Hráč Vinš Karel

Vinš Karel

User Pic
Jméno: Vinš Karel
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1394
Elo mezinárodní: 1372
ID: 40278
FIDE ID: 384518
Rok narození: 1944
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 Rapid Pardubice E 1368 1394 Jura Jiří Železné hory B 1526 1543 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠK Rapid Pardubice C 1376 1409 Vacek Josef ŠO Hlinsko B 1454 1489 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Rapid Pardubice C 1389 1409 Třasáková Adéla 2222 ŠK Polabiny F 1631 1628 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Rapid Pardubice C 1389 1409 Spartak Choceň 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Rapid Pardubice C 1382 1409 Mácha Martin Sokol Lázně Bohdaneč 1476 1492 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Rapid Pardubice C 1382 1409 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1771 1771 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Rapid Pardubice C 1368 1394 Sokol Pavel TJ ŠO Chrudim B 1473 1490 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Rapid Pardubice C 1352 1394 Macek Jaroslav ŠK Rapid Pardubice B 1398 1479 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Rapid Pardubice C 1352 1394 Stehlík Pavel 2222 ŠK Polabiny E 1475 1465 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK Rapid Pardubice E 1376 1409 Nešpůrek Jan ŠK Rapid Pardubice F 1552 1598 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Rapid Pardubice E 1383 1409 Křivský Tomáš TJ CHS Chotěboř C 0 0 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Rapid Pardubice E 1389 1409 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim C 1475 1485 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Rapid Pardubice E 1389 1409 Tyč Miroslav ŠS Železné hory B 1740 1738 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Rapid Pardubice E 1382 1409 Samková Pavla NOPO Miřetice 1313 1324 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Rapid Pardubice E 1382 1394 Laurin Jakub Rapid G + DDM Přelouč 1300 1330 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Rapid Pardubice E 1368 1394 Hrdlička Jan ŠS Železné hory C 0 1239 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Rapid Pardubice E 1352 1394 Kvapil Jan 2222 ŠK Polabiny G 1503 0 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Rapid Pardubice E 1352 1394 Vytiska Jan ŠK Rapid Pardubice D 0 0 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Rapid Pardubice E 1345 1394 Kašpar Libor TJ Sokol Krucemburk 1656 1654 ½ soutěž
2018/2019 11 Rapid Pardubice E 1304 1360 Roub Radek Zelezne hory C 1292 1282 1 soutěž
2018/2019 10 Rapid Pardubice E 1304 1360 Holub Miloš Zelezne hory B 1390 1400 0 soutěž
2018/2019 9 Rapid Pardubice E 1304 1360 Němec Vladimír TJ SO Chrudim C 1658 1626 ½ soutěž
2018/2019 8 Rapid Pardubice E 1310 1360 Nešpůrek Jan Rapid Pardubice F 1591 1580 0 soutěž
2018/2019 7 Rapid Pardubice E 1310 1360 Samková Pavla NOPO Miretice 1272 1313 ½ soutěž
2018/2019 6 Rapid Pardubice E 1308 1360 Stehlík Pavel SK Bohemia Pardubice C 1395 1411 ½ soutěž
2018/2019 5 Rapid Pardubice E 1308 1360 Jun Rostislav TJ CHS Chotebor C 0 1295 1 soutěž
2018/2019 4 Rapid Pardubice E 1310 1358 Laurin Jakub Rapid G + DDM Prelouc 0 0 1 soutěž
2018/2019 3 Rapid Pardubice E 1307 1358 Michal Milan TJ Sokol Krucemburk 1649 1649 0 soutěž
2018/2019 2 Rapid Pardubice E 1307 1358 Štekl Filip Rapid Pardubice D 1272 1290 1 soutěž
2018/2019 1 Rapid Pardubice E 1302 1358 Vorel Bohuslav 2222 SK Polabiny G 1476 1525 ½ soutěž
2018/2019 8 SK Rapid Pardubice C 1310 1360 Kvapil Petr SK Bohemia Pardubice B 1668 1686 0 soutěž
2018/2019 4 SK Rapid Pardubice C 1310 1358 Svítil Radek Eurobit 1704 1714 0 soutěž
2018/2019 3 SK Rapid Pardubice C 1307 1358 Brokl Daniel TJ Stefanydes Policka C 1562 1541 0 soutěž
2017/2018 11 SK Rapid Pardubice C 1322 1376 Tyč Jakub Zelezne hory 1253 1276 1 soutěž
2017/2018 11 Rapid Pardubice E 1322 1376 Plíva Petr 2222 SK Polabiny H 1126 1152 ½ soutěž
2017/2018 10 Rapid Pardubice E 1335 1376 Burda Jaroslav Zelezne hory B 0 0 ½ soutěž
2017/2018 9 Rapid Pardubice E 1335 1376 Pejřimovský Tadeáš Rubel TJ CHS Chotebor C 1227 1262 0 soutěž
2017/2018 5 Rapid Pardubice E 1332 1376 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1426 1514 ½ soutěž
2017/2018 2 Rapid Pardubice E 1335 1376 Kočí Lukáš Rapid Pardubice D 0 0 1 soutěž
2017/2018 1 Rapid Pardubice E 1332 1376 Vančurová Eliška Rapid Pardubice F 0 0 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice E 1434 1413 Sokol Pavel TJ ŠO Chrudim B 1547 1631 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Rapid Pardubice E 1434 1413 Urválek Michal Jiskra Heřmanův Městec 1410 1393 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice E 1434 1413 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička D 1659 1647 ½ soutěž