Hráč Dvořák Zdeněk

Dvořák Zdeněk

User Pic
Jméno: Dvořák Zdeněk
Oddíl: ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1443
Elo mezinárodní: 1453
ID: 4773
FIDE ID: 380202
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 DDM Třebechovice pod Orebem B 1449 1441 Till Václav Panda Rychnov nad Kněžnou C 1522 1388 ½
2018/2019 8 DDM Třebechovice pod Orebem B 1436 1441 Cerha Petr Niki TJ Náchod B 1709 1684 ½
2018/2019 7 DDM Třebechovice pod Orebem B 1448 1441 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1698 1700 0
2018/2019 6 DDM Třebechovice pod Orebem B 1448 1441 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1817 1827 0
2018/2019 5 DDM Třebechovice pod Orebem B 1460 1441 Dedek Jan ŠŠPM Lipky HK A 1602 1630 0
2018/2019 3 DDM Třebechovice pod Orebem B 1432 1441 Winter Ondřej Sokol Hradec Králové A 1593 1616 1
2017/2018 9 DDM Třebechovice pod Orebem C 1432 1443 Kačírek Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou C 1456 1565 0
2017/2018 7 DDM Třebechovice pod Orebem C 1432 1443 Vacek Jaroslav ŠK Červený Kostelec B 1657 1675 0
2017/2018 6 DDM Třebechovice pod Orebem C 1441 1443 Dědek Pavel PŠ TJ Náchod D 0 1100 1
2017/2018 5 DDM Třebechovice pod Orebem C 1441 1443 Štěrba Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 0 1341 1
2017/2018 4 DDM Třebechovice pod Orebem C 1432 1443 Benešová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1666 ½
2017/2018 3 DDM Třebechovice pod Orebem C 1432 1443 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1609 1649 0
2017/2018 1 DDM Třebechovice pod Orebem C 1441 1443 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř C 1843 1860 0
2017/2018 7 DDM Třebechovice p. O. B 1441 1443 Hartman Ivo Panda Rychnov n. Kn. B 1655 1648 0
2016/2017 11 DDM Třebechovice p. O. B 1443 1443 Franc Martin František TJ Hronov B 1723 1727 0
2016/2017 7 DDM Třebechovice p. O. B 1443 1443 Malý Jan DDM Kostelec n. Orl. A 1710 1765 0
2016/2017 4 DDM Třebechovice p. O. B 1443 1443 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř B 1902 1909 0
2016/2017 2 DDM Třebechovice p. O. B 1443 1443 Charvát Václav ŠK Lípa C 1743 1679 ½
2015/2016 9 DDM Třebechovice pod Orebem B 1443 1443 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1677 1640 ½
2015/2016 8 DDM Třebechovice pod Orebem B 1443 1443 Franc Martin František TJ Hronov A 1723 1727 0
2015/2016 7 DDM Třebechovice pod Orebem B 1443 1443 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1721 1721 0
2015/2016 6 DDM Třebechovice pod Orebem B 1443 1443 Hovad Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1686 1590 ½
2015/2016 5 DDM Třebechovice pod Orebem B 1443 1443 Pražák Patrik ŠK Lípa C 1618 1593 0
2015/2016 4 DDM Třebechovice pod Orebem B 1443 1443 Šrůtek Václav TJ Jiskra Česká Skalice 1687 0
2015/2016 1 DDM Třebechovice pod Orebem B 1443 1443 Krtička Václav PŠ TJ Náchod C 1676 1661 0
2014/2015 10 DDM Třebechovice pod Orebem B 1468 Daněk Jakub Panda Rychnov nad Kněžnou B 1399 ½
2014/2015 7 DDM Třebechovice pod Orebem B 1468 Rybář Josef Sokol Hradec Králové B 1622 0
2014/2015 5 DDM Třebechovice pod Orebem B 1468 Hovad Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1688 1584 0
2014/2015 4 DDM Třebechovice pod Orebem B 1468 Zaňka Jaroslav NIKI TJ Náchod B 1722 1690 0
2014/2015 3 DDM Třebechovice pod Orebem B 1468 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1286 0
2014/2015 2 DDM Třebechovice pod Orebem B 1468 Šretr Josef Jiskra Česká Skalice 1704 1751 0
2013/2014 11 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1483 Šplouchal Jan ŠK Dobruška 1000 ½
2013/2014 10 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1483 Blažek Michal ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1652 1651 0
2013/2014 9 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1483 Hojný Zdeněk TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1463 1480 0
2013/2014 6 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1483 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1756 1797 0
2013/2014 4 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1483 Vágner Patrik PŠ TJ Náchod C 1739 1745 0
2013/2014 3 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1483 Kodoň Zdeněk TJ Sokol Hradec Králové A 1566 ½
2012/2013 9 DDM Třebechovice pod Orebem C 1479 Locker Josef Sokol Javornice 1250 ½
2012/2013 8 DDM Třebechovice pod Orebem C 1479 Drašnar Lukáš TJ Sokol Vrchoviny B 1100 1
2012/2013 7 DDM Třebechovice pod Orebem C 1479 Křehký Roman ŠOK a.s. Kunvald D 1000 0
2012/2013 6 DDM Třebechovice pod Orebem C 1479 Wagnerová Tereza Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 1
2012/2013 4 DDM Třebechovice pod Orebem C 1479 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1530 ½
2012/2013 3 DDM Třebechovice pod Orebem C 1479 Divíšek Jiří Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1665 1618 0
2012/2013 1 DDM Třebechovice pod Orebem C 1479 Malý Jan DDM Kostelec nad Orlicí B 1351 ½
2012/2013 11 DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1479 Král Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1559 1537 1
2012/2013 7 DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1479 Lesk Břetislav JISKRA ČESKÁ SKALICE 1547 ½
2012/2013 5 DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1479 Šplouchal Jan ŠK DOBRUŠKA 1000 1
2011/2012 8 DDM Třebechovice pod Orebem C 1471 Hovad Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1712 1653 ½
2011/2012 7 DDM Třebechovice pod Orebem C 1471 Kocián Johan ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 1
2011/2012 5 DDM Třebechovice pod Orebem C 1471 Kain Michal DDM Kostelec nad Orlicí B 1000 0
2011/2012 4 DDM Třebechovice pod Orebem C 1471 Borůvka Vladimír TJ Sokol Vrchoviny A 1673 ½
2011/2012 3 DDM Třebechovice pod Orebem C 1471 Pokorný Aleš TJ Sokol Vrchoviny B 1000 1
2011/2012 1 DDM Třebechovice pod Orebem C 1471 Daněk Jakub Panda Rychnov nad Kněžnou D 1100 1
2010/2011 9 DDM Trebechovice pod Orebem C 1480 Jiskra Horice C 1
2010/2011 8 DDM Trebechovice pod Orebem C 1480 Vítová Anna Sokol Hradec Králové B 1250 1
2010/2011 7 DDM Trebechovice pod Orebem C 1480 Dunda Pavel ŠK Lípa E 1396 ½
2010/2011 5 DDM Trebechovice pod Orebem C 1480 Möller Ondřej Jiskra Jaromer C 1100 1
2010/2011 3 DDM Trebechovice pod Orebem C 1480 Kratochvíl Jiří ŠK Ortex Hradec Králové B 1000 ½
2010/2011 2 DDM Trebechovice pod Orebem C 1480 Vávra Jiří TJ Slavia Hradec Králové E 1690 0
2010/2011 1 DDM Trebechovice pod Orebem C 1480 Jarkovský Václav DDM Trebechovice pod Orebem B 1659 0
2009/2010 8 Trebechovice C 1468 Novotný Otto Sokol Hradec Kralove B 1518 ½
2009/2010 7 Trebechovice C 1468 Nekvinda Michael Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove ½
2009/2010 5 Trebechovice C 1468 Barvínek Milan SK Lipa E 1442 1
2009/2010 3 Trebechovice C 1468 Tsapanidis Vasilis SK Lipa D 1824 ½
2009/2010 2 Trebechovice C 1468 Baše Otokar Sokol Dubenec 0
2009/2010 1 Trebechovice C 1468 Jarkovský Václav Trebechovice B 1692 0
2007/2008 6 DDM Třebechovice n. Or. A 1516 Kutal Lukáš TJ Slavia Hradec Králové D 1712 ½