Hráč Mata Michal

Mata Michal

User Pic
Jméno: Mata Michal
Oddíl: Šachový klub Červený Kostelec z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1706
Elo mezinárodní: 1750
ID: 14815
FIDE ID: 380300
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 Č ŠK Červený Kostelec A 1744 1706 Till Václav Panda Rychnov nad Kněžnou C 1450 1378 1
2017/2018 11 B ŠK Červený Kostelec A 1722 1692 Kánský Josef PŠ TJ Náchod C 1758 1754 1
2017/2018 8 Č ŠK Červený Kostelec A 1700 1692 Krejcar Pavel Spartak Rychnov n. Kn. A 1740 1790 1
2017/2018 6 Č ŠK Červený Kostelec A 1712 1692 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1864 1868 0
2016/2017 11 Č ŠK Červený Kostelec 1651 1659 Křeček Karel ŠK Česká Skalice 1492 1518 1
2016/2017 10 B ŠK Červený Kostelec 1651 1659 Lédr František DDM Kostelec n. Orl. A 1505 1
2016/2017 6 Č ŠK Červený Kostelec 1651 1659 Picek Karel DDM Třebechovice p. O. B 1689 1697 1
2016/2017 4 Č ŠK Červený Kostelec 1651 1659 Suchý Ludvík Panda Rychnov n. Kn. B 1250 1
2015/2016 11 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1659 Klíma David Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1645 1783 ½
2015/2016 10 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1659 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 0
2015/2016 8 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1659 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1818 1801 1
2015/2016 6 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1659 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1839 1835 ½
2015/2016 4 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1659 Dusbaba Petr NIKI TJ Náchod B 1838 1822 ½
2015/2016 3 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1659 Mařák David DDM Třebechovice pod Orebem B 1807 1719 ½
2015/2016 2 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1659 Mareš Ilja ŠK Lípa C 1794 1842 0
2015/2016 1 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1659 Zikmund Josef TJ Jiskra Česká Skalice 1570 ½
2014/2015 11 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1656 Slavík Libor DDM Třebechovice pod Orebem B 1817 1814 0
2014/2015 9 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1656 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 1931 1947 0
2014/2015 8 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1656 Bednář Jiří NIKI TJ Náchod B 1940 1915 ½
2014/2015 7 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1656 Zástava Ladislav PŠ TJ Náchod C 1674 1643 0
2014/2015 5 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1656 Koza Misha ŠK Lípa C 1881 1821 ½
2014/2015 4 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1656 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice 1784 1797 ½
2014/2015 3 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1656 Vítová Anna Sokol Hradec Králové B 1686 1699 ½
2014/2015 1 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1656 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí 1859 1841 ½
2013/2014 11 Č TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1653 Vágner Patrik PŠ TJ Náchod C 1739 1745 0
2013/2014 9 Č TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1653 Mařák David ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1551 0
2013/2014 8 B TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1653 Cens Bohumír TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1348 1
2013/2014 7 Č TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1653 Čepelka Michal ŠK Dobruška 1100 1
2013/2014 6 B TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1653 Kuta Jiří ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1647 ½
2013/2014 4 Č TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1653 Krtička Josef TJ Sokol Vrchoviny 1000 1
2013/2014 3 B TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1653 Halbich Pavel TJ Slavia Hradec Králové C 1644 ½
2013/2014 2 Č TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1653 Šretr Josef Jiskra Česká Skalice 1752 1
2013/2014 1 B TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1653 Chasák Jan DDM Kostelec nad Orlicí A 1575 1
2012/2013 11 B SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1656 Plachetka Milan TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1660 ½
2012/2013 10 Č SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1656 Kosař Matěj ŠK LÍPA C 1641 1622 1
2012/2013 9 B SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1656 Zástava Ladislav SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1677 1627 0
2012/2013 8 Č SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1656 Kaiser Marek JISKRA JAROMĚŘ B 1688 1
2012/2013 7 B SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1656 Borůvka Petr TJ SOKOL VRCHOVINY A 1601 0
2012/2013 6 Č SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1656 Dostálek Petr DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1695 1700 ½
2012/2013 5 B SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1656 Motloch Martin JISKRA ČESKÁ SKALICE 1556 1
2012/2013 4 Č SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1656 Drašnarová Marta P.Š. TJ NÁCHOD D 1850 ½
2012/2013 3 B SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1656 Rambousek Josef ŠK DOBRUŠKA 1558 0
2012/2013 2 Č SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1656 Mařák David DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1523 0
2012/2013 1 B SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1656 Rusz Gustav ŠO K a.s. KUNVALD A 1582 1
2011/2012 8 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1639 Šretr Josef Jiskra Česká Skalice B 1790 1
2011/2012 7 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1639 SK HSM Trutnov 1
2011/2012 6 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1639 Cerha Petr KUNA TJ Náchod D 1754 0
2011/2012 3 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1639 Jungwirth Stanislav Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1693 1
2011/2012 2 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1639 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí C 1739 0
2011/2012 1 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1639 Zaňka Jaroslav DUHA TJ Náchod E 1678 1
2010/2011 11 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1643 Hekele Karel TJ Jiskra Jaroměř B 1000 1
2010/2011 8 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1643 Král Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1550 0
2010/2011 7 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1643 Zaňka Jaroslav Niki TJ Náchod C 1651 1
2010/2011 6 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1643 Dvořák Radovan ŠK Polymar Lípa D 1562 1
2010/2011 5 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1643 Gol Jan Slovan Broumov B 1630 0
2010/2011 3 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1643 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1572 1
2010/2011 1 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1643 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1670 0