Hráč Tkáč Leopold

Tkáč Leopold

User Pic
Jméno: Tkáč Leopold
Oddíl: Slovan Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1535
Elo mezinárodní: 0
ID: 7002
FIDE ID: 0
Rok narození: 1926
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2007/2008 11 Slovan Ostrava "A" 1535 Ludvová Marie Sokol Vítkovice "B" 1478 ½
2007/2008 10 Slovan Ostrava "A" 1535 Obertan Milan Dynamo DP Ostrava 1718 0
2007/2008 9 Slovan Ostrava "A" 1535 Beniš Václav ŠK Svinov "E" 1446 ½
2007/2008 8 Slovan Ostrava "A" 1535 Urgácsová Sára Šenov junioři 1250 0
2007/2008 7 Slovan Ostrava "A" 1535 TJ Mariánské Hory 1
2007/2008 6 Slovan Ostrava "A" 1535 Chrostek Lukáš Mittal Ostrava 1415 0
2007/2008 5 Slovan Ostrava "A" 1535 ŠK Svinov "D" 1
2007/2008 4 Slovan Ostrava "A" 1535 Halámka Václav Slovan Ostrava "B" 1728 ½
2007/2008 3 Slovan Ostrava "A" 1535 Sakmar Jan Šenov-muži 1583 ½
2007/2008 2 Slovan Ostrava "A" 1535 Kolář Karel ŠK Sokol Polanka 1406 1
2007/2008 1 Slovan Ostrava "A" 1535 Blažek Martin VOKD Poruba "G" 0
2007/2008 1 Slovan Ostrava "A" 1535 Čáp Šimon VOKD Poruba "E" 1100 0
2007/2008 9 Slovan Ostrava "B" 1535 Beniš Václav ŠK Svinov "C" 1446 ½
2007/2008 8 Slovan Ostrava "B" 1535 Štěpánek Pavel Dynamo DP Ostrava "C" 1
2007/2008 7 Slovan Ostrava "B" 1535 Sakmar Jan ŠK Šenov "D" 1583 0
2007/2008 6 Slovan Ostrava "B" 1535 Navrátová Barbora Slavoj Poruba "C" 1
2007/2008 5 Slovan Ostrava "B" 1535 Kempa Jaroslav VOKD Poruba "F" 1587 ½
2007/2008 4 Slovan Ostrava "B" 1535 Koki Jan TJ Mariánské Hory "B" 1490 1
2007/2008 3 Slovan Ostrava "B" 1535 Viliamsová Jana Dynamo DP Ostrava "D" ½
2007/2008 2 Slovan Ostrava "B" 1535 Špálek Zdeněk ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1468 1
2006/2007 6 Slovan Ostrava "B" 1553 Fiala Radovan ŠK Hošťalkovice "A" 1707 0
2006/2007 5 Slovan Ostrava "B" 1553 Kudláček František Unie Hlubina "A" 1830 1
2006/2007 4 Slovan Ostrava "B" 1553 Nešpor Ivan ŠK Šenov "C" 1000 0
2006/2007 3 Slovan Ostrava "B" 1553 Lahola Květoslav Dynamo DP Ostrava "A" 1766 0
2006/2007 2 Slovan Ostrava "B" 1553 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "A" 1740 0
2006/2007 1 Slovan Ostrava "B" 1553 Bosák Michal Sokol Vítkovice "A" 1521 ½
2006/2007 6 Slovan Ostrava "B" 1553 Skočková Kateřina VOKD Poruba 1675 0
2006/2007 5 Slovan Ostrava "B" 1553 Pokorný Bohumil ŠK Šenov 1578 0
2006/2007 4 Slovan Ostrava "B" 1553 Jurčaga František TJ Mariánské Hory 1370 0
2006/2007 3 Slovan Ostrava "B" 1553 Kohut Lumír Slovan Ostrava "A" 1535 1
2006/2007 2 Slovan Ostrava "B" 1553 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava 0
2006/2007 1 Slovan Ostrava "B" 1553 Kořínková Gabriela ŠK Svinov "A" 1727 0
2005/2006 11 Slovan Ostrava "B" 1571 Sakmar Jan ŠK Šenov "D" 1587 0
2005/2006 10 Slovan Ostrava "B" 1571 Churová Hana Mittal Ostrava "F" 1549 ½
2005/2006 9 Slovan Ostrava "B" 1571 Pirhala Ladislav DP Ostrava "C" 1507 1
2005/2006 8 Slovan Ostrava "B" 1571 Beniš Václav ŠK Svinov "C" 1471 1
2005/2006 7 Slovan Ostrava "B" 1571 Serbousek Ondřej Sokol Polanka "A" 1325 ½
2005/2006 5 Slovan Ostrava "B" 1571 Tobola Zdeněk Unie Hlubina "B" 1421 0
2005/2006 4 Slovan Ostrava "B" 1571 Halámka Václav Slovan Ostrava "A" 1736 1
2005/2006 3 Slovan Ostrava "B" 1571 Procházka Miloslav DP Ostrava "D" 1352 0
2005/2006 2 Slovan Ostrava "B" 1571 Kazda Ondřej VOKD Poruba "E" 1000 1
2005/2006 1 Slovan Ostrava "B" 1571 Vranka Michal Slavoj Poruba "D" 1
2005/2006 9 Slovan Ostrava "B" 1571 Mačejovský Igor VOKD Poruba "F" 2051 0
2005/2006 8 Slovan Ostrava "B" 1571 Pokorný Bohumil Šenov-muži 1652 ½
2005/2006 7 Slovan Ostrava "B" 1571 Herič Milan ŠK Svinov "A" 1714 0
2005/2006 6 Slovan Ostrava "B" 1571 Šaffer Miroslav Sokol Polanka 1705 ½
2005/2006 5 Slovan Ostrava "B" 1571 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava 0
2005/2006 4 Slovan Ostrava "B" 1571 Beniš Václav ŠK Svinov "B" 1471 1
2005/2006 3 Slovan Ostrava "B" 1571 Pšenička Pavel Mittal Ostrava 1931 0
2005/2006 2 Slovan Ostrava "B" 1571 Hričko Martin Šenov-junioři 1337 0
2005/2006 1 Slovan Ostrava "B" 1571 Lindovský Bohdan Slovan Ostrava "A" 1
2004/2005 9 Slovan Ostrava C" 1531 Zdráhal Zdeněk TJ Mariánské Hory 1537 1
2004/2005 8 Slovan Ostrava C" 1531 Jedlička Martin VOKD Poruba 1
2004/2005 7 Slovan Ostrava C" 1531 Wertheim Michal ŠK Šenov B"- jun 1
2004/2005 6 Slovan Ostrava C" 1531 Veselý Martin NH Ostrava 2157 0
2004/2005 5 Slovan Ostrava C" 1531 Tyleček Svatopluk ŠK Svinov B" 1630 1
2004/2005 4 Slovan Ostrava C" 1531 Herič Milan ŠK Svinov A" 1735 ½
2004/2005 3 Slovan Ostrava C" 1531 Malík Radovan Sokol Polanka ½
2004/2005 2 Slovan Ostrava C" 1531 Pokorný Bohumil ŠK Šenov A"- muži 1665 1
2004/2005 1 Slovan Ostrava C" 1531 Lindovský Bohdan Slovan Ostrava D" 0
2004/2005 10 Slovan Ostrava A" 1531 Major Robert NH Ostrava D" 0
2004/2005 9 Slovan Ostrava A" 1531 Samek Jan Sokol Vítkovice 1438 1
2004/2005 8 Slovan Ostrava A" 1531 Ryška Jindřich HTJ Odra Ostrava A 1
2004/2005 7 Slovan Ostrava A" 1531 Bůžek Ivo ŠK Svinov C" 1
2004/2005 6 Slovan Ostrava A" 1531 Lampart Emil ŠK Šenov C" 1688 1
2004/2005 5 Slovan Ostrava A" 1531 Chmela Jiří NH Ostrava E" 1
2004/2005 4 Slovan Ostrava A" 1531 Březovják Karel DPMO Ostrava C" ½
2004/2005 3 Slovan Ostrava A" 1531 Raiman Tom VOKD Poruba D" ½
2004/2005 11 Slovan Ostrava B" 1531 Klukavý František Unie Hlubina B" 1537 1
2004/2005 10 Slovan Ostrava B" 1531 Ryška Jindřich HTJ Odra B" 0
2004/2005 9 Slovan Ostrava B" 1531 Lindovský Aleš Slavoj Poruba D" 1350 0
2004/2005 8 Slovan Ostrava B" 1531 Linart Ludvík TJ Mar.Hory A" 1728 0
2004/2005 7 Slovan Ostrava B" 1531 Galda Jan ŠK Hošťálkovice 1656 ½
2004/2005 6 Slovan Ostrava B" 1531 Sudolský Jan VOKD Poruba E" 1544 1
2004/2005 5 Slovan Ostrava B" 1531 Witos Jindřich Polanka A" 1554 ½
2004/2005 4 Slovan Ostrava B" 1531 Kozel Miroslav ŠK Šenov D" 1769 0
2004/2005 3 Slovan Ostrava B" 1531 Jeřábek Jiří TJ Mar.Hory B" ½
2004/2005 1 Slovan Ostrava B" 1531 Ondis Miroslav DPMO Ostrava D" 1
2003/2004 9 Slovan Ostrava 1517 Šútorová Kateřina DPMO Ostrava 1365 1
2003/2004 8 Slovan Ostrava 1517 Oslizlok Michal Slavoj Poruba 1
2003/2004 7 Slovan Ostrava 1517 Dimov Georgiev Unie Hlubina 1487 0
2003/2004 6 Slovan Ostrava 1517 Král Pavel VOKD Poruba 1594 ½
2003/2004 5 Slovan Ostrava 1517 Pirhala Ladislav DPMO Ostrava 1570 ½
2003/2004 4 Slovan Ostrava 1517 Borský Josef TJ Mar.Hory 1360 1
2003/2004 3 Slovan Ostrava 1517 Pilař Tomáš Polanka 1
2003/2004 2 Slovan Ostrava 1517 Samek Jan Sokol Vítkovice 1434 1
2003/2004 1 Slovan Ostrava 1517 Wolf Ondřej ŠK Šenov 1371 ½
2003/2004 11 Slovan Ostrava 1517 Chmela Zdeněk DPMO Ostrava 1785 0