Hráč Bára Josef

Bára Josef

User Pic
Jméno: Bára Josef
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1476
Elo mezinárodní: 1406
ID: 38042
FIDE ID: 377694
Rok narození: 1973
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK DP Praha F - UniCredit 1406 1477 Ďurčat Josef LR AAA 0 1315 1
2019/2020 1 ŠK DP Praha F - UniCredit 1406 1477 Kolečkář Lukáš ŠO Praga Praha E 0 1320 1
2019/2020 9 ŠK DP Praha E - VŠFS 1406 1477 Viktorov Vadim ŠK DP Praha I - PORG 0 0 0
2019/2020 5 ŠK DP Praha E - VŠFS 1406 1477 DDM Praha 6 D 1
2019/2020 4 ŠK DP Praha E - VŠFS 1406 1477 Čížek Filip ŠK Sokol Vyšehrad J 0 0 1
2019/2020 3 ŠK DP Praha E - VŠFS 1406 1477 Jukl Karel ŠK Mlejn B 0 0 ½
2019/2020 2 ŠK DP Praha E - VŠFS 1406 1477 Ollikka Jukka Petteri GROP - G 0 0 1
2019/2020 1 ŠK DP Praha E - VŠFS 1406 1477 Ďurčat Josef ŠK Teplárna Malešice 0 1315 0
2019/2020 9 ŠK DP Praha G - EA Hotels 1406 1477 Humhej Jan ŠO Praga Praha D 1260 1394 ½
2019/2020 8 ŠK DP Praha G - EA Hotels 1406 1477 Raštica Pavel www.SKSCR.cz 0 1375 ½
2019/2020 7 ŠK DP Praha G - EA Hotels 1406 1477 Mára Jiří Šachový klub Praha 4 C 1612 1620 ½
2019/2020 6 ŠK DP Praha G - EA Hotels 1406 1477 Bunda Stepan SK Újezd nad Lesy 0 1902 0
2019/2020 5 ŠK DP Praha G - EA Hotels 1406 1477 Šebek Josef Sokol Nebušice 0 1545 0
2019/2020 4 ŠK DP Praha G - EA Hotels 1406 1477 Mrázek Martin ŠK Bohnice C 1502 1511 1
2019/2020 3 ŠK DP Praha G - EA Hotels 1406 1477 Bayer Petr TJ Zora Praha z.s. 0 1510 1
2019/2020 2 ŠK DP Praha G - EA Hotels 1406 1477 Svoboda Vratislav GROP - F 0 1545 0
2018/2019 10 ŠK DP Praha F 1377 1415 Baštýř Pavel TJ Pankrác G 1432 1468 1
2018/2019 9 ŠK DP Praha F 1377 1415 Kühnl Eduard Šachový klub Bohnice - C 0 1651 1
2018/2019 8 ŠK DP Praha F 1377 1415 Doležal Oldřich GROP - E 0 0 0
2018/2019 7 ŠK DP Praha F 1377 1415 Marek Roman Šachový klub Praha 4 "C" 1706 1588 ½
2018/2019 6 ŠK DP Praha F 1377 1415 Žigala Štefan ŠK Teplárna Malešice 0 1498 1
2018/2019 3 ŠK DP Praha F 1377 1415 Jahoda Oldřich Dukla E 0 0 0
2018/2019 11 ŠK DP Praha G 1377 1415 Rezek Filip SK OAZA Praha G 1372 1446 1
2018/2019 10 ŠK DP Praha G 1377 1415 Terpstra Wiep SK Lokomotiva Radlice A 1794 0 0
2018/2019 9 ŠK DP Praha G 1377 1415 Chmelař Josef Šachový klub Bohnice - D 1488 1419 0
2018/2019 8 ŠK DP Praha G 1377 1415 Dvořák Bohumil USK Praha B 1936 1858 0
2018/2019 7 ŠK DP Praha G 1377 1415 Gottlieb Miroslav ŠO Praga Praha D 0 1648 ½
2018/2019 6 ŠK DP Praha G 1377 1415 Svoboda Vratislav GROP - F 0 1542 0
2018/2019 5 ŠK DP Praha G 1377 1415 Janoušek Pavel ŠK Loko Praha D 0 1597 0
2018/2019 4 ŠK DP Praha G 1377 1415 Plate Marion Helga ŠK Mlejn A 1610 1623 0
2018/2019 3 ŠK DP Praha G 1377 1415 Jahoda Oldřich Dukla G 0 0 0
2018/2019 2 ŠK DP Praha G 1377 1415 May David TJ Bohemians Praha H 1536 1642 1
2018/2019 1 ŠK DP Praha G 1377 1415 Brejcha Blahomír TJ Kobylisy F 1547 1546 0
2018/2019 11 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1377 1415 Tlamsa Radovan Kbel.šach. reprezentace B 1739 1754 ½
2018/2019 10 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1377 1415 Zeman Jiří Sokol Praha Vršovice E 0 1612 ½
2018/2019 8 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1377 1415 Rakouš Pavel DDM Praha 6 B 1976 1848 0
2018/2019 3 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1377 1415 Encinas Michelle Diane ŠK Sokol Vyšehrad H 1450 1494 0
2017/2018 11 ŠK DP Praha G 1373 1391 Závůrka Vladimír ŠO Praga Praha C 1632 1736 ½
2017/2018 10 ŠK DP Praha G 1373 1391 Řehák František ŠO TJ Dukla Praha F 0 0 1
2017/2018 8 ŠK DP Praha G 1373 1391 Spěvák Jan TJ Bohemians Praha G 0 1769 0
2017/2018 7 ŠK DP Praha G 1373 1391 Adam Rostislav TJ Kobylisy F 0 1508 ½
2017/2018 6 ŠK DP Praha G 1373 1391 Strnad Václav ŠK Praha - Smíchov D 0 1617 ½
2017/2018 4 ŠK DP Praha G 1373 1391 Jícha Tomáš ŠK Mlejn A 0 1572 0
2017/2018 3 ŠK DP Praha G 1373 1391 Vohralík Vítězslav USK Praha C 1762 1755 0
2017/2018 2 ŠK DP Praha G 1373 1391 Samec Jakub SK OAZA Praha E 1532 1564 1
2017/2018 9 �K DP Praha C - V�FS I 1373 1391 Šrámek Jiří �O Praga Praha A 1840 1841 0
2016/2017 10 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1412 Strnad Václav ŠK Praha - Smíchov D 1652 ½
2016/2017 7 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1412 Encinas Michelle Diane ŠK Sokol Vyšehrad H 1330 0
2016/2017 6 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1412 Mička Tomáš Sokol Nebušice 1419 0
2016/2017 5 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1412 Kadlec Rudolf ŠK Bohnice C 1375 ½
2016/2017 4 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1412 Kopecký František Šachový klub Praha 4 A 1881 0
2016/2017 3 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1412 Souralová Venuše TJ Pankrác G 1395 ½
2016/2017 2 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1412 Vohralík Vítězslav USK Praha C 1762 1762 0
2016/2017 1 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1412 Strakoš Tomáš ŠO Praga Praha D 1710 0
2016/2017 10 �K DP Praha C 1406 1476 Píša Ivo SK Lokomotiva Radlice B 0 1740 ½
2016/2017 8 �K DP Praha C 1406 1476 Tůma Filip �K PORG Praha 0 1295 1
2016/2017 7 �K DP Praha C 1406 1476 Čižmárová Zuzana �K Bohnice D 0 1566 0
2016/2017 6 �K DP Praha C 1406 1476 Přívozník Luboš �O Praga Praha C 1588 1606 ½
2016/2017 4 �K DP Praha C 1406 1476 Strejc Antonín Sokol Praha Vr�ovice F 1507 1555 0
2016/2017 3 �K DP Praha C 1406 1476 Rakintsev Viktor SK OAZA Praha F 1519 1467 1
2016/2017 3 �K DP Praha - EA Hotels I 1406 1476 Rolinek Jiří SK Rapid Praha A 1342 1468 0
2015/2016 8 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1412 Vácha Martin TJ Praga Praha G 1335 0
2015/2016 3 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1412 Křepinský Michal SK OAZA Praha E 1201 0
2015/2016 2 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1412 Čelovský Jan Sokol Praha-Kobylisy G 1289 1
2015/2016 1 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1412 Hosová Sandra Sokol Nebušice 1064 1
2015/2016 8 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1412 Peter Jakub Steinitz - Makabi Praha 1766 0
2015/2016 7 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1412 Homolková Ivana SK OAZA Praha F 1645 1562 0
2015/2016 6 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1412 Skřivan Jiří ŠK Mahrla Praha C 1718 1756 0
2015/2016 5 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1412 Kudrna Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad I 1579 ½
2015/2016 4 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1412 Chvátal Zdeněk SK Újezd nad Lesy 1401 1
2015/2016 3 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1412 Janeček Václav Kbelská šachová reprezentace C 1000 0
2015/2016 2 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1412 Jícha Tomáš ŠK Mlejn B 1549 0
2015/2016 1 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1412 Fryš Jiří Šachový klub Praha 4 B 1506 0
2014/2015 11 GROP G 1457 Sochor Tomáš Sokol Kobylisy E 1873 1876 0
2014/2015 10 GROP G 1457 Pilař Radek SK Lokomotiva Radlice C 1689 1629 ½
2014/2015 9 GROP G 1457 Kuzin Tomáš ŠK Mlejn B 1578 ½
2014/2015 8 GROP G 1457 Sedláčková Janka ŠK Praha 4 A 1650 ½
2014/2015 7 GROP G 1457 Němeček Miroslav SK OAZA Praha F 1411 1
2014/2015 6 GROP G 1457 Kukal Robert TJ Praga Praha F 1702 0
2014/2015 5 GROP G 1457 Ďurčat Josef ŠK Teplárna A 1314 ½
2014/2015 4 GROP G 1457 Jakuš Lubomír ŠK Mahrla Praha C 1500 0
2014/2015 3 GROP G 1457 Mykiska Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad H 1458 0
2014/2015 1 GROP G 1457 Vašek Ivan ŠK Bohnice C 1343 0
2013/2014 9 ŠK PORG G 1316 Hojer Jiří ŠK Viktoria Žižkov D 1607 ½
2013/2014 8 ŠK PORG G 1316 Pravda Kryštof Sokol Praha-Kobylisy E 1441 0
2013/2014 7 ŠK PORG G 1316 Zámorský Ladislav Kbelská šachová reprezentace 1778 1786 0
2013/2014 6 ŠK PORG G 1316 Král Jiří ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1607 0
2013/2014 5 ŠK PORG G 1316 Rolinek Jiří Sokol Praha-Vršovice F 1581 0
2013/2014 4 ŠK PORG G 1316 Kuzin Jiří ŠK Mlejn B 1434 0
2013/2014 3 ŠK PORG G 1316 Perez Llamas David ŠK Smíchov C 0
2013/2014 2 ŠK PORG G 1316 Joza Tomáš TJ Praga Praha F 1533 0
2013/2014 1 ŠK PORG G 1316 Jakuš Lubomír ŠK Mahrla Praha C 1564 0
2013/2014 5 ŠK PORG D 1316 Frajt Tomáš TJ Praga Praha G 1470 0
2013/2014 2 ŠK PORG D 1316 Kutil Pavel ŠK Smíchov D 1277 1