Hráč Richter Rudolf

Richter Rudolf

User Pic
Jméno: Richter Rudolf
Oddíl: TJ Náměšť n/Oslavou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1690
Elo mezinárodní: 1568
ID: 40765
FIDE ID: 384470
Rok narození: 2006
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 TJ Slovan Ivančice 1530 1545 Mazanec Karel ŠK Lokomotiva Brno C 1581 1616 1
2019/2020 8 TJ Slovan Ivančice 1530 1545 Brychta Jan VSK Universita Brno B 1494 1688 0
2019/2020 7 TJ Slovan Ivančice 1515 1545 Kříž Tomáš ŠK Kuřim C 1808 1841 0
2019/2020 4 TJ Slovan Ivančice 1512 1500 Menčík Pavel ŠK Bystrc Oilers 1853 1872 1
2019/2020 3 TJ Slovan Ivančice 1512 1500 Moulis Rudolf ŠK Duras BVK C 0 1917 0
2019/2020 2 TJ Slovan Ivančice 1512 1500 Dolejš Radek Optika Medek TJ Hodonice 0 1442 1
2019/2020 1 TJ Slovan Ivančice 1493 1500 Halbrštat Petr TJ Znojmo B 1558 1663 1
2019/2020 11 TJ Náměšť n/Oslavou 1575 1545 Novotný Ondřej TJ CHS Chotěboř 1907 1852 0
2019/2020 10 TJ Náměšť n/Oslavou 1575 1545 Voříšková Anna ŠŠPM Lipky HK 1807 1831 0
2019/2020 9 TJ Náměšť n/Oslavou 1575 1545 Ďuriančík Michal TJ Lanškroun 1637 1652 0
2019/2020 8 TJ Náměšť n/Oslavou 1575 1545 Till Václav Region Panda 1622 1601 1
2019/2020 7 TJ Náměšť n/Oslavou 1515 1545 Zeman Daniel TJ Štefanydes Polička 1856 1756 ½
2019/2020 6 TJ Náměšť n/Oslavou 1531 1500 Kříž Tomáš ŠK Kuřim 1814 1876 ½
2019/2020 5 TJ Náměšť n/Oslavou 1531 1500 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno 1727 1854 0
2019/2020 4 TJ Náměšť n/Oslavou 1493 1500 Lang Šimon ŠK Světlá nad Sázavou 1659 1724 1
2019/2020 3 TJ Náměšť n/Oslavou 1493 1500 Sucharda Tomáš ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1975 1948 0
2019/2020 2 TJ Náměšť n/Oslavou 1493 1500 Rybáček Lukáš ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové 1780 1724 0
2019/2020 1 TJ Náměšť n/Oslavou 1493 1500 Stoček Martin 2222 ŠK Polabiny C 1726 1732 0
2019/2020 6 TJ Náměšť nad Oslavou B 1515 1545 Blažek Tomáš ŠO TJ Sokol Oudoleň 0 1273 1
2019/2020 3 TJ Náměšť nad Oslavou B 1512 1500 Krondráf Karel ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2170 2195 0
2019/2020 9 Náměšť nad Oslavou A 1530 1545 Mottl Jan ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1584 1592 ½
2019/2020 8 Náměšť nad Oslavou A 1530 1545 Slavík Pavel Spartak Pelhřimov A 1616 1656 1
2019/2020 4 Náměšť nad Oslavou A 1531 1500 Čížek Jan ŠK Světlá nad Sázavou A 1547 1613 0
2019/2020 2 Náměšť nad Oslavou A 1512 1500 Zadina Vít ŠK TJ Jiskra Humpolec A 0 1540 1
2018/2019 11 ŠK Kuřim B 1423 1499 Šlachta Jan TJ Lokomotiva Krnov 1438 1342 1
2018/2019 10 ŠK Kuřim B 1423 1499 Oborný Stanislav TJ Ostrava 1203 1315 ½
2018/2019 9 ŠK Kuřim B 1423 1499 Londin Martin SK Prostějov 1339 1460 1
2018/2019 8 ŠK Kuřim B 1423 1499 Lapčík Roman ŠK Staré Město B 1265 1327 0
2018/2019 7 ŠK Kuřim B 1480 1499 Vařecha Vojtěch ŠK Kuřim C 1127 1183 1
2018/2019 6 ŠK Kuřim B 1480 1499 Tajovský Matěj ŠK Duras BVK Královo Pole 1804 1771 0
2018/2019 5 ŠK Kuřim B 1486 1564 Hobza Vojtěch ŠK Zlín-Malenovice 1280 1257 ½
2018/2019 4 ŠK Kuřim B 1486 1564 Brückmann Jan Gregor SK Slavia Orlová B 1184 1386 1
2018/2019 3 ŠK Kuřim B 1479 1564 Bjolek Jan BŠŠ Frýdek-Místek C 1276 1276 ½
2018/2019 2 ŠK Kuřim B 1479 1564 Randus Antonín TJ Sokol Ústí 1327 1518 1
2018/2019 11 TJ Namest n/Oslavou 1423 1499 Kureš Michael Lokomotiva Brno 1917 1873 ½
2018/2019 9 TJ Namest n/Oslavou 1421 1499 Ciešlak Leszek Caissa Pivovar Dalesice 1857 1864 0
2018/2019 8 TJ Namest n/Oslavou 1421 1499 Joukl Martin Rapid Pardubice 1513 1519 ½
2018/2019 7 TJ Namest n/Oslavou 1480 1499 Stehlík Jiří Sokol Kolin 1972 1948 0
2018/2019 6 TJ Namest n/Oslavou 1480 1499 Skála Jaromír TJ Sparta Kutna Hora 1909 1911 ½
2018/2019 4 TJ Namest n/Oslavou 1486 1564 Zeman Daniel SK Vysoke Myto 1847 1727 0
2018/2019 1 TJ Namest n/Oslavou 1479 1564 Suchomelová Simona TJ CHS Chotebor 1966 1973 ½
2018/2019 5 Ratíškovice 1486 1564 Němeček Jaroslav Poštorná B 0 1450 ½
2018/2019 3 Ratíškovice 1491 1564 Březovský Richard Prušánky D 0 1586 ½
2018/2019 2 Ratíškovice 1491 1564 Chrbolka Jaroslav Vacenovice C 0 1470 1
2017/2018 6 Ratíškovice 1422 1401 Kořínek Vladimír Ježov 0 1555 1
2017/2018 7 ŠK Kuřim B 1378 1401 Zavadil Matyáš ŠK Duras BVK Královo Pole 1529 1508 0
2017/2018 4 ŠK Kuřim B 1360 1491 Jun Robert TJ CHS Chotěboř 1240 1192 1
2017/2018 3 ŠK Kuřim B 1360 1491 Cibulka Josef ŠŠPM Lipky HK 1564 1599 0
2017/2018 2 ŠK Kuřim B 1360 1491 Zeman Daniel TJ Štefanydes Polička 1683 1669 0
2017/2018 1 ŠK Kuřim B 1360 1491 Kalousová Julie ŠKM TJ Lanškroun 1324 1360 ½
2017/2018 6 Ratíškovice 1378 1401 Strnad Jakub Kyjov B 0 1348 0
2017/2018 4 Ratíškovice 1422 1401 Bartošek Pavel Strážnice B 0 1477 1
2017/2018 3 Ratíškovice 1422 1401 Bačík Michal Veselí C 0 1493 0
2017/2018 1 Ratíškovice 1360 1491 Kořínek Vladimír Ježov 0 1555 1
2015/2016 9 ŠK Kuřim "B" 1076 1193 Miklosz Michael OŠŠ TJ Ostrava 1384 1222 1
2015/2016 8 ŠK Kuřim "B" 1076 1193 Berezjuk Rostislav Interchess FM 1606 1574 1
2015/2016 7 ŠK Kuřim "B" 1076 1193 Šobáň Jan A64 Grygov 1275 1524 1
2015/2016 6 ŠK Kuřim "B" 1076 1193 Zelnitius Albert ŠK Staré Město "B" 1487 1400 0
2015/2016 3 ŠK Kuřim "B" 1076 1193 Svoboda Filip ŠK Kuřim "A" 1429 1537 1
2015/2016 2 ŠK Kuřim "B" 1076 1193 Odstrčil Lukáš Beskydská šachová škola FM C 1572 1473 ½
2015/2016 1 ŠK Kuřim "B" 1076 1193 Stalmach Richard Beskydská šachová škola FM B 1665 1667 0
2015/2016 3 Šachy Zastávka "B" 1076 1193 Jahn Filip ŠK Kuřim "G" 1257 0
2015/2016 2 Šachy Zastávka "B" 1076 1193 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1578 0
2015/2016 1 Šachy Zastávka "B" 1076 1193 Karber Jan Šachy Zastávka "A" 1571 0
2014/2015 9 Šachy Zastávka 1053 1108 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1
2014/2015 8 Šachy Zastávka 1053 1108 ŠK Veselí nad Moravou 1
2014/2015 7 Šachy Zastávka 1053 1108 Boček Adam ŠK Kuřim "D" 1100 ½
2014/2015 6 Šachy Zastávka 1053 1108 Matula Jakub ŠK Kuřim "C" 1028 1
2014/2015 5 Šachy Zastávka 1053 1108 Petříček Lukáš ŠK Kuřim "B" 1128 0
2014/2015 4 Šachy Zastávka 1053 1108 Pařízek Vít ŠK Lokomotiva Brno "D" 1180 ½
2014/2015 3 Šachy Zastávka 1053 1108 Kunc Václav Makkabi Boskovice 1000 1
2014/2015 2 Šachy Zastávka 1053 1108 Boba Tomáš ŠK Svornost Rousínovec 1000 1
2014/2015 1 Šachy Zastávka 1053 1108 Vavřínková Marie ŠK Lokomotiva Brno "H" 1000 1
2014/2015 8 Šachy Zastávka 1053 1108 Urbanec Vladimír ŠK Střelice A 1481 1553 0
2014/2015 14 Šachy Zastávka "B" 1053 1108 Tancerová Marie ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1348 0
2014/2015 13 Šachy Zastávka "B" 1053 1108 Jelínek Vít ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 1156 0
2014/2015 7 Šachy Zastávka "B" 1053 1108 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno "K" 1399 1450 1
2014/2015 5 Šachy Zastávka "B" 1053 1108 Němec Jakub ŠK Kuřim "E" 1523 1423 0
2014/2015 4 Šachy Zastávka "B" 1053 1108 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1599 ½
2014/2015 3 Šachy Zastávka "B" 1053 1108 Matula Pavel ŠK Kuřim "D" 1319 0
2013/2014 7 Šachy Zastávka 1100 Blaha Pavel Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice A 1000 0
2013/2014 6 Šachy Zastávka 1100 Zemánek Dominik Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice B 1000 1
2013/2014 5 Šachy Zastávka 1100 Chelík Andreas Sportovní klub Vyškov A 1100 0
2013/2014 4 Šachy Zastávka 1100 Dvořák Jakub ŠK Veselí nad Moravou 1100 0
2013/2014 1 Šachy Zastávka 1100 Štoudek Michal Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 1250 0
2013/2014 6 Šachy Zastávka 1100 Hajn Patrik Šachový klub Lokomotiva Brno C 1100 1
2013/2014 4 Šachy Zastávka 1100 Rejzek Leoš SPgŠ+G Znojmo 1000 0
2013/2014 1 Šachy Zastávka 1100 Štoudek Michal Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 1250 0