Hráč Makalouš Dan

Makalouš Dan

User Pic
Jméno: Makalouš Dan
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1732
Elo mezinárodní: 1742
ID: 38441
FIDE ID: 374571
Rok narození: 1996
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1674 1677 Loubal Pavel Slavia Boskovice "B" 1998 1972 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1674 1677 Helebrand Zdeněk TJ Sloup 0 1755 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1674 1677 Majetič Radim ŠO MKS Vyškov "B" 0 1761 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1674 1677 Plašil Lubomír ŠK Tišnov 1876 1752 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1674 1677 Ochmanský Vojtěch Slavia Boskovice "A" 0 1305 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1674 1677 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec "C" 0 1764 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1674 1677 Ševčík David ŠK Garde Lipovec "B" 1904 1879 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1674 1677 Senáši Martin ASK Blansko 1942 1917 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1508 Ševčík David ŠK Garde Lipovec "B" 1904 1913 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1508 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "C" 1611 1636 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1508 Dvořáková Olga Spartak Adamov "B" 1759 1737 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1508 Zikan Karel ŠK Lipůvka 1718 1697 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1508 Helebrand Zdeněk TJ Sloup 0 1743 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1508 Saida Jan ASK Blansko 0 1815 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1508 Zabloudil Radek MKS Vyškov "B" 1785 1783 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1488 Spěvák Josef Univerzita Brno B 1531 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1488 Pokorný Radovan ŠK Střelice A 1714 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1488 Strnad Ondřej Duras Brno D 1816 1837 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1457 Farář Václav ŠK Střelice A 1781 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1457 Richterová Julie ŠK Kuřim C 1561 1564 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1457 Kadeřábek Pavel Šachy Zastávka 1601 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1431 Dumková Daniela ŠK Kuřim "C" 1637 1761 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1431 Peša Ladislav ŠK Střelice "A" 1970 1908 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1431 Tomíška Miroslav ŠK Duras Královo Pole "D" 1920 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1431 Vávra Michal Moravská Slavia Brno "B" 1975 1956 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1431 Prokeš Karel ŠK Tetčice "B" 1712 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1431 Mazanec Karel ŠK Lokomotiva Brno "D" 1713 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva K 1250 Šťastná Vladimíra ŠK Vinohrady B 1285 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva K 1250 Plch Radim DM Klášterského 1000 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva K 1250 Kleiber Karel ŠK Duras BVK E 1489 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva K 1250 Vojta Jan ŠK Lokomotiva H 1697 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Prášek Ladislav ŠK Tetčice "B" 1618 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Ptáček Patrik Sokol Střelice "C" 1000 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Cik Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1000 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Sádlík Pavel ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1000 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1100 Scheichenost Michal TJ Sokol Postoupky 1532 1574 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1100 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno C 1100 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1100 Vraj Karel Sokol Hošťálková 1377 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1100 Bierská Adéla Zbrojovka Vsetín 1100 1 soutěž