Hráč Kučera Tomáš

Kučera Tomáš

User Pic
Jméno: Kučera Tomáš
Oddíl: TJ Tatran Podbořany z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1640
Elo mezinárodní: 0
ID: 11828
FIDE ID: 343102
Rok narození: 1977
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2009/2010 7 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1660 Písek Karel ŠK Most "B" 1522 0
2009/2010 6 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1660 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1859 0
2009/2010 5 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1660 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 1774 0
2009/2010 4 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1660 Brázda Antonín ŠK Union Louny "B" 1759 1
2009/2010 3 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1660 Rödl Martin DDM Most "A" 1969 0
2009/2010 2 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1660 Wirkner František TJ Klášterec nad Ohří "A" 1728 0
2009/2010 1 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1660 Lausmann Kurt ŠK Střelnice Kadaň "B" 1753 0
2008/2009 9 TJ Tatran Podbořany"A" 1632 Vydra Jaroslav Sj.Litoměřice"B" 1574 1
2008/2009 3 TJ Tatran Podbořany"A" 1632 Carboch Ladislav ŠK Sp.Ústí"C" 1726 1
2008/2009 9 Tatran Podbořany"B" 1632 Lozinčák Tomáš ŠK Most"B" 1250 1
2008/2009 8 Tatran Podbořany"B" 1632 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"B" 1977 ½
2008/2009 7 Tatran Podbořany"B" 1632 Anh La Tuan Slovan Jirkov"B" 1699 1
2008/2009 6 Tatran Podbořany"B" 1632 Kalužný Michal TJ Sokol Údlice"B" 1630 0
2008/2009 5 Tatran Podbořany"B" 1632 Císař Jiří TK Klášterec n.O."A" 1891 0
2008/2009 4 Tatran Podbořany"B" 1632 Kadlec Daniel ŠK Most"C" 1250 1
2008/2009 3 Tatran Podbořany"B" 1632 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice"C" 1612 ½
2008/2009 2 Tatran Podbořany"B" 1632 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice"A" 1883 0
2008/2009 1 Tatran Podbořany"B" 1632 Smarkoň Antonín Magic Žatec"A" 1716 1
2007/2008 11 ŠO TJ Tatran Podbořany A 1618 Papay Jindřich SK Děčín A 2048 0
2007/2008 5 ŠO TJ Tatran Podbořany A 1618 Pekař František SK Děčín B 1830 0
2007/2008 9 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1618 Fryček David ŠK Most B 1100 1
2007/2008 8 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1618 Salaba Václav TJ Sokol Údlice A 1744 ½
2007/2008 7 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1618 Zmeškal Stanislav TJ Sokol Údlice B 1646 1
2007/2008 6 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1618 Matoušek Josef Magik Žatec A 1555 1
2007/2008 5 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1618 Jarina Ladislav ŠK Union Louny B 1700 0
2007/2008 4 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1618 Liška Jiří Ing. ŠK Merkur Kadaň A 1903 1
2007/2008 3 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1618 Kadlec Daniel ŠK Most C 1100 1
2007/2008 1 ŠO TJ Tatran Podbořany B 1618 Gruss Petr TJ Klášterec n.O. A 1632 0
2006/2007 1 TJ Tatran Podbořany B 1611 Horečný Jarmil TJ Klášterec n.O. B 1582 1
2006/2007 5 Tatran Podbořany 1611 Matas Jiří Magic Žatec B 1
2005/2006 9 TJ T. PODBOŘANYA"" 1588 Písek Karel TJ LOKO MOSTD"" 1477 1
2005/2006 7 TJ T. PODBOŘANYA"" 1588 Gruss Petr TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1616 0
2005/2006 6 TJ T. PODBOŘANYA"" 1588 Lasík Petr KC KAS. BÍLINAA"" 1500 1
2005/2006 5 TJ T. PODBOŘANYA"" 1588 Horák Petr ŠK MAGIC ŽATECA"" 1655 1
2005/2006 3 TJ T. PODBOŘANYA"" 1588 Bidovský Petr ŠK UNION LOUNYC"" 1682 0
2005/2006 2 TJ T. PODBOŘANYA"" 1588 Diviš Jiří ŠK STROP. OSEKA"" 1479 1
2005/2006 9 TJ TAT. PODB.B"" 1588 Kovář Jan TJ SOKOL ÚDLICED"" 1415 1
2005/2006 7 TJ TAT. PODB.B"" 1588 Matoušek Josef ŠK MAGIC ŽATECB"" 1546 ½
2005/2006 6 TJ TAT. PODB.B"" 1588 Jedlička Jiří ŠK UNION LOUNYD"" 1609 1
2005/2006 3 TJ TAT. PODB.B"" 1588 Stuchlý Jaroslav TJ SLOV. JIRKOVB"" 0
2005/2006 2 TJ TAT. PODB.B"" 1588 Šimána Jaroslav ŠK MERKUR KADAŇB"" 1665 1
2005/2006 1 TJ TAT. PODB.B"" 1588 Valtl Jiří TJ SOKOL ÚDLICEC"" 1469 0
2004/2005 10 TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1570 Horečný Jarmil TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "B" 1638 1
2004/2005 9 TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1570 Pravda David TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "C" 1333 1
2004/2005 9 TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 1570 Perný Emil SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1545 1
2003/2004 9 TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1568 Vyskočil Zdeněk TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1657 1
2003/2004 8 TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1568 Hladík Vladimír TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1669 0
2003/2004 5 TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1568 Hořan Tomáš TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1792 0
2003/2004 4 TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1568 Beneš Štěpán ŠK MAGIC ŽATEC B 1434 1
2003/2004 3 TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1568 Brázda Antonín ŠK UNION LOUNY B 1752 0