Hráč Vytlačil Václav

Vytlačil Václav

User Pic
Jméno: Vytlačil Václav
Oddíl: Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1655
Elo mezinárodní: 1637
ID: 45250
FIDE ID: 23710314
Rok narození: 1942
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 ŠK Lomnice nad Popelkou 1670 1654 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové B 1858 1883 0 soutěž
2019/2020 10 ŠK Lomnice nad Popelkou 1670 1654 Staňková Radka TJ Jiskra Jaroměř 1890 1874 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Lomnice nad Popelkou 1647 1654 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1720 1738 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Lomnice nad Popelkou 1647 1654 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové nad Labem 1847 1834 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Lomnice nad Popelkou 1647 1654 Kuta Jiří Sokol Hradec Králové 1663 1602 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Lomnice nad Popelkou 1667 1654 Mareš Ilja DDM Třebechovice pod Orebem 1725 1719 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Lomnice nad Popelkou 1667 1628 Matouš Bedřich TJ CIS Lázně Bělohrad 1857 1840 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Lomnice nad Popelkou 1634 1628 Vancl Ladislav TJ Spartak Plchot Vrchlabí 1589 1602 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Lomnice nad Popelkou 1645 1628 Vítová Anna ŠK Lípa B 1935 1863 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Lomnice nad Popelkou 1645 1628 Stejskal Michal TJ Jiskra Hořice 1659 1713 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Lomnice nad Popelkou 1640 1628 Rychna Lukáš Šachový klub Jičín B 1972 1956 ½ soutěž
2019/2020 9 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1647 1654 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí B 1907 1908 ½ soutěž
2019/2020 8 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1647 1654 Volf Michal TJ Dvůr Králové nad Labem B 1616 1625 ½ soutěž
2019/2020 7 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1667 1654 Míl Jan TJ Lokomotiva Trutnov 1679 1721 0 soutěž
2019/2020 6 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1667 1654 Vaníček Lukáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1784 1774 0 soutěž
2019/2020 5 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1634 1628 Zelbová Lada ŠK Lípa E - ORTEX 1612 1741 1 soutěž
2019/2020 4 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1645 1628 Nedbal Rudolf Šachový klub Jičín C 1808 1844 1 soutěž
2019/2020 3 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1645 1628 Rokoš Filip Šachový klub Lípa C 2005 2096 0 soutěž
2019/2020 2 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1645 1628 Rybáček Lukáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1796 1724 0 soutěž
2019/2020 1 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1640 1628 Voříšková Anna ŠŠPM Lipky HK 1960 1902 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Lomnice n.P. 1637 1577 Winter Ondřej ŠK Lípa B 1700 1554 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Lomnice n.P. 1655 1577 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové C 1702 1761 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Lomnice n.P. 1655 1577 Till Václav Panda Rychnov n.K. B 1522 1388 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Lomnice n.P. 1628 1577 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n.L. 1705 1710 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Lomnice n.P. 1628 1577 Kracík Martin DDM Třebechovice p.O. 1785 1785 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Lomnice n.P. 1560 1577 Kubeček Stanislav TJ Hronov 1734 1681 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Lomnice n.P. 1560 1577 Kulhánek Jáchym TJ Jiskra Hořice 1626 1605 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Lomnice n.P. 1507 1565 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín B 1703 1734 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Lomnice n.P. 1507 1565 Doubek Petr TJ Jiskra Jaroměř 0 1875 0 soutěž
2018/2019 11 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1655 1577 Drahotský Luboš Šachový klub Sobotka 1854 1859 0 soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1655 1577 Tichý Jaroslav TJ Nová Paka 1417 1417 1 soutěž
2018/2019 9 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1628 1577 Zákoucký Otto ŠK AD Jičín C 1627 1582 1 soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1628 1577 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX Hradec Králové 1637 1677 1 soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1560 1577 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1705 1710 1 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1560 1577 Harantík Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1699 1639 1 soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1542 1565 Lelek Petr TJ CIS Lázně Bělohrad 1801 1844 1 soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1542 1565 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov 1642 1610 0 soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1507 1565 Charvát Václav Šachový klub Lípa C 1729 1709 ½ soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1507 1565 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1786 1762 1 soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1513 1565 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí B 1804 1778 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Lomnice n/Pop.B 1551 1543 Skopeček Jan ŠK Jilemnice 0 1591 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Lomnice n/Pop.B 1551 1543 Hejn Petr ŠK Sobotka B 0 1439 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Lomnice n/Pop.B 1551 1543 Mareš Štěpán LOKO Trutnov B 1591 1593 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Lomnice n/Pop.B 1551 1543 Matras Vojtěch TJ Tatran Hostinné 1702 1698 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Lomnice n/Pop.B 1551 1543 Rýdl Jan ŠK AD Jičín D 1468 1523 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Lomnice n/Pop.B 1551 1543 Horáček Jiří TJ Sokol Lužany 0 1575 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Lomnice n/Pop.B 1551 1543 Míl Jan LOKO Trutnov A 1701 1739 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Lomnice n/Pop.B 1551 1543 Machovec Luboš TJ SKP Valdice B 1495 1508 1 soutěž
2017/2018 11 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1551 1543 Vancl Ladislav TJ Spartak Vrchlabí B 1610 1634 1 soutěž
2017/2018 2 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1551 1543 Petrlík Milan TJ SKP Valdice 1449 1426 1 soutěž
2017/2018 1 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1532 1532 Langr Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1509 1529 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Lomnice n/P. B 1000 Horáček Jiří ŠO TJ Lužany 1587 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK Lomnice n/P. B 1000 Šindelář Luděk ŠK Jilemnice 1688 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Lomnice n/P. B 1000 Novotný Jiří TJ Hostinné B 1239 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Lomnice n/P. B 1000 Geissel Josef TJ Nová Paka 1704 1754 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Lomnice n/P. B 1000 Zejbrlík Roman ŠK Sobotka B 1600 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Lomnice n/P. B 1000 Harantík Josef LOKO Trutnov C 1682 1646 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Lomnice n/P. B 1000 Chára Martin TJ Hostinné A 1362 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Lomnice n/P. B 1000 Hanč Pavel TJ Skl.Vrchlabí C 1000 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Lomnice n/P. B 1000 Chalupa Vladislav ŠK AD Jičín G 1741 1738 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Lomnice n/P. B 1000 Dušek Jiří LOKO Trutnov B 1473 1 soutěž
2016/2017 11 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1000 Zákoucký Otto ŠK AD Jičín F 1603 1 soutěž
2016/2017 9 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1000 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1 soutěž
2016/2017 4 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1000 Sládek Jaroslav TJ SKP Valdice 1635 1658 1 soutěž
2015/2016 11 TJ Lomnice n/Pop. B 1000 Čerych Petr ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1243 1 soutěž
2015/2016 10 TJ Lomnice n/Pop. B 1000 Urban Alan Lokomotiva Trutnov B 1282 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Lomnice n/Pop. B 1000 Sukup Ladislav TJ Tatran Hostinné 1463 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Lomnice n/Pop. B 1000 Skopeček Jan Šachklub Jilemnice 1580 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Lomnice n/Pop. B 1000 Mach Ladislav ŠO TJ Sokol Lužany 1570 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Lomnice n/Pop. B 1000 Urbanec Jaromír TJ Nová Paka 1455 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Lomnice n/Pop. B 1000 Matyáš Matěj ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1000 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Lomnice n/Pop. B 1000 Scharfen Jan Lokomotiva Trutnov C 1474 1 soutěž