Hráč Kirs Pavel

Kirs Pavel

User Pic
Jméno: Kirs Pavel
Oddíl: Šachový klub Teplice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1576
Elo mezinárodní: 1568
ID: 13254
FIDE ID: 326569
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 5 ŠK Teplice "B" 1579 1604 Brejcha Robert ŠK MOSAD Česká Kamenice 1261 1261 1
2014/2015 10 ŠK Teplice "C" 1653 1671 Slavík Jan SK Děčín "C" 1782 1772 0
2014/2015 9 ŠK Teplice "C" 1653 1671 Svoboda Josef SK Šachy Chlumec "B" 1681 1696 1
2014/2015 7 ŠK Teplice "C" 1653 1671 Kudrna Jan TJ ČSAD Libouchec 1000 1
2014/2015 6 ŠK Teplice "C" 1653 1671 Matejček Pavel Sportis Svádov - Olšinky "B" 1097 1
2014/2015 2 ŠK Teplice "C" 1653 1671 Krausz Milan SVAH Všebořice 1440 1
2014/2015 1 ŠK Teplice "C" 1653 1671 Krejčí Josef ASK Lovosice "A" 1616 1
2013/2014 9 ŠK Teplice "C" 1736 1716 Kresta Kazimír ŠK Magic Žatec "B" 1308 1
2013/2014 8 ŠK Teplice "C" 1736 1716 Semová Lada CHESS Most "F" 1100 1
2013/2014 6 ŠK Teplice "C" 1736 1716 Krásný Drahomír TJ Klášterec nad Ohří "B" 1416 1
2013/2014 5 ŠK Teplice "C" 1736 1716 Weber David TJ Sokol Údlice "C" 1250 1
2013/2014 2 ŠK Teplice "C" 1736 1716 Partyka František ŠK DDM Postoloprty "B" 1000 1
2013/2014 1 ŠK Teplice "C" 1736 1716 Bakajsa Luboš TJ Sokol Litvínov-Lom "C" 1000 1
2012/2013 10 ŠK Teplice "C" 1777 1742 Střelec Eduard TJ Sokol Údlice "B" 1601 ½
2012/2013 9 ŠK Teplice "C" 1777 1742 Douša Michal ŠK Union Louny "B" 1549 1
2012/2013 5 ŠK Teplice "C" 1777 1742 Libosvár Jan TJ Tatran Podbořany "B" 1532 1536 0
2012/2013 3 ŠK Teplice "C" 1777 1742 Diepold Jiří ŠK Stropník Osek "A" 1521 ½
2012/2013 11 ŠK Teplice"E" 1777 1742 Kohut Vasil ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1553 0
2012/2013 10 ŠK Teplice"E" 1777 1742 Zima Tomáš ŠK Spartak Ústí"C" 1833 1847 ½
2012/2013 9 ŠK Teplice"E" 1777 1742 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice"C" 1613 1720 1
2012/2013 8 ŠK Teplice"E" 1777 1742 Piskač Marek ŠK Teplice"D" 1250 1
2012/2013 4 ŠK Teplice"E" 1777 1742 Weiss Petr TJ Start Karko ÚL 1886 1875 0
2012/2013 3 ŠK Teplice"E" 1777 1742 Vodička Milan TJ Slavoj Litoměřice"D" 1674 1779 ½
2012/2013 2 ŠK Teplice"E" 1777 1742 Klátil Pavel SK Děčín"D" 1679 1
2012/2013 1 ŠK Teplice"E" 1777 1742 Svatoň Pavel Bystřanští jezdci"B" 1383 1
2011/2012 7 ŠK Teplice "C" 1815 1784 Černý Vladimír TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1713 1739 0
2011/2012 5 ŠK Teplice "C" 1815 1784 Purkyt Jaroslav SK Děčín "B" 1773 1706 0
2011/2012 3 ŠK Teplice "C" 1815 1784 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1720 1723 0
2011/2012 2 ŠK Teplice "C" 1815 1784 Nedoma Petr TJ Lovochemie Lovosice 1712 0
2011/2012 1 ŠK Teplice "C" 1815 1784 Smrček Martin TJ ČSAD Libouchec 1799 ½
2011/2012 5 ŠK Teplice B 1815 1784 Chaloupka Martin Sj.Litoměřice A 1789 1871 0
2011/2012 3 ŠK Teplice B 1815 1784 Kolář Daniel ŠK Sp.Ústí n.L B 1891 1976 0
2010/2011 9 ŠK Viamont Teplice"B" 1769 Slavík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1000 ½
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice"B" 1769 Batelková Lucie ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1743 1
2010/2011 11 ŠK Viamont Teplice "D" 1769 Mrišo Miloš TJ Lovochemie Lovosice 1787 1
2010/2011 7 ŠK Viamont Teplice "D" 1769 Černý Vladimír Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1682 0
2010/2011 5 ŠK Viamont Teplice "D" 1769 Lasík Petr Bystřanští jezdci "A" 1686 1
2010/2011 4 ŠK Viamont Teplice "D" 1769 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1719 0
2010/2011 3 ŠK Viamont Teplice "D" 1769 Kudrna Václav TJ ČSAD Libouchec 1678 ½
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice "D" 1769 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec "A" 2033 0
2010/2011 1 ŠK Viamont Teplice "D" 1769 Köchert Bedřich ŠK Viamont Teplice "C" 1683 0
2009/2010 9 ŠK Teplice "D" 1777 Kochánek Antonín TJ Slavoj Litoměřice "C" 1676 1
2009/2010 8 ŠK Teplice "D" 1777 Filip Stanislav TJ Lovochemie Lovosice 1755 1
2009/2010 7 ŠK Teplice "D" 1777 Steklý Ladislav KC Kaskáda Bílina "A" 1488 1
2009/2010 6 ŠK Teplice "D" 1777 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov "B" 1512 0
2009/2010 5 ŠK Teplice "D" 1777 Spejchal Josef TJ Slavoj Litoměřice "B" 1814 0
2009/2010 4 ŠK Teplice "D" 1777 Kostohryz Ondřej Bystřanští jezdci "A" 1632 ½
2009/2010 3 ŠK Teplice "D" 1777 Richter Miroslav ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1883 ½
2009/2010 11 ŠK Teplice"B" 1777 Zima Tomáš ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1817 1
2008/2009 8 ŠK Teplice "D" 1806 Pechek Jan TJ Chlumec "A" 1945 0
2008/2009 7 ŠK Teplice "D" 1806 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov - Lom 1938 0
2008/2009 6 ŠK Teplice "D" 1806 Strejc Karel KC Kaskáda Bílina "A" 1479 1
2008/2009 5 ŠK Teplice "D" 1806 Rynda Vlastimil TJ Slavoj Litoměřice "C" 1621 ½
2008/2009 4 ŠK Teplice "D" 1806 Hašlar Svatopluk Lovochemie Lovosice 1752 ½
2008/2009 2 ŠK Teplice "D" 1806 Protiva Miloslav ŠK Union Louny "C" 1473 1
2008/2009 1 ŠK Teplice "D" 1806 Berežný Jan ŠK Teplice "E" 1825 1
2008/2009 4 ŠK Teplice"B" 1806 Kolář Daniel ŠK Sp.Ústí"B" 1792 0
2008/2009 3 ŠK Teplice"B" 1806 Pospíšil Petr Sj.Litoměřice"B" 1643 1
2007/2008 7 TJ Glaverbel Czech Teplice C 1912 Hanzlík David ŠK Most E 1412 1
2007/2008 6 TJ Glaverbel Czech Teplice C 1912 Hošek Miroslav ŠK Stropník Osek B 1748 0
2007/2008 5 TJ Glaverbel Czech Teplice C 1912 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov-Lom 1841 1
2007/2008 3 TJ Glaverbel Czech Teplice C 1912 Kotrba Matěj Bonex Teplice D 1580 1
2007/2008 1 TJ Glaverbel Czech Teplice C 1912 Rosenberg Miroslav ŠK UNION Louny C 1638 1
2007/2008 2 TJ Glaverbel Czech Teplice C 1912 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov-Lom 1841 1
2007/2008 9 TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1912 Rážek Jiří TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1444 0
2007/2008 8 TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1912 Šulc František TJ Slavoj Litoměřice "B" 1698 1
2007/2008 6 TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1912 Steklý Ladislav KC Kaskáda Bílina 1
2007/2008 4 TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1912 Nedoma Petr TJ Lovochemie Lovosice 1716 0
2007/2008 3 TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1912 Vodička Milan TJ Slavoj Litoměřice "C" 1931 0
2007/2008 2 TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1912 Salaďák Josef ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1542 1
2007/2008 1 TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1912 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov "A" 1841 0
2006/2007 9 TJ Glaverbel Czech Teplice C 1651 Ta Van Duy Šachový klub Most F 1250 1
2006/2007 8 TJ Glaverbel Czech Teplice C 1651 Strolený Martin Šachový klub Most E 1100 1
2006/2007 3 TJ Glaverbel Czech Teplice C 1651 Vlasák Martin Šachový klub Spartak Ústí n.L. E 1250 1
2006/2007 8 TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1651 Hošek Miroslav ŠK Stropník Osek "A" 1748 0
2006/2007 7 TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1651 Hamala Miroslav KC Kaskáda Bílina 1907 0
2006/2007 5 TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1651 Orsák Karel TJ Bonex Teplice "C" 1800 ½
2006/2007 4 TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1651 Vašíček Milan ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1682 0
2006/2007 3 TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1651 Smolík Boris ŠK Most "D" 1359 ½
2006/2007 2 TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1651 Lenner Jan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1928 0
2005/2006 7 Glaverbel TP A"" 1678 Sedlák Jan Spartak UL E"" 1318 1
2005/2006 6 Glaverbel TP A"" 1678 Rozmara Miroslav KŠ Štětí A"" 1758 ½
2005/2006 4 Glaverbel TP A"" 1678 Krist Jan Loko Most F"" ½
2005/2006 3 Glaverbel TP A"" 1678 Trojánek Ondřej Bystř. jezdci A"" 1
2005/2006 2 Glaverbel TP A"" 1678 Kotrba Matěj Slavoj LT C"" 1355 0
2005/2006 1 Glaverbel TP A"" 1678 Řebíček Jan Bonex TP C"" 1
2004/2005 10 Glaverbel Teplice 1628 Šišák Richard Union Louny "A" 1953 0
2004/2005 8 Glaverbel Teplice 1628 Šebl Jan Loko Most "B" 1783 0
2004/2005 7 Glaverbel Teplice 1628 Čížek Martin Sj.Litoměřice "A" 2008 0
2004/2005 6 Glaverbel Teplice 1628 Bauer Pavel Bystřanští jezd "A" 1699 ½
2004/2005 2 Glaverbel Teplice 1628 Seliger Bedřich Bonex Teplice "B" 2007 0
2004/2005 1 Glaverbel Teplice 1628 Rudolf Petr Slovan Jirkov 1864 0
2003/2004 9 Bystř. jezdci B" 1620 Wojtaszek Radoslaw Loko Most E" 1
2003/2004 6 Bystř. jezdci B" 1620 Procházka Jan Bystř. jezdci D" 0
2003/2004 5 Bystř. jezdci B" 1620 Fiedlerová Marie Glav. Teplice B" 1
2003/2004 2 Bystř. jezdci B" 1620 Rynda Vlastimil Sl. Litoměřice C" 1629 ½
2003/2004 1 Bystř. jezdci B" 1620 Franta Stanislav Loko Most F" 1463 1
2003/2004 9 Bystř. jezdci A Michalčík Jan Litoměřické dámy 1
2003/2004 8 Bystř. jezdci A Kolář Tomáš Stropník Osek B 0
2003/2004 6 Bystř. jezdci A Loždinka Viktor Trend Roudnice 1
2003/2004 1 Bystř. jezdci A 1620 Lasík Vojta Kaskáda Bílina A 1