Hráč Müller Miloš

Müller Miloš

User Pic
Jméno: Müller Miloš
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1608
Elo mezinárodní: 0
ID: 5697
FIDE ID: 356085
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 6 Karlovarský šachklub C 1644 Kohout Jiří AVZO Františkovy Lázně 1640 0
2013/2014 5 Karlovarský šachklub C 1644 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov 1751 ½
2013/2014 3 Karlovarský šachklub C 1644 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov 1872 0
2013/2014 9 Karlovarský šachklub Tietz D 1644 Kasal Radek TJ Baník Habartov B 1611 ½
2013/2014 8 Karlovarský šachklub Tietz D 1644 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín 1696 1700 0
2013/2014 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1644 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1731 0
2013/2014 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1644 Straton Nicolae TJ Jiskra Aš 1655 ½
2013/2014 4 Karlovarský šachklub Tietz D 1644 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1708 0
2013/2014 2 Karlovarský šachklub Tietz D 1644 Kurfürst Oldřich Spartak Horní Slavkov 1929 1903 0
2013/2014 1 Karlovarský šachklub Tietz D 1644 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov 1580 1665 0
2012/2013 11 Karlovarský šachklub D 1654 Liška Jiří TJ Olympie Hroznětín C 1000 1
2012/2013 5 Karlovarský šachklub D 1654 Skála Miroslav TJ Olympie Hroznětín B 1000 0
2012/2013 4 Karlovarský šachklub D 1654 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1676 1669 0
2012/2013 3 Karlovarský šachklub D 1654 Nouri Ali TJ Lokomotiva Cheb 1000 1
2012/2013 2 Karlovarský šachklub D 1654 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1655 1628 1
2012/2013 1 Karlovarský šachklub D 1654 Srba Michael ŠK Spartak Chodov C 1250 1
2012/2013 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1654 Bechynský Jan TJ Baník Sokolov 1832 1855 0
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1654 Doležálek Čestmír Baník Habartov 1737 0
2011/2012 7 Karlovarský šachklub Tietz D 1655 Macho Miloslav Lokomotiva Cheb 1711 ½
2011/2012 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1655 Kurák Josef TJ Baník Sokolov ŠO D 1556 1
2011/2012 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1655 Mestl Martin Spartak Chodov B 1785 0
2011/2012 1 Karlovarský šachklub Tietz D 1655 Frai Patrik Spartak Chodov C 1364 ½
2011/2012 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1655 Čornyj Milan TJ Ostrov A 1559 1
2011/2012 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1655 Koller Martin ŠK Global Sokolov A 1858 1703 0
2011/2012 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1655 Kvěš Martin TJ Baník Sokolov ŠO B 1859 1752 0
2011/2012 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1655 Janíček Josef Spartak Horní Slavkov A 1776 0
2010/2011 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1653 Koutecký Jiří TJ Baník Hexion Sokolov B 1787 ½
2010/2011 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1653 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary A 1629 0
2010/2011 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1653 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov A 1730 1
2010/2011 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1653 Müller Vladimír TJ Tašovice 1683 ½
2010/2011 7 Karlovarský šachklub Tietz D 1653 Latislav Milan TJ Ostrov B 1621 ½
2010/2011 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1653 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín B 1000 1
2010/2011 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1653 Šebo Vitalij Lokomotiva Cheb B 1718 ½
2010/2011 3 Karlovarský šachklub Tietz D 1653 Lipták Zdeněk TJ Baník Hexion Sokolov D 1427 1
2009/2010 7 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1653 Plomitzer Gustav TJ Spartak Chodov B 1782 0
2009/2010 6 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1653 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín B 1
2009/2010 5 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1653 Škríba Matúš TJ Sokol Teplá 1537 1
2009/2010 4 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1653 Stuška Přemysl TJ Spartak Chodov C 1687 ½
2009/2010 3 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1653 Rangl Zdeněk Lokomotiva Cheb B 1743 1
2009/2010 1 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1653 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín A 1664 0
2009/2010 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1653 Ježek Josef TJ Baník Habartov ½
2009/2010 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1653 Kornel Vlastimil ŠKGlobal Sokolov 1686 0
2008/2009 7 Karlovarský šachklub Tietz "D" 1634 Frai Patrik TJ Spartak Chodov "C" ½
2008/2009 6 Karlovarský šachklub Tietz "D" 1634 Černohous Ondřej ŠK Karlovy Vary "D" 1667 0
2008/2009 5 Karlovarský šachklub Tietz "D" 1634 Tejček Bohumil Baník Hexion Sokolov "D" 1733 1
2008/2009 4 Karlovarský šachklub Tietz "D" 1634 Koller Martin TJ Spartak Chodov "B" 1622 1
2008/2009 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1634 Bartoš Miroslav Baník Hexion Sokolov B 1785 0
2008/2009 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1634 Kopecký František TJ Tašovice A 1517 1
2008/2009 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1634 Šebo Vitalij Lokomotiva Cheb A 0
2008/2009 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1634 Hanzlík Mojmír Spartak Horní Slavkov 1807 1
2008/2009 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1634 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz C 1878 0
2007/2008 9 Tietz Karlovy Vary B 1639 Tišer Jiří Lokomotiva Cheb 1728 0
2007/2008 2 Tietz Karlovy Vary B 1639 Zoufalý Petr Baník Hexion Sokolov B 1758 0
2007/2008 11 Karlovarský šachklub Tietz C 1639 Bartoš Miroslav Baník Hexion Sokolov C 1628 0
2007/2008 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1639 Rulák Jozef ŠK Karlovy Vary B 1360 1
2007/2008 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1639 Jankovský Josef ŠK Mariánské Lázně 1577 1
2007/2008 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1639 Škaloud Zdeněk TJ Spartak Chodov 1602 ½
2007/2008 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1639 Mastík Stanislav TJ Jiskra Aš 0
2007/2008 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1639 Hladký Petr Global Sokolov B 1553 1
2007/2008 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1639 Sedněv Radek ŠK Karlovy Vary C 1434 ½
2007/2008 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1639 Roman Jiří ŠK Caissa Nová Role 1556 1
2007/2008 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1639 Vachulka Václav Baník Habartov B 1
2006/2007 11 Karlovarský šachklub Tietz C 1658 Kaigl Arnošt Slavoj Kynšperk nad Ohří 1840 0
2006/2007 10 Karlovarský šachklub Tietz C 1658 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1684 0
2006/2007 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1658 Husák Vasil TJ Ostrov B 1562 0
2006/2007 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1658 Novotná Kristýna ŠK Karlovy Vary C 1485 1
2006/2007 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1658 David Ladislav TJ Tašovice 1711 0
2006/2007 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1658 Zoufalý Petr Baník Chemacryl Sokolov C 1721 0
2006/2007 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1658 Roman Jiří ŠK Caissa Nová Role 1564 1
2006/2007 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1658 Tomaščín Petr Baník Habartov B 1732 ½
2006/2007 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1658 Tišer Jiří ŠK Mariánské Lázně 1737 1
2006/2007 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1658 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1662 ½
2006/2007 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1658 Zoufalý Petr Baník Chemacryl Sokolov B 1721 0
2005/2006 11 Tietz K.Vary C 1670 Pospíšil Adolf ŠK Kar.Vary B 1727 0
2005/2006 10 Tietz K.Vary C 1670 Janecký Jaroslav TJ Ostrov B 1605 ½
2005/2006 9 Tietz K.Vary C 1670 Sýkora Robert Caissa Nová Role 1697 ½
2005/2006 8 Tietz K.Vary C 1670 Kuželka Václav Slavoj Kynšperk 1721 0
2005/2006 7 Tietz K.Vary C 1670 Varga Ivan TJ Tašovice 1777 1
2005/2006 5 Tietz K.Vary C 1670 Toth Ludvík Chemacryl Sok. B 1849 0
2005/2006 4 Tietz K.Vary C 1670 Pokora Lubomír Baník Habartov B 1985 0
2005/2006 3 Tietz K.Vary C 1670 Vaněk Bohuslav DDM Kar.Vary 1965 0
2005/2006 1 Tietz K.Vary C 1670 Panoš Jan ŠK Mar.Lázně 1966 0
2004/2005 10 Tietz K.Vary B 1699 Havlíček František Sp. H.Slavkov 1697 0
2004/2005 9 Tietz K.Vary B 1699 Latislav Martin TJ Ostrov 1461 0
2004/2005 8 Tietz K.Vary B 1699 Košek Lubomír SK Karlovy Vary 1749 0
2004/2005 6 Tietz K.Vary B 1699 Mitáček Josef Lokomotiva Cheb 1753 0
2004/2005 5 Tietz K.Vary B 1699 Peuker František AVZO Fr.Lazne 1814 0
2004/2005 4 Tietz K.Vary B 1699 Husák Vasil TJ Ostrov 1600 ½
2004/2005 9 KŠ-Tietz C 1699 Čechie Dalovice 1
2004/2005 8 KŠ-Tietz C 1699 Janoušek Ladislav Caissa Nová Role 1669 0
2004/2005 7 KŠ-Tietz C 1699 Kuželka Václav TJ Slavoj Kynšperk 1679 0
2004/2005 6 KŠ-Tietz C 1699 Kocour Zdeněk ŠK Global Sokolov 1832 0
2004/2005 5 KŠ-Tietz C 1699 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1749 ½
2004/2005 4 KŠ-Tietz C 1699 Šimeček Jan ŠK Mariánské Lázně 1920 0
2004/2005 3 KŠ-Tietz C 1699 Cee Josef Spartak Chodov 1706 ½
2004/2005 2 KŠ-Tietz C 1699 Varga Ivan TJ Tašovice 1801 1
2004/2005 1 KŠ-Tietz C 1699 Eliáš Miroslav B Eastman SokolovB 2090 1
2003/2004 9 KŠ-Tietz C 1695 Tejček Bohumil B Eastman SokolovC 1714 ½
2003/2004 7 KŠ-Tietz C 1695 Cee Josef Spartak Chodov 1699 1
2003/2004 6 KŠ-Tietz C 1695 Rangl Zdeněk Slovan Mar.Lázně 1751 0
2003/2004 5 KŠ-Tietz C 1695 Zálišová Mája Spartak H.SlavkovB 1
2003/2004 4 KŠ-Tietz C 1695 Wiedermann Jan ŠK Global Sokolov 1726 1
2003/2004 3 KŠ-Tietz C 1695 Varga Ivan TJ Tašovice 1764 0
2003/2004 2 KŠ-Tietz C 1695 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary B 1625 0
2003/2004 1 KŠ-Tietz C 1695 Osvald Pavel Caissa Nová Role 1767 1