Hráč Vytlačil Václav

Vytlačil Václav

User Pic
Jméno: Vytlačil Václav
Oddíl: Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1610
Elo mezinárodní: 1640
ID: 45250
FIDE ID: 23710314
Rok narození: 1942
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Lomnice n.P. 1637 1577 Winter Ondřej ŠK Lípa B 1700 1554 ½
2018/2019 10 ŠK Lomnice n.P. 1655 1577 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové C 1702 1761 0
2018/2019 9 ŠK Lomnice n.P. 1655 1577 Till Václav Panda Rychnov n.K. B 1522 1388 0
2018/2019 8 ŠK Lomnice n.P. 1628 1577 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n.L. 1705 1710 0
2018/2019 7 ŠK Lomnice n.P. 1628 1577 Kracík Martin DDM Třebechovice p.O. 1785 1785 1
2018/2019 6 ŠK Lomnice n.P. 1560 1577 Kubeček Stanislav TJ Hronov 1734 1681 0
2018/2019 5 ŠK Lomnice n.P. 1560 1577 Kulhánek Jáchym TJ Jiskra Hořice 1626 1605 1
2018/2019 3 ŠK Lomnice n.P. 1507 1565 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín B 1703 1734 0
2018/2019 2 ŠK Lomnice n.P. 1507 1565 Doubek Petr TJ Jiskra Jaroměř 0 1875 0
2018/2019 11 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1655 1577 Drahotský Luboš Šachový klub Sobotka 1854 1859 0
2018/2019 10 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1655 1577 Tichý Jaroslav TJ Nová Paka 1417 1417 1
2018/2019 9 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1628 1577 Zákoucký Otto ŠK AD Jičín C 1627 1582 1
2018/2019 8 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1628 1577 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX Hradec Králové 1637 1677 1
2018/2019 7 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1560 1577 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1705 1710 1
2018/2019 6 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1560 1577 Harantík Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1699 1639 1
2018/2019 5 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1542 1565 Lelek Petr TJ CIS Lázně Bělohrad 1801 1844 1
2018/2019 4 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1542 1565 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov 1642 1610 0
2018/2019 3 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1507 1565 Charvát Václav Šachový klub Lípa C 1729 1709 ½
2018/2019 2 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1507 1565 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1786 1762 1
2018/2019 1 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1513 1565 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí B 1804 1778 0
2017/2018 9 ŠK Lomnice n/Pop.B 1551 1543 Skopeček Jan ŠK Jilemnice 0 1591 1
2017/2018 8 ŠK Lomnice n/Pop.B 1551 1543 Hejn Petr ŠK Sobotka B 0 1439 1
2017/2018 7 ŠK Lomnice n/Pop.B 1551 1543 Mareš Štěpán LOKO Trutnov B 1591 1593 1
2017/2018 6 ŠK Lomnice n/Pop.B 1551 1543 Matras Vojtěch TJ Tatran Hostinné 1702 1698 ½
2017/2018 5 ŠK Lomnice n/Pop.B 1551 1543 Rýdl Jan ŠK AD Jičín D 1468 1523 0
2017/2018 4 ŠK Lomnice n/Pop.B 1551 1543 Horáček Jiří TJ Sokol Lužany 0 1575 0
2017/2018 3 ŠK Lomnice n/Pop.B 1551 1543 Míl Jan LOKO Trutnov A 1701 1739 1
2017/2018 2 ŠK Lomnice n/Pop.B 1551 1543 Machovec Luboš TJ SKP Valdice B 1495 1508 1
2017/2018 11 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1551 1543 Vancl Ladislav TJ Spartak Vrchlabí B 1610 1634 1
2017/2018 2 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1551 1543 Petrlík Milan TJ SKP Valdice 1449 1426 1
2017/2018 1 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1532 1532 Langr Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1509 1529 1
2016/2017 11 ŠK Lomnice n/P. B 1000 Horáček Jiří ŠO TJ Lužany 1587 0
2016/2017 10 ŠK Lomnice n/P. B 1000 Šindelář Luděk ŠK Jilemnice 1688 ½
2016/2017 9 ŠK Lomnice n/P. B 1000 Novotný Jiří TJ Hostinné B 1239 1
2016/2017 8 ŠK Lomnice n/P. B 1000 Geissel Josef TJ Nová Paka 1704 1754 1
2016/2017 7 ŠK Lomnice n/P. B 1000 Zejbrlík Roman ŠK Sobotka B 1600 1
2016/2017 6 ŠK Lomnice n/P. B 1000 Harantík Josef LOKO Trutnov C 1682 1646 ½
2016/2017 5 ŠK Lomnice n/P. B 1000 Chára Martin TJ Hostinné A 1362 1
2016/2017 4 ŠK Lomnice n/P. B 1000 Hanč Pavel TJ Skl.Vrchlabí C 1000 1
2016/2017 3 ŠK Lomnice n/P. B 1000 Chalupa Vladislav ŠK AD Jičín G 1741 1738 ½
2016/2017 1 ŠK Lomnice n/P. B 1000 Dušek Jiří LOKO Trutnov B 1473 1
2016/2017 11 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1000 Zákoucký Otto ŠK AD Jičín F 1603 1
2016/2017 9 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1000 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1
2016/2017 4 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1000 Sládek Jaroslav TJ SKP Valdice 1635 1658 1
2015/2016 11 TJ Lomnice n/Pop. B 1000 Čerych Petr ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1243 1
2015/2016 10 TJ Lomnice n/Pop. B 1000 Urban Alan Lokomotiva Trutnov B 1282 1
2015/2016 9 TJ Lomnice n/Pop. B 1000 Sukup Ladislav TJ Tatran Hostinné 1463 ½
2015/2016 8 TJ Lomnice n/Pop. B 1000 Skopeček Jan Šachklub Jilemnice 1580 0
2015/2016 7 TJ Lomnice n/Pop. B 1000 Mach Ladislav ŠO TJ Sokol Lužany 1570 1
2015/2016 6 TJ Lomnice n/Pop. B 1000 Urbanec Jaromír TJ Nová Paka 1455 1
2015/2016 5 TJ Lomnice n/Pop. B 1000 Matyáš Matěj ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1000 1
2015/2016 4 TJ Lomnice n/Pop. B 1000 Scharfen Jan Lokomotiva Trutnov C 1474 1