Hráč Štěpán Josef

Štěpán Josef

User Pic
Jméno: Štěpán Josef
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1393
Elo mezinárodní: 1435
ID: 36739
FIDE ID: 349984
Rok narození: 1945
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Rapid Pardubice F 1448 1404 Blažek Marek Rapid G + DDM Prelouc 0 0 1
2018/2019 10 Rapid Pardubice F 1486 1404 Chvojka Jan TJ SO Chrudim C 1549 1542 0
2018/2019 9 Rapid Pardubice F 1486 1404 Melichar Jaroslav TJ Sokol Krucemburk 1447 1447 0
2018/2019 8 Rapid Pardubice F 1487 1404 Sedlák Petr Rapid Pardubice E 1475 1478 ½
2018/2019 7 Rapid Pardubice F 1487 1404 Hudec Matěj Rapid Pardubice D 0 0 1
2018/2019 6 Rapid Pardubice F 1490 1404 Samková Pavla NOPO Miretice 1297 1313 1
2018/2019 5 Rapid Pardubice F 1490 1404 Plíva Petr 2222 SK Polabiny G 1192 1207 1
2018/2019 4 Rapid Pardubice F 1496 1411 Stehlík Pavel SK Bohemia Pardubice C 1397 1415 ½
2018/2019 3 Rapid Pardubice F 1496 1411 Lauer Marek Zelezne hory C 0 0 0
2018/2019 2 Rapid Pardubice F 1496 1411 Křivská Eliška TJ CHS Chotebor C 0 0 ½
2018/2019 1 Rapid Pardubice F 1496 1411 Holub Miloš Zelezne hory B 0 1254 0
2018/2019 11 SK Rapid Pardubice C 1486 1404 Škorpík František 2222 SK Polabiny E 1611 1665 0
2018/2019 7 SK Rapid Pardubice C 1490 1404 Štěrba Bohumír SO Hlinsko B 1503 1510 0
2018/2019 6 SK Rapid Pardubice C 1490 1404 Štolovský Marek Zelezne hory 0 0 0
2018/2019 1 SK Rapid Pardubice C 1496 1411 Brožka Karel 2222 SK Polabiny F 0 1567 ½
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice F 1557 1468 Kůs Miroslav NOPO Miřetice 1351 0
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice F 1557 1468 Pelcl Robin 2222 ŠK Polabiny I 1086 1
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice F 1557 1468 Nešpůrek Vojtěch 2222 ŠK Polabiny G 1207 1
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice E 1557 1468 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1578 0
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice E 1557 1468 Binas Jindřich Sokol Lázně Bohdaneč 1612 ½
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice E 1557 1468 Peňáz Vladimír ŠO Hlinsko A 1239 1
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice E 1557 1468 Stehlík Pavel ŠK Rapid Pardubice D 1279 ½
2014/2015 2 ŠK Rapid Pardubice E 1557 1468 Urválek Michal Jiskra Heřmanův Městec 1000 1
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice E 1557 1468 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř C 1433 1531 1
2013/2014 3 Rapid Pardubice F 1572 1482 Janeček František TJ Spartak Choceň 1752 1734 0
2013/2014 2 Rapid Pardubice F 1572 1482 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny G 1417 0
2013/2014 9 ŠK Rapid Pardubice E 1572 1482 Krys Jan TJ ŠO Chrudim C 1764 1762 0
2013/2014 3 ŠK Rapid Pardubice E 1572 1482 Šťulík Jiří ŠO Hlinsko 1805 0
2012/2013 9 Rapid Pardubice G 1551 Hromek Karel NOPO Miřetice 1400 0
2012/2013 8 Rapid Pardubice G 1551 Mácha Martin Sokol Lázně Bohdaneč 1481 1499 0
2012/2013 7 Rapid Pardubice G 1551 Bílek Jaroslav 2222 ŠK Polabiny H 1288 0
2012/2013 6 Rapid Pardubice G 1551 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny G 1636 1620 0
2012/2013 4 Rapid Pardubice G 1551 Zelený František TJ ŠO Chrudim D 1540 0
2012/2013 3 Rapid Pardubice G 1551 Pleskač Václav TJ CHS Chotěboř C 1451 1451 1
2012/2013 2 Rapid Pardubice G 1551 Štorek Ladislav TJ Sokol Krucemburk 1502 0
2012/2013 1 Rapid Pardubice G 1551 Joukl Martin ŠK Rapid Kids 1266 0
2012/2013 11 Rapid Pardubice D 1551 Mudruňka Pavel ŠK Bohemia Pardubice B ½
2012/2013 9 Rapid Pardubice D 1551 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny F 1462 1462 0
2012/2013 8 Rapid Pardubice D 1551 Doseděl Zdeněk TJ Spartak Choceň 1633 0
2012/2013 7 Rapid Pardubice D 1551 Michal Milan TJ CHS Chotěboř B 1788 0
2012/2013 6 Rapid Pardubice D 1551 Nedelčev Radim ŠK Vysoké Mýto C 1609 0
2012/2013 5 Rapid Pardubice D 1551 Dědek Petr Rapid Pardubice E 1
2012/2013 4 Rapid Pardubice D 1551 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny E 1636 1620 0
2012/2013 3 Rapid Pardubice D 1551 Šťulík Jiří ŠO Hlinsko 1798 0
2012/2013 1 Rapid Pardubice D 1551 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička C 1747 0
2011/2012 4 ŠK Rapid Pardubice F 1000 Peňáz Vladimír ŠO DDM Hlinsko B 1
2011/2012 3 ŠK Rapid Pardubice F 1000 Mikulenka Tomáš ŠK Rapid Pardubice G ½
2011/2012 11 Rapid Pardubice E 1000 Stryka Rostislav TJ ŠO Chrudim C 1542 ½
2011/2012 9 Rapid Pardubice E 1000 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny E 1719 1719 0
2011/2012 8 Rapid Pardubice E 1000 Podgorný Radim TJ Spartak Choceň 1808 1812 1
2011/2012 5 Rapid Pardubice E 1000 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička D 1602 1527 1
2010/2011 8 ŠK Rapid Knights 1000 Biben Vojtěch TJ ŠO Chrudim "D" 1100 1
2010/2011 7 ŠK Rapid Knights 1000 Mácha Martin Sokol Lázně Bohdaneč 1512 ½
2010/2011 3 ŠK Rapid Knights 1000 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny "I" 1657 0
2010/2011 2 ŠK Rapid Knights 1000 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny "H" 1000 1
2010/2011 1 ŠK Rapid Knights 1000 Červinka Václav ŠK Rapid Talents 1000 1
2009/2010 8 ŠK Rapid Pardubice 1000 Vondráček Emil TJ Jiskra Heřmanův Městec 1706 0
2009/2010 3 ŠK Rapid Pardubice 1000 Půlpán Matěj TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1491 0