Hráč Jahodka Josef

Jahodka Josef

User Pic
Jméno: Jahodka Josef
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1614
Elo mezinárodní: 1689
ID: 16461
FIDE ID: 355933
Rok narození: 1962
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1700 1681 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 0 1658 0 soutěž
2019/2020 8 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1700 1681 Suljakovič Ibrišim TJ Tašovice B 1437 1451 1 soutěž
2019/2020 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1700 1681 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 0 1661 0 soutěž
2019/2020 5 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1700 1668 Sedlák Josef TJ Olympie Hroznětín B 0 1426 1 soutěž
2019/2020 4 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1700 1668 Vojíř Václav ŠK Spartak Chodov A 1335 1516 ½ soutěž
2019/2020 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1700 1668 Most Zdeněk TJ Baník Habartov B 1974 1992 0 soutěž
2019/2020 2 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1700 1668 Latislav Milan TJ Ostrov 1703 1758 1 soutěž
2019/2020 10 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1700 1681 Lešák Ondřej SK Děčín 1868 1880 0 soutěž
2019/2020 1 Karlovarský šachklub Tietz "B" 1664 1668 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz "A" 2010 1941 1 soutěž
2019/2020 6 KŠ Tietz F 1700 1681 Vlasák Marcel TJ Spartak Chodov B 0 1741 0 soutěž
2019/2020 5 KŠ Tietz F 1700 1681 Ďurovič Karel TJ Caissa Nová Role B 0 1320 0 soutěž
2019/2020 4 KŠ Tietz F 1700 1668 Tegda Jindřich KŠ Tietz E 1370 1446 ½ soutěž
2019/2020 3 KŠ Tietz F 1700 1668 Kodet Jaroslav ŠK Karlovy Vary C 0 1363 0 soutěž
2019/2020 2 KŠ Tietz F 1700 1668 Zálešák Radek ŠK Valdštejn Cheb C 0 0 1 soutěž
2019/2020 1 KŠ Tietz F 1664 1668 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš 0 1664 ½ soutěž
2018/2019 9 KŠ Tietz Karlovy Vary C 1664 1664 Hodík Petr AVZO Frant. Lázně A 0 1631 1 soutěž
2018/2019 6 KŠ Tietz Karlovy Vary C 0 1617 Kubizňák Jaroslav ŠK Valdštejn Cheb A 1415 1537 0 soutěž
2018/2019 5 KŠ Tietz Karlovy Vary C 0 1617 Černý Vlastimil TJ Baník Sokolov ŠO A 0 1478 0 soutěž
2018/2019 3 KŠ Tietz Karlovy Vary C 0 1614 Tomaščín Petr TJ Baník Habartov A 0 1779 0 soutěž
2018/2019 2 KŠ Tietz Karlovy Vary C 0 1614 Janek Drahomír TJ Sp.Horní Slavkov 1611 1620 1 soutěž
2018/2019 9 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1664 1664 Latislav Milan TJ Ostrov 1703 1775 0 soutěž
2018/2019 8 KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1617 Hlaváč František ŠK Global Sokolov 1922 1917 ½ soutěž
2018/2019 7 KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1617 Vávra David ŠK Spartak Chodov A 1716 1721 ½ soutěž
2018/2019 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1617 Šťastný Jiří TJ Tašovice B 1620 1647 1 soutěž
2018/2019 5 KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1614 Dub Miroslav TJ Baník Habartov B 1924 1921 0 soutěž
2018/2019 4 KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1614 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 0 1682 1 soutěž
2018/2019 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1614 Janoušek Ladislav TJ Olympie Hroznětín A 1643 1693 1 soutěž
2018/2019 2 KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1614 Bambousek Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb B 1605 1607 1 soutěž
2018/2019 9 KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1610 Sýkora Robert TJ Olympie Hroznětín 1784 1742 0 soutěž
2018/2019 7 KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1610 Wiedermann Jan ŠK Global Sokolov 1838 1820 0 soutěž
2018/2019 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1610 Vlasák Marcel ŠK Spartak Chodov 0 1720 1 soutěž
2018/2019 5 KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1610 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1753 1704 ½ soutěž
2018/2019 4 KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1610 Bršťák Ondřej ŠK Valdštejn Cheb B 0 1632 0 soutěž
2018/2019 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1610 Dědouch Pavel TJ Sokol Teplá 0 1306 1 soutěž
2018/2019 1 KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1615 Vanko Jiří TJ Tašovice B 1914 1901 0 soutěž
2017/2018 9 Karlovarský šachklub Tietz C 0 1610 Čornyj Milan TJ Ostrov 1662 1690 ½ soutěž
2017/2018 8 Karlovarský šachklub Tietz C 0 1610 Doležálek Čestmír Baník Habartov A 1755 1815 0 soutěž
2017/2018 5 Karlovarský šachklub Tietz C 0 1610 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary A 1876 1893 1 soutěž
2017/2018 4 Karlovarský šachklub Tietz C 0 1610 Chlumský Petr AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1612 1559 1 soutěž
2017/2018 3 Karlovarský šachklub Tietz C 0 1610 Hroch Jiří Karlovarský šachklub Tietz B 2085 2057 0 soutěž
2017/2018 1 Karlovarský šachklub Tietz C 0 1615 Šťastný Jiří TJ Tašovice A 1695 1690 0 soutěž
2016/2017 11 Karlovarský šachklub Tietz D 1601 Suljakovič Ibrišim TJ Tašovice B 1443 1443 1 soutěž
2016/2017 10 Karlovarský šachklub Tietz D 1601 Wiedermann Jan ŠK Global Sokolov 1770 1742 0 soutěž
2016/2017 9 Karlovarský šachklub Tietz D 1601 Smrčka Jan ŠK Karlovy Vary B 1924 1910 0 soutěž
2016/2017 8 Karlovarský šachklub Tietz D 1601 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov ŠO B 1688 1697 ½ soutěž
2016/2017 7 Karlovarský šachklub Tietz D 1601 Vávra David ŠK Spartak Chodov 1713 1736 ½ soutěž
2016/2017 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1601 Hrůza Miroslav TJ Baník Habartov B 1754 1936 ½ soutěž
2016/2017 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1601 Horna Sáva TJ Sokol Teplá 1 soutěž
2016/2017 4 Karlovarský šachklub Tietz D 1601 Hájek Jiří TJ Jiskra Aš 1531 1 soutěž
2016/2017 3 Karlovarský šachklub Tietz D 1601 Doležal Rudolf ŠK Valdštejn Cheb B 1771 1771 0 soutěž
2016/2017 2 Karlovarský šachklub Tietz D 1601 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín 1357 1 soutěž
2015/2016 11 Karlovarský šachklub Tietz C 1601 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov A 1703 1768 0 soutěž
2015/2016 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1601 Šteinfeld Jan Baník Sokolov ŠO A 1783 1784 0 soutěž
2015/2016 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1601 Plomitzer Gustav ŠK Spartak Chodov A 1722 0 soutěž
2015/2016 11 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1601 Stuška Jan ŠK Spartak Chodov B 1552 1505 ½ soutěž
2015/2016 10 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1601 Koutecký Jiří TJ Baník Sokolov ŠO B 1711 1711 ½ soutěž
2015/2016 9 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1601 Suljakovič Ibrišim TJ Tašovice B 1443 1443 1 soutěž
2015/2016 8 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1601 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1652 1628 1 soutěž
2015/2016 7 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1601 Ježek Josef TJ Baník Habartov B 1865 1825 1 soutěž
2015/2016 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1601 Špreňar Petr ŠK Valdštejn Cheb B 1648 1675 0 soutěž
2015/2016 4 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1601 Kůsa Jakub KŠ Tietz Karlovy Vary E 1497 1551 ½ soutěž
2015/2016 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1601 Havlíček František ŠK Global Sokolov 1791 1791 0 soutěž
2015/2016 2 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1601 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary C 1697 1666 0 soutěž
2015/2016 1 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1601 Sýkora Robert TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 0 soutěž
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz C 1595 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov A 1626 1605 ½ soutěž
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1595 Peuker František AVZO Františkovy Lázně 1736 ½ soutěž
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1595 Kasal Radek TJ Baník Habartov A 1725 1725 0 soutěž
2014/2015 8 Karlovarský šachklub Tietz D 1595 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov ŠO B 1689 1657 ½ soutěž
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz D 1595 Kasal Radek Baník Habartov B 1725 1725 0 soutěž
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1595 Kriegel Karel TJ Olympie Hroznětín A 1474 ½ soutěž
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1595 Gárský Pavel ŠK Spartak Chodov B 1480 1 soutěž
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz D 1595 Růžičková Helena TJ Tašovice B 1575 1533 1 soutěž
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz D 1595 Míšek Jan ŠK K-servis Cheb A 1946 1913 0 soutěž
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz D 1595 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1672 1 soutěž
2013/2014 3 Karlovarský šachklub C 1593 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov 1715 1748 0 soutěž
2013/2014 11 Karlovarský šachklub Tietz D 1593 Maťha Josef ŠK Global Sokolov B 1606 1 soutěž
2013/2014 9 Karlovarský šachklub Tietz D 1593 Vachulka Jiří TJ Baník Habartov B 1645 ½ soutěž
2013/2014 8 Karlovarský šachklub Tietz D 1593 Janoušek Ladislav TJ Olympie Hroznětín 1682 1650 0 soutěž
2013/2014 7 Karlovarský šachklub Tietz D 1593 Vítek Pavel ŠK Mariánské Lázně 0 soutěž
2013/2014 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1593 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1706 ½ soutěž
2013/2014 4 Karlovarský šachklub Tietz D 1593 Janecký Jaroslav TJ Ostrov 1693 ½ soutěž
2013/2014 2 Karlovarský šachklub Tietz D 1593 Staněk Jaroslav Spartak Horní Slavkov 1879 1863 ½ soutěž
2013/2014 1 Karlovarský šachklub Tietz D 1593 Plomitzer Gustav ŠK Spartak Chodov 1701 0 soutěž
2012/2013 8 Karlovarský šachklub D 1593 Beer Jiří ŠK Karlovy Vary C 1100 1 soutěž
2010/2011 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1562 Kubizňák Jaroslav Lokomotiva Cheb B 1610 1 soutěž
2010/2011 3 Karlovarský šachklub Tietz D 1562 Vopička Miroslav TJ Baník Hexion Sokolov D 1425 1 soutěž
2010/2011 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1562 Doležálek Čestmír Baník Habartov A 1729 0 soutěž
2010/2011 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1562 Kopecký František TJ Tašovice 1530 1 soutěž
2010/2011 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1562 Hanzlík Mojmír Spartak Horní Slavkov 1812 1 soutěž
2010/2011 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1562 Pilík Jaroslav Lokomotiva Cheb A 1478 1 soutěž
2010/2011 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1562 Klejna Aleš TJ Jiskra Aš 1385 ½ soutěž
2009/2010 7 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1563 Vávra David TJ Spartak Chodov B 1535 ½ soutěž
2009/2010 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1563 Sedlák Josef TJ Olympie Hroznětín B 1 soutěž
2009/2010 4 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1563 Srba Stanislav TJ Spartak Chodov C 1761 0 soutěž
2009/2010 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1563 Pilík Jaroslav Lokomotiva Cheb B 1470 1 soutěž
2009/2010 1 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1563 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín A 1598 ½ soutěž
2009/2010 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1563 Růžička Dušan TJ Baník Habartov 1 soutěž
2009/2010 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1563 Tišer Jiří TJ Lokomotiva Cheb 1765 0 soutěž
2008/2009 9 Karlovarský šachklub Tietz "D" 1537 Doležal Rudolf TJ Lokomotiva Cheb "B" 1855 ½ soutěž
2008/2009 8 Karlovarský šachklub Tietz "D" 1537 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín "B" 1476 1 soutěž
2008/2009 7 Karlovarský šachklub Tietz "D" 1537 Stuška Přemysl TJ Spartak Chodov "C" 1 soutěž
2008/2009 6 Karlovarský šachklub Tietz "D" 1537 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary "D" 1611 1 soutěž
2008/2009 3 Karlovarský šachklub Tietz "D" 1537 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín "A" 0 soutěž
2008/2009 2 Karlovarský šachklub Tietz "D" 1537 Šimandl Libor TJ Ostrov "B" 1851 0 soutěž
2008/2009 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1537 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov A 1675 0 soutěž
2008/2009 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1537 Otmar Bedřich ŠK Karlovy Vary A 1665 1 soutěž
2007/2008 10 Karlovarský šachklub Tietz C 1556 Kriegel Karel TJ Olympie Hroznětín 1 soutěž
2007/2008 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1556 Trapl Petr ŠK Karlovy Vary B 1 soutěž
2007/2008 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1556 Tomandl Vladimír TJ Ostrov B 1899 0 soutěž
2007/2008 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1556 Šebo Vitalij ŠK Mariánské Lázně 1 soutěž
2007/2008 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1556 Global Sokolov B 1 soutěž
2007/2008 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1556 Terek Zoltán ŠK Karlovy Vary C 1 soutěž
2007/2008 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1556 Zavadil Filip ŠK Caissa Nová Role 1473 ½ soutěž
2007/2008 7 Karlovarský šachklub Tietz D 1556 Tejček Bohumil Baník Hexion Sokolov D 1638 0 soutěž
2007/2008 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1556 Müller Vladimír TJ Tašovice B 1623 ½ soutěž
2007/2008 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1556 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 1580 0 soutěž
2007/2008 4 Karlovarský šachklub Tietz D 1556 Sedlák Josef TJ Olympie Hroznětín B 1 soutěž
2007/2008 3 Karlovarský šachklub Tietz D 1556 Benda Petr TJ Čechie Dalovice 1562 0 soutěž
2007/2008 2 Karlovarský šachklub Tietz D 1556 Kříž Jiří Spartak Chodov B 1390 1 soutěž
2007/2008 1 Karlovarský šachklub Tietz D 1556 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary D 1694 0 soutěž
2006/2007 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1554 Otmar Bedřich ŠK Karlovy Vary B 1665 ½ soutěž
2005/2006 11 Tietz K.Vary C 1533 Černoch Vladislav ŠK Kar.Vary B 1614 ½ soutěž
2005/2006 10 Tietz K.Vary C 1533 Šimandl Libor TJ Ostrov B 1806 0 soutěž
2005/2006 9 Tietz K.Vary C 1533 Roman Jiří Caissa Nová Role 1606 0 soutěž
2005/2006 8 Tietz K.Vary C 1533 Stehlík Jan Slavoj Kynšperk 1522 1 soutěž
2005/2006 7 Tietz K.Vary C 1533 Růžičková Helena TJ Tašovice 1513 0 soutěž
2005/2006 6 Tietz K.Vary C 1533 Heis Vladimír Spartak Chodov 1681 ½ soutěž
2005/2006 5 Tietz K.Vary C 1533 Koutecký Jiří Chemacryl Sok. B 1752 ½ soutěž
2005/2006 3 Tietz K.Vary C 1533 Frydrýn Zdeněk DDM Kar.Vary 1359 1 soutěž
2004/2005 10 Tietz K.Vary B Janek Drahomír Sp. H.Slavkov 1636 1 soutěž
2004/2005 9 Tietz K.Vary B Husák Vasil TJ Ostrov 1600 0 soutěž
2004/2005 8 Tietz K.Vary B Varga Ivan SK Karlovy Vary 1801 0 soutěž
2004/2005 2 Tietz K.Vary B Beneš Jan Tietz K.Vary A 1712 1 soutěž
2004/2005 1 Tietz K.Vary B Janek Drahomír Sp. H.Slavkov 1636 ½ soutěž
2004/2005 7 KŠ-Tietz C Kaboň Jan TJ Slavoj Kynšperk 1995 0 soutěž
2004/2005 6 KŠ-Tietz C Jacko Pavel ŠK Global Sokolov 1577 ½ soutěž
2004/2005 5 KŠ-Tietz C Dienelt Emil ŠK Karlovy Vary B 1 soutěž
2004/2005 1 KŠ-Tietz C Zoufalý Petr B Eastman SokolovB 1697 ½ soutěž