Hráč Čelko Milan

Čelko Milan

User Pic
Jméno: Čelko Milan
Oddíl: Šachový klub Slovan Jirkov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1553
Elo mezinárodní: 1496
ID: 31057
FIDE ID: 371041
Rok narození: 1951
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 Slovan Jirkov "B" 1512 1560 Černíček Matyáš ŠK Louny "E"- Postoloprty 1582 1595 0 soutěž
2019/2020 10 ŠK Slovan Jirkov "A" 1512 1587 Špírek David ŠK Magic Žatec "B" 0 1649 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Slovan Jirkov "A" 1516 1587 Jarina Ladislav ŠK Louny "B" 1725 1721 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Slovan Jirkov "A" 1529 1597 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec n. O. "B" 1623 1624 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Slovan Jirkov "A" 1529 1597 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty "A" 1777 1757 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Slovan Jirkov B 1516 1587 Krupka Aleš ŠK Louny E - Postoloprty DDM 1184 1130 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Slovan Jirkov B 1533 1587 Chocholouš Jaroslav ŠK Louny D 1519 1533 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Slovan Jirkov B 1533 1597 Kopřiva Richard ŠK Louny C 1603 1541 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Slovan Jirkov B 1514 1597 Veselý Jiří Krásnodvorská Myslivna 1492 1536 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Slovan Jirkov B 1529 1597 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov - Lom B 1767 1765 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Slovan Jirkov B 1529 1597 Šťastný Jiří TJ Klášterec n/O C 1440 1463 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Slovan Jirkov B 1540 1597 Kučera Milan TJ Tatran Podbořany B 1711 1709 0 soutěž
2018/2019 10 Slovan Jirkov "A" 1552 1609 Mayer Daniel TJ Klášterec n. O. "B" 1703 1678 0 soutěž
2018/2019 5 Slovan Jirkov "A" 1589 1625 Šťastný Jiří TJ Klášterec n. O. "B" 1522 1475 1 soutěž
2018/2019 4 Slovan Jirkov "A" 1589 1625 Pallag Demeter ŠK Magic Žatec "A" 1717 1679 0 soutěž
2018/2019 7 Slovan Jirkov "B" 1537 1609 Godlová Kamila TJ Klášterec n/O "D" 1444 1381 1 soutěž
2018/2019 5 Slovan Jirkov "B" 1558 1609 Rýgl David TJ Sokol Údlice "D" 1546 1583 0 soutěž
2018/2019 4 Slovan Jirkov "B" 1589 1625 Mikoláš Petr TJ Klášterec n/O "C" 1298 1293 0 soutěž
2018/2019 1 Slovan Jirkov "B" 1591 1625 Magnusek Zdeněk TJ Tatran Podbořany "B" 1550 1544 ½ soutěž
2017/2018 5 Slovan Jirkov "B" 1591 1625 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "B" 1657 1622 0 soutěž
2017/2018 1 Slovan Jirkov "B" 1611 1631 Pešek Radomír CHESS Most "C" 2006 2013 0 soutěž
2016/2017 8 Slovan Jirkov "B" 1452 Žáčik Adam ŠK DDM Postoloprty "B" 1189 1 soutěž
2016/2017 5 Slovan Jirkov "B" 1452 Godla Milan TJ Klášterec nad Ohří "A" 1493 1594 0 soutěž
2016/2017 4 Slovan Jirkov "B" 1452 Jarina Ladislav ŠK UNION Louny "B" 1737 1733 0 soutěž
2016/2017 2 Slovan Jirkov "B" 1452 Peroutka Šimon TJ Sokol Údlice "C" 1222 ½ soutěž
2016/2017 1 Slovan Jirkov "B" 1452 Kastl Daniel CHESS MOST "C" 1818 1844 0 soutěž
2015/2016 11 Slovan Jirkov "B" 1452 Malec Jiří SK UNION Louny "B" 1000 0 soutěž
2015/2016 10 Slovan Jirkov "B" 1452 Neubauer Jaroslav Bystransti jezdci "A" 1166 1 soutěž
2015/2016 9 Slovan Jirkov "B" 1452 Říha Miroslav SK Stropnik Osek "A" 1466 1508 1 soutěž
2015/2016 7 Slovan Jirkov "B" 1452 Šatra Šimon CHESS Most "D" 1523 1413 0 soutěž
2015/2016 6 Slovan Jirkov "B" 1452 Bakajsa Luboš TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1354 1232 1 soutěž
2015/2016 5 Slovan Jirkov "B" 1452 Kořínek Bohuslav TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1810 1808 ½ soutěž
2015/2016 3 Slovan Jirkov "B" 1452 Godla Milan SO TJ Klasterec n. O. "A" 1493 1594 0 soutěž
2015/2016 2 Slovan Jirkov "B" 1452 Kresta Kazimír SK Magic Zatec "A" 1324 1357 0 soutěž
2015/2016 1 Slovan Jirkov "B" 1452 Černíček Matyáš SK DDM Postoloprty 1456 1553 0 soutěž
2015/2016 8 Slovan Jirkov C 1452 Hermann Miroslav TJ Tatran Podbořany B 1262 1 soutěž
2015/2016 7 Slovan Jirkov C 1452 Šnábl Šimon TJ Sokol Údlice E 1201 1 soutěž
2015/2016 6 Slovan Jirkov C 1452 Godla Milan TJ Klášterec n/O. B 1493 1594 0 soutěž
2015/2016 5 Slovan Jirkov C 1452 Malec Jiří ŠK UNION Louny C 1000 1 soutěž
2015/2016 3 Slovan Jirkov C 1452 Lieber Lukáš CHESS Most E 1000 1 soutěž
2015/2016 2 Slovan Jirkov C 1452 Volf Michal ŠK Magic Žatec B 1707 1651 1 soutěž
2015/2016 11 Slovan Jirkov 1452 Krejčí Vladimír Šachy Povrly 1812 1778 0 soutěž
2011/2012 6 Slovan Jirkov "C" 1000 Vondráčková Alena Magic Žatec "B" 1000 0 soutěž
2011/2012 2 Slovan Jirkov "C" 1000 Hora Aleš Chess Most "E" 1000 ½ soutěž
2008/2009 8 Slovan Jirkov "C" Luu Danh Tiep DDM Most "A" 1250 1 soutěž
2008/2009 4 Slovan Jirkov "C" Kastl Daniel ŠK Most "D" 1250 0 soutěž
2008/2009 3 Slovan Jirkov "C" Patera Vojtěch ŠK Magic Žatec "C" 0 soutěž
2007/2008 8 Slovan Jirkov C Valtl Jiří TJ Sokol Údlice C 1475 ½ soutěž
2007/2008 6 Slovan Jirkov C Sova Ondřej Magik Žatec C 1 soutěž
2007/2008 2 Slovan Jirkov C Marhan Jan TJ Klášterec n.O. B 1608 ½ soutěž
2007/2008 1 Slovan Jirkov C Mach Václav ŠK MDDM Postoloprty 1351 ½ soutěž
2007/2008 9 Slovan Jirkov B Hanzlík Daniel ŠK Most C 1250 0 soutěž
2007/2008 5 Slovan Jirkov B Kubát Vladimír TJ Sokol Údlice A 1856 0 soutěž
2006/2007 9 Slovan Jirkov B Rath Vladimír Magic Žatec B 1553 1 soutěž
2006/2007 8 Slovan Jirkov B Bejček Petr Magic Žatec A 1 soutěž
2006/2007 6 Slovan Jirkov B Raška Jindřich Union Louny B 1665 0 soutěž
2006/2007 4 Slovan Jirkov B Krejza Radek ŠK Most C 1343 1 soutěž