Hráč Koranda Jaroslav

Koranda Jaroslav

User Pic
Jméno: Koranda Jaroslav
Oddíl: ŠK Karbo Benátky nad Jizerou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1527
Elo mezinárodní: 0
ID: 6420
FIDE ID: 0
Rok narození: 1945
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Kabo Benátky A 0 1549 Pán Jiří Sokol Bakov nad Jizerou C 0 1318 0
2018/2019 8 ŠK Kabo Benátky A 0 1549 Podlipský Petr Sokol Mladá Boleslav C 1406 1396 0
2018/2019 7 ŠK Kabo Benátky A 0 1549 Krejbich Lukáš Šachklub města Dobrovice D 1291 1285 1
2018/2019 6 ŠK Kabo Benátky A 0 1549 Sedmihradský Tomáš ŠK Spartak Čelákovice B 1028 1259 1
2018/2019 4 ŠK Kabo Benátky A 0 1549 Matas Stanislav TJ Kralupy nad Vltavou B 1759 1671 0
2018/2019 3 ŠK Kabo Benátky A 0 1549 Hepnar Lukáš Sokol Brandýs nad Labem A 0 1183 1
2017/2018 8 ŠK Karbo Benátky A 0 1562 Špringl Matěj TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1534 1430 ½
2017/2018 7 ŠK Karbo Benátky A 0 1562 Langmaier Michal TJ Kralupy nad Vltavou C 0 1165 1
2017/2018 5 ŠK Karbo Benátky A 0 1562 Šulc Jakub Šachklub města Dobrovice C 1638 1662 0
2017/2018 3 ŠK Karbo Benátky A 0 1562 Holka Antonín Sokol Mladá Boleslav C 0 1604 0
2017/2018 2 ŠK Karbo Benátky A 0 1562 Matas Stanislav TJ Kralupy nad Vltavou B 1774 1682 ½
2017/2018 10 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1562 ŠK Dobrovice F 1
2017/2018 9 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1562 Mašát Jan DDM Sokol Nymburk D 0 1713 0
2017/2018 8 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1562 Utratil Ferdinand TJ Neratovice H 0 1439 1
2017/2018 7 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1562 Kohn Rudolf Autoškoda Mladá Boleslav C 0 1080 1
2017/2018 6 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1562 TJ Neratovice G 1
2017/2018 5 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1562 Bartoš František ŠK Dobrovice D 0 1375 1
2017/2018 4 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1562 Kristian David Pravý Hradec 0 0 1
2017/2018 3 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1562 Heřmanský Milan ŠK Dobrovice E 0 1487 1
2017/2018 2 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1562 Sedmihradská Jitka ŠK Spartak Čelákovice C 0 0 1
2017/2018 1 Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1562 Hepnar Lukáš Sokol Brandýs nad Labem B 0 1105 ½
2015/2016 9 Karbo Benátky „B“ 1550 Vinecký Jiří DDM Sokol Nymburk „D“ 1345 1396 1
2015/2016 8 Karbo Benátky „B“ 1550 Gabrielová Markéta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav „C“ 1344 1345 ½
2015/2016 7 Karbo Benátky „B“ 1550 Klimo Karel Šachklub města Dobrovice „D“ 1457 1
2015/2016 6 Karbo Benátky „B“ 1550 Hovorka Ondřej JOLY Lysá nad Labem „H“ 1212 1
2015/2016 5 Karbo Benátky „B“ 1550 Novotný Martin DDM Sokol Nymburk „E“ 1046 1
2015/2016 4 Karbo Benátky „B“ 1550 Dubnička Augustín Šachklub města Dobrovice „E“ 1356 1
2015/2016 3 Karbo Benátky „B“ 1550 Seibt Josef Šachklub města Dobrovice „F“ 1480 1
2015/2016 2 Karbo Benátky „B“ 1550 Balicz Oldřich ŠO Sokol Bakov nad Jizerou „C“ 1096 1
2015/2016 10 Karbo Benátky A 1550 Rastočný Josef ŠK města Dobrovice C 1473 0
2015/2016 8 Karbo Benátky A 1550 Utratil Ferdinand Cayman Pharma Neratovice E 1531 1
2015/2016 4 Karbo Benátky A 1550 Matas Stanislav TJ Sokol na Mělníce B 1727 1704 1
2014/2015 8 Karbo Benátky „B“ 1564 Krejbich Lukáš Šachklub města Dobrovice F 1100 1
2014/2015 7 Karbo Benátky „B“ 1564 Tiller Michal ŠK Spartak Čelákovice B 1140 1
2014/2015 6 Karbo Benátky „B“ 1564 Peychlová Anna TJ Sokol na Mělníce C 1099 1
2014/2015 5 Karbo Benátky „B“ 1564 Havlíček Pavel Tj Neratovice F 1105 1
2014/2015 4 Karbo Benátky „B“ 1564 Čikovský Matěj Šachklub města Dobrovice E 1168 1
2014/2015 3 Karbo Benátky „B“ 1564 Wagner Adam TJ Sokol Brandýs nad Labem  B 1469 ½
2014/2015 2 Karbo Benátky „B“ 1564 Bartoš František Šachklub města Dobrovice D 1336 0
2014/2015 1 Karbo Benátky „B“ 1564 Harcuba Jan TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1324 1
2014/2015 11 Karbo Benátky n. J. A 1564 Chaloupka Karel TJ Sokol na Mělníce B 1502 1
2014/2015 9 Karbo Benátky n. J. A 1564 Eliáš Jakub Auto Škoda Ml. Boleslav B 1444 1376 0
2013/2014 9 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1556 Morávek Jakub TJ Kralupy nad Vltavou B 1584 0
2013/2014 8 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1556 Mrozinski Libor ŠK Spartak Čelákovice A 1424 0
2013/2014 6 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1556 Najman Martin ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1300 1
2013/2014 5 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1556 Kuličková Tereza Caissa Úholičky C 1100 1
2013/2014 11 Karbo Benátky nad Jizerou B 1556 Skýpala Jan TJ AERO Odolena Voda B 1000 1
2013/2014 10 Karbo Benátky nad Jizerou B 1556 Wagner Adam TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1250 1
2013/2014 8 Karbo Benátky nad Jizerou B 1556 Špitálský Vít Joly Lysá nad Labem G 1444 1
2013/2014 7 Karbo Benátky nad Jizerou B 1556 Klimo Karel Šachklub města Dobrovice E 1506 1
2013/2014 4 Karbo Benátky nad Jizerou B 1556 Stránský Miloš Sokol Bakov n/Jiz. C 1273 1
2013/2014 3 Karbo Benátky nad Jizerou B 1556 Döme Michal Joly Lysá nad Labem H 1100 1
2013/2014 1 Karbo Benátky nad Jizerou B 1556 Holub Antonín Šachklub města Dobrovice F 1338 1
2012/2013 11 Karbo Benátky n/Jiz. A 1545 Pelant Martin Sokol Bakov B 1534 ½
2012/2013 10 Karbo Benátky n/Jiz. A 1545 Zimmermann Ladislav ŠK města Dobrovice D 1100 1
2012/2013 11 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1545 Tanglová Dominika JOLY Lysá nad Labem G 1100 1
2012/2013 10 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1545 Zelenka Jiří TJ Sokol Sendražice C 1250 ½
2012/2013 9 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1545 Zimmermann Ladislav Šachklub města Dobrovice F 1100 1
2012/2013 8 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1545 Kolanda Roman TJ Sokol Pečky C 1252 1
2012/2013 7 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1545 Hataj Tomáš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1280 1
2012/2013 5 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1545 Šebesta Daniel TJ Sokol Pečky D 1000 1
2012/2013 4 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1545 Flek Lukáš Sokol Bakov nad Jizerou C 1100 1
2012/2013 3 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1545 Fiedler Karel Šachklub města Dobrovice E 1514 1
2012/2013 2 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1545 Škrabánková Martina DDM Sokol Nymburk D 1250 1
2012/2013 1 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1545 DDM Sokol Nymburk C 1
2011/2012 10 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1559 Hejla Lukáš TJ Sokol na Mělníce C 1000 1
2011/2012 9 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1559 Stránský Miloš Sokol Bakov nad Jizerou C 1282 1
2011/2012 8 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1559 Hataj Tomáš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1250 1
2011/2012 6 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1559 Zolman Pavel TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1492 1
2011/2012 3 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1559 Simon Lukáš ŠK Kralupy nad Vltavou C 1546 0
2011/2012 2 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1559 Šulc František Šachklub města Dobrovice D 1454 ½
2011/2012 1 Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1559 Bartoň Václav TJ Neratovice D 1375 ½
2011/2012 10 Karbo Benátky n/Jiz. A 1559 Misař Aleš Sokol Nymburk B 1612 ½
2011/2012 9 Karbo Benátky n/Jiz. A 1559 Mrozinski Libor Spartak Čelákovice A 1351 1
2011/2012 5 Karbo Benátky n/Jiz. A 1559 Jarý Zbyněk Sokol Brandýs n/L A 1273 0
2010/2011 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1556 Stránský Miloš Sokol Bakov n/Jiz C 1288 1
2010/2011 8 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1556 Gruber Tomáš TJ Sokol na Mělníce C 1432 1
2010/2011 7 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1556 Holub Antonín ŠK města Dobrovice F 1329 1
2010/2011 5 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1556 Boček Miloslav TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1393 1
2010/2011 4 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1556 Mrozinski Libor ŠK Spartak Čelakovice A 1312 0
2010/2011 3 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1556 Zimmermann Ladislav ŠK města Dobrovice G 1100 1
2010/2011 1 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1556 Zoufalý Jiří ŠK města Dobrovice E 1564 ½
2010/2011 2 Karbo Benátky n/Jiz. A 1556 ŠK města Dobrovice D 1
2009/2010 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1556 ŠK Joly Lysá n/L. F 1
2009/2010 6 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1556 Rastočný Josef ŠK města Dobrovice C 1
2007/2008 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1549 Vinecký Jiří TJ Sokol Nymburk B 1434 1
2007/2008 8 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1549 Jiras Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1
2007/2008 7 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1549 AŠ Mladá Boleslav C 1
2007/2008 4 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1549 Rádl Josef Sokol Brandýs n/L A 1559 ½
2007/2008 3 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1549 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec n/ČL B 1596 1
2007/2008 8 ŠK Karbo Benátky n/J B 1549 Cvrček Jaroslav Sokol Tišice A 1453 1
2007/2008 6 ŠK Karbo Benátky n/J B 1549 Redek František ŠK města Dobrovic E 1430 0
2007/2008 5 ŠK Karbo Benátky n/J B 1549 Fidler Karel ŠK města Dobrovic C 1489 0
2007/2008 4 ŠK Karbo Benátky n/J B 1549 Tesař Martin Sokol Bakov n/J C 1
2007/2008 2 ŠK Karbo Benátky n/J B 1549 Zámorský Ladislav Sokol na Mělníce B 1489 1
2006/2007 11 ŠK Karbo Benátky C 1540 Zörklerová Eliška SE Ml. Boleslav D 1276 1
2006/2007 10 ŠK Karbo Benátky C 1540 Netuka Petr Joly Lysá E ½
2006/2007 9 ŠK Karbo Benátky C 1540 Jiskra Lubomír ŠK měs.Dobrovice D 1
2006/2007 8 ŠK Karbo Benátky C 1540 Slabý Tomáš AŠ Mladá BoleslavD 1259 1
2006/2007 7 ŠK Karbo Benátky C 1540 Masák Jan ŠK měs.Dobrovice E 1512 ½
2006/2007 6 ŠK Karbo Benátky C 1540 Žáček Zdeněk ŠK Karbo Benátky B 1328 1
2006/2007 5 ŠK Karbo Benátky C 1540 Boček Miloslav Sokol Brandýs B 1358 0
2006/2007 4 ŠK Karbo Benátky C 1540 Marhan Václav DK Emmy Neratovice 1
2006/2007 3 ŠK Karbo Benátky C 1540 Šulc František ŠK měs.Dobrovice C 1546 1
2006/2007 2 ŠK Karbo Benátky C 1540 Matas Stanislav Sokol na Mělníce B 0
2006/2007 1 ŠK Karbo Benátky C 1540 Paldus Jan Sokol Bakov C 1
2006/2007 9 ŠK Karbo Benátky A 1540 Cvrček Josef Sokol Tišice B 1472 1
2006/2007 3 ŠK Karbo Benátky A 1540 Klos Jan Čelakovice A 1
2006/2007 1 ŠK Karbo Benátky A 1540 Boček Miloslav Sokol Brandýs nL A 1358 ½
2005/2006 11 ŠK Karbo Benátky C 1543 Kolář Jiří ŠK Karbo Benátky B 1277 0
2005/2006 10 ŠK Karbo Benátky C 1543 Cvrček Josef Sokol Tišice C 1504 1
2005/2006 9 ŠK Karbo Benátky C 1543 Kán Vojtěch Autoškoda MB C 1298 ½
2005/2006 8 ŠK Karbo Benátky C 1543 Baloghová Darina Sokol Emerge MB D 1
2005/2006 7 ŠK Karbo Benátky C 1543 Niko Viliam ŠK měs.Dobrovice D 1
2005/2006 6 ŠK Karbo Benátky C 1543 Kubíček Petr Sokol Bakov n/J D 1
2005/2006 5 ŠK Karbo Benátky C 1543 HP Neratovice 1
2005/2006 4 ŠK Karbo Benátky C 1543 Bartoš František ŠK měs.Dobrovice E 1330 1
2005/2006 3 ŠK Karbo Benátky C 1543 Kejdana Pavel Brandýs n/L B 1397 1
2004/2005 11 ŠK Karbo Benátky C 1547 Kolář Jiří ŠK Karbo Benátky B 1270 0
2004/2005 10 ŠK Karbo Benátky C 1547 Hanzlík Jiří ŠK měs.Dobrovice D 1407 1
2004/2005 9 ŠK Karbo Benátky C 1547 Weiser Jaromír Sokol Bakov n/J D 1529 1
2004/2005 8 ŠK Karbo Benátky C 1547 Malík Zdeněk Sokol Bakov n/J C 0
2004/2005 7 ŠK Karbo Benátky C 1547 Klimo Karel ŠK měs.Dobrovice C 1496 0
2004/2005 6 ŠK Karbo Benátky C 1547 Růžička Ondřej Sokol Emerge MB D 1
2004/2005 4 ŠK Karbo Benátky C 1547 Bartoš František ŠK měs.Dobrovice E 1347 1
2004/2005 3 ŠK Karbo Benátky C 1547 Kán Vojtěch Autoškoda MB C 1278 1
2003/2004 7 ŠK Karbo Benátky A 1545 Holka Antonín Sokol Emerge MB C 1
2003/2004 5 ŠK Karbo Benátky A 1545 Jech Miloš ŠK měs.Dobrovice A 1624 ½
2003/2004 3 ŠK Karbo Benátky A 1545 Linhart Ondřej Sokol Brandýs A 1
2003/2004 9 ŠK Karbo Benátky C 1545 Sokol Emerge MB D 1
2003/2004 8 ŠK Karbo Benátky C 1545 Hanuš Karel Sokol Nymburk C 1625 0
2003/2004 7 ŠK Karbo Benátky C 1545 Zedníček Stanislav ŠK měs.Dobrovice D 1
2003/2004 5 ŠK Karbo Benátky C 1545 Skupinová Ivana Autoškoda Ml.Bol.C 1
2003/2004 3 ŠK Karbo Benátky C 1545 Valenta Karel ŠK měs.Dobrovice C 1494 1
2003/2004 2 ŠK Karbo Benátky C 1545 Vogl Jan ŠK měs.Dobrovice E 1