Hráč Veselý Jiří

Veselý Jiří

User Pic
Jméno: Veselý Jiří
Oddíl: ŠK Střelnice Kadaň
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1536
Elo mezinárodní: 1492
ID: 14687
FIDE ID: 353280
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Krásnodvorská Myslivna 1492 1536 Žáčik Adam ŠK Louny F - Postoloprty DDM 0 1160 1
2015/2016 9 ŠK Střelnice Kadaň 1577 1563 Věženský Jan Slovan Jirkov C 1681 1000 0
2015/2016 8 ŠK Střelnice Kadaň 1577 1563 Udržal Jakub ŠK UNION Louny C 1000 1
2015/2016 7 ŠK Střelnice Kadaň 1577 1563 Slavík Jiří TJ Sokol Litvínov- Lom C 1519 1486 1
2015/2016 5 ŠK Střelnice Kadaň 1577 1563 Kolman Milan ŠK Magic Žatec B 1424 ½
2015/2016 4 ŠK Střelnice Kadaň 1577 1563 Černý Jan ŠK UNION Louny-Opočno 1000 1
2015/2016 3 ŠK Střelnice Kadaň 1577 1563 Godla Milan TJ Klášterec n/O. B 1493 1594 ½
2014/2015 11 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1574 1553 Němec Václav ŠK Magic Žatec "A" 1412 0
2014/2015 10 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1574 1553 Šnábl Šimon Sokol Údlice "B" 1087 1
2014/2015 7 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1574 1553 Hora Aleš CHESS Most "E" 1087 1
2014/2015 6 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1574 1553 CHESS Most "D" 1
2014/2015 5 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1574 1553 Hermann Miroslav TJ Tatran Podbořany "B" 1246 ½
2013/2014 11 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1524 Němec Václav ŠK Magic Žatec "A" 1420 ½
2013/2014 10 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1524 Partyka František ŠK DDM Postoloprty "A" 1000 1
2013/2014 9 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1524 Douša Václav ŠK Union Louny "B" 1454 0
2013/2014 8 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1524 Hermann Miroslav ŠO Tatran Podbořany "B" 1250 1
2013/2014 5 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1524 Kasal Jaroslav TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1624 1595 ½
2013/2014 4 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1524 Štich Jan CHESS Most "D" 1654 1726 0
2013/2014 1 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1524 Tunega František ŠK Stropnik Osek "A" 1725 0
2012/2013 10 ŠK Střelnice Kadaň A 1524 Orság Matyáš ŠK Střelnice Kadaň B 1000 1
2012/2013 8 ŠK Střelnice Kadaň A 1524 Šatra Šimon CHESS Most K 1250 ½
2011/2012 10 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1530 Hofmann Lukáš CHESS MOST "D" 1496 0
2011/2012 4 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1530 Němec Václav ŠK Magic Žatec "A" 1392 0
2011/2012 11 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1530 Sivák Rostislav Chess Most "E" 1448 1
2011/2012 7 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1530 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov "C" 1672 0
2011/2012 1 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1530 Fryček David Chess Most "F" 1555 ½
2010/2011 3 ŠK Střelnice Kadaň B 1537 Hess Alexander ŠK Union Louny D-Opočno 1000 0
2010/2011 2 ŠK Střelnice Kadaň B 1537 Douša Václav ŠK Union Louny C 1000 0
2010/2011 1 ŠK Střelnice Kadaň B 1537 Rýgl David TJ Sokol Údlice C 1427 ½
2010/2011 7 ŠK Střelnice Kadaň B 1537 Kresta Kazimír ŠK Magic Žatec B 1000 ½
2010/2011 6 ŠK Střelnice Kadaň B 1537 Kindl Václav ŠK Union Louny D-Opočno 1000 1
2010/2011 4 ŠK Střelnice Kadaň B 1537 Vokřál Petr TJ Sokol Údlice C 1436 0
2009/2010 8 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1560 Krásný Drahomír TJ Klášterec nad Ohří "A" 1375 0
2009/2010 7 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1560 Bidovský Petr ŠK Union Louny "B" 1611 ½
2009/2010 6 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1560 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "C" ½
2009/2010 5 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1560 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "A" 1418 ½
2009/2010 4 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1560 Hanzlík Tomáš ŠK Most "B" 1438 0
2008/2009 9 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1579 Isteník Petr Slovan Jirkov "C" 1682 0
2008/2009 7 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1579 ŠK Magic Žatec "C" 1
2008/2009 6 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1579 Mayer Daniel TJ Klášterec nad Ohří "B" 1495 0
2007/2008 5 ŠK Merkur Kadaň B 1588 Marhan Jan TJ Klášterec n.O. B 1608 1
2007/2008 4 ŠK Merkur Kadaň B 1588 Ulrych Radek ŠK MDDM Postoloprty 1575 0
2007/2008 3 ŠK Merkur Kadaň B 1588 Schlosser Stanislav Slovan Jirkov C 1564 0
2007/2008 2 ŠK Merkur Kadaň B 1588 Valtl Jiří TJ Sokol Údlice C 1475 1
2007/2008 1 ŠK Merkur Kadaň B 1588 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice D 1644 0
2006/2007 3 ŠK Merkur Kadaň B 1597 Zmeškal Stanislav TJ Sokol Údlice C 1664 1
2006/2007 2 ŠK Merkur Kadaň B 1597 Protiva Miloslav ŠK Union Louny C 0
2005/2006 9 ŠK MERKUR KADAŇB"" 1612 Jedlička Jiří ŠK UNION LOUNYD"" 1609 1
2005/2006 7 ŠK MERKUR KADAŇB"" 1612 Nečas Jiří TJ KLÁŠT. n/O.B"" 1266 1
2005/2006 6 ŠK MERKUR KADAŇB"" 1612 Kubík Emil TJ SLOV. JIRKOVB"" 1707 ½
2005/2006 3 ŠK MERKUR KADAŇB"" 1612 Kalužný Michal TJ SOKOL ÚDLICED"" 1524 0
2005/2006 2 ŠK MERKUR KADAŇB"" 1612 Slavík Ladislav TJ TAT. PODB.B"" 1455 0
2005/2006 1 ŠK MERKUR KADAŇB"" 1612 Pallag Demeter ŠK MAGIC ŽATECB"" 1524 1
2004/2005 11 ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1663 Kovář Jan TJ SOKOL ÚDLICE "D" 1495 ½
2004/2005 10 ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1663 Šlezinger Jaroslav SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" 1595 ½
2004/2005 5 ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1663 Pozdníček Richard TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "C" 1501 0
2004/2005 4 ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1663 Talaváňa Petr TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1549 ½
2004/2005 3 ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1663 Smarkoň Antonín ŠK MAGIC ŽATECB" 1607 0
2004/2005 1 ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1663 Kubík Emil TJ SLOVAN JIRKOV "B" 1718 ½
2003/2004 3 ŠK MERKUR KADAŇA" Blahoš Petr TJ SOKOL ÚDLICEC" 1