Hráč Bartoníček Zdeněk

Bartoníček Zdeněk

User Pic
Jméno: Bartoníček Zdeněk
Oddíl: ŠK Garde Kaznějov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1977
Elo mezinárodní: 1970
ID: 12434
FIDE ID: 317276
Rok narození: 1953
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Garde Kaznějov A 1950 1944 Čekan Petr ŠK Dvorec B 1975 1966 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Garde Kaznějov A 1950 1944 Král Petr HeřNýř A 1943 1935 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Garde Kaznějov A 1945 1944 Pelnář Jan Sokol Domažlice B 1844 1795 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Garde Kaznějov A 1945 1944 Šott Pavel ŠK Líně D 2162 2132 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Garde Kaznějov A 1945 1958 Ment Jiří TJ Sokol Postřekov A 0 1804 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Garde Kaznějov A 1945 1958 Hrdlica Pavel ŠK Sokol Klatovy B 1949 1949 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Garde Kaznějov A 1945 1958 Václavík Václav TJ Košutka z.s. B 1966 1903 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Garde Kaznějov A 1945 1958 Šebek Josef TJ Lokomotiva Plzeň B 1782 1878 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Garde Kaznějov A 1957 1958 Hřebec Vladimír ŠK Přeštice B 1887 1865 1 soutěž
2019/2020 7 Loko A 1950 1944 Pech Břetislav ŠK Přeštice A 1906 1910 ½ soutěž
2019/2020 5 Loko A 1945 1958 Maleček Jiří ŠAKAL Kozolupy 1891 1903 1 soutěž
2019/2020 1 Loko A 1957 1958 Flajšman Pavel ŠK Dvorec A 1887 1967 0 soutěž
2018/2019 11 Loko Plzeň A 1935 1937 Muk Ivo ŠK Přeštice A 1893 1917 1 soutěž
2018/2019 9 Loko Plzeň A 1924 1937 Brunová Blanka ŠK Tachov 1973 1975 1 soutěž
2018/2019 8 Loko Plzeň A 1931 1937 Palková Kateřina ŠK 64 Plzeň A 2027 2002 0 soutěž
2018/2019 5 Loko Plzeň A 1950 1937 Racek Jiří SK Petřín 1969 1978 ½ soutěž
2018/2019 4 Loko Plzeň A 1947 1934 Nechutný Michal ŠK Dvorec A 1638 1732 1 soutěž
2018/2019 3 Loko Plzeň A 1951 1934 Kracík Dobroslav ŠK Líně B 1997 2005 ½ soutěž
2018/2019 2 Loko Plzeň A 1951 1934 Kastl Josef HeřNýř A 1818 1787 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Garde Kaznějov A 1924 1937 Tochor Zdeněk ŠK Kdyně A 1968 1989 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Garde Kaznějov A 1924 1937 Šimáček Václav ŠK Sokol Klatovy B 1809 1853 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Garde Kaznějov A 1931 1937 Flajšman Pavel ŠK Dvorec B 1871 1849 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Garde Kaznějov A 1931 1937 Bošek Vladimír SŠK HeřNýř B 1409 1682 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Garde Kaznějov A 1950 1937 Hořický Kamil TJ Plzeň Košutka z.s. B 1814 1820 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Garde Kaznějov A 1950 1937 Herčík Josef SK Petřín Plzeň B 1860 1880 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Garde Kaznějov A 1947 1934 Černý Václav Sokol Domažlice B 2029 2031 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Garde Kaznějov A 1947 1934 Šebek Josef TJ Lokomotiva Plzeň B 1787 1847 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Garde Kaznějov A 1951 1934 Ment Jiří TJ Sokol Postřekov A 0 1788 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Garde Kaznějov A 1951 1934 Hrdlička Václav ŠK 64 Plzeň B 1688 1646 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Garde Kaznějov A 1951 1934 Danko Jiří ŠK Tachov B 1925 1938 ½ soutěž
2017/2018 9 Kaznějov 1969 1969 Končický Vladimír Klatovy C 0 1655 1 soutěž
2017/2018 8 Kaznějov 1969 1969 Novák Aleš Tachov C 0 1516 1 soutěž
2017/2018 7 Kaznějov 1969 1969 Hadač Pavel Košutka D 1751 1704 1 soutěž
2017/2018 3 Kaznějov 1969 1969 Šimek Jiří HeřNýř C 0 1747 ½ soutěž
2017/2018 1 Kaznějov 1991 1959 Bouše Vladimír Košutka C 1614 1746 1 soutěž
2017/2018 11 TJ Lokomotiva Plzeň B 1977 1969 Váchal Josef TJ Sokol Postřekov 1828 1837 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Lokomotiva Plzeň B 1969 1969 Novák Jaromír ŠK Sokol Klatovy B 1835 1845 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ Lokomotiva Plzeň B 1969 1969 Flajšman Pavel ŠK Dvorec B 1800 1788 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Lokomotiva Plzeň B 2001 1969 Kadeřávek Jan TJ Plzeň Košutka B 2167 2151 1 soutěž
2017/2018 6 TJ Lokomotiva Plzeň B 2001 1969 Hodan Jiří SK Petřín Plzeň B 1938 1930 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Lokomotiva Plzeň B 1969 1969 Kříž Luboš HeřNýř A 2104 2110 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Lokomotiva Plzeň B 1969 1969 Valenz Miroslav Sokol Domažlice B 2100 2100 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Lokomotiva Plzeň B 1969 1969 Falout Luboš TJ Sokol Plzeň - Letná B 2135 2132 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Lokomotiva Plzeň B 1991 1959 Jakl Aleš ŠK Tachov B 1991 2043 0 soutěž
2017/2018 11 Lokomotiva Plzeň A 1977 1969 Tochor Zdeněk SK Kdyně 1978 2009 1 soutěž
2017/2018 10 Lokomotiva Plzeň A 1969 1969 Seják Michal ŠK Líně B 1893 1925 1 soutěž
2017/2018 6 Lokomotiva Plzeň A 2001 1969 Černý Václav TJ Sokol Domažlice A 2024 2013 ½ soutěž
2017/2018 5 Lokomotiva Plzeň A 2001 1969 Husák Antonín ŠK Tachov 1879 1884 0 soutěž
2016/2017 10 Šachový klub Líně B 1922 1950 Herčík Josef SK Petřín 1913 1890 1 soutěž
2016/2017 9 Šachový klub Líně B 1922 1950 Kříž Daniel SŠK HeřNýř A 1989 2036 ½ soutěž
2016/2017 7 Šachový klub Líně B 1922 1950 Hřebec Vladimír ŠK Přeštice A 1924 1876 ½ soutěž
2016/2017 5 Šachový klub Líně B 1922 1950 Jakl Aleš ŠK Tachov 1972 1953 1 soutěž
2016/2017 2 Šachový klub Líně B 1922 1950 Mráz Miloš Loko Plzeň - A 1918 1928 ½ soutěž
2016/2017 1 Šachový klub Líně B 1922 1950 Janočko Petr Šachový klub Líně A 2040 2039 ½ soutěž
2015/2016 11 Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 1922 1950 Švec Jan Kšice 1740 1739 ½ soutěž
2015/2016 9 Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 1922 1950 Hložek David SŠK HeřNýř A 1651 1643 ½ soutěž
2015/2016 8 Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 1922 1950 Herčík Josef TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1913 1890 ½ soutěž
2006/2007 1 Sokol Plzeň 1 C 2011 Hadžala Daniel Praga Praha A 2141 0 soutěž
2005/2006 9 Sokol Plzeň I D 2112 Mařík Petr Líně A 2168 0 soutěž
2005/2006 7 Sokol Plzeň I D 2112 Tolar Stanislav Přeštice A 1706 0 soutěž
2005/2006 6 Sokol Plzeň I D 2112 Chaluš Karel Letná B 2128 0 soutěž
2005/2006 5 Sokol Plzeň I D 2112 Janočko Petr Loko Plzeň 2105 0 soutěž
2005/2006 8 Sokol Plzeň I C 2112 Kučera Petr Novoborský ŠK 2300 0 soutěž
2005/2006 4 Sokol Plzeň I C 2112 Kuba Jindřich ŠK ČSOB 2206 ½ soutěž
2005/2006 2 Sokol Plzeň I C 2112 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň I B 2226 0 soutěž
2005/2006 9 Sokol Plzeň I D 2112 Mařík Petr Líně A 2168 0 soutěž
2005/2006 7 Sokol Plzeň I D 2112 Tolar Stanislav Preštice A 1706 0 soutěž
2005/2006 6 Sokol Plzeň I D 2112 Chaluš Karel Letná B 2128 0 soutěž
2005/2006 5 Sokol Plzeň I D 2112 Janočko Petr Loko Plzeň 2105 0 soutěž
2004/2005 10 Plzeň Sokol I D 2122 Kalista Karel Plzeň Loko B 1960 1 soutěž
2004/2005 9 Plzeň Sokol I D 2122 Soukup Alois Plzeň Košutka 1947 ½ soutěž
2004/2005 8 Plzeň Sokol I D 2122 Cvikl Michal Kozolupy Šakal B 2009 ½ soutěž
2004/2005 7 Plzeň Sokol I D 2122 Kracík Dobroslav Líně ŠK D 2042 0 soutěž
2004/2005 6 Plzeň Sokol I D 2122 Vojtěchovský Jan Kšice B 1580 1 soutěž
2004/2005 5 Plzeň Sokol I D 2122 Kříž Luboš Kšice A 2056 ½ soutěž
2004/2005 4 Plzeň Sokol I D 2122 Randa Miroslav Líně ŠK C 2101 ½ soutěž
2004/2005 11 Sokol Plzeň I C 2122 Vodička Michal Sokol Rekol Písek 1949 ½ soutěž
2004/2005 3 Sokol Plzeň I C 2122 Pravdík Kamil Sokol Tábor B 1989 ½ soutěž
2003/2004 10 Plzeň Sokol I D 2070 Čečil Pavel Plzeň Loko B 2034 1 soutěž
2003/2004 3 Plzeň Sokol I D 2070 Šnaidr Jiří Plzeň Košutka 2027 0 soutěž
2003/2004 1 Plzeň Sokol I D 2070 Váchal Josef Kozolupy Šakal A 2139 0 soutěž
2003/2004 11 Sokol Plzeň I C 2070 Novák Jaromír Klatovy B 1993 ½ soutěž
2003/2004 8 Sokol Plzeň I C 2070 Kajla Štefan Líně B ½ soutěž
2003/2004 6 Sokol Plzeň I C 2070 Pelikán David Letná B 1710 1 soutěž
2003/2004 4 Sokol Plzeň I C 2070 Zítek Svatoslav Tachov 1933 0 soutěž
2003/2004 3 Sokol Plzeň I C 2070 Hipp Pavel Domažlice B 1751 1 soutěž
2003/2004 2 Sokol Plzeň I C 2070 Cvikl Michal Líně A 1991 ½ soutěž