Hráč Tesárek Adolf

Tesárek Adolf

User Pic
Jméno: Tesárek Adolf
Oddíl: TJ Hradec n/Moravicí
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1741
Elo mezinárodní: 0
ID: 13396
FIDE ID: 385433
Rok narození: 1938
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1745 Demel Max ŠO TJ Velká Polom "C" 0 0 1
2018/2019 9 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1745 Stříbná Julie ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1034 1123 1
2018/2019 8 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1745 Dudová Anna ŠO TJ Vítkov "B" 0 0 1
2018/2019 7 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1745 Pavera Pavel ŠK 1935 Bolatice 0 1624 1
2018/2019 6 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1745 Krautwurst Milan TJ Sokol Kobeřice 0 1487 1
2018/2019 5 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1745 Hampl Pavel ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1492 ½
2018/2019 4 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1745 Vavřínková Marie ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1236 1420 1
2018/2019 3 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1745 Dudová Anna ŠO TJ Vítkov "B" 0 0 1
2018/2019 2 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1745 Vavroš Miroslav ŠK 1935 Bolatice 0 1556 ½
2018/2019 1 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1745 Krautwurst Milan TJ Sokol Kobeřice 0 1487 ½
2017/2018 9 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1732 Blokscha Vladimír ŠK TJ Dolní Benešov "E" 0 1339 1
2017/2018 8 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1732 Plavecký Jaroslav ŠO TJ Vítkov "B" 0 1409 1
2017/2018 7 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1732 Latka Petr ŠK 1935 Bolatice 0 1256 1
2017/2018 5 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1732 Rak Tomáš ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1615 1694 1
2017/2018 4 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1732 Křefký Verner ŠK Píšť "A" 0 1677 1
2017/2018 3 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1732 Štorek Matěj ŠK Píšť "B" 1360 1376 ½
2017/2018 2 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1732 Skuplík Jaroslav SK Kravaře "C" 0 1521 1
2017/2018 1 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1732 Byma Michael ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1360 1
2015/2016 7 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1777 Kampík David ŠK 1935 Bolatice 1162 ½
2015/2016 6 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1777 Byma Michael ŠO TJ Velká Polom „B“ 1000 1
2015/2016 5 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1777 Papež Vilém SK Kravaře „C“ 1000 1
2015/2016 3 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1777 Gemsová Tereza ŠK TJ MSA D. Benešov „E“ 1397 1448 1
2015/2016 2 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1777 Návrat Robert GOBE Píšť 1532 ½
2015/2016 1 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1777 Režnar Radek ŠK U Lípy Malé Hoštice „B“ 1512 1
2014/2015 7 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1790 Vavroš Miroslav ŠK 1935 Bolatice 1573 ½
2014/2015 6 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1790 Bělková Monika ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1534 ½
2014/2015 5 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1790 Rak Jiří ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1502 1
2014/2015 4 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1790 Papež Vilém SK Kravaře "C" 1000 1
2014/2015 3 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1790 Zdražila Jaromír ŠO TJ Velká Polom "B" 1541 1
2014/2015 2 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1790 Černý Roman TJ Sokol Kobeřice "B" 1278 1
2014/2015 1 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1790 Mlýnek Stanislav ŠK U Lípy Malé Hoštice 1000 1
2013/2014 9 TJ Hradec nad Moravicí 1787 Kundrát Jiří Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1640 ½
2013/2014 8 TJ Hradec nad Moravicí 1787 Pavera Pavel ŠK 1935 Bolatice 1641 ½
2013/2014 7 TJ Hradec nad Moravicí 1787 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1751 1
2013/2014 6 TJ Hradec nad Moravicí 1787 Gazda Tomáš ŠK U Lípy Malé Hoštice "B" 1000 1
2013/2014 5 TJ Hradec nad Moravicí 1787 Tomíček Miloslav ŠK GOBE Píšť "B" 1384 1
2013/2014 4 TJ Hradec nad Moravicí 1787 Metelka Vladimír ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1678 1
2013/2014 3 TJ Hradec nad Moravicí 1787 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně B 1848 1840 0
2013/2014 2 TJ Hradec nad Moravicí 1787 Dostál Martin TJ Sokol Kobeřice "B" 1441 1
2012/2013 9 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1797 Pavera Pavel ŠK 1935 Bolatice 1642 0
2012/2013 8 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1797 Peřina Stanislav TJ SK Kravaře "B" 1667 ½
2012/2013 7 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1797 Pavlík Josef ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1632 ½
2012/2013 6 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1797 Greipel Michal Slezan Opava "D" 1000 1
2012/2013 5 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1797 Návrat Robert GOBE Píšť "B" 1000 ½
2012/2013 4 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1797 Drastík Jakub TJ Sokol Kobeřice "B" 1511 1
2012/2013 3 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1797 Gemsa Matouš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1740 1747 ½
2012/2013 2 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1797 Mikeš Jaroslav ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1000 1
2012/2013 1 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1797 Švarc Jiří ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1734 1
2011/2012 11 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1783 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1667 1
2011/2012 10 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1783 Fojtík Josef ŠK "U Freda" Darkovičky 1702 ½
2011/2012 9 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1783 Kašný Josef Slezan Opava "D" 1674 ½
2011/2012 8 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1783 Sněhota Vilém ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1757 1
2011/2012 7 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1783 Nevřela Aleš TJ Sokol Štěpánkovice 1602 ½
2011/2012 6 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1783 Karásek Jaroslav ŠK Gobe Píšť "A" 1593 1
2011/2012 5 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1783 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1813 1811 ½
2011/2012 4 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1783 Gazda Pavel ŠK U Lípy Malé Hoštice 1627 ½
2011/2012 3 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1783 Dihel Gerhard ŠK 1935 Bolatice 1474 ½
2011/2012 2 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1783 Müller Leo ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1851 1809 1
2011/2012 1 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1783 Kalavský Milan TJ Velká Polom 1788 1
2010/2011 11 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1811 Jedlička Josef Slezan Opava "D" 1683 ½
2010/2011 10 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1811 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "A" 1863 ½
2010/2011 9 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1811 Müller Leo ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1862 0
2010/2011 8 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1811 Chudoba Lubomír TJ Velká Polom 1637 1
2010/2011 7 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1811 Bystroň Emerich Orel Opava "B" 1676 1
2010/2011 6 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1811 Nevřela Bernard TJ Sokol Štěpánkovice 1557 ½
2010/2011 5 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1811 Fojtík Josef ŠK "U Freda" Darkovičky 1742 0
2010/2011 4 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1811 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť 1710 1
2010/2011 3 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1811 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1624 0
2010/2011 2 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1811 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1625 1
2010/2011 1 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1811 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1584 0
2009/2010 11 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1812 Gazda Pavel ŠK U Lípy Malé Hoštice 1635 ½
2009/2010 10 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1812 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava "B" 1761 ½
2009/2010 9 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1812 Rak Tomáš ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 0
2009/2010 8 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1812 Sněhota Vilém ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1745 1
2009/2010 6 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1812 Holeček Radim TJ Velká Polom 1686 1
2009/2010 5 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1812 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně 1783 0
2009/2010 4 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1812 Krautwurst Pavel TJ Sokol Kobeřice "A" 1466 1
2009/2010 3 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1812 Kurka Vilém Sokol Štěpánkovice 1859 ½
2009/2010 2 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1812 Velart Vladimír Slezan Opava "D" 1656 1
2009/2010 1 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1812 Moravec Šimon ŠK U Freda Darkovičky 1626 1
2008/2009 11 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1779 Křefký Verner Gobe Píšť 1746 1
2008/2009 10 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1779 Stania Petr Slezan Opava "C" 1750 ½
2008/2009 9 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1779 Slanina Maxmilián ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1716 ½
2008/2009 8 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1779 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1719 1
2008/2009 7 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1779 Volčík Milan ŠKTP Hrabyně "B" 1781 1
2008/2009 6 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1779 Jureček Daniel ŠK West Opava "B" 1848 ½
2008/2009 5 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1779 Vlček Antonín Pogo Budišov nad Budišovkou 1740 1
2008/2009 4 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1779 Holeček Radim TJ Velká Polom 1717 1
2008/2009 3 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1779 Kozák Lubomír Orel Opava 1851 ½
2008/2009 2 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1779 Moravec Jindřich ŠK U Freda Darkovičky 1575 1
2008/2009 1 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1779 Štefek Ludvík TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1572 ½
2007/2008 11 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1821 Pavera Pavel ŠK 1935 Bolatice 1663 ½
2007/2008 10 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1821 Volčík Milan ŠKTP Hrabyně "B" 1676 0
2007/2008 9 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1821 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1756 0
2007/2008 8 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1821 Bartošek Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1552 ½
2007/2008 7 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1821 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1683 1
2007/2008 6 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1821 Ferenc Norbert TJ SK Kravaře "A" 1727 1
2007/2008 5 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1821 Miketa Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1544 0
2007/2008 4 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1821 Křefký Verner Gobe Píšť 1718 ½
2007/2008 3 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1821 Husar Ivo TJ Velká Polom 1820 ½
2007/2008 2 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1821 Jančálek Jan ŠO TJ Vítkov 1434 0
2007/2008 1 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1821 Kratochvíl Milan Slezan Opava "D" 1655 1
2006/2007 11 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1795 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava "B" 1716 ½
2006/2007 10 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1795 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť 1732 ½
2006/2007 9 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1795 Bartošek Martin Pogo Budišov nad Budišovkou 1
2006/2007 8 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1795 Chudoba Lubomír TJ Velká Polom 1643 1
2006/2007 7 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1795 Kratochvíl Milan Slezan Opava "D" 1621 1
2006/2007 6 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1795 Krautwurst Pavel TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1409 0
2006/2007 5 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1795 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1799 1
2006/2007 4 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1795 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1842 1
2006/2007 3 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1795 Jankovský Josef TJ Sokol Štěpánkovice 1771 1
2006/2007 2 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1795 Plaček Florian ŠK 1935 Bolatice 1703 1
2006/2007 1 ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1795 Skuplík Jaroslav TJ SK Kravaře "A" 1692 1
2005/2006 11 Hradec n/M 1766 Josefus Marek Kravaře "A" 1861 1
2005/2006 10 Hradec n/M 1766 Moravec Jindřich Darkovičky 1601 1
2005/2006 9 Hradec n/M 1766 Křefký Verner Gobe Píšť 1717 0
2005/2006 8 Hradec n/M 1766 Filip Miroslav Dolní Benešov "E" 1831 1
2005/2006 7 Hradec n/M 1766 Byma Pavel Dolní Benešov "D" 1890 0
2005/2006 6 Hradec n/M 1766 Martinek Pavel West Opava "B" 1795 ½
2005/2006 5 Hradec n/M 1766 Trojek Miroslav Háj ve Slezsku 1849 1
2005/2006 4 Hradec n/M 1766 Hajda Jaroslav Hrabyně "B" 1975 0
2005/2006 3 Hradec n/M 1766 Baše Rudolf Ludgeřovice 1693 1
2005/2006 2 Hradec n/M 1766 Kurka Vilém Štěpánkovice 1882 ½
2005/2006 1 Hradec n/M 1766 Kratochvíl Milan Slezan Opava "D" 1630 1
2004/2005 9 ŠO Hradec n. Mor. 1775 Káč Jan ŠK Bolatice A" 1731 1
2004/2005 8 ŠO Hradec n. Mor. 1775 Jarkuliš Antonín TJ Kobeřice A" 1778 ½
2004/2005 7 ŠO Hradec n. Mor. 1775 Sněhota Milan ŠK Bolatice A" 1855 ½
2004/2005 6 ŠO Hradec n. Mor. 1775 Jarkuliš Antonín TJ Kobeřice A" 1778 ½
2004/2005 5 ŠO Hradec n. Mor. 1775 Kašný Josef Slezan Opava F" 1713 0
2004/2005 4 ŠO Hradec n. Mor. 1775 Černý Pavel TJ Jakartovice B" 1808 0
2004/2005 3 ŠO Hradec n. Mor. 1775 Krautwurst Milan TJ Kobeřice B" 1
2004/2005 2 ŠO Hradec n. Mor. 1775 Filgas Václav ŠKTP Hrabyně C" 1638 1
2004/2005 1 ŠO Hradec n. Mor. 1775 Byma Pavel TJ Velká Polom 1836 0