Hráč Chvěja Roman

Chvěja Roman

User Pic
Jméno: Chvěja Roman
Oddíl: ŠK U Freda Darkovičky
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1601
Elo mezinárodní: 0
ID: 10105
FIDE ID: 395366
Rok narození: 1969
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK U Freda Darkovičky 0 1601 Peterek David SK Kravaře "B" 0 0 1
2017/2018 5 ŠK U Freda Darkovičky 0 1604 Röhlich Roman ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1288 0
2017/2018 3 ŠK U Freda Darkovičky 0 1604 Peřina Stanislav SK Kravaře "B" 0 1548 ½
2017/2018 2 ŠK U Freda Darkovičky 0 1604 Kundrát Jiří ŠO TJ Vítkov "A" 1768 1748 1
2017/2018 1 ŠK U Freda Darkovičky 0 1604 Drastík Jan TJ Sokol Kobeřice 0 1420 1
2016/2017 1 ŠK U Freda Darkovičky 1607 Kovács Viliam Orel Opava "C" 1801 1766 0
2015/2016 9 ŠK U Freda Darkovičky 1607 Křefký Jakub ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1236 1236 1
2015/2016 1 ŠK U Freda Darkovičky 1607 Švacha Vojtěch TJ Sokol Štěpánkovice 1000 0
2014/2015 11 ŠK U Freda Darkovičky 1611 Slanina Maxmilián ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1675 ½
2014/2015 10 ŠK U Freda Darkovičky 1611 Návrat Robert ŠK Gobe Píšť 1542 ½
2014/2015 9 ŠK U Freda Darkovičky 1611 Varga Jan Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1523 ½
2014/2015 8 ŠK U Freda Darkovičky 1611 Skuplík Jaroslav SK Kravaře "B" 1603 1
2014/2015 2 ŠK U Freda Darkovičky 1611 Trčka Marek ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1536 0
2013/2014 11 ŠK U Freda Darkovičky 1643 Joško Jiří ŠK Gobe Píšť "A" 1670 1636 ½
2013/2014 9 ŠK U Freda Darkovičky 1643 Kundrát Jiří TJ Vítkov 1640 0
2013/2014 8 ŠK U Freda Darkovičky 1643 Bělková Monika ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1534 ½
2013/2014 7 ŠK U Freda Darkovičky 1643 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1648 1
2013/2014 6 ŠK U Freda Darkovičky 1643 Zdražila Jaromír TJ Velká Polom 1547 0
2013/2014 5 ŠK U Freda Darkovičky 1643 Skuplík Jaroslav SK Kravaře "B" 1609 ½
2013/2014 4 ŠK U Freda Darkovičky 1643 Harasim Horst TJ Sokol Štěpánkovice 1563 0
2013/2014 2 ŠK U Freda Darkovičky 1643 Kovács Viliam Orel Opava "C" 1000 0
2013/2014 1 ŠK U Freda Darkovičky 1643 Krautwurst Pavel TJ Sokol Kobeřice "A" 1484 0
2012/2013 11 ŠK U Freda Darkovičky 1639 Strachota Jan ŠK Gobe Píšť "A" 1000 1
2012/2013 10 ŠK U Freda Darkovičky 1639 Drastík Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1427 1
2012/2013 9 ŠK U Freda Darkovičky 1639 Schrom Erik Orel Opava "C" 1000 0
2012/2013 8 ŠK U Freda Darkovičky 1639 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1751 1
2012/2013 7 ŠK U Freda Darkovičky 1639 Harazim Josef TJ Sokol Štěpánkovice 1372 1
2012/2013 6 ŠK U Freda Darkovičky 1639 Guniš Zdeněk TJ Ludgeřovice 1483 1
2012/2013 5 ŠK U Freda Darkovičky 1639 Herrmann Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1250 1
2012/2013 4 ŠK U Freda Darkovičky 1639 Byma Pavel TJ Velká Polom 1591 ½
2012/2013 2 ŠK U Freda Darkovičky 1639 Velart Vladimír Slezan Opava "C" 1619 0
2012/2013 1 ŠK U Freda Darkovičky 1639 Jančálek Jan TJ Vítkov 1783 1718 0
2011/2012 11 ŠK "U Freda" Darkovičky 1618 Zdražila Jaromír TJ Velká Polom 1519 1
2011/2012 10 ŠK "U Freda" Darkovičky 1618 Žůrek Vítězslav ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1000 1
2011/2012 9 ŠK "U Freda" Darkovičky 1618 Kočur Radim TJ Ludgeřovice 1000 ½
2011/2012 8 ŠK "U Freda" Darkovičky 1618 Golka Jiří Slezan Opava "D" 1534 1
2011/2012 7 ŠK "U Freda" Darkovičky 1618 Vavřínková Jitka ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1574 1
2011/2012 6 ŠK "U Freda" Darkovičky 1618 Harasim Horst TJ Sokol Štěpánkovice 1000 0
2011/2012 5 ŠK "U Freda" Darkovičky 1618 Návrat Robert ŠK Gobe Píšť "A" 1000 0
2011/2012 4 ŠK "U Freda" Darkovičky 1618 Mikulenčáková Jana ŠKTP Hrabyně "B" 1265 1
2011/2012 3 ŠK "U Freda" Darkovičky 1618 Hubálek Vojtěch ŠK U Lípy Malé Hoštice 1364 ½
2011/2012 2 ŠK "U Freda" Darkovičky 1618 Nový Radomír ŠK 1935 Bolatice 1000 1
2011/2012 1 ŠK "U Freda" Darkovičky 1618 Skotnica Petr ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1578 1
2010/2011 11 ŠK "U Freda" Darkovičky 1622 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1957 0
2010/2011 10 ŠK "U Freda" Darkovičky 1622 Holeček Radim TJ Velká Polom 1684 ½
2010/2011 9 ŠK "U Freda" Darkovičky 1622 Havlíček Lubomír Orel Opava "B" 1649 1
2010/2011 8 ŠK "U Freda" Darkovičky 1622 Nevřela Aleš TJ Sokol Štěpánkovice 1565 0
2010/2011 7 ŠK "U Freda" Darkovičky 1622 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1000 0
2010/2011 6 ŠK "U Freda" Darkovičky 1622 Kotula Josef ŠK Gobe Píšť 1664 1
2010/2011 5 ŠK "U Freda" Darkovičky 1622 Wolf František ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1777 0
2010/2011 3 ŠK "U Freda" Darkovičky 1622 Sněhota Vilém ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1727 0
2010/2011 2 ŠK "U Freda" Darkovičky 1622 Mrákota Zdeněk Slezan Opava "D" 1647 ½
2010/2011 1 ŠK "U Freda" Darkovičky 1622 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "A" 1863 0
2009/2010 11 ŠK U Freda Darkovičky 1629 Byma Pavel TJ Velká Polom 1593 1
2009/2010 10 ŠK U Freda Darkovičky 1629 Švec Vlastimil ŠKTP Hrabyně 1897 ½
2009/2010 9 ŠK U Freda Darkovičky 1629 Drastík Jakub TJ Sokol Kobeřice "A" 1482 ½
2009/2010 8 ŠK U Freda Darkovičky 1629 Nevřela Bernard Sokol Štěpánkovice 1535 0
2009/2010 7 ŠK U Freda Darkovičky 1629 Golka Jiří Slezan Opava "D" 1499 0
2009/2010 5 ŠK U Freda Darkovičky 1629 Trčka Marek ŠK U Lípy Malé Hoštice 1560 ½
2009/2010 4 ŠK U Freda Darkovičky 1629 Hampel Jan ŠK West 1999 Opava "B" 1675 1
2009/2010 3 ŠK U Freda Darkovičky 1629 Rak Jiří ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1456 1
2009/2010 2 ŠK U Freda Darkovičky 1629 Pavlík Josef ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1652 0
2008/2009 11 ŠK U Freda Darkovičky 1621 Souček Jaroslav ŠK West Opava "B" 1710 0
2008/2009 10 ŠK U Freda Darkovičky 1621 Varga Jan Pogo Budišov nad Budišovkou 1455 0
2008/2009 9 ŠK U Freda Darkovičky 1621 Pavera Václav TJ Velká Polom 1678 1
2008/2009 8 ŠK U Freda Darkovičky 1621 Štencel Václav Orel Opava 1802 1
2008/2009 7 ŠK U Freda Darkovičky 1621 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1736 0
2008/2009 6 ŠK U Freda Darkovičky 1621 Žídek Vilibald TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1670 ½
2008/2009 5 ŠK U Freda Darkovičky 1621 Karásek Jaroslav Gobe Píšť 1610 1
2008/2009 4 ŠK U Freda Darkovičky 1621 Kratochvíl Milan Slezan Opava "C" 1702 0
2008/2009 3 ŠK U Freda Darkovičky 1621 Pavlík Josef ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1653 0
2008/2009 2 ŠK U Freda Darkovičky 1621 Mrovčák Milan ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1603 1
2008/2009 1 ŠK U Freda Darkovičky 1621 Nehudek Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1594 1
2007/2008 11 ŠK U Freda Darkovičky 1609 Tománek Antonín Gobe Píšť 1
2007/2008 9 ŠK U Freda Darkovičky 1609 Žůrek Vítězslav ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1
2007/2008 8 ŠK U Freda Darkovičky 1609 Černocká Marie Slezan Opava "D" 1
2007/2008 7 ŠK U Freda Darkovičky 1609 Rycka Jiří ŠK 1935 Bolatice 1271 1
2007/2008 6 ŠK U Freda Darkovičky 1609 Pěla Zdeněk ŠKTP Hrabyně "B" 1293 1
2007/2008 4 ŠK U Freda Darkovičky 1609 Jaššová Natálie ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1
2007/2008 3 ŠK U Freda Darkovičky 1609 Kočí Václav TJ Sokol Štěpánkovice ½
2007/2008 2 ŠK U Freda Darkovičky 1609 Glabasňa Leo TJ SK Kravaře "A" 1684 1
2005/2006 11 Darkovičky 1606 Sedláček Milan Slezan Opava "D" 1355 1
2004/2005 8 U Freda Darkovičky 1622 Pavlíček Miroslav Slavoj Bruntál A 1764 0
2004/2005 3 U Freda Darkovičky 1622 Jambor Jiří Sokol Vrbno p.Prad 1458 0