Hráč Vychodil Oldřich

Vychodil Oldřich

User Pic
Jméno: Vychodil Oldřich
Oddíl: SK ROŠÁDA Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1569
Elo mezinárodní: 0
ID: 32830
FIDE ID: 23705817
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 0 1572 Hradílek Karel Sokol Citov 0 1215 1
2018/2019 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 0 1572 Dosoudil Pavel T.J. Sokol Tovačov 1532 1445 0
2018/2019 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 0 1572 Brablec Leoš T.J. Sokol Přemyslovice 1715 1702 ½
2018/2019 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 0 1572 Páleník Vojtěch Sokol Konice 0 1381 1
2015/2016 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1567 Böhm Vilém T.J. Sokol Přemyslovice B 1706 1690 ½
2015/2016 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1567 Kurfürst Adam A64 Př.F UP Olomouc 1100 1
2015/2016 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1567 Páleník Vojtěch T.J. Sokol Konice 1000 ½
2014/2015 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1561 Zacpal Rostislav T. J. Sokol Tovačov 1000 1
2014/2015 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1561 Malinovský Leo ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1741 1666 0
2014/2015 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1561 Brablec Leoš T. J. Sokol Přemyslovice B 1709 ½
2014/2015 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1561 Zatloukal Miroslav T. J. Sokol Konice 1680 ½
2014/2015 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1561 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc B 1967 1850 ½
2013/2014 7 SK ROŠÁDA Prostějov D 1555 Ošťádal Josef Sk Junior Prostějov A 1594 ½
2013/2014 5 SK ROŠÁDA Prostějov D 1555 Trimmel Bohuslav SK Prostějov C 1773 1734 0
2013/2014 4 SK ROŠÁDA Prostějov D 1555 Grbin Daniel Sk Junior Prostějov B 1000 1
2013/2014 3 SK ROŠÁDA Prostějov D 1555 Vysloužil Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov E 1250 1
2013/2014 2 SK ROŠÁDA Prostějov D 1555 Londin Šimon SK Prostějov E 1552 1552 1
2013/2014 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1555 Štěpán Petr SK Přerov 1737 0
2013/2014 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1555 Zatloukal Miroslav T.J. Sokol Konice 1676 ½
2013/2014 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1555 Slepička Ladislav AŠK DA Olomouc B 1703 1681 0
2013/2014 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1555 Brablec Leoš T.J. Sokol Přemyslovice B 1701 0
2013/2014 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1555 Vašek Rostislav ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1679 1687 1
2012/2013 9 Rošáda Prostějov C 1563 Grbin Daniel Junior Prostějov B 1000 ½
2012/2013 8 Rošáda Prostějov C 1563 Londin Milan SK Prostějov 1000 0
2012/2013 7 Rošáda Prostějov C 1563 Kment Michal Rošáda Prostějov E 1545 0
2012/2013 6 Rošáda Prostějov C 1563 Urbánek Petr Rošáda Prostějov D 1000 1
2012/2013 4 Rošáda Prostějov C 1563 Junior Prostějov B 1
2012/2013 3 Rošáda Prostějov C 1563 Londin Milan SK Prostějov 1000 0
2012/2013 2 Rošáda Prostějov C 1563 Vysloužil Tomáš Rošáda Prostějov E 1350 1
2012/2013 1 Rošáda Prostějov C 1563 Urbánek Petr Rošáda Prostějov D 1000 1
2012/2013 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1563 Sedlák Emil SK Přerov 1641 0
2012/2013 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1563 Grbin Daniel SK Junior A 1000 1
2012/2013 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1563 Vašek Rostislav ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1669 1630 0
2012/2013 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1563 Najmon Miloš TJ Sokol Tovačov 1621 1
2012/2013 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1563 Nehyba Martin TJ Sokol Skalička B 1525 1525 1
2012/2013 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1563 Kozubík Antonín TJ Sokol Hranice 1593 0
2012/2013 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1563 Jahn František GARDE Calcio Olomouc B 1653 ½
2012/2013 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1563 Kočí Josef AŠK DA Olomouc 1548 ½
2011/2012 9 SK ROŠÁDA Prostějov D 1546 Korčák Michal TJ Sokol Konice B 1000 1
2011/2012 8 SK ROŠÁDA Prostějov D 1546 Strejček Stanislav Sportovní klub Prostějov C 1568 1
2011/2012 7 SK ROŠÁDA Prostějov D 1546 Tvrdík Michael SK Junior Prostějov A 1000 1
2011/2012 6 SK ROŠÁDA Prostějov D 1546 Koutný Pavel TJ Sokol Přemyslovice C 1511 1
2011/2012 5 SK ROŠÁDA Prostějov D 1546 Brothánek Petr SK Junior Prostějov B 1000 1
2011/2012 4 SK ROŠÁDA Prostějov D 1546 Londin Milan Sportovní klub Prostějov D 1000 ½
2011/2012 1 SK ROŠÁDA Prostějov D 1546 Musil Jaroslav SK ROŠÁDA Prostějov C 1359 ½
2011/2012 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1546 Havelka Antonín TJ Sokol Tovačov 1000 1
2011/2012 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1546 Brablec Leoš TJ Sokol Přemyslovice B 1718 ½
2011/2012 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1546 Goroš Jan GARDE Calcio Olomouc B 1761 0
2011/2012 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1546 Havlíček Jiří AŠK DA Olomouc 1311 1
2011/2012 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1546 Korčák Michal TJ Sokol Konice 1000 1
2011/2012 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1546 Vašek Rostislav Sigmia Senior klub Olomouc B 1678 1637 0
2010/2011 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1533 Vašek Rostislav SIgmia Olomouc B 1679 ½
2010/2011 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1533 Vozák Lukáš TJ Sokol Skalička B 1620 0
2010/2011 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1533 Roháč Miloslav GARDE Calcio Olomouc B 1805 ½
2010/2011 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1533 Pospíšil Ignác SK Přerov 1955 0
2010/2011 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1533 Řihošek Vladimír TJ Sokol Tovačov 1000 0
2010/2011 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1533 Zapletal Stanislav TJ Sokol Hranice 1639 ½
2010/2011 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1533 Roháč Miloslav Garde Calcio Olomouc 1805 0
2010/2011 3 SK ROŠÁDA Prostějov 1533 Brückner Michal ŠK Šternberk 1680 1
2009/2010 11 SK ROŠÁDA Prostějov 1538 Švécar František T.J. Sokol Šumperk B 1818 0
2009/2010 10 SK ROŠÁDA Prostějov 1538 Švéda Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1961 0
2009/2010 9 SK ROŠÁDA Prostějov 1538 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice 1956 0
2009/2010 8 SK ROŠÁDA Prostějov 1538 Ondráček Martin LOKO Zábřeh 1779 0
2009/2010 6 SK ROŠÁDA Prostějov 1538 Slepička Ladislav AŠK DA Olomouc 1744 ½
2009/2010 5 SK ROŠÁDA Prostějov 1538 Sněhota Martin GARDE Calcio Olomouc 1936 0
2009/2010 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1538 Fišer Miloš ŠK Šternberk 1787 0
2009/2010 3 SK ROŠÁDA Prostějov 1538 Pospíšil Ludvík TJ Sokol Skalička 1924 0
2009/2010 1 SK ROŠÁDA Prostějov 1538 Klézl František TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1609 ½
2008/2009 11 SK ROŠÁDA Prostějov 1518 Roháč Miloslav GARDE Calcio Olomouc 1821 0
2008/2009 10 SK ROŠÁDA Prostějov 1518 Kramář Vladimír Sigmia Olomouc 1847 ½
2008/2009 9 SK ROŠÁDA Prostějov 1518 Sýkora Jan SK Prostějov 2050 0
2008/2009 8 SK ROŠÁDA Prostějov 1518 Švécar František T.J. Sokol Šumperk B 1802 0
2008/2009 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1518 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc B 1767 ½
2008/2009 6 SK ROŠÁDA Prostějov 1518 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh 2089 0
2008/2009 5 SK ROŠÁDA Prostějov 1518 Pišl Ondřej DDM&TJ Mohelnice 1628 1
2008/2009 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1518 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice 1722 0
2008/2009 3 SK ROŠÁDA Prostějov 1518 Pop Ladislav TJ UNEX ŠK Uničov 1690 ½
2008/2009 2 SK ROŠÁDA Prostějov 1518 Klézl František TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1612 ½
2008/2009 1 SK ROŠÁDA Prostějov 1518 Petr Jiří Spartak Přerov 1917 0
2007/2008 11 SK ROŠÁDA Prostějov 1438 Ondráček Jan ŠK Sokol Šumperk A 1673 0
2007/2008 9 SK ROŠÁDA Prostějov 1438 Brablec Leoš TJ Sokol Přemyslovice 1773 ½
2007/2008 8 SK ROŠÁDA Prostějov 1438 Marek Milan Garde Calcio Olomouc 1760 ½
2007/2008 3 SK ROŠÁDA Prostějov 1438 Král Vojtěch SK Prostějov B 1813 ½
2007/2008 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1438 Koutný Josef TJ Sokol Konice 1407 1
2007/2008 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1438 Srkala Tomáš TJ Sokol Hranice ½
2007/2008 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1438 Šlapák Vladislav Sportovní klub Přerov 1562 ½
2007/2008 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1438 Holczer Otakar Agentura GARDE Calcio Olomouc B 1533 ½
2007/2008 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1438 Trunda Aleš Sportovní klub Prostějov C 1762 1
2007/2008 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1438 Ševčík Petr AŠK DA Olomouc B 1680 0
2007/2008 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1438 Klimecký Tomáš Spartak Přerov B 1422 ½
2007/2008 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1438 Prokš Oldřich TJ Sokol Přemyslovice B 1685 ½