Hráč Mičulka Ivo

Mičulka Ivo

User Pic
Jméno: Mičulka Ivo
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1786
Elo mezinárodní: 1769
ID: 24949
FIDE ID: 361151
Rok narození: 1988
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 13 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1808 1798 Pavlica Jiří TJ Dobratice "A" 1722 1872 1
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1794 1798 Smolík Josef TJ Sokol Lhotka 1682 1681 1
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1795 1798 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá "B" 1783 1804 ½
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1795 1798 Žwak Nátan TJ Sokol Metylovice 0 0 1
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1808 1798 Kluz Michal TJ Bystřice 1693 1689 1
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1808 1798 Čubok Milan TJ Dobratice "B" 1813 1830 ½
2016/2017 10 BŠŠ F-M "F" 1783 1804 Kocur Gustav TJ Vendryně "B" 1740 1717 ½
2016/2017 8 BŠŠ F-M "F" 1783 1804 Hudziec Bronislav TJ Bystřice 1818 1844 ½
2016/2017 7 BŠŠ F-M "F" 1783 1804 Kacíř Tomáš TJ Dobratice "B" 1764 1737 0
2016/2017 6 BŠŠ F-M "F" 1783 1804 Maršálek Jaromír Sokol Dobrá "B" 2027 1927 ½
2016/2017 5 BŠŠ F-M "F" 1783 1804 Blecha Josef Sokol Brušperk "B" 1936 1881 ½
2016/2017 4 BŠŠ F-M "F" 1783 1804 Kawulok Aleš ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1382 1504 1
2016/2017 2 BŠŠ F-M "F" 1783 1804 Smolík Josef TJ Sokol Lhotka 1559 1
2015/2016 9 Beskydská šachová škola "E" 1783 1804 Blecha Josef Sokol Brušperk "B" 1936 1881 0
2015/2016 8 Beskydská šachová škola "E" 1783 1804 Piskoř Ladislav Sokol Dobrá "C" 1445 1
2015/2016 7 Beskydská šachová škola "E" 1783 1804 Kluz Michal TJ BystĹ™ice 1720 1720 ½
2015/2016 6 Beskydská šachová škola "E" 1783 1804 Chwastek Otto TJ VendrynÄ› "B" 1838 1816 ½
2015/2016 5 Beskydská šachová škola "E" 1783 1804 Smolík Josef TJ Sokol Lhotka 1559 ½
2015/2016 3 Beskydská šachová škola "E" 1783 1804 Vašut Jan TJ Dobratice "B" 1571 1
2015/2016 2 Beskydská šachová škola "E" 1783 1804 Bok Zdeněk Sokol Dobrá "B" 1604 1596 0
2015/2016 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1783 1804 Keprt Pavel Sokol Dobrá 2013 2000 ½
2015/2016 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1783 1804 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "C" 1906 1877 ½
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1428 Kalmár Martin TJ Viktorie Bohumín "A" 1983 1847 ½
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1428 Chmiel Jan Inter Petrovice "A" 1744 1
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1428 Pilch David SK Slavia Orlová "D" 1672 1787 0
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1428 Konečný Vladimír ŠK Karviná "B" 1879 1933 0
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1428 Grepl Lukáš Sokol Brušperk 1807 0
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1428 Funiok Richard Baník Havířov "C" 1653 1717 ½
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1428 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1729 1722 1
2014/2015 11 Beskydská šachová škola "G" 1428 Žižka Radim Sokol Dobrá "C" 1688 1690 1
2014/2015 10 Beskydská šachová škola "G" 1428 Grepl Lukáš Sokol Brušperk "B" 1807 0
2014/2015 9 Beskydská šachová škola "G" 1428 Kacíř Tomáš TJ Dobratice "A" 1767 1720 ½
2013/2014 10 BŠŠ F-M "G" 1250 Gnojek Lukáš BŠŠ F-M "H" 1000 ½
2013/2014 9 BŠŠ F-M "G" 1250 Kocur Gustav TJ Vendryně "B" 1781 1751 ½
2013/2014 8 BŠŠ F-M "G" 1250 Klimek Jan TJ Bystřice 1617 1
2013/2014 7 BŠŠ F-M "G" 1250 Maňásek Jaromír TŽ Třinec "D" 1930 ½
2013/2014 6 BŠŠ F-M "G" 1250 Bebek Ivan Sokol Dobrá "C" 1415 1440 1
2013/2014 5 BŠŠ F-M "G" 1250 Kowolowski Vít ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1688 0
2013/2014 4 BŠŠ F-M "G" 1250 Martínek Antonín TJ Dobratice "A" 1690 1
2013/2014 2 BŠŠ F-M "G" 1250 Klus Milan TJ Dobratice "B" 1729 1716 1
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1250 Stonawski Witold Slavoj Český Těšín 1967 ½
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1250 Havlík Vlastimil OS Rychvald "A" 1767 1804 ½
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1250 Chwastek Otto TJ Vendryně 1883 1846 1
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1250 Rajský Stanislav TJ Viktorie Bohumín "A" 1812 1812 ½
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1250 Babušek Miroslav ŠK Karviná "B" 1973 ½
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1250 Szotkowski Jan TJ Bystřice n.O. 1706 1
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1250 Kowolowski Vít TJ Mosty u Jablunkova "B" 1660 1
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1250 Kozubek Jaroslav Sokol Brušperk 1670 ½
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1250 Smolík Vítězslav TJ Dobratice "B" 1000 1
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1250 Žižka Radim TJ Sokol Skalice 1679 1682 ½
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1250 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá "B" 1780 1
2011/2012 7 Beskydská šachová škola „F“ 1250 Vašut Jan TJ Dobratice „A“ 1565 0
2011/2012 6 Beskydská šachová škola „F“ 1250 Poljak Karel TJ Dobratice „B“ 1000 ½
2011/2012 4 Beskydská šachová škola „F“ 1250 Ševeček Milan Sokol Brušperk 1267 ½
2007/2008 8 BŠŠ Frýdek-Místek"D" Chowaniok Pavel TŽ Třinec"F" 1