Hráč Krautwurst Pavel

Krautwurst Pavel

User Pic
Jméno: Krautwurst Pavel
Oddíl: Sokol Kobeřice
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1530
Elo mezinárodní: 0
ID: 12915
FIDE ID: 0
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 TJ Sokol Kobeřice 0 1539 Šauman Petr ŠO TJ Vítkov "B" 0 1567 ½
2018/2019 8 TJ Sokol Kobeřice 0 1539 Kusyn Oliver ŠK TJ Dolní Benešov "D" 0 1051 1
2018/2019 7 TJ Sokol Kobeřice 0 1539 Řehulka Zdeněk ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1523 ½
2018/2019 5 TJ Sokol Kobeřice 0 1539 Kundrát Jiří ŠO TJ Vítkov "B" 1768 1713 0
2018/2019 4 TJ Sokol Kobeřice 0 1539 Stareček Josef ŠK 1935 Bolatice 0 1737 ½
2018/2019 2 TJ Sokol Kobeřice 0 1539 Frolík Vojtěch ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1112 1
2018/2019 1 TJ Sokol Kobeřice 0 1539 Moravec Hynek ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1134 ½
2017/2018 9 TJ Sokol Kobeřice 0 1528 Rinka Petr SK Kravaře "B" 1546 1620 ½
2017/2018 8 TJ Sokol Kobeřice 0 1528 Onderka Vlastimil ŠO TJ Vítkov "A" 0 1223 1
2017/2018 6 TJ Sokol Kobeřice 0 1528 Harasim Horst TJ Sokol Štěpánkovice 0 1535 ½
2017/2018 4 TJ Sokol Kobeřice 0 1528 Staněk Antonín Orel Opava "C" 1797 1799 0
2017/2018 3 TJ Sokol Kobeřice 0 1528 Kampík David ŠK TJ Dolní Benešov "D" 0 1482 1
2017/2018 2 TJ Sokol Kobeřice 0 1528 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 0 1674 ½
2017/2018 1 TJ Sokol Kobeřice 0 1528 Kajánek Petr ŠK U Freda Darkovičky 0 0 1
2015/2016 10 TJ Sokol Kobeřice 1514 Kundrát Jiří ŠO TJ Vítkov 1610 0
2015/2016 9 TJ Sokol Kobeřice 1514 Benedikt Rudolf ŠO TJ Velká Polom "A" 1507 0
2015/2016 8 TJ Sokol Kobeřice 1514 Havel Kristián Slezan Opava "C" 1000 1
2015/2016 7 TJ Sokol Kobeřice 1514 Montág Petr ŠK Orel Opava "C" 1687 ½
2015/2016 6 TJ Sokol Kobeřice 1514 Režnar Radek ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1512 1
2015/2016 3 TJ Sokol Kobeřice 1514 Harasim Horst TJ Sokol Štěpánkovice 1533 0
2015/2016 2 TJ Sokol Kobeřice 1514 Marčík Miroslav ŠK U Freda Darkovičky 1000 ½
2015/2016 1 TJ Sokol Kobeřice 1514 Rinka Petr SK Kravaře "B" 1634 1
2014/2015 11 TJ Sokol Kobeřice "A" 1466 Rell Martin Slezan Opava "C" 1000 ½
2014/2015 9 TJ Sokol Kobeřice "A" 1466 Režnar Radek ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1000 ½
2014/2015 8 TJ Sokol Kobeřice "A" 1466 Kupský Petr TJ Velká Polom "A" 1000 ½
2014/2015 7 TJ Sokol Kobeřice "A" 1466 Lička Alfons ŠK U Freda Darkovičky 1774 1
2014/2015 6 TJ Sokol Kobeřice "A" 1466 Návrat Robert ŠK Gobe Píšť 1542 1
2014/2015 5 TJ Sokol Kobeřice "A" 1466 Vlček Antonín Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1832 1823 ½
2014/2015 4 TJ Sokol Kobeřice "A" 1466 Glinz Roman SK Kravaře "B" 1325 1
2014/2015 2 TJ Sokol Kobeřice "A" 1466 Juchelka Vladimír TJ Ludgeřovice 1514 ½
2014/2015 5 TJ Sokol Kobeřice "B" 1466 Latka Petr ŠK 1935 Bolatice 1000 1
2014/2015 4 TJ Sokol Kobeřice "B" 1466 Slanina Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1558 ½
2014/2015 3 TJ Sokol Kobeřice "B" 1466 Kundrát Jiří ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1624 1
2013/2014 9 TJ Sokol Kobeřice "B" 1484 Kampík David ŠK 1935 Bolatice 1100 ½
2013/2014 8 TJ Sokol Kobeřice "B" 1484 Blokscha Vladimír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1250 ½
2013/2014 4 TJ Sokol Kobeřice "B" 1484 Nehudek Karel ŠKTP Hrabyně B 1550 ½
2013/2014 11 TJ Sokol Kobeřice "A" 1484 Mrnka Miroslav TJ Velká Polom 1605 0
2013/2014 10 TJ Sokol Kobeřice "A" 1484 Kubná Lucie SK Kravaře "B" 1250 0
2013/2014 8 TJ Sokol Kobeřice "A" 1484 Filip Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1774 0
2013/2014 7 TJ Sokol Kobeřice "A" 1484 Staněk Antonín Orel Opava "C" 1855 0
2013/2014 6 TJ Sokol Kobeřice "A" 1484 Guniš Zdeněk TJ Ludgeřovice 1506 0
2013/2014 5 TJ Sokol Kobeřice "A" 1484 Návrat Robert ŠK Gobe Píšť "A" 1558 1
2013/2014 4 TJ Sokol Kobeřice "A" 1484 Matějíčková Lucie ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1000 1
2013/2014 3 TJ Sokol Kobeřice "A" 1484 Kundrát Jiří TJ Vítkov 1640 0
2013/2014 2 TJ Sokol Kobeřice "A" 1484 Vavřínková Anna ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1280 ½
2013/2014 1 TJ Sokol Kobeřice "A" 1484 Chvěja Roman ŠK U Freda Darkovičky 1643 1
2012/2013 6 TJ Sokol Kobeřice "B" 1468 Hanslík Vítězslav ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1000 1
2012/2013 4 TJ Sokol Kobeřice "B" 1468 Jirásek Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1542 ½
2012/2013 1 TJ Sokol Kobeřice "B" 1468 Krátký Lukáš Slezan Opava "D" 1000 1
2012/2013 11 TJ Sokol Kobeřice "A" 1468 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1658 ½
2012/2013 10 TJ Sokol Kobeřice "A" 1468 Smolka Pavel ŠK U Freda Darkovičky 1579 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Kobeřice "A" 1468 Mikulenčáková Jana ŠKTP Hrabyně "B" 1289 1
2012/2013 7 TJ Sokol Kobeřice "A" 1468 Gazda Pavel ŠK U Lípy Malé Hoštice 1622 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Kobeřice "A" 1468 Kundrát Jiří TJ Vítkov 1657 ½
2012/2013 3 TJ Sokol Kobeřice "A" 1468 Kočur Radim TJ Ludgeřovice 1000 0
2012/2013 2 TJ Sokol Kobeřice "A" 1468 Kubita Daniel Orel Opava "C" 1000 ½
2012/2013 1 TJ Sokol Kobeřice "A" 1468 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1598 1699 0
2011/2012 9 TJ Sokol Kobeřice "A" 1461 Bělka Lukáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1100 1
2011/2012 8 TJ Sokol Kobeřice "A" 1461 Mikeš Jaroslav ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1000 0
2011/2012 7 TJ Sokol Kobeřice "A" 1461 Krátký Matěj Slezan Opava "E" 1000 1
2011/2012 5 TJ Sokol Kobeřice "A" 1461 Glinz Roman TJ SK Kravaře "B" 1299 1
2011/2012 4 TJ Sokol Kobeřice "A" 1461 Černý Jiří ŠK Spartak Budišov n. Bud. 1572 ½
2011/2012 2 TJ Sokol Kobeřice "A" 1461 Návrat Robert GOBE Píšť "B" 1000 0
2009/2010 3 TJ Sokol Kobeřice "B" 1466 Golka Jiří Slezan Opava "E" 1499 ½
2009/2010 11 TJ Sokol Kobeřice "A" 1466 Jankovský Josef Sokol Štěpánkovice 1812 1
2009/2010 10 TJ Sokol Kobeřice "A" 1466 Mrákota Zdeněk Slezan Opava "D" 1643 0
2009/2010 9 TJ Sokol Kobeřice "A" 1466 Moravec Šimon ŠK U Freda Darkovičky 1626 0
2009/2010 7 TJ Sokol Kobeřice "A" 1466 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava "B" 1761 0
2009/2010 4 TJ Sokol Kobeřice "A" 1466 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1812 0
2009/2010 3 TJ Sokol Kobeřice "A" 1466 Chudoba Lubomír TJ Velká Polom 1632 ½
2009/2010 2 TJ Sokol Kobeřice "A" 1466 Klimeš Jan ŠKTP Hrabyně 1718 0
2008/2009 8 TJ Sokol Barbone Kobeřice B 1451 Sedláček Milan TJ Slezan Opava E 1397 1
2008/2009 11 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1451 Filgas Václav ŠKTP Hrabyně "B" 1663 1
2008/2009 10 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1451 Klobouk Jiří ŠK West Opava "B" 1834 ½
2008/2009 9 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1451 Rak Tomáš Pogo Budišov nad Budišovkou 1701 0
2008/2009 7 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1451 Zajunc Josef Orel Opava 1820 0
2008/2009 6 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1451 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1774 0
2008/2009 2 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1451 Miketa Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1587 0
2008/2009 1 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1451 Bendík Martin ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1
2007/2008 7 TJ Sokol BARBONE Kobeřice " A" 1455 Trubecký Ondřej TJ Sokol Háj ve Slezsku "B" 1689 0
2007/2008 5 TJ Sokol BARBONE Kobeřice " A" 1455 Drastík Jakub TJ Sokol BARBONE Kobeřice " B" 1475 ½
2007/2008 4 TJ Sokol BARBONE Kobeřice " A" 1455 Švarc Viktor ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1453 1
2007/2008 3 TJ Sokol BARBONE Kobeřice " A" 1455 Vavroš Jan Slezan Opava "E" 0
2007/2008 2 TJ Sokol BARBONE Kobeřice " A" 1455 Glabasňa Tomáš TJ SK Kravaře "B" 1478 ½
2006/2007 11 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1409 Plaček Florian ŠK 1935 Bolatice 1703 ½
2006/2007 10 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1409 Glinz Leo TJ SK Kravaře "A" 1471 0
2006/2007 9 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1409 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava "B" 1716 0
2006/2007 8 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1409 Škrob Jaroslav ŠK Gobe Píšť 1740 0
2006/2007 7 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1409 Bartošek Martin Pogo Budišov nad Budišovkou 0
2006/2007 6 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1409 Tesárek Adolf ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1795 1
2006/2007 5 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1409 Kratochvíl Milan Slezan Opava "D" 1621 0
2006/2007 4 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1409 Holeček Radim TJ Velká Polom 1755 1
2006/2007 3 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1409 Filip Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1812 0
2006/2007 2 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1409 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1842 0
2006/2007 1 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1409 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1754 ½
2006/2007 6 TJ Sokol BARBONE Kobeřice B 1409 Kepič Dávid TJ Sokol Háj ve Slezsku B 1551 1
2006/2007 2 TJ Sokol BARBONE Kobeřice B 1409 Galdia Jan Slezan Opava E 1
2006/2007 1 TJ Sokol BARBONE Kobeřice B 1409 Mušálek Pavel TJ Ludgeřovice 1633 1
2005/2006 7 TJ Sokol Kobeřice A 1409 TJ Sokol Jakartovice B 1
2005/2006 6 TJ Sokol Kobeřice A 1409 Vavroš Miroslav ŠK 1935 Bolatice A 1588 0
2005/2006 5 TJ Sokol Kobeřice A 1409 Laschober Jindřich TJ Spartak Budišov 1
2005/2006 3 TJ Sokol Kobeřice A 1409 Byma Pavel TJ Velká Polom 1890 0
2005/2006 2 TJ Sokol Kobeřice A 1409 Jaššo Slavomír POGO Budišov 1519 ½
2005/2006 1 TJ Sokol Kobeřice A 1409 Miketa Tomáš ŠK MSA Dolní Benešov F 1250 1
2004/2005 9 TJ Kobeřice A" 1423 Filgas Václav ŠKTP Hrabyně C" 1638 0
2004/2005 8 TJ Kobeřice A" 1423 Škrobánek Vít ŠO Hradec n. Mor. 0
2004/2005 7 TJ Kobeřice A" 1423 Zdražila Jaromír TJ Velká Polom 1501 0
2004/2005 6 TJ Kobeřice A" 1423 Škrobánek Vít ŠO Hradec n. Mor. ½
2004/2005 5 TJ Kobeřice A" 1423 Pavelek Jan TJ Jakartovice B" 1679 ½
2004/2005 4 TJ Kobeřice A" 1423 Filgas Václav ŠKTP Hrabyně C" 1638 0
2004/2005 3 TJ Kobeřice A" 1423 Vavroš Miroslav ŠK Bolatice A" 1569 0
2004/2005 2 TJ Kobeřice A" 1423 Kašný Josef Slezan Opava F" 1713 0
2004/2005 1 TJ Kobeřice A" 1423 Mrovec Jakub TJ Kobeřice B" ½