Hráč Rozumek Pavel

Rozumek Pavel

User Pic
Jméno: Rozumek Pavel
Oddíl: Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1714
Elo mezinárodní: 1661
ID: 13990
FIDE ID: 369403
Rok narození: 1985
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 ŠK Lomnice n.P. 1661 1714 Šobotník Petr Sněžka TJ Náchod 1880 1876 0
2018/2019 3 ŠK Lomnice n.P. 1701 1714 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1887 1900 0
2018/2019 4 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1661 1714 Vaněk Jiří TJ Jiskra Nový Bydžov 1666 1710 ½
2018/2019 3 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1701 1714 Portych Václav Šachový klub Lípa C 1880 1860 0
2018/2019 2 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1701 1714 Kašpar Ladislav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 1770 0
2018/2019 1 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1719 1714 Rigo Vít TJ Spartak Vrchlabí B 1756 1732 0
2017/2018 9 ŠK Lomnice n/Pop.B 1719 1720 Šimůnek Tomáš ŠK Jilemnice 0 1357 1
2017/2018 8 ŠK Lomnice n/Pop.B 1719 1720 Blažej Josef ŠK Sobotka B 0 1244 1
2017/2018 7 ŠK Lomnice n/Pop.B 1719 1720 Greň Jan LOKO Trutnov B 0 1294 1
2017/2018 6 ŠK Lomnice n/Pop.B 1719 1720 Sukup Ladislav TJ Tatran Hostinné 0 1455 0
2017/2018 5 ŠK Lomnice n/Pop.B 1719 1720 Hykš Jan ŠK AD Jičín D 0 1286 1
2017/2018 4 ŠK Lomnice n/Pop.B 1719 1720 Mach Ladislav TJ Sokol Lužany 0 1539 1
2017/2018 3 ŠK Lomnice n/Pop.B 1719 1720 Kvasničák Josef LOKO Trutnov A 0 1542 ½
2017/2018 2 ŠK Lomnice n/Pop.B 1719 1720 Petrlík Milan TJ SKP Valdice B 1449 1426 1
2017/2018 1 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1736 1726 Kratochvílová Kristýna ŠK ORTEX Hradec Králové 1322 1353 ½
2016/2017 9 ŠK Lomnice n/P. B 1736 1738 TJ Hostinné B 1
2016/2017 7 ŠK Lomnice n/P. B 1736 1738 Čerych Petr ŠK Sobotka B 1243 1
2016/2017 2 ŠK Lomnice n/P. B 1736 1738 Špína Jiří TJ SKP Valdice B 1416 0
2016/2017 1 ŠK Lomnice n/P. B 1736 1738 LOKO Trutnov B 1
2014/2015 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1752 1738 Živora Jiří TJ SKP Valdice 1644 ½
2014/2015 8 TJ Lomnice nad Popelkou 1752 1738 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1818 1766 0
2014/2015 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1752 1738 Pochop Karel TJ CIS Lázně Bělohrad 1768 1
2013/2014 11 TJ Lomnice nad Popelkou 1795 1795 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1924 1921 0
2013/2014 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1795 1795 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí 1845 1827 0
2013/2014 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1795 1795 Mareš Ilja ŠK Lípa C 1798 1795 0
2013/2014 8 TJ Lomnice nad Popelkou 1795 1795 Turčín Jan ŠK AD Jičín D 1847 1908 0
2013/2014 6 TJ Lomnice nad Popelkou 1795 1795 Míl Jan TJ Lokomotiva Trutnov 1779 1
2013/2014 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1795 1795 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1762 0
2013/2014 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1795 1795 Vágenknecht Jan TJ Nová Paka 1470 1
2013/2014 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1795 1795 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1604 1806 1
2013/2014 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1795 1795 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1814 0
2013/2014 8 TJ Lomnice n/Pop. B 1795 1795 Bláha Jiří TJ L.Bělohrad B-Choteč 1000 1
2013/2014 7 TJ Lomnice n/Pop. B 1795 1795 Skopeček Jan ŠACHklub Jilemnice 1604 1
2013/2014 6 TJ Lomnice n/Pop. B 1795 1795 Živora Jiří TJ SKP Valdice 1618 0
2013/2014 5 TJ Lomnice n/Pop. B 1795 1795 Bičiště Petr TJ Sokol Lužany 1678 0
2013/2014 4 TJ Lomnice n/Pop. B 1795 1795 Zejbrlík Roman ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1000 0
2013/2014 1 TJ Lomnice n/Pop. B 1795 1795 Vávra Vojtěch PŠŠ Lázně Bělohrad 1530 1587 0
2012/2013 11 TJ Lomnice nad Popelkou 1633 Vítová Anna Sokol Hradec Králové 1485 1472 ½
2012/2013 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1633 Nosek Jan ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1706 1690 ½
2012/2013 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1633 Georgiev Jiří TJ Spartak Vrchlabí B 1000 1
2012/2013 8 TJ Lomnice nad Popelkou 1633 Mansfeld Jaromír Jiskra RMSK Nový Bydžov 1000 ½
2012/2013 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1633 Vacek Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 1704 1643 1
2012/2013 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1633 Chalupa Vladislav ŠK AD Jičín D 1571 ½
2012/2013 8 ŠK Libštát "B" 1633 Hollmann Zdeněk TJ Jiskra Tanvald 1969 1950 0
2012/2013 7 ŠK Libštát "B" 1633 Dalecký Břetislav ŠK Česká Lípa 2079 2072 0
2012/2013 6 ŠK Libštát "B" 1633 Kadeřábek Jiří TJ Lokomotiva Liberec "A" 2235 2232 0
2012/2013 5 ŠK Libštát "B" 1633 Drahoňovský Ivo ŠK Zikuda Turnov "C" 1918 1921 ½
2012/2013 4 ŠK Libštát "B" 1633 Dolenský Milan ŠK Libštát "A" 2040 2116 0
2012/2013 3 ŠK Libštát "B" 1633 Groh Jiří Desko Liberec "B" 2040 2054 ½
2012/2013 2 ŠK Libštát "B" 1633 Opočenský Miroslav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1956 1993 ½
2012/2013 1 ŠK Libštát "B" 1633 Boleslav Petr 1.Novoborský ŠK "C" 2076 2069 0
2011/2012 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1620 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad 1656 1
2011/2012 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1620 Urbanec Jaromír TJ Nová Paka 1455 1
2011/2012 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1620 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1628 0
2011/2012 9 TJ Lomnice n/Pop B 1620 Janák Jaroslav TJ Tatran Hostinné 1826 0
2011/2012 8 TJ Lomnice n/Pop B 1620 Mašek Josef ŠACHklub Jilemnice 1704 1
2011/2012 7 TJ Lomnice n/Pop B 1620 Bičiště Petr TJ Sokol Lužany 1658 ½
2011/2012 6 TJ Lomnice n/Pop B 1620 Machek Josef TJ Nová Paka B 1385 1
2011/2012 5 TJ Lomnice n/Pop B 1620 Urban Alan Lokomotiva Trutnov D 1272 1
2011/2012 4 TJ Lomnice n/Pop B 1620 Skrbek Milan ŠK PS Tuhaň 1290 1
2011/2012 3 TJ Lomnice n/Pop B 1620 Živora Jiří TJ SKP Valdice 1635 ½
2011/2012 2 TJ Lomnice n/Pop B 1620 Nedbal Rudolf Šach klub AD Jičín D 1771 0
2011/2012 1 TJ Lomnice n/Pop B 1620 Šidlík Tomáš TJ Spartak Vrchlabí B 1000 1
2010/2011 11 TJ Lomnice nad Popelkou 1611 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1649 1
2010/2011 8 TJ Lomnice n/Pop. B 1611 Tomášů Martin ŠK Sobotka 1628 0
2010/2011 7 TJ Lomnice n/Pop. B 1611 Skalický David ŠK Jilemnice 1367 1
2010/2011 6 TJ Lomnice n/Pop. B 1611 Šulc Karel TJ Nová Paka B 1398 1
2010/2011 5 TJ Lomnice n/Pop. B 1611 Georgiev Jiří TJ Spartak Vrchlabí C 1000 1
2010/2011 3 TJ Lomnice n/Pop. B 1611 Langr Beno Sport.klub policie Valdice 1615 ½
2010/2011 2 TJ Lomnice n/Pop. B 1611 Nedbal Radek Šach klub AD Jičín D 1734 0
2010/2011 1 TJ Lomnice n/Pop. B 1611 Mach Ladislav TJ Sokol Lužany 1594 1
2009/2010 9 TJ Lomnice B 1608 Suchánek Ondřej TJ Nová Paka A 1492 ½
2009/2010 8 TJ Lomnice B 1608 Skalický David ŠK Jilemnice B 1375 1
2009/2010 7 TJ Lomnice B 1608 Rejman Jindřich ŠK Sobotka 2009 1539 ½
2009/2010 6 TJ Lomnice B 1608 Šveda František SKP Valdice 1661 0
2009/2010 5 TJ Lomnice B 1608 Flora Tomáš ŠK AD Jičín C 1842 ½
2009/2010 4 TJ Lomnice B 1608 Šulc Karel TJ Nová Paka B 1420 1
2009/2010 2 TJ Lomnice B 1608 Špáta Vladimír TJ Sokol Lužany 1
2009/2010 1 TJ Lomnice B 1608 Sládek Jaroslav ŠK AD Jičín D 1609 1
2009/2010 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1608 Syrůček Petr TJ Baník Žacléř 1742 ½
2009/2010 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1608 Charvát Václav ŠK Polymar Lípa C 1600 0
2008/2009 9 TJ Lomnice B 1599 Šulc Karel TJ Nová Paka B 1410 ½
2008/2009 7 TJ Lomnice B 1599 Sládek Jaroslav ŠK AD Jičín C 1638 1
2008/2009 6 TJ Lomnice B 1599 Bičiště Petr TJ Sokol Lužany 1617 0
2008/2009 5 TJ Lomnice B 1599 Machovec Luboš SKP Valdice 1583 1
2008/2009 3 TJ Lomnice B 1599 Rejl Radek SK HSM Trutnov B 1457 1
2008/2009 2 TJ Lomnice B 1599 Matiko Jan TJ Tatran Hostinné 1490 1
2008/2009 1 TJ Lomnice B 1599 Trojan Ondřej ŠK Jilemnice 1694 0
2007/2008 11 TJ Lomnice n/Pop B 1588 Nechanický Zdeněk ŠK Jilemnice A 1401 1
2007/2008 10 TJ Lomnice n/Pop B 1588 Holan Karel ŠK HSM Trutnov B 0
2007/2008 9 TJ Lomnice n/Pop B 1588 Skalický David ŠK Jilemnice B 1400 0
2007/2008 8 TJ Lomnice n/Pop B 1588 Suchánek Michal TJ Nová Paka B 1
2007/2008 7 TJ Lomnice n/Pop B 1588 Bičiště Petr TJ Sokol Lužany 1613 1
2007/2008 6 TJ Lomnice n/Pop B 1588 Dadok Michal Lokomotiva Trutnov C 1
2007/2008 5 TJ Lomnice n/Pop B 1588 Urválek Tomáš Spartak Vrchlabí B 1612 0
2007/2008 4 TJ Lomnice n/Pop B 1588 Šveda František Sportovní klub policie Valdice 1661 1
2007/2008 3 TJ Lomnice n/Pop B 1588 Zajíc Josef TJ Tatran Hostinné B 3 0
2007/2008 2 TJ Lomnice n/Pop B 1588 Sládek Jaroslav Šachklub AD Jičín C 1666 1
2007/2008 1 TJ Lomnice n/Pop B 1588 Kunc Milan Lokomotiva Trutnov B 0
2006/2007 3 TJ Lomnice nad Pop. B 1590 Sukup Ladislav TJ Tatran Hostinné B 1480 ½
2004/2005 4 TJ Lomnice n/P B 1581 Fól Jaromír TJ L.Bělohrad B 1
2004/2005 3 TJ Lomnice n/P B 1581 Trojan Josef TJ Jilemnice 1
2004/2005 2 TJ Lomnice n/P B 1581 Mráz Pavel SKP Valdice A 1671 ½
2004/2005 1 TJ Lomnice n/P B 1581 Laloušek Miroslav ŠK HSM Trutnov B 1389 1
2004/2005 4 TJ Lomnice n.P. 1581 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov 0
2003/2004 11 TJ Lomnice n.P. "B" 1591 Dunda Pavel ŠK Lípa C 1311 0
2003/2004 10 TJ Lomnice n.P. "B" 1591 Říčař Jiří Sokol Hradec Králové "B" 1
2003/2004 9 TJ Lomnice n.P. "B" 1591 Meduna Pavel Lázně Bělohrad 1661 1
2003/2004 8 TJ Lomnice n.P. "B" 1591 Vacek Josef ŠK AD Jičín B 0
2003/2004 7 TJ Lomnice n.P. "B" 1591 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové "B" 1715 ½
2003/2004 6 TJ Lomnice n.P. "B" 1591 Blažek Ladislav ŠK Lípa D 1864 0
2003/2004 5 TJ Lomnice n.P. "B" 1591 Kout Ivo Jiskra RMSK Nový Bydžov 1601 0
2003/2004 4 TJ Lomnice n.P. "B" 1591 Paroulek Pavel Jiskra Hořice B 1609 1
2003/2004 3 TJ Lomnice n.P. "B" 1591 Stejskal Jakub Sokol Nová Paka "B" 1
2003/2004 2 TJ Lomnice n.P. "B" 1591 Trojan Ondřej Tatran Hostinné 1462 ½
2003/2004 1 TJ Lomnice n.P. "B" 1591 Ticháček Karel ŠK HSM Trutnov 1630 0
2003/2004 12 TJ Lomnice nad Popelkou Paroulek Pavel Jiskra Hořice v Podkrkonoší 0
2003/2004 9 TJ Lomnice nad Popelkou Sládek Jaroslav ŠK AD Jičín 1
2003/2004 8 TJ Lomnice nad Popelkou Zedníček Jiří Sokol Nová Paka 1
2003/2004 7 TJ Lomnice nad Popelkou 1591 Košťálek Vlastislav DDM Lokomotiva Trutnov 1758 0