Hráč Krejčok Tobiáš

Krejčok Tobiáš

User Pic
Jméno: Krejčok Tobiáš
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1725
Elo mezinárodní: 1803
ID: 40675
FIDE ID: 387380
Rok narození: 2004
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek C 1803 1716 Kovář Matěj TJ Sokol Ústí 1482 1607 1
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek C 1803 1716 Černý Michal ŠK Zlín-Malenovice 1601 1589 1
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek C 1801 1716 Habinová Alice ŠK Kuřim B 1462 1536 1
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek C 1801 1716 Petříček Lukáš ŠK Kuřim A 1801 1858 0
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1763 1711 Kopec Ladislav TJ Ostrava 1749 1684 ½
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1763 1711 Chwistek Karel TJ Lokomotiva Krnov 2051 1991 0
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1821 1711 Gregůrková Nikola Agentura 64 Grygov 1579 1625 1
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1821 1711 Vávra Jan ŠK Staré Město "B" 1399 1367 ½
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1649 1639 Targosz Jiří SK Slavia Orlová "B" 1427 1458 1
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1649 1639 Kovář Matěj TJ Sokol Ústí 1447 1485 1
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1649 1639 Dvořák Martin ŠK Zbrojovka Vsetín 1404 1357 ½
2017/2018 13 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1821 1711 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá "B" 1799 1788 1
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1801 1711 Grepl Lukáš Sokol Brušperk "B" 1911 1847 1
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1801 1711 Kobielusz Dominik TŽ Třinec "D" 0 1259 1
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1763 1711 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "C" 1883 1872 ½
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1821 1711 Vlášek Roman TJ Sokol Lhotka 1844 2061 0
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1763 1711 Hudziec Bronislav TJ Vendryně 1765 1801 0
2016/2017 10 BŠŠ F-M "E" 1698 1751 Lipus Petr TŽ Třinec "D" 1000 1
2016/2017 7 BŠŠ F-M "E" 1698 1751 Bok Zdeněk Sokol Dobrá "B" 1604 1596 ½
2016/2017 5 BŠŠ F-M "E" 1698 1751 Kočí Tomáš ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1682 1702 0
2016/2017 4 BŠŠ F-M "E" 1698 1751 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec "C" 2011 2017 0
2016/2017 3 BŠŠ F-M "E" 1698 1751 Zeman Stanislav TJ Sokol Lhotka 0
2016/2017 1 BŠŠ F-M "E" 1698 1751 Rechtenberg Karel BŠŠ F-M "F" 1852 1842 0
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1698 1751 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny 1938 1923 0
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1698 1751 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1815 1902 0
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1698 1751 Šachy Hošťálková 1
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1698 1751 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1815 1902 0
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1698 1751 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 1
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1698 1751 Horák Jan TJ Štefanydes Polička 1526 1457 0
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1698 1751 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny 1938 1923 0
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1698 1751 Kocí Tereza ŠK AD Jičín 1544 1679 1
2015/2016 10 Beskydská šachová škola "F" 1698 1751 Čubok Milan TJ Dobratice "A" 1812 1835 ½
2015/2016 9 Beskydská šachová škola "F" 1698 1751 Lipus Petr TŽ Třinec "D" 1000 1
2015/2016 7 Beskydská šachová škola "F" 1698 1751 Carbol Otmar Sokol Dobrá "C" 1607 1672 1
2015/2016 2 Beskydská šachová škola "F" 1698 1751 Golasovský Jaroslav TJ Dobratice "B" 1566 1
2015/2016 1 Beskydská šachová škola "F" 1698 1751 Čech Jan Beskydská šachová škola "E" 1701 1727 ½
2015/2016 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1698 1751 Ret Adam Josef 2222 ŠK Polabiny B 1430 1390 1
2015/2016 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1698 1751 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny A 1830 1825 1
2015/2016 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1698 1751 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno 1634 1607 1
2015/2016 7 Beskydská šachová škola FM B 1698 1751 Kopec Ladislav OŠŠ TJ Ostrava 1631 1679 ½
2015/2016 6 Beskydská šachová škola FM B 1698 1751 Očko Dominik Interchess FM 1610 1580 ½
2015/2016 5 Beskydská šachová škola FM B 1698 1751 Bierská Adéla TJ Zbrojovka Vsetín 1588 1653 1
2015/2016 4 Beskydská šachová škola FM B 1698 1751 Vraj Ondřej Sokol Hošťálková 1697 1777 0
2015/2016 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1698 1751 Němcová Kamila PROMAT OAZA Praha 1828 1739 1
2015/2016 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1698 1751 Koucha Maryam Amina Šachklub Sokol Klatovy 1538 1521 1
2015/2016 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1698 1751 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim 1828 1781 ½
2015/2016 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1698 1751 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny A 1830 1825 1
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1602 1594 Pazdziora Tadeusz SK Stonava 1758 1762 1
2014/2015 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1602 1594 Izakovič Petr TJ Slovan Havířov "B" 1650 1
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1602 1594 Havlík Vlastimil OS Rychvald "A" 1774 1807 0
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1602 1594 Drbůl Pavel Baník Havířov "C" 1933 1926 ½
2014/2015 9 Beskydská šachová škola "F" 1602 1594 Kluz Miroslav TŽ Třinec "D" 1456 1
2014/2015 11 Beskydská šachová škola FM B 1602 1594 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "C" 1368 1
2014/2015 10 Beskydská šachová škola FM B 1602 1594 Zajíček Tomáš A64 Grygov 1841 1951 0
2014/2015 9 Beskydská šachová škola FM B 1602 1594 Richterová Julie ŠK Kuřim 1561 1564 1
2014/2015 8 Beskydská šachová škola FM B 1602 1594 Zavadil Matyáš ŠK Duras BVK Brno "B" 1526 1613 1
2014/2015 7 Beskydská šachová škola FM B 1602 1594 Vraj Karel Sokol Hošťálková 1680 1767 0
2014/2015 6 Beskydská šachová škola FM B 1602 1594 Hronek Martin ŠK Staré Město "B" 1674 1698 ½
2014/2015 2 Beskydská šachová škola FM B 1602 1594 Gemsa Pavel OŠŠ TJ Ostrava 1722 1845 0
2014/2015 1 Beskydská šachová škola FM B 1602 1594 Lojek Marek SK Slavia Orlová "B" 1924 1838 0
2013/2014 11 BŠŠ F-M "F" 1250 Halamíček Radek BŠŠ F-M "H" 1495 1647 1
2013/2014 6 BŠŠ F-M "F" 1250 Kowolowski Vít ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1688 0