/2015 11 Rožnov B 1296 Bártek Josef Bystřička 1557 ½
2014/2015 10 Rožnov B 1296 Bierská Adéla ŠKZ Vsetín C 1633 1659 0
2014/2015 9 Rožnov B 1296 Zajíc Jaroslav Ústí 1661 0
2014/2015 8 Rožnov B 1296 Liška Pavel Valašská Polanka 1630 0
2014/2015 7 Rožnov B 1296 Ondruch Josef MEZ Vsetín 1691 ½
2014/2015 6 Rožnov B 1296 Pončík Ladislav Hošťálková C 1438 0
2014/2015 5 Rožnov B 1296 Novák Libor Valašské Meziříčí B 1588 1531 0
2014/2015 4 Rožnov B 1296 Klímek David ŠKZ Vsetín D 1582 ½
2014/2015 3 Rožnov B 1296 Vávra Vladimír Val.Bystřice C 1552 ½
2014/2015 2 Rožnov B 1296 Klíma Martin Huslenky 1638 1654 ½
2013/2014 11 Rožnov B 1000 Mladý Pavel ŠKZ Vsetín C 1391 1564 0
2013/2014 10 Rožnov B 1000 Polách Michal Val. Polanka 1000 1
2013/2014 9 Rožnov B 1000 Hrbáček Pavel Huslenky 1321 ½
2013/2014 7 Rožnov B 1000 Matůš Filip Ústí B 1250 ½
2013/2014 6 Rožnov B 1000 Vávra Vladimír Val. Bystřice B 1572 1
2013/2014 5 Rožnov B 1000 Vraj Karel Hošťálková B 1582 1582 0
2013/2014 4 Rožnov B 1000 Burdík Petr Bystřička 1535 1
2013/2014 3 Rožnov B 1000 Sedláček Bohumil MEZ Vsetín 1552 0
2013/2014 2 Rožnov B 1000 Staněk Jiří Val. Meziříčí B 1710 0
2013/2014 1 Rožnov B 1000 Basel Petr Val. Bystřice C 1000 0
2012/2013 10 Rožnov B 1000 Černotík Jaroslav Bystřička 1357 0
2012/2013 8 Rožnov B 1000 Měrka Josef Huslenky 1593 0
2012/2013 5 Rožnov B 1000 Juráň Marian Lužná 1000 0
2012/2013 3 Rožnov B 1000 Vraj Ondřej Hošťálková B 1537 0
2012/2013 1 Rožnov B 1000 Fojtů Áron ŠKZ Vsetín C 1372 0
2011/2012 11 Rožnov B 1000 Krhutek Tomáš Valašská Bystřice B 1332 0
2011/2012 10 Rožnov B 1000 Pončík Ladislav Hošťálková B 1425 0
2011/2012 9 Rožnov B 1000 Zajíc Jaroslav Ústí 1672 0
2011/2012 8 Rožnov B 1000 Šťastný Josef MEZ Vsetín 1250 0
2011/2012 7 Rožnov B 1000 Vrábel Petr Karolinka 1423 0
2011/2012 5 Rožnov B 1000 Trčálek David Valašská Polanka 1301 0
2011/2012 4 Rožnov B 1000 Smutek Jiří Vidče 1000 0
2011/2012 3 Rožnov B 1000 Hurta Zdeněk Bystřička 1580 0
2011/2012 2 Rožnov B 1000 Budík Pavel ŠKZ Vsetín C 1443 0
2010/2011 11 Rožnov B 1000 Tomšej Tomáš Bystřička B 1000 0
2010/2011 10 Rožnov B 1000 Gálík Jakub Hošťálková C 1250 0
2010/2011 9 Rožnov B 1000 Hajda Michal Zašová B 1000 1
2010/2011 8 Rožnov B 1000 Plachtovič Vojtěch Ústí B 1000 0
2010/2011 7 Rožnov B 1000 Pastorek Anton Branky 1572 0
2010/2011 5 Rožnov B 1000 Folta Ladislav A64 Rožnov 1000 0
2010/2011 3 Rožnov B 1000 Holec Pavel Huslenky B 1285 0
2010/2011 2 Rožnov B 1000 Matúš Rudolf Francova Lhota B 1000 0
2010/2011 1 Rožnov B 1000 Orság Josef Karolinka B 1434 0
2008/2009 11 Rožnov C Brunda Karel A 64 Valašský 1535 0
2008/2009 10 Rožnov C Hajda Michal Zašová B 0
2008/2009 9 Rožnov C Bambuch Alois Branky 1405 0
2008/2009 8 Rožnov C Pomkla Pavel Valašská Bystřice B 0
2008/2009 7 Rožnov C Sucháček Roman Francova Lhota B 1271 0
2008/2009 6 Rožnov C Bártek Jaromír Bystřička B 0
2008/2009 4 Rožnov C Dorotík David Karolinka B 1250 0
2008/2009 3 Rožnov C Lukaštík Jaroslav Ústí B 1100 0
2008/2009 2 Rožnov C Smutek Jiří Vidče B 0
2008/2009 1 Rožnov C Hošťálková B 1