Hráč Pražák Patrik

Pražák Patrik

User Pic
Jméno: Pražák Patrik
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1497
Elo mezinárodní: 1509
ID: 40916
FIDE ID: 394378
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 B ŠK Lípa "E" 1496 1512 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1627 1606 ½
2017/2018 8 Č ŠK Lípa "E" 1496 1512 Hedánek Daniel ŠK Ortex "B" 1609 1531 0
2017/2018 7 B ŠK Lípa "E" 1496 1512 Schmutzer Jakub ŠK Ortex "C" 0 1221 1
2017/2018 6 Č ŠK Lípa "E" 1526 1512 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice "C" 1803 1774 0
2017/2018 5 Č ŠK Lípa "E" 1526 1512 Faltýnek David Sokol Hradec Králové "B" 1538 1544 0
2017/2018 4 B ŠK Lípa "E" 1496 1512 Šulcová Tereza Radmila ŠŠPM Lipky HK 1140 1325 1
2017/2018 3 Č ŠK Lípa "E" 1496 1512 Valík Ondřej TJ Slavia Hradec Králové "E" 1609 1561 ½
2017/2018 2 B ŠK Lípa "E" 1496 1512 Hlava Luboš Sokol Dubenec 0 1499 ½
2017/2018 7 Č Šachový klub Lípa C 1526 1512 Vestfál Jan ŠK ORTEX Hradec Králové 1320 1364 0
2015/2016 11 Č ŠK Lípa "E" 1618 1593 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové "D" 1765 1759 0
2015/2016 10 B ŠK Lípa "E" 1618 1593 Vaníček Lukáš TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1730 1754 0
2015/2016 9 Č ŠK Lípa "E" 1618 1593 Řehák Ladislav TJ Sokol Dubenec 1493 0
2015/2016 8 B ŠK Lípa "E" 1618 1593 Sucharda Tomáš PŠŠ Lázně Bělohrad 1600 1588 ½
2015/2016 7 Č ŠK Lípa "E" 1618 1593 Matouš Bedřich TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1830 ½
2015/2016 6 B ŠK Lípa "E" 1618 1593 Kotlář Roman ŠK Rožďalovice 1660 0
2015/2016 5 B ŠK Lípa "E" 1618 1593 Picek Radovan ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1000 1
2015/2016 4 Č ŠK Lípa "E" 1618 1593 Ranný Lukáš ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1479 1586 0
2015/2016 3 B ŠK Lípa "E" 1618 1593 Rokoš Filip ŠK ORTEX Hradec Králové "B" 1680 1508 ½
2015/2016 1 B ŠK Lípa "E" 1618 1593 Nosek Jiří TJ Sokol Hradec Králové "D" 1608 1487 ½
2015/2016 11 B ŠK Lípa C 1618 1593 Drašnarová Marta PŠ TJ Náchod C 1583 1679 1
2015/2016 8 Č ŠK Lípa C 1618 1593 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí A 1762 1747 ½
2015/2016 5 B ŠK Lípa C 1618 1593 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice pod Orebem B 1443 1443 1
2015/2016 4 Č ŠK Lípa C 1618 1593 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1689 1715 0
2015/2016 3 Č ŠK Lípa C 1618 1593 Křeček Karel TJ Jiskra Česká Skalice 1492 1518 ½
2014/2015 7 B ŠK Lípa D 1000 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1632 1652 0
2014/2015 6 Č ŠK Lípa D 1000 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové D 1622 ½
2014/2015 5 B ŠK Lípa D 1000 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1664 ½
2014/2015 3 B ŠK Lípa D 1000 Matoulek Jaroslav ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1693 1658 1
2014/2015 2 Č ŠK Lípa D 1000 Kodoň Zdeněk TJ Sokol Hradec Králové C 1623 1623 0
2014/2015 1 B ŠK Lípa D 1000 Charvát Václav ŠK Lípa E 1667 1660 0
2014/2015 11 Č ŠK Lípa C 1000 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1286 1
2014/2015 10 B ŠK Lípa C 1000 Šretr Josef Jiskra Česká Skalice 1704 1751 1
2014/2015 9 Č ŠK Lípa C 1000 Hekele Karel TJ Jiskra Jaroměř C 1530 ½
2014/2015 8 B ŠK Lípa C 1000 Šolín Václav DDM Třebechovice pod Orebem B 1595 1651 ½
2014/2015 4 Č ŠK Lípa C 1000 Kodoň Zdeněk Sokol Hradec Králové B 1623 1623 1
2014/2015 2 Č ŠK Lípa C 1000 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1703 1655 ½
2013/2014 9 B ŠK Lípa F 1000 Dunda Pavel ŠK Lípa D 1418 ½
2013/2014 8 Č ŠK Lípa F 1000 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1651 1629 ½
2013/2014 7 B ŠK Lípa F 1000 Kožešník Petr Sokol Dubenec 1539 ½
2013/2014 6 Č ŠK Lípa F 1000 Vacek Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové C 1675 1651 0
2013/2014 5 B ŠK Lípa F 1000 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa E 1800 1813 0
2013/2014 1 Č ŠK Lípa F 1000 Vítová Anna TJ Sokol Hradec Králové D 1550 1573 0
2012/2013 9 B ŠK Lípa F 1000 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1429 ½
2012/2013 8 Č ŠK Lípa F 1000 Patrný Ondřej ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1250 1
2012/2013 7 Č ŠK Lípa F 1000 Nosek Jiří TJ Sokol Hradec Králové C 1671 1618 ½
2012/2013 6 B ŠK Lípa F 1000 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice C 1707 ½
2012/2013 5 Č ŠK Lípa F 1000 Chalupa Karel TJ Jiskra Jaroměř C 1000 1