Hráč Kolomý Robert

Kolomý Robert

User Pic
Jméno: Kolomý Robert
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1421
Elo mezinárodní: 1368
ID: 42781
FIDE ID: 386880
Rok narození: 1927
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 SK Rapid Pardubice C 1419 1464 Třasáková Adéla SK Bohemia Pardubice B 1196 1462 0
2017/2018 6 SK Rapid Pardubice C 1419 1464 Chvojka Jan TJ SO Chrudim B 1594 1572 0
2017/2018 4 SK Rapid Pardubice C 1385 1464 Nejedlý Lukáš TJ CHS Chotebor B 0 1140 1
2017/2018 2 SK Rapid Pardubice C 1385 1464 Svítil Radek SK Rapid Pardubice B 1748 1736 0
2017/2018 11 Rapid Pardubice E 1385 1464 Nešpůrek Vojtěch 2222 SK Polabiny H 1115 1177 0
2017/2018 6 Rapid Pardubice E 1419 1464 Bureš Zbyněk TJ SO Chrudim C 1576 1574 0
2017/2018 5 Rapid Pardubice E 1419 1464 Jirmásek Vladimír TJ Sokol Krouna 1516 1527 0
2017/2018 4 Rapid Pardubice E 1385 1464 Pešek Patrik SO Hlinsko C 1420 1412 0
2017/2018 3 Rapid Pardubice E 1385 1464 Chvojka Milan TJ Sokol Krucemburk 1536 1533 0
2017/2018 2 Rapid Pardubice E 1385 1464 Kurka Petr Rapid Pardubice D 0 0 1
2017/2018 1 Rapid Pardubice E 1442 1484 Hong Yana Rapid Pardubice F 0 0 1
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice E 1515 1509 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička D 1740 1738 0
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice E 1515 1509 Brázda Vít 2222 ŠK Polabiny E 1498 1559 0
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice E 1515 1509 Kvapil Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1670 1691 ½
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice E 1515 1509 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř B 1668 1792 ½
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice E 1515 1509 Zmek Jaroslav Sokol Lázně Bohdaneč 1626 1635 0
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice E 1515 1509 Hanus Lukáš ŠO Hlinsko 1799 1777 ½
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice E 1515 1509 Vančura Milan Šachový spolek Železné hory 1577 1724 0
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice F 1515 1509 Pilná Jitka 2222 ŠK Polabiny I 1281 1241 1
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice F 1515 1509 Roub Radek ŠS Železné hory B 1100 1
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice F 1515 1509 Pištora Lubomír 2222 ŠK Polabiny F 1471 1499 ½
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice F 1515 1509 Macek Ondřej ŠK Rapid Pardubice G 1269 1294 1
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice F 1515 1509 Nešpůrek Jakub 2222 ŠK Polabiny G 1090 1
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice F 1515 1509 Štorek Luboš ŠO Hlinsko B 1633 1647 0
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice F 1515 1509 Chvojka Jan TJ ŠO Chrudim C 1408 1336 0
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice F 1515 1509 Sokol Krucemburk 1
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice F Nešpůrek Jakub Šachový spolek Železné hory 1100 1
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice F Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny F 1617 1573 0
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice F Janoušek Petr NOPO Miřetice 1503 ½
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice F Stoček Pavel 2222 ŠK Polabiny I 1583 1590 1
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice F Salaquarda Petr TJ ŠO Chrudim C 1
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice F Liška Kryštof 2222 ŠK Polabiny H 1252 0
2014/2015 3 ŠK Rapid Pardubice F Hülle Jan TJ Sokol Krucemburk 1389 ½
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice E Michlian Štefan ŠK Bohemia Pardubice B 1842 1868 0
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice E Buchta Martin TJ Štefanydes Polička D 1686 1636 0
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice E Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny E 1620 1666 0
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice E Zelený František TJ ŠO Chrudim B 1615 1635 ½
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice E Mácha Martin Sokol Lázně Bohdaneč 1491 1519 ½
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice E Ročňák Michal ŠO Hlinsko B 1285 0
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice E Macek Ondřej ŠK Rapid Pardubice D 1203 1203 1
2014/2015 2 ŠK Rapid Pardubice E Sedlák Petr Jiskra Heřmanův Městec 1446 1522 1
2013/2014 9 Rapid Pardubice F Stryka Rostislav TJ ŠO Chrudim D 1515 1
2013/2014 8 Rapid Pardubice F Stoček Martin 2222 ŠK Polabiny H 1100 ½