Hráč Lička Alfons

Lička Alfons

User Pic
Jméno: Lička Alfons
Oddíl: ŠK U Freda Darkovičky
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1703
Elo mezinárodní: 0
ID: 10102
FIDE ID: 395412
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 ŠK U Freda Darkovičky 0 1701 Harasim Horst TJ Sokol Štěpánkovice 0 1535 ½
2017/2018 8 ŠK U Freda Darkovičky 0 1701 Kupský Petr ŠO TJ Velká Polom "B" 0 1408 1
2017/2018 7 ŠK U Freda Darkovičky 0 1701 Dubinský Ladislav Orel Opava "C" 0 1590 ½
2017/2018 6 ŠK U Freda Darkovičky 0 1701 Gemsová Tereza ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1458 1580 1
2016/2017 9 ŠK U Freda Darkovičky 1744 Boháč Josef SK Kravaře "B" 1749 ½
2016/2017 8 ŠK U Freda Darkovičky 1744 Bělka Lubomír ŠK TJ Dolní Benešov "C" 2004 1927 0
2016/2017 7 ŠK U Freda Darkovičky 1744 Gemsa Matouš ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1668 1705 0
2016/2017 6 ŠK U Freda Darkovičky 1744 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1811 ½
2016/2017 5 ŠK U Freda Darkovičky 1744 Joško Jiří ŠK Píšť 1667 1623 0
2016/2017 3 ŠK U Freda Darkovičky 1744 Bureček Václav ŠO TJ Velká Polom "B" 1727 0
2016/2017 2 ŠK U Freda Darkovičky 1744 Jančálek Jan ŠO TJ Vítkov 1778 1738 1
2016/2017 1 ŠK U Freda Darkovičky 1744 Vojvodík Robert Orel Opava "C" 1000 ½
2015/2016 10 ŠK U Freda Darkovičky 1744 Peřina Stanislav SK Kravaře "B" 1601 1
2015/2016 8 ŠK U Freda Darkovičky 1744 Sommer Richard ŠO TJ Vítkov 1681 ½
2015/2016 7 ŠK U Freda Darkovičky 1744 Borkovec Daniel ŠO TJ Velká Polom "A" 1265 0
2015/2016 6 ŠK U Freda Darkovičky 1744 Palyza Lukáš Slezan Opava "C" 1348 1348 1
2015/2016 5 ŠK U Freda Darkovičky 1744 Souček Jaroslav ŠK Orel Opava "C" 1644 ½
2014/2015 11 ŠK U Freda Darkovičky 1774 Benek Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1250 ½
2014/2015 10 ŠK U Freda Darkovičky 1774 Tomíček Miloslav ŠK Gobe Píšť 1381 1
2014/2015 9 ŠK U Freda Darkovičky 1774 Rak Jiří Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1502 ½
2014/2015 8 ŠK U Freda Darkovičky 1774 Kubná Lucie SK Kravaře "B" 1280 1
2014/2015 7 ŠK U Freda Darkovičky 1774 Krautwurst Pavel TJ Sokol Kobeřice "A" 1466 0
2014/2015 6 ŠK U Freda Darkovičky 1774 Kočur Radim TJ Ludgeřovice 1642 1674 0
2014/2015 5 ŠK U Freda Darkovičky 1774 Vojvodík Robert Orel Opava "C" 1000 1
2014/2015 3 ŠK U Freda Darkovičky 1774 Švacha Vojtěch TJ Sokol Štěpánkovice 1000 1
2014/2015 2 ŠK U Freda Darkovičky 1774 Režnar Radek ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1000 ½
2014/2015 1 ŠK U Freda Darkovičky 1774 Hampl Pavel TJ Velká Polom "A" 1529 1
2007/2008 2 Gobe Píšť 1769 Plaček Florian ŠK 1935 Bolatice 1670 1
2006/2007 10 ŠK u Freda Darkovičky 1815 Chovanec Karel ŠK TP Hrabyně 1842 0
2006/2007 7 ŠK u Freda Darkovičky 1815 Novotný Michal Slezan Opava "C" 1571 1
2006/2007 6 ŠK u Freda Darkovičky 1815 Vavřínek Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1652 0
2006/2007 5 ŠK u Freda Darkovičky 1815 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1445 0
2006/2007 4 ŠK u Freda Darkovičky 1815 Jedlička Jiří TJ Sokol Háj 1762 ½
2006/2007 3 ŠK u Freda Darkovičky 1815 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava 1861 ½
2006/2007 2 ŠK u Freda Darkovičky 1815 Kraus Petr TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1738 0
2006/2007 11 ŠK Gobe Píšť 1815 Rak Tomáš Pogo Budišov nad Budišovkou 1743 1
2006/2007 10 ŠK Gobe Píšť 1815 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1914 0
2006/2007 9 ŠK Gobe Píšť 1815 Kočárek Jiří Slezan Opava "D" 1646 1
2006/2007 8 ŠK Gobe Píšť 1815 Horák Arnošt TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1697 1
2006/2007 7 ŠK Gobe Píšť 1815 Vitásek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1827 1
2006/2007 6 ŠK Gobe Píšť 1815 Trojek Miroslav ŠKTP Hrabyně "B" 1835 ½
2006/2007 4 ŠK Gobe Píšť 1815 Káč Jan ŠK 1935 Bolatice 1737 0
2006/2007 3 ŠK Gobe Píšť 1815 Skuplík Jaroslav TJ SK Kravaře "A" 1692 0
2006/2007 2 ŠK Gobe Píšť 1815 Kožaný Jan ŠK West 1999 Opava "B" 1757 0
2006/2007 1 ŠK Gobe Píšť 1815 Byma Pavel TJ Velká Polom 1614 1
2005/2006 11 Gobe Píšť 1798 Dluhoš Rudolf Štěpánkovice 1800 1
2005/2006 9 Gobe Píšť 1798 Škrobánek Vít Hradec n/M 0
2005/2006 6 Gobe Píšť 1798 Bunczek Helmut Ludgeřovice 1730 1
2005/2006 1 Gobe Píšť 1798 Pastorek Alfons Hrabyně "B" 1974 ½