Hráč Pilná Jitka

Pilná Jitka

User Pic
Jméno: Pilná Jitka
Oddíl: 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1520
Elo mezinárodní: 1483
ID: 41699
FIDE ID: 384372
Rok narození: 2003
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 6 B 2222 ŠK Polabiny B 1447 1498 Jun Robert TJ CHS Chotěboř 1231 1225 1
2017/2018 5 Č 2222 ŠK Polabiny B 1447 1498 Faltýnek David ŠŠPM Lipky HK 1586 1544 1
2017/2018 4 Č 2222 ŠK Polabiny B 1303 1374 Jindra Tomáš ŠK ORTEX Hradec Králové 0 1370 1
2017/2018 3 B 2222 ŠK Polabiny B 1303 1374 Vokoun Tomáš Jiskra Humpolec 1465 1551 ½
2017/2018 2 Č 2222 ŠK Polabiny B 1303 1374 Čížek Jan Šachový klub Světlá nad Sázavou 0
2017/2018 1 B 2222 ŠK Polabiny B 1303 1374 Krtička Jakub ŠK Lípa - DDM HK 1316 1340 1
2017/2018 11 B 2222 SK Polabiny G 1457 1498 Londin Milan SO Hlinsko B 1732 1746 ½
2017/2018 10 Č 2222 SK Polabiny G 1447 1498 Charouz Milan TJ Stefanydes Policka C 1650 1710 ½
2017/2018 9 Č 2222 SK Polabiny G 1434 1498 Cach Tomáš SK Rapid Pardubice C 1586 1577 ½
2017/2018 8 B 2222 SK Polabiny G 1434 1498 Horáčková Isabela SK Bohemia Pardubice B 1116 1143 1
2017/2018 4 B 2222 SK Polabiny G 1447 1498 Frgalová Hana 2222 SK Polabiny F 1600 1596 ½
2017/2018 3 Č 2222 SK Polabiny G 1447 1498 Svítil Radek SK Rapid Pardubice B 1748 1736 0
2017/2018 2 B 2222 SK Polabiny G 1447 1498 Sedlák Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1478 1494 ½
2017/2018 1 Č 2222 SK Polabiny G 1303 1374 Roub Radek Zelezne hory 1289 1253 ½
2015/2016 7 B 2222 ŠK Polabiny C 1281 1241 Bureš Tomáš TJ Lanškroun B 1100 1
2015/2016 6 Č 2222 ŠK Polabiny C 1281 1241 Koumar Filip TJ Štefanydes Polička C 1087 1
2015/2016 5 B 2222 ŠK Polabiny C 1281 1241 Pittner Martin ŠK Svitavy 1100 1
2015/2016 4 Č 2222 ŠK Polabiny C 1281 1241 Dostálek Patrik Panda Rychnov n. Kn. B 1000 1
2015/2016 3 Č 2222 ŠK Polabiny C 1281 1241 Voborník Jiří 2222 ŠK Polabiny D 1000 ½
2015/2016 2 B 2222 ŠK Polabiny C 1281 1241 Křivský Lukáš Chotěbořští draci 1035 1
2015/2016 1 B 2222 ŠK Polabiny C 1281 1241 Hlína Adam Šachový spolek Železné hory 1080 1
2015/2016 7 B 2222 ŠK Polabiny I 1281 1241 Kolomý Robert ŠK Rapid Pardubice F 1515 1509 0
2015/2016 5 B 2222 ŠK Polabiny I 1281 1241 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny F 1599 1558 0
2015/2016 4 Č 2222 ŠK Polabiny I 1281 1241 Macek Ondřej ŠK Rapid Pardubice G 1269 1294 ½
2015/2016 3 B 2222 ŠK Polabiny I 1281 1241 Nešpůrek Jakub 2222 ŠK Polabiny G 1090 1
2015/2016 1 Č 2222 ŠK Polabiny I 1281 1241 Roub Radek ŠS Železné hory B 1100 0
2015/2016 7 Č 2222 ŠK Polabiny I 1281 1241 Biben Vojtěch TJ ŠO Chrudim C 1102 0
2015/2016 6 B 2222 ŠK Polabiny I 1281 1241 Stryka Rostislav TJ ŠO Chrudim D 1487 0
2014/2015 11 B 2222 ŠK Polabiny C 1100 Raková Petra ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1100 1
2014/2015 10 Č 2222 ŠK Polabiny C 1100 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín 1323 ½
2014/2015 9 B 2222 ŠK Polabiny C 1100 Ležík Jan ŠK Lípa 1268 0
2014/2015 8 Č 2222 ŠK Polabiny C 1100 Wagnerová Tereza Panda Rychnov n. Kn. 1157 ½
2014/2015 7 Č 2222 ŠK Polabiny C 1100 Šulcová Tereza Radmila 2222 ŠK Polabiny B 1000 1
2014/2015 4 B 2222 ŠK Polabiny C 1100 Píše Michal ŠK Ústí n. O. 1201 1
2014/2015 3 Č 2222 ŠK Polabiny C 1100 Málková Barbora ŠKM Lanškroun 1100 ½
2014/2015 2 B 2222 ŠK Polabiny C 1100 Brokl Daniel TJ Štefanydes Polička B 1286 0
2014/2015 1 Č 2222 ŠK Polabiny C 1100 Doubrava Petr TJ ŠK Libina 1000 1
2014/2015 9 Č 2222 ŠK Polabiny D 1100 Ďuriančík Michal ŠK Svitavy 1088 ½
2014/2015 8 B 2222 ŠK Polabiny D 1100 Málková Barbora ŠKM TJ Lanškroun B 1100 1
2014/2015 7 Č 2222 ŠK Polabiny D 1100 Mikmek Jonáš TJ Sokol Mistrovice 1000 0
2014/2015 6 B 2222 ŠK Polabiny D 1100 Šafář Václav TJ Štefanydes Polička C 1100 1
2014/2015 5 Č 2222 ŠK Polabiny D 1100 Nejedlý Radek Chotěbořští draci 1079 1
2014/2015 4 B 2222 ŠK Polabiny D 1100 Urban Martin Šachový spolek Železné hory 1100 1
2014/2015 2 Č 2222 ŠK Polabiny D 1100 Zelenka Petr ŠO Hlinsko 1243 0
2014/2015 1 B 2222 ŠK Polabiny D 1100 Šulcová Tereza Radmila 2222 ŠK Polabiny E 1000 1
2014/2015 11 B 2222 ŠK Polabiny H 1100 Pelcl Robin 2222 ŠK Polabiny I 1086 ½
2014/2015 10 Č 2222 ŠK Polabiny H 1100 Štorek Ladislav TJ Sokol Krucemburk 1480 1
2014/2015 9 B 2222 ŠK Polabiny H 1100 Joukl Martin ŠK Rapid Pardubice G 1423 1453 0
2014/2015 8 Č 2222 ŠK Polabiny H 1100 Říha Pavel ŠO DDM Hlinsko C 1
2014/2015 7 B 2222 ŠK Polabiny H 1100 Tyč Miroslav Šachový spolek Železné hory 0
2014/2015 6 Č 2222 ŠK Polabiny H 1100 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny F 1670 1668 0
2014/2015 5 B 2222 ŠK Polabiny H 1100 Janoušek Petr NOPO Miřetice 1503 0
2014/2015 4 Č 2222 ŠK Polabiny H 1100 Sedlák Petr ŠK Rapid Pardubice F 1446 1522 0
2014/2015 3 B 2222 ŠK Polabiny H 1100 Chvojka Jan TJ ŠO Chrudim C 1102 0
2014/2015 2 Č 2222 ŠK Polabiny H 1100 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim D 1578 0
2014/2015 1 B 2222 ŠK Polabiny H 1100 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny G 1289 1477 1