Hráč Málková Barbora

Málková Barbora

User Pic
Jméno: Málková Barbora
Oddíl: TJ Lanškroun
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1255
Elo mezinárodní: 1247
ID: 41637
FIDE ID: 388181
Rok narození: 2004
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 6 TJ Lanškroun B 1266 1277 Ďuriančík Michal ŠK Tramtáryje Svitavy 1635 1652 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Lanškroun B 1275 1296 Schmidt Jakub ŠO Hlinsko 0 1019 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Lanškroun B 1257 1296 Jun Robert TJ CHS Chotěboř B 1291 1395 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Lanškroun B 1257 1296 Bouška Jiří 2222 ŠK Pardubice D 1496 1551 0 soutěž
2019/2020 1 TJ Lanškroun B 1257 1296 Leksová Soňa ŠK Ústí nad Orlicí 1420 1382 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Dolní Čermná 1257 1296 Lorenc Josef TJ Spartak Letohrad B 1392 1402 1 soutěž
2019/2020 9 TJ Lanškroun 1266 1277 Kučera David TJ Náměšť n/Oslavou 1372 1497 0 soutěž
2019/2020 8 TJ Lanškroun 1266 1277 Zelbová Lada ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1618 1576 0 soutěž
2019/2020 7 TJ Lanškroun 1275 1277 Lihotský Lukáš 2222 ŠK Polabiny C 1484 1492 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Lanškroun 1261 1296 Šedý Matěj ŠK Světlá nad Sázavou 1449 1498 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Lanškroun 1261 1296 Vokoun Tomáš TJ CHS Chotěboř 1687 1557 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Lanškroun 1270 1296 Dedek Jan ŠŠPM Lipky HK 1542 1514 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Lanškroun 1270 1296 Ulčák Michael ŠK Lokomotiva Brno 1553 1636 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Lanškroun 1270 1296 Dušánek Michal Region Panda 1467 1483 0 soutěž
2019/2020 1 TJ Lanškroun 1270 1296 Tajovský Šimon ŠK Kuřim 1471 1516 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Lanškroun B 1272 1289 Krupička Filip Chotěbořští draci C 0 1250 0 soutěž
2018/2019 6 TJ Lanškroun B 1272 1289 Tyč Karel Železné Hory 0 1022 1 soutěž
2018/2019 5 TJ Lanškroun B 1272 1289 Langrová Ilona TJ Štefanydes Polička B 1412 1357 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Lanškroun B 1224 1273 Václavík Patrik ŠK Svitavy 0 1195 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Lanškroun B 1224 1273 Šmajzrová Dominika ŠK Ústí nad Orlicí 1386 1342 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Lanškroun B 1224 1273 Jindřišková Charlotte 2222 ŠK Polabiny D 0 1122 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Lanškroun B 1224 1273 Třasáková Adéla 2222 ŠK Polabiny C 1293 1523 0 soutěž
2018/2019 11 TJ Lanškroun 1272 1289 Vopálka Vojtěch TJ Spartak Vlašim B 1194 1203 1 soutěž
2018/2019 10 TJ Lanškroun 1272 1289 Bednář Miloš ŠŠPM Lipky HK 1493 1510 0 soutěž
2018/2019 9 TJ Lanškroun 1272 1289 Šedý Matěj Šachový klub Světlá n. S. 1327 1362 0 soutěž
2018/2019 8 TJ Lanškroun 1272 1289 Gloser Tomáš ŠK Lípa - DDM HK 1427 1525 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Lanškroun 1224 1273 Golka Dalibor ŠK Ortex B 0 1280 0 soutěž
2018/2019 3 TJ Lanškroun 1224 1273 Teplý Jan ŠK Lokomotiva Brno B 0 1053 ½ soutěž
2018/2019 4 SK Dolni Cermna 1275 1273 Mastný Tomáš SK Usti nad Orlici D 1702 1673 0 soutěž
2017/2018 7 TJ Lanškroun B 1224 1315 Pešek Roman Josef ŠO Hlinsko 0 0 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ Lanškroun B 1224 1315 Hrdlička Jan ŠS Železné Hory 0 1100 0 soutěž
2017/2018 5 TJ Lanškroun B 1224 1315 Dolejš Mikuláš TJ Štefanydes Polička B 0 1084 1 soutěž
2017/2018 4 TJ Lanškroun B 1237 1315 Kýr Michal ŠK Svitavy 0 1159 0 soutěž
2017/2018 2 TJ Lanškroun B 1237 1315 Holásková Markéta ŠK Ústí nad Orlicí 1212 1081 1 soutěž
2017/2018 1 TJ Lanškroun B 1237 1315 Zmek Jaroslav Chotěbořští draci B 0 1100 1 soutěž
2017/2018 7 ŠKM TJ Lanškroun 1244 1315 Šafář Václav TJ Štefanydes Polička 1040 1137 1 soutěž
2017/2018 6 ŠKM TJ Lanškroun 1237 1315 Winter Ondřej ŠK Lípa - DDM HK 1383 1483 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠKM TJ Lanškroun 1237 1315 Voříšková Anna ŠK ORTEX Hradec Králové 1521 1446 1 soutěž
2017/2018 3 ŠKM TJ Lanškroun 1136 1161 Klabeneš Petr TJ CHS Chotěboř 1355 1463 0 soutěž
2017/2018 2 ŠKM TJ Lanškroun 1136 1161 Špriňar Michal ŠŠPM Lipky HK 1187 1187 1 soutěž
2017/2018 1 ŠKM TJ Lanškroun 1136 1161 Keprt Tomáš ŠK Kuřim B 1488 1996 0 soutěž
2017/2018 9 SK Dolni Cermna 1240 1315 Petrželka Karel Proplast Ceska Trebova 1856 1845 0 soutěž
2017/2018 7 SK Dolni Cermna 1244 1315 Kalousová Julie TJ Lanskroun B 1363 1393 0 soutěž
2017/2018 6 SK Dolni Cermna 1244 1315 Novák Adam TJ Slovan Moravska Trebova 0 1244 1 soutěž
2017/2018 1 SK Dolni Cermna 1136 1161 Sysr Pavel TJ Spartak Letohrad 1554 1547 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Lanškroun B 1139 Plíva Petr 2222 ŠK Polabiny C 1128 1135 0 soutěž
2015/2016 6 TJ Lanškroun B 1139 Třasáková Adéla 2222 ŠK Polabiny D 1052 1000 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Lanškroun B 1139 Hlína Adam Šachový spolek Železné hory 1080 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Lanškroun B 1139 Nejedlý Lukáš Chotěbořští draci 1100 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Lanškroun B 1139 Koumar Filip TJ Štefanydes Polička C 1087 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Lanškroun B 1139 Vodičková Nikol ŠK Svitavy 1000 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Lanškroun B 1139 Panda Rychnov n. Kn. B 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Dolní Čermná 1139 Brokl Daniel TJ Štefanydes Polička C 1451 1522 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Dolní Čermná 1139 Pulkrábek Aleš TJ Spartak OEZ Letohrad 0 soutěž
2015/2016 9 ŠKM Lanškroun 1139 Dudlová Kateřina ŠK Ústí n. O. 1176 1 soutěž
2014/2015 9 ŠKM TJ Lanškroun B 1100 Tlustý Jakub Šachový spolek Železné hory 1100 1 soutěž
2014/2015 8 ŠKM TJ Lanškroun B 1100 Pilná Jitka 2222 ŠK Polabiny D 1100 0 soutěž
2014/2015 7 ŠKM TJ Lanškroun B 1100 Pešek Martin Jakub ŠO Hlinsko 1100 0 soutěž
2014/2015 6 ŠKM TJ Lanškroun B 1100 Půlpán Ondřej 2222 ŠK Polabiny E 1100 0 soutěž
2014/2015 5 ŠKM TJ Lanškroun B 1100 Ďuriančík Michal ŠK Svitavy 1088 0 soutěž
2014/2015 3 ŠKM TJ Lanškroun B 1100 TJ Sokol Mistrovice 1 soutěž
2014/2015 2 ŠKM TJ Lanškroun B 1100 Langrová Ilona TJ Štefanydes Polička C 1100 1 soutěž
2014/2015 1 ŠKM TJ Lanškroun B 1100 Mrázek Josef Chotěbořští draci 1000 1 soutěž
2014/2015 11 ŠKM Lanškroun 1100 Wagnerová Tereza Panda Rychnov n. Kn. 1157 0 soutěž
2014/2015 8 ŠKM Lanškroun 1100 Ranný Lukáš ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1152 0 soutěž
2014/2015 7 ŠKM Lanškroun 1100 Doubrava Petr TJ ŠK Libina 1000 1 soutěž
2014/2015 4 ŠKM Lanškroun 1100 Martínek Michal TJ Štefanydes Polička B 1218 0 soutěž
2014/2015 3 ŠKM Lanškroun 1100 Pilná Jitka 2222 ŠK Polabiny C 1100 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠKM Lanškroun 1100 Stoček Martin 2222 ŠK Polabiny B 1282 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠKM Lanškroun 1100 Holásková Veronika ŠK Ústí n. O. 1248 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Dolní Čermná 1100 Jedlička Eduard ŠK Svitavy 1670 1689 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Dolní Čermná 1100 Jeništa Jiří SK+Sokol Žamberk B 1805 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Dolní Čermná 1100 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1777 1779 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Dolní Čermná 1100 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1482 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Dolní Čermná 1100 Sejkora Filip Proplast Česká Třebová B 1000 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Dolní Čermná 1100 Odstrčil Jan TJ Jiskra Litomyšl B 1429 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Sokol Horní Čermná B 1100 Rupprich Jan SPV Červená Voda 1 soutěž